320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mängu vaatama

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuidas kõige mugavamalt Milano central stationist San sirole saada(takso välistaks), Google naitab, et vähemalt kahe trammiga vaja minna?

    Kommentaar


      metroo. 2 liini vist jah.
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Käisin ka oma esimese vutireisi ära.
        Mänguks oli AC Milan vs Spal Coppa Italia.
        Kõik sai alguse sellest, et nägin Ryanairis lennupileteid Bergamosse 26 euriga. Ja kuna Itaalias varem käinud pole, siis kõhklemata võtsin need ligi. Seejärel uurisin kas Bergamos või Milanos miskit vutti tollel ajal toimub ja minu õnneks see sama mäng oli. Pileti ostsin Milani kodulehelt 6 euriga.
        Itaaliasse lendasin 14 jaanuar ja mäng ise 15ndal.
        Mäng hakkas Kell 18.00 ja San Siro juurde jõudsin trammiga Duomo Di Milano juurest nelja paiku.

        Staadionile sisse hakati laskma kell 17.00 ja minu üllatuseks läks turvakontroll väga kiiresti, kuigi rahvast oli palju ja enamik väravaid kinni. Seal staadioni ümber festivalialas? jõudsid mingid niggad mulle neli paela käeümber siduda ja raha pommida.

        Nigga: Hello my friend
        Mina: Hello, I don't want this
        Nigga: it's free my friend
        Mina: no no no
        Nigga: seob seob seob
        Nigga: now give me 16 million dollars, I'm kidding my friend give me some coins
        Mina: I don't have any money
        Nigga: okay then

        Aga neid tuli veel 2 hiljem vastu ja kuigi tallasin, et mul juba on need paelad, siis ikka raius, et you don't have the real Forza Milan one, siis lopuks uhele neist andsin miski euri.


        Istusin Milani ultrate vastastribüünil. Staadion ise seest suht peldik ja mõni snõrr kahjuks kasutaski seda sellena kusedes seal üleval vasta seina.
        Mäng oli väga aus, rahvast oli palju ja selle melu sees olemine annab kõvasti adrekat. Igakord kui vana Donnarumma palli puutus, siis terve tribuun aplodeeris, vist mingi inside joke seal. Poolaeg Milanile 2 0 ja kogu mäng 3 0. Ibrat kahjuks ei näinud, aga meie oma Tunjov sai 90 minti.
        Lisaks Milanole vaatasin Como järve ja korraks poikasin Sveitsi.


        Ja alles kodus märkasin, et selline huvitav veaga magnet sai ostetud 😀


        Kulud olid sellised:
        Lend 26.-
        Hotell 2 ööd 68.-
        Lennujaam Milano edasitagasi 14.-
        Tramm San Siro ja tagasi 4.-
        Linnamaks 4.-
        Mängupilet 6.-
        Rong Milano-Como-Sveits-Milano 11.-

        Ja hinnatundlik nagu ma olen, siis statistika mottes, koige odavam õlu mis Itaalias leidsin 0.59 senti poes ja Sveitsis 0.49.-

        Kommentaar


          Algselt postitas baller Vaata postitust
          Käisin ka oma esimese vutireisi ära.
          Mänguks oli AC Milan vs Spal Coppa Italia.

          Kommentaar


            Päris hea ja odav tripp. Mul endal läks veidi lappama kui Interi mängu käisin vaatamas. Lõpetasin kusagil stripikas kus lauas istumiseks pidi 200 eurise pudeli ostma. Milani ja Interi mängijad on kindlasti väga tuttavad selliste kohtadega..

            Need samad ghanalased/senegaallased panid mulle ka mingeid paelu käevarre ümber. Suht sama süsteemiga vennad on Pariisis ja Barcelonas kah. Tulus äri vist.

            Kommentaar


              Algselt postitas baller Vaata postitust
              Käisin ka oma esimese vutireisi ära.
              Mänguks oli AC Milan vs Spal Coppa Italia.
              hea töö. edasi-tagasi 26 euri?
              Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
              Päris hea ja odav tripp. Mul endal läks veidi lappama kui Interi mängu käisin vaatamas. Lõpetasin kusagil stripikas kus lauas istumiseks pidi 200 eurise pudeli ostma. Milani ja Interi mängijad on kindlasti väga tuttavad selliste kohtadega..
              hea töö, aga edasi?
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                hea töö, aga edasi?
                Lapdance oli 400 euri. Mingid muinasjutulised hinnad olid seal. Tnx, but no tnx. Tüdrukud olid ka harju keskmised. Edasi läksime mingisse ööklubisse, kus oli ülikõva melu. Mingid brasiilia transseksuaalid üritasid seal mehi võrgutada. Dodged that bullet.. Lõpetasin mingi USA eide airbnbs ja jäin teda keppides magama. Ärkasin selle peale, et korteri omanik (vanem härra) kuulas vinüüli pealt Vivaldi nelja aastaaega. Milaano ruulib!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                  hea töö. edasi-tagasi 26 euri?
                  Edasitagasi jah. Mõlemad otsad 12.99

                  Kommentaar


                    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                    Lapdance oli 400 euri. Mingid muinasjutulised hinnad olid seal. Tnx, but no tnx. Tüdrukud olid ka harju keskmised. Edasi läksime mingisse ööklubisse, kus oli ülikõva melu. Mingid brasiilia transseksuaalid üritasid seal mehi võrgutada. Dodged that bullet.. Lõpetasin mingi USA eide airbnbs ja jäin teda keppides magama. Ärkasin selle peale, et korteri omanik (vanem härra) kuulas vinüüli pealt Vivaldi nelja aastaaega. Milaano ruulib!
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Algselt postitas baller Vaata postitust
                      Käisin ka oma esimese vutireisi ära.
                      Mänguks oli AC Milan vs Spal Coppa Italia.
                      Kõik sai alguse sellest, et nägin Ryanairis lennupileteid Bergamosse 26 euriga. Ja kuna Itaalias varem käinud pole, siis kõhklemata võtsin need ligi. Seejärel uurisin kas Bergamos või Milanos miskit vutti tollel ajal toimub ja minu õnneks see sama mäng oli. Pileti ostsin Milani kodulehelt 6 euriga.
                      Itaaliasse lendasin 14 jaanuar ja mäng ise 15ndal.
                      Mäng hakkas Kell 18.00 ja San Siro juurde jõudsin trammiga Duomo Di Milano juurest nelja paiku.

                      Staadionile sisse hakati laskma kell 17.00 ja minu üllatuseks läks turvakontroll väga kiiresti, kuigi rahvast oli palju ja enamik väravaid kinni. Seal staadioni ümber festivalialas? jõudsid mingid niggad mulle neli paela käeümber siduda ja raha pommida.

                      Nigga: Hello my friend
                      Mina: Hello, I don't want this
                      Nigga: it's free my friend
                      Mina: no no no
                      Nigga: seob seob seob
                      Nigga: now give me 16 million dollars, I'm kidding my friend give me some coins
                      Mina: I don't have any money
                      Nigga: okay then

                      Aga neid tuli veel 2 hiljem vastu ja kuigi tallasin, et mul juba on need paelad, siis ikka raius, et you don't have the real Forza Milan one, siis lopuks uhele neist andsin miski euri.


                      Istusin Milani ultrate vastastribüünil. Staadion ise seest suht peldik ja mõni snõrr kahjuks kasutaski seda sellena kusedes seal üleval vasta seina.
                      Mäng oli väga aus, rahvast oli palju ja selle melu sees olemine annab kõvasti adrekat. Igakord kui vana Donnarumma palli puutus, siis terve tribuun aplodeeris, vist mingi inside joke seal. Poolaeg Milanile 2 0 ja kogu mäng 3 0. Ibrat kahjuks ei näinud, aga meie oma Tunjov sai 90 minti.
                      Lisaks Milanole vaatasin Como järve ja korraks poikasin Sveitsi.


                      Ja alles kodus märkasin, et selline huvitav veaga magnet sai ostetud 😀


                      Kulud olid sellised:
                      Lend 26.-
                      Hotell 2 ööd 68.-
                      Lennujaam Milano edasitagasi 14.-
                      Tramm San Siro ja tagasi 4.-
                      Linnamaks 4.-
                      Mängupilet 6.-
                      Rong Milano-Como-Sveits-Milano 11.-

                      Ja hinnatundlik nagu ma olen, siis statistika mottes, koige odavam õlu mis Itaalias leidsin 0.59 senti poes ja Sveitsis 0.49.-
                      ja sa eesti poisi kohta ei mainigi midagi?!🧐

                      Kommentaar


                        Algselt postitas baller Vaata postitust
                        Seal staadioni ümber festivalialas? jõudsid mingid niggad mulle neli paela käeümber siduda ja raha pommida.

                        Nigga: Hello my friend
                        Mina: Hello, I don't want this
                        Nigga: it's free my friend
                        Mina: no no no
                        Nigga: seob seob seob
                        Nigga: now give me 16 million dollars, I'm kidding my friend give me some coins
                        Mina: I don't have any money
                        Nigga: okay then

                        Aga neid tuli veel 2 hiljem vastu ja kuigi tallasin, et mul juba on need paelad, siis ikka raius, et you don't have the real Forza Milan one, siis lopuks uhele neist andsin miski euri.
                        Romas on seda massiivselt. Tundub inimkaubanduse teema, arvestades et tavaliselt parseldavad eri rahvuse tüübid spetsiifiliste kaubagruppidega. Käepaelad, lollakad mänguasjad ja imelikud kandikud musta Aafrika kuttidel, vesi ja akupangad Lõuna-Aasia kuttidel jne. Aga iga jubina taga on mingi selge tarneahel. Skeem ilmselt selline, et parvetatakse Itaaliasse kohale ja seal pead hakkama smugeldajatele raha teenima nende plönnide müügiga.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas COYI Vaata postitust
                          Romas on seda massiivselt. Tundub inimkaubanduse teema, arvestades et tavaliselt parseldavad eri rahvuse tüübid spetsiifiliste kaubagruppidega. Käepaelad, lollakad mänguasjad ja imelikud kandikud musta Aafrika kuttidel, vesi ja akupangad Lõuna-Aasia kuttidel jne. Aga iga jubina taga on mingi selge tarneahel. Skeem ilmselt selline, et parvetatakse Itaaliasse kohale ja seal pead hakkama smugeldajatele raha teenima nende plönnide müügiga.
                          Krt, siis on mul hea meel, et Firenzes ükski jalgu ei jäänud


                          Hispaania rannalinnades on neid muidugi sitaks, aga õnneks pole kunagi pealetükkivate otsa sattunud
                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            Ma oma itaalia tripil nägin neid niggasi paeltega vaid Genovas. Milanos ja Torinos nende otsa ei sattunud.
                            Ela ja tunne, et elad
                            see on kõige lihtsam
                            filosoofia, mis toimib
                            sule silmad ära vaata
                            tagasi, hinga sügavalt ja
                            hüppa üle iseenda varju
                            tule koos minuga.

                            Kommentaar


                              Nu Milaanos näiteks selle Castello taga olev park. Kõigepealt pakutakse mingeid käepaelu ja muid vidinaid. Jalutad natuke rohkem parki sisse ning siis hakatakse juba igast narkot pakkuma. Ning muidugi Castello ees tundus, et läheb nõgidega madistamiseks. Jalutasin parvest mööda, kuni üks mul varrukast haaras a la et ei kuulnud mu head pakkumist vmt. Väike sõnelus muidugi tõi neid veel rohkem kohale. Tundus, et olukord läheb käest, sest ahvid hakkasid juba tõukama jne. Hakkasin ise juba rusikat laadima, kuid õnneks sõber märkas, et Carabinieri oli läheduses ning nende peale viibates hajusid nad parki laiali.
                              Fino alla fine FORZA JUVE

                              Kommentaar


                                Sain juba mitu päeva suurt rõõmu tunda, et Juventuse-Interi pilet olemas. Aga nüüd tundub vist küll väga kahtlane, kas see mäng 1.märtsil ikka toimub. Täna jäeti Torino kodumäng ka ära, ei anna just palju lootust. Aga eks lähipäevadel siis vast kuuleb täpsemalt

                                Kommentaar

                                Working...
                                X