320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti mängude video arhiiv ja cappimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Vastus teemale \'Eesti mängude video arhiiv ja cappimine\'

    tahan ka osta. Pane omad tingimused privasse.

    Kommentaar


      #32
      Vastus teemale \'Eesti mängude video arhiiv ja cappimine\'

      Algselt postitas users


      mäng olemas ka DVD peal, tunduvalt parema kvaliteediga
      kel huvi on - saab (toniskymnik@gmail.com)
      Üldiselt püüan ikka kõike jagada, mis mul on...ja kui midagi uut tekib, ei kavatse ma seda saladuses hoida

      hetkel siis 4 viimast Eesti MM-valikmängu DVD-l (neist 2 viimast ka DVD kvaliteediga )

      Kommentaar


        #33
        Vastus teemale \'Eesti mängude video arhiiv ja cappimine\'

        MM-valikmängudest on mul olemas läti - eesti, liechenstein - eesti, venema - eesti, eesti - venemaa, eesti - slovakkia, portugal - eesti. VHS kassettide peal siis. lisaks on mul veel KÕIK mõõdunud EM Finaalturniiri mängud
        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

        Kommentaar


          #34
          Vastus teemale \'Eesti mängude video arhiiv ja cappimine\'

          Olen nüüdseks suutnud oma mängudearhiivi oluliselt täiendanda...ja lisakski siinkohal nimekirja mängudest, mis mul nüüd DVD-del on:P

          17.08.2005 Eesti 1:0 Bosnia ja Hertsegoviina (DVD kvaliteediga)
          04.06.2005 Eesti 2:0 Liechtenstein (DVD kvaliteediga)
          20.04.2005 Eesti 1:2 Norra (DVD kvaliteediga)
          30.03.2005 Eesti 1:1 Venemaa (DVD kvaliteediga)
          26.03.2005 Eesti 1:2 Slovakkia (DVD kvaliteediga)
          17.11.2004 Venemaa 4:0 Eesti
          13.10.2004 Läti 2:2 Eesti
          18.08.2004 Liechtenstein 1:2 Eesti
          30.05.2004 Eesti 2:2 Taani
          27.05.2004 Eesti 0:1 Šotimaa
          28.04.2004 Eesti 1:1 Albania
          31.03.2004 Eesti 0:1 Põhja-Iirimaa
          11.10.2003 Belgia 2:0 Eesti
          06.09.2003 Bulgaaria 2:0 Eesti
          03.07.2003 Eesti 1:5 Leedu
          11.06.2003 Eesti 0:1 Horvaatia
          07.06.2003 Eesti 2:0 Andorra
          02.04.2003 Eesti 0:0 Bulgaaria
          29.03.2003 Eesti 2:1 Kanada
          27.03.2002 Eesti 2:1 Venemaa
          05.09.2001 Holland 5:0 Eesti
          15.08.2001 Eesti 2:2 Küpros
          02.06.2001 Eesti 2:4 Holland
          28.03.2001 Küpros 2:2 Eesti
          11.10.2000 Iirimaa 2:0 Eesti
          07.10.2000 Andorra 1:2 Eesti
          03.09.2000 Eesti 1:3 Portugal

          Suured tänud foorumikasutajatele Rauno, Poborsky, eestimees ja kaala, kes mulle on kassette mängudega laenanud

          kel mõne mängu vastu huvi, võib jätkuvalt ühendust võtta - toniskymnik@gmail.com

          Kommentaar


            #35
            Vastus teemale \'Eesti mängude video arhiiv ja cappimine\'

            Eesti - Norrat tahaks (divx)
            \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

            Kommentaar


              #36
              Vastus teemale \'Eesti mängude video arhiiv ja cappimine\'

              Klge mehed, kas te midagi sellisest värgist nagu Bittorrent olete kuulnud? Kui oskate seda kasutada siis võiks nt. peale tänast mängu keegi teha 700mb videofaili sellest mängust ja võiksime seda Bittorrentiga üksteisele jagada. Video ma võin ise teha kuna niigi capin selle arvutisse aga tahaks näha teie mõtteid selle Bittorrenti asjus.

              Kommentaar


                #37
                Vastus teemale \'Eesti mängude video arhiiv ja cappimine\'

                see hea mõte ja võiksid üles panna estorrent-isse.
                FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                Kommentaar


                  #38
                  Vastus teemale \'Eesti mängude video arhiiv ja cappimine\'

                  Algselt postitas sepakas


                  see hea mõte ja võiksid üles panna estorrent-isse.
                  Anna siis link ka

                  Kommentaar


                    #39
                    Vastus teemale \'Eesti mängude video arhiiv ja cappimine\'

                    Sai mäng ära capitud ja isegi mõlemast väravast videod tehtud. Üritan öösel mängu 700MB Divx-le panna aga otsustagem siis ära kas kasutama Bittorrentit. Kui midagi paremat ei leidu, siis on selline koht nagu x-torrent.net olemas. Iseasi kas mul lubatakse sinna uploadida.


                    Igatahes väravad on siin:





                    Kommentaar


                      #40
                      Vastus teemale \'Eesti mängude video arhiiv ja cappimine\'

                      http://www.et.tracker.pri.ee/
                      FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                      Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                      Kommentaar


                        #41
                        Vastus teemale \'Eesti mängude video arhiiv ja cappimine\'

                        Algselt postitas sepakas


                        http://www.et.tracker.pri.ee/
                        The current user account limit (500) has been reached. Inactive accounts are pruned all the time, please check back again later...

                        Kommentaar


                          #42
                          Vastus teemale \'Eesti mängude video arhiiv ja cappimine\'

                          ma olen VIST loll, aga kas pole mitte nii, et sa võid selle .torrent faili ka kusagile mujale üles lasta ja siis lingi siia panna, süsteem toimiks samamoodi... minu teada on see võimalik.

                          Kommentaar


                            #43
                            Vastus teemale \'Eesti mängude video arhiiv ja cappimine\'

                            Algselt postitas mjkk
                            ma olen VIST loll, aga kas pole mitte nii, et sa võid selle .torrent faili ka kusagile mujale üles lasta ja siis lingi siia panna, süsteem toimiks samamoodi... minu teada on see võimalik.
                            Sa pole üldse loll, vaid hoopis ihar. Ja saab loomulikult nii.
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              #44
                              Vastus teemale \'Eesti mängude video arhiiv ja cappimine\'

                              Algselt postitas mjkk


                              ma olen VIST loll, aga kas pole mitte nii, et sa võid selle .torrent faili ka kusagile mujale üles lasta ja siis lingi siia panna, süsteem toimiks samamoodi... minu teada on see võimalik.
                              Seda küll aga äkki siis oskate ka mingit head trackerit soovitada?

                              Kommentaar


                                #45
                                Vastus teemale \'Eesti mängude video arhiiv ja cappimine\'

                                OK, mingise trackeri leidsin. Proovime siis.

                                http://www.nuclear.pri.ee/videos/foo...ST-LIE.torrent

                                Kommentaar

                                Working...
                                X