320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mängu vaatama

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Seda muret ei tohiks küll olla, et staadion on välja müüdud. Tavaliselt mingi pool staadionit tühi. Isegi tippmängudel on staadion harva välja müüdud. Itaalia jalgpalli kurb fakt.

    Kommentaar


      Algselt postitas MNa Vaata postitust
      Seda muret ei tohiks küll olla, et staadion on välja müüdud. Tavaliselt mingi pool staadionit tühi. Isegi tippmängudel on staadion harva välja müüdud. Itaalia jalgpalli kurb fakt.
      Millal derby viimati välja müümata jäi?
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Roma derbyl muidugi seda probleemi pole
        -e- mitu reedet sul Jasper nädalas on?
        -e2- 16reede on esmaspäev?

        Kommentaar


          Lähen Torinosse Juventus-Fiorentinat vaatama 26.oktoober. Kui kellelgi huvi võib ühineda. Mängupileti hind pakun et jääb kuskil vahemikku 25-40€ kui päev enne osta. Ryanair nagu teada lendab Eestisse tagasi normaalsel kellaajal ainult pühapäeval, niiet lühikese reisi mõttes on parim mäng sel hooajal see kolmapäevane.

          Kommentaar


            Ma võin Lazio eest kosta, et 31.08-02.09 mänge nad ei pea. Kuid vb roma laseb ennast isiklikult oma kehva taseme tõttu serie-bsse tõsta selleks ajaks.
            Daje!!!
            1.totti koondisesse.
            2.Money talks bullshit(totti) walks.
            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

            Kommentaar


              Algselt postitas umbadapopp
              Abipalve itaalia keele valdajatele - tsekkige üle, kas mängule on veel pileteid. Aitäh
              Vaata seda lehte kasvõi Chromiga ja küll ta sulle vajalikku keelde ära tõlgib (vigaselt, aga küll aru saad). Logi sisse ja peaks hoobilt soovitud sektori saadaolevate piletite arvu teada saama.
              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

              Kommentaar


                hommik, kavas minna 21.09 Genova kodumängu vaatama. Oskate öelda, mis süsteemiga piletid saab. Olen uurinud aga ei saa krt neist kogulehtedest aru
                Jalgpallihaigla juhatuse liige

                Kommentaar


                  Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                  Milan vs Parma . Üks tee kaks asja, kaks kärbest ühe hoobiga, win-win situatsioon jne.
                  Tehtud. Savisaarenäpudpüstipilt.jpg

                  Kommentaar


                    Hakkan vaikselt pihta.

                    Esiteks, 25.10 Tallinnas ilus ilm, lennukipilet olemas, hotellibroneering olemas, raha kah natukene, mängupilet puudu. Bussiga lennujaama, poest võetud salat sisse ja tuld.
                    Ma nagu mõtlesin, et "kes see loll peale minu veel sügisel Itaaliasse lendab", aga lendas ikka küll. Mulle meeldib lennujaamas sabas seista, mis põhjusel keegi sihtkohta lendab. Blondid üksi lendavad naised tembeldasin kohe tantsijateks või ex-tantsijateks, kes endile itaallasest Giovanni on leidnud. Tumedapäised ilusad prostituutideks ja tumedapäised koledad üliõpilasteks.
                    Lennukompaniiks Ryanair ja toolimaandudes lootsin, et minig ülekaaluline kodanik mu kõrvale ei maandu, sest ruumi on lennukites teadaolevalt niigi vähe. Loomulikult saatis kogu lendu venekeelne lärm.
                    Maanudes klassikaline sitt ilm (kolm korda kolmest on mu saabudes itaaliasse vihma sadanud). Milano keskjaamas bussist väljudes ründas kogu väljuvat kodanikkonda neegriarmee, kes üksteise võidu vihmavarju müüa pakkusid. Mina varimajandust ei toeta ning ei ostnud, ehki kallas kogu täiega. Väljaprinditud google mapsi abil (mis oli eriti hea idee, sest sealt suuuuuuuurest rongijaamast võis leida küll Guessi poe aga mitte linna kaarti) jõudsin hotelli, mis oli ok ja vastas vajadustele.
                    Asjad tuppa visatud suundusin linna. Vihma kallas endiselt ning jätkuvalt ignoreerisin neegriarmeed, kes vihmavarje pakkusid (sest varimajandust ei toeta). Kõndisin siis mööda tänavaid kuni lõpuks andisn loodusele alla ja ikkagi toetasin varimajandust ning esimeseseks ostuks oli 5 euroga soetatud väike vihmavari. Neegril oli hea päev.
                    Kiirekokkuvõte MIlanost-moepoed, moepoed ja moepoed. Üks kallim kui teine. Isegi windowshoppingut ei julgenud teha, liiga vaene tunne tekkis. Ahjaa, piletit ju ikka veel ei olnud. Kuna neid müüakse mingis pangas ja ainult pangas (va online müük) enne mängupäeva, tõmbasin Milani megapoodi, et küsida, kus lähim pank on. Sealt teatati, et pank pannakse 16.15 kinni ja kell oli loomulikult 16.30. Öeldi, et mine hommikul staadionile, kella 10.00 hakatakse seal müüma. Kange tahtmine oli osta countile galliani pildiga kuldne lips, aga sellist polnud müügil
                    Õhtul tõmbasin mingisse ühte peatänavale asuvasse baari, kus Juventuse-Fiorentina mängu näidati. Veider, et Fiorentina (VIOLA) mängib valges ja Juve poollillas. Aga see selleks. Ühtlasi sain aru, et kui Pepe pallist mööda lööb ja pikali kukub, pole mõtet kõva häälega naerda kui ülejäänud baar Juve poolehoidjaid täis on. Keskmine Milano Juve fänn on prillidega u 45 aastane mees. Tegelt ka.
                    Unejutuks hotellis võtsin itaaliakeelse ice age 3 ja peoga teleturgu.
                    Uus hommik ja siva staadionile piletit ostma. No ja loomulikult oli putka kinni. Uurisin välja, et putka avatakse kell 14.00 hoopis. Jalutasin siis need tunnid ümbruskonnas kinni ja loomulikult olid piletiputkad ka kell 14.00 suletud. Seleks ajaks oli tekkinud sinna juba ka esimesed nännimüüjad. Sellest Milanipoest öeldi, et pileteid müüakse alates 16.00. No selleks ajaks oli ka mingi infoputka lahti tehtud, kuskohas siis selgus, et pileteid hakatakse hoopis 17.30 müüma. ITAALLASED.
                    Ühesõnaga, kui piletiostmiseks läks, siis selgus et vähegi ok inglise keel on pededele ja õige inimene räägib ainult itaalia keelt. Lõpuks sain oma pileti kätte ning ehki ma tegin müüjale käte jalgade ja numbritega selgeks, et ma tahan kohta sektorisse 156, selgus lõppkokkuvõttes, et sain sektorisse 149. Sektorite plaan. Kuna 149 tundus eriti gay, tahtsin selle ümber vahetada, mida loomulikult ei saanud. Maksin ma selle eest 48 eurot. Frustreerituna sitast kohast ja tärkavast hambavalust suundusin staadionile, et leida arst, kellel on valuvaigisti. Hah, kui paljud teist on käinud San Siro medpunktis? Ja kui Jasper uhkustab sellega, kuidas Maldini talle autogrammi kirjutab, siis minul on pilt sellest kuidas arst mulle valuvaigistit välja kirjutab. Beat that.
                    Noh, siis suundusin oma kohale, kui kuna olin varajane, siis oli staadion alles suht tühi. MIngi aja pärast hakkas staadion täituma ning möngu laates löödi lipud lehvima.
                    Ses suhtes oli muidugi ok koht, et nähtavus oli ok ja väravate suhe jäi ka minu kasuks. Kahju oli ainult sellest, et publikunumber oli ilmselt suht väike ja vabu kohti tunduvalt rohkem kui täidetud istekohti. Loomulikult sattusin ühte sektorisse lastearmeega, ning kes ütles et välismaal pasunaid staadionitel pole? Seal igatahes mõningaid oli. Oleks tahtmise korral ka mingi muu istekoha võinud vaadata, aga ei viitsinud. Igatahes seda tehtri ning kedagi ringiliikumisel ei takistatud. Väravaemotsioon oli võimas ning iga järgmisega järjest suurem.
                    Eriti sellel hetkel, sest dude pole väga skooriv olnud. Noh siis tuli hattrick ja jälle emotsioon pilvedes, mille tõi muidugi kohe maha lõpuvile. Asi, mida tähele panin, et nii kiiresti pole veel ükski mäng mul läbi saanud.
                    San Sirol näidatakse nüüd ka vaheajal teiste mängude väravaid ning jooksvalt teiste mängude seise.
                    Noh, siis oli veel üks öö ees, milleks ma polnud kulude kokkuhoiu eesmärgil tuba võtnud ja passisin põhimõtteliselt selle öö linnapeal mööda. Siis oli lennujaam ja Tallinn.
                    Kokkuvõttes sain ma ennast poolhaigeks (kuna varimajandust ei tahtnud toetada), laheda elamuse ja soovi seda teinekord veel teha. Peaks ainult rohkem rahvast toova mängu valima, et paremini möllu tunnetada.
                    Kogukulud jäid kuhugi 300 eurokanti.
                    ahjaa, kui kui kõik Milano naised oma Louis Vuittoni kotid maha müüks ja raha riigile annetaks, poleks itaalial võlaprobleemi ning jääks veel üle Kreeka aitamiseks.
                    Mängust ei viitsi kirjutada, nagunii kes tahtis see vaatas ja teised saavad paremate analüütikute arvamusi lugeda.
                    No ja lõpetuseks ikka klassikat kah .

                    Kommentaar


                      retsept


                      Hotelli link ja arve?

                      -e-
                      ja pilti, kuidas su vaade väljakule oli?
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Hea lugu. Mida sa öö läbi linnas tegid?
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Juventino27 Vaata postitust
                          Lähen Torinosse Juventus-Fiorentinat vaatama 26.oktoober. Kui kellelgi huvi võib ühineda. Mängupileti hind pakun et jääb kuskil vahemikku 25-40€ kui päev enne osta. Ryanair nagu teada lendab Eestisse tagasi normaalsel kellaajal ainult pühapäeval, niiet lühikese reisi mõttes on parim mäng sel hooajal see kolmapäevane.
                          ja mis sa meile räägid?
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jasper Vaata postitust


                            Hotelli link ja arve?
                            Hotelli link. Toa võtsin läbi booking.com
                            Maksis 40 eurot
                            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                            -e-
                            ja pilti, kuidas su vaade väljakule oli?
                            Vaade püsti asendis
                            vaade mänguolukorrale
                            vaade Cassanole enne nurgalöögi andmist
                            Üldiselt polnud väga seks fotokas. Jaapanlased tõmbasid ikka Ibra näo keskjoonelt ka korralikult ekraanile.
                            Ja üldse on tegin vähe pilte, sest fotokas peos on keeruline mängule kaasa elada.

                            Algselt postitas fitti Vaata postitust
                            Hea lugu. Mida sa öö läbi linnas tegid?
                            Noh, kuna mäng lõppes 10.30 ja buss lennujaama läks 04.00, siis möödusid tunnid lihtsalt tänavatel kruiisides, käisin ainukeses avatud kohas söömas (maksin faking 0,33 koka koola eest 4 faking eurot, sest veini ei tahtnud) ja jõlkusin raudteejaama ümber nagu korralik immigrandist kodutu ikka. Üldiselt on see Milano suht mõttetu linn ja mulle muljet ei avaldanud. Ühtegi ööläbi avatud kohvikut ma ei leidnud, raudteejaamas pandi kõik mingi 22.00 kinni juba, fakk isegi Mäk oli ainult südaööni lahti.
                            Kõige selle tulemusena sain ma endale esmakordselt rämedad villid tallalla, aga siin saab käimasi süüdistada (osta veel 10 euroga allahinnatud trääna).

                            Kommentaar


                              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                              jõlkusin raudteejaama ümber nagu korralik immigrandist kodutu ikka. Üldiselt on see Milano suht mõttetu linn

                              Eriti mõttetu on see raudteejaama ümbrus imho. Oleksid võinud 'tšempionide parki' minna, seal vähemalt suvel oli veel kell hilja mitu erinevat tisko- ja muidujoomisüritust, kus aega surnuks lüüa. Samas muidugi sealt raudteejaama juurde oleks ikka andnud jala tagasi tulla ..
                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                                Milano keskjaamas bussist väljudes ründas kogu väljuvat kodanikkonda neegriarmee, kes üksteise võidu vihmavarju müüa pakkusid.
                                2009.aastal kui käisime vennaga Roomas Meistrite Liiga finaali vaatamas, sai sellist tegevust Pimedate Ööde Filmifestivaliks kutsutud. Istusime Vatikani lähedal müüril, jõime õlut ja sõime jäätist ning jälgisime kohaliku neegribande võitlust Itaalia maksupolitseiga. Võitlus siis seisnes teineteise ülekavaldamises, sest politsei ei soovinud väga, et neegriarmee ka sinu poolt nimetatud "Louis Vuittoni"kotte müüksid. Neegritel oli aga hammas juba verel, sest mingi idoot ostiski neilt umbes 50-100€ vahemikku jäänud koti. Igatahes oli põnev vaatepilt ja tasub ära märkida, et suuresti selle tõttu ei jõudnud too päev isegi Sixtuse kabelisse

                                Kommentaar

                                Working...
                                X