320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mängu vaatama

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuidas need CL ajakavad paika pannakse? Olen 18sept Roomas. Äkki joppaks ja saaks minna as roma kodumängule. Kuidas neil stata täituvus on ka?
    Joga Bonito!!!

    Kommentaar


      Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
      Kuidas need CL ajakavad paika pannakse? Olen 18sept Roomas. Äkki joppaks ja saaks minna as roma kodumängule. Kuidas neil stata täituvus on ka?
      Saada countile vanglasse pakkumine. Äkki saad hooaja piletit kasutada..

      Kommentaar


        Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
        Kuidas need CL ajakavad paika pannakse? Olen 18sept Roomas. Äkki joppaks ja saaks minna as roma kodumängule. Kuidas neil stata täituvus on ka?
        30. augustil saab teada, kui loositakse alagrupid. Hiljem mingi arvuti loosib fixture, mida avalikusele ei näidata aga 30. augusti õhtuks peaks fixture selge olema. Staadion minu meelest grupi mängudes väga täis ei olnud, üsna suur staadion ka, et usun, et peaks olema võimalik küll pilet saada, kui Roma mängib sel päeva kodus. Aga eks Roma fännid oskavad staadioni täitumise kohta vast rohkem rääkida.
        Ela ja tunne, et elad
        see on kõige lihtsam
        filosoofia, mis toimib
        sule silmad ära vaata
        tagasi, hinga sügavalt ja
        hüppa üle iseenda varju
        tule koos minuga.

        Kommentaar


          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
          Saada countile vanglasse pakkumine. Äkki saad hooaja piletit kasutada..
          count on ammu vanglast väljas. augustikuuga saab märkimisperiood läbi ehk see pilet on juba läinud.

          btw, käisin napoli-udineset ja roma derbit vaatamas. aprillis. päris kõva oli.
          slimm.ee

          Kommentaar


            Aga pane pikem kokkuvõte siia, Tofoalt ootaks ka.

            Pärast endalgi hea meenutada aastaid hiljem, kui muidugi foorum katki ei lähe vahepeal(mida loodame, et ei lähe)
            Ela ja tunne, et elad
            see on kõige lihtsam
            filosoofia, mis toimib
            sule silmad ära vaata
            tagasi, hinga sügavalt ja
            hüppa üle iseenda varju
            tule koos minuga.

            Kommentaar


              Siia panen ma Jalgpall24 lingi, kui kokkuvõtte olen ära teinud. Kuidagi jäi see nagu soiku, sest igast muid asju juhtus vutimaailmas tollel ajal ning jäin liiga kauaks hoogu võtma.
              slimm.ee

              Kommentaar


                No vaata, et sa seda hoogu aastateks võtma ei jää nagu Tofoa
                Ela ja tunne, et elad
                see on kõige lihtsam
                filosoofia, mis toimib
                sule silmad ära vaata
                tagasi, hinga sügavalt ja
                hüppa üle iseenda varju
                tule koos minuga.

                Kommentaar


                  Nov:
                  04-Cagliari H
                  07-MUFC H

                  Kellelgi Juve fännidest plaanis neid kahte mängu vaatama ka minna?
                  Ela ja tunne, et elad
                  see on kõige lihtsam
                  filosoofia, mis toimib
                  sule silmad ära vaata
                  tagasi, hinga sügavalt ja
                  hüppa üle iseenda varju
                  tule koos minuga.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
                    Kuidas need CL ajakavad paika pannakse? Olen 18sept Roomas. Äkki joppaks ja saaks minna as roma kodumängule. Kuidas neil stata täituvus on ka?
                    Nagu arvata oligi, siis jääb see pull minu jaoks ära. AS Roma mängib 19.09 Realiga võõrsil.
                    Joga Bonito!!!

                    Kommentaar


                      Mul saab minek olema Sampdoria vs Napoli mängule pühapäeval.
                      Proovin leida ka võimaluse mina Samp vs Inter või siis ka nädal ennem Genoa vs Bologna.
                      FORZA ITALIA FORZA ROMA FORZA CAPITANO IL MIO CUORE è GIALLOROSSO
                      FORZA ANCHE SAMP E GENOA

                      Matteo Pessina e Nicolò Barella “Perché non hanno vinto loro? Perché sono invidiosi, gelosi”

                      Kommentaar




                        Oma viimase posti jätkuks, oli supper elamus, teine kord Marassil, seekord sai oldud Granita nord alal koos Sampidoria fännidega, päris lähedalt sai näha Napoli ultraid kah.
                        Mõnus emotsionaalne laks.
                        3-0 kodu meeskonnale ja Fabio värav oli ikka suppppper.

                        Ja lõpetuseks head klassikat Itaaliast.

                        FORZA ITALIA FORZA ROMA FORZA CAPITANO IL MIO CUORE è GIALLOROSSO
                        FORZA ANCHE SAMP E GENOA

                        Matteo Pessina e Nicolò Barella “Perché non hanno vinto loro? Perché sono invidiosi, gelosi”

                        Kommentaar








                          FORZA ITALIA FORZA ROMA FORZA CAPITANO IL MIO CUORE è GIALLOROSSO
                          FORZA ANCHE SAMP E GENOA

                          Matteo Pessina e Nicolò Barella “Perché non hanno vinto loro? Perché sono invidiosi, gelosi”

                          Kommentaar


                            😲.....
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Ma tegin midagi valesti, et mu pilte enam naha ei ole?
                              Alguses olid pildid nahtvad.

                              Vabandan ette oma vòhiklust.
                              FORZA ITALIA FORZA ROMA FORZA CAPITANO IL MIO CUORE è GIALLOROSSO
                              FORZA ANCHE SAMP E GENOA

                              Matteo Pessina e Nicolò Barella “Perché non hanno vinto loro? Perché sono invidiosi, gelosi”

                              Kommentaar


                                mina näen

                                Kommentaar

                                Working...
                                X