320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti mängude video arhiiv ja cappimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eesti mängude video arhiiv ja cappimine

    Tean tean selline teema on juba olemas aga teen selle ikkagi uuesti.

    Nüüd asja juurde asudes, et kas kellegil on Eesti vanasid mänge vhsil või cd, tean et kindlatsi on sest eelmises teemas hoobeldi ja kiideldi kõvasti, nii, et palun kirjutage siia kellel on ehk saab kuidagi ka teistele anda!

    Ette tänades

    #2
    Vastus teemale \'Eesti mängude video arhiiv ja cappimine\'

    pole küll teab mis vanad mängud...aga panen siiski kirja

    18.08.2004 Liechtenstein - Eesti 1:2 (CD, DivX)
    13.10.2004 Läti - Eesti 2:2 (DVD, VHS-ilt ümber võetud)
    17.11.2004 Venemaa - Eesti 4:0 (DVD, VHS-ilt ümber võetud)

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'Eesti mängude video arhiiv ja cappimine\'

      Algselt postitas users


      pole küll teab mis vanad mängud...aga panen siiski kirja

      18.08.2004 Liechtenstein - Eesti 1:2 (CD, DivX)
      13.10.2004 Läti - Eesti 2:2 (DVD, VHS-ilt ümber võetud)
      17.11.2004 Venemaa - Eesti 4:0 (DVD, VHS-ilt ümber võetud)
      Upi Läti mäng pls

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'Eesti mängude video arhiiv ja cappimine\'

        Algselt postitas melz86


        Upi Läti mäng pls
        DVD=4,4 GB

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'Eesti mängude video arhiiv ja cappimine\'

          ma ei ole küll teadlane, aga kas mitte dvdist dvdripi pole võimalik teha? või on see keerukam protsess, kui ma ette kujutan?

          ja teiseks, oleksid patsu väärt, kui kõik need kolm asjandust kusagile üles saaksid.

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'Eesti mängude video arhiiv ja cappimine\'

            See oleks tõesti ülimalt väärt toiming, kui keegi kõik telest läbijooksnud mängud divxi manaks. Oleks mul aega ja vastavat tehnikat, prooviks isegi asjaga nokitseda. Mõned mängud mul mingi kaheldava kvaliteediga on. Eriti äge oleks algusaegade mänge näha.
            \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'Eesti mängude video arhiiv ja cappimine\'

              DVD-st saab edukalt divx-i teha, ja suurus jääb sinna 700mb kanti

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'Eesti mängude video arhiiv ja cappimine\'

                Algselt postitas melz86


                Upi Läti mäng pls
                nii...olemas toru.hot.ee serveris....iseasi kes sinna ligi pääseb...aga datanet oli hoolduses

                faili nimi on :EST_2-2_LAT_700mb.avi ...siiski nimest hoolimata on tegu sügisel Riias aset leidnud mänguga:P

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale \'Eesti mängude video arhiiv ja cappimine\'

                  oi , väga suured tänud, aga kuidas jääks Vene-Eesti mänguga

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale \'Eesti mängude video arhiiv ja cappimine\'

                    Dr. DivX tegeleb sellega hetkel ...ning muudab seejuures arvuti väga aeglaseks....

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale \'Eesti mängude video arhiiv ja cappimine\'

                      hmm... see peaks küll minema rohkem privasse, aga teeme siis arutelu avalikult. mõte selline, et kui sa saad vhsilt mängu dvd\'le lasta ja sealt ta kenasti 700 mega suuruseks kenaks failiks rippida, siis võiks su sellise asja ühe raksuga ära teha, et koguda kokku pea kõik mängud, mis kellelegi linti võetud (kahtlemata on neid, kes juba aastaid kõik mängud lindistanud omale) ja sulle anda. teeksid selle töö ära ja organiseeriks ühe serveri veidikeseks, et asja jagada.

                      noh... olen vist idealist ja liiga palju nõudja ja põhimõtteliselt ei saa ise väga aidata, aga kas oleks see mõeldav? näiteks rauno, kellel on palju mänge lindil (kui ma ei eksi) usaldab sulle järgmisel koondisemängul ühe kotitäie linte ja sina teed ära vastava töö paari nädalaga ja pistad need kusagile üles. kui muud tasu ei saa, siis kahtlemata on nii mõnigi mees sulle nõus vastavaid vägijooke välja tegema selle vahvuse eest..

                      või kuidas?

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale \'Eesti mängude video arhiiv ja cappimine\'

                        idee on igati kiiduväärt...
                        üldiselt olen ka ise huvitatud kõikidest Eesti koondise mängudest, mis kellelgi lindis
                        saaksin salvestada videod arvutisse (MPEG2 vormingus, kui nüüd tehniliseks minna:P ) ning teha mängudest DVD\'d, mida oleksin nõus lahkesti soovijatele kopeerima

                        mis DivX\'i puutub, siis sellega ei ole ma ausaltöelda eriti tuttav ning seetõttu sobiks mulle kõige paremini ehk selline variant kui keegi veidi teadjam vend (kellel ehk ka veidi võimsam arvuti kodus) juba omakorda DVD\'d -> DivX\'ks vormiks...ning milledele sina Mikk võiksid siis juba serveri sebida

                        veel ideid?...

                        EDIT: torus...
                        040818_Liechtenstein_1-2_ Eesti_01.rar
                        EST_2-2_LAT_700mb.avi
                        RUS_4-0_EST_700m.avi

                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale \'Eesti mängude video arhiiv ja cappimine\'

                          Vot asi hakkab lõpuks liikuma! Andke tuld, poisid.
                          \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                          Kommentaar


                            #14
                            Vastus teemale \'Eesti mängude video arhiiv ja cappimine\'

                            Pange ikka pump.starman.ee ka. No ei saa toru´le ligi.

                            Kommentaar


                              #15
                              Vastus teemale \'Eesti mängude video arhiiv ja cappimine\'

                              olen kuulnud, et mõned saavad ikka torusse kah ligi...
                              niisiis, kellel on korda läinud need mängud alla laadida ning pääsevad seejuures ka pumpa sisse, võiksid olla nii kenad ja lasta mängud ka sinna üles, et võimalikult paljud soovijad saaksid...
                              ise pumpa ei pääse

                              Kommentaar

                              Working...
                              X