320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mängu vaatama

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mängu vaatama

    et siis defka siin rääkis mulle sellest unistusest...peax hakkama vaixelt uurima. kes on veel huvitatud? odavlend või minivan? piletid kuidas? on kellelgi kogemusi?
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    #2
    Vastus teemale \'sygis 2005 milan vs inter\'

    Algselt postitas mr.eyebrow


    et siis defka siin rääkis mulle sellest unistusest...peax hakkama vaixelt uurima. kes on veel huvitatud? odavlend või minivan? piletid kuidas? on kellelgi kogemusi?
    Piletite hinnad uurisin kaudselt välja - odavaima saab ehk umbes 350 Eesti kronu eest. Aga piletid tuleb väga vara ära bronnida kindlalt, kuna staadion on reeglina päev enne väljamüüdud. Ja tribüüne tuleb ka muidugi valida. Curva Nord (põhjatribüün) on Interi tsson ja Curva Sud (lõunatribüün) siis AC Milani oma. Ma usun, et mul oleks küll mingi 50 % shanss tulla. Muidugi, kui mäng talvel on siis on pisut jama, kuna Milaanos on ikka samuti kõvad miinuskraadid reeglina. Kuigi hooaja teise poole matši oleks ilmselt lihtsam ja huvitavam vaadata. Ja julgen ennustada, et teine mäng sokutatakse kuskile Aprilli nii, et ilmselt on siis mingid normaalsed soojakraadid ka. (15 või nii)

    Ilmselt oleks vaja umbes viite-kuute tonna, kuna Milaanos ei saa ilma šoppamata ka käia. Kui minibussiga minna, siis kindlasti oleks võimalus ka mõnda teist mängu.
    sigpic

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'sygis 2005 milan vs inter\'

      Kõige pealt oleks vaja teada kalendrit, kunas mäng tuleb. Piletid tulevad lotomatica süsteemis müügile ca nädalpoolteist ennem mängu - tuleks pöörduda mõne fännklubi poole. Lotomatica on meie mõistes ala eesti loto kes müüb lisaks bingolotole ka pileteid (olemas ka interneti põhine väljund). Kuna Milano on itaalia majanduse pealinn on sealsed ööbimis võimalused suhteliselt kallid ja selleks et reserveerida hotellis tuba tuleb see suhteliselt varakult teha (low sessionit nagu on turismi piirkondades milanos pole, kuid ryanairilt võib saada näiteks pärishäid pakkumisi) Ryanairil peaks lennuk minema stockholmist milanosse.

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'sygis 2005 milan vs inter\'

        Pileteid saab osta ka nt. interi kodukalt. Kõikidele tribüünidele on piletid. Aga jah, kui bussiga minna, siis saab ilmselt liikuda pisut eemale Milaanost ja talvel saaks Alpide ligidale minna ning ehk ka järgmisel päeval suusamõnusi nautida. Bergamo, Como jms linnad, aga see tähendaks juhile umbes Haapsalu-Tallinn otsa ehk siis mingist 1,5 tunnist sõitu ning arvestades seda, et mäng lõpeb kohaliku aja järgi kuskil poole üheteist kandis, siis väga meeldiv just sõita vast pole. Aga lennukiga on ilmselgelt odavam ja kiirem viis. Igatahes teen teema sticky\'ks, muidu kaob ära kuskile lehele järgmiseks hooajaks. Ise olen huvitatud ja loodaks, et saan endale seda ka võimaldada. Kui mitte järgmine hooaeg, siis hiljem.
        sigpic

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'sygis 2005 milan vs inter\'

          aga millal see mängu kp paika pannaxe?
          mina ise arvan et easyjet on vähe parem variant arvestades ilmastikuolusid ja mägiteid jne aga minna tahan igaljuhul juba sygisel?
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'sygis 2005 milan vs inter\'

            Algselt postitas mr.eyebrow


            aga millal see mängu kp paika pannaxe?
            mina ise arvan et easyjet on vähe parem variant arvestades ilmastikuolusid ja mägiteid jne aga minna tahan igaljuhul juba sygisel?
            Et voorude kuupäevad pannakse varakult paika, aga kes mis voorus omavahel mängivad pannakse paika mingi 2 nädalat enne esimest vooru.
            sigpic

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'sygis 2005 milan vs inter\'

              Vaatasin mida ryanair pakkub ja sain sellise hinna: 7 aprill minna ja 11 aprill tulla (10. aprillil peaks olema inter - cagliari) siis stockolmist - milanosse võib saada 95 € eest; ööbimine hostelis oleks kolmene tuba 100 € öö ehk siis 33 € per kärss. Kokku siis laeva pilet stockholmi + 195 € ehk siis ca 3700 - 4000 eeki. Jälgige Ryanairi soodus pakkumisi kui piletid piisavalt ära osta võid saada oluliselt odavamalt. Sama lugu on ka hostelitega. Hotellid võivad olla oluliselt kallimad. Sõltuvalt sellest millised messid või muud suur üritused hetkel toimumas on. Ryanair müüb ka mingeid pakette millel nimeks football fiver.
              Tuult tiibadesse Selle võite näidiseks võtta. Loomulikult võib teekonda alati keerulisemaks ja kallimaks ajada.
              Sõita näiteks läbi Riia, Tampere, Londoni või . . .

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'sygis 2005 milan vs inter\'

                Idee seda Tripi teha on olnud juba mõnda aega. Üldjuhul oleks soov minna ajal, kus ei ole erilist pakast vaid on soe(kuigi suusaidee on kah hea), ehk siis sügisel/kevadel, olenevalt mängude kalendrist. Mina eelistaks loomulikult Milani kodumängu (A).
                Lend vast sobiks tõesti paremini, kuna muidu kujuneb reis pikaks ja tra seda teab, kas on võimalust nii pikaks lahkuda.
                Raha peab tõesti 5-6000 varuma aga usun, et see on elamust väärt .
                Kui saab soojal ajal mindud on võimalus ka telkida, aga kui tõesti on hostelis vaid 100Euri kolmele öö siis ei näe tegelt suurt probleemi
                Pileteid tribüünile ei tahaks samas kõige sitemaid osta.
                Loomulikult tahaks kõike paremat aga eelarve peaks jääma siiski mõistuse piiridesse.

                Mul oleks see shoppamine milaanos pohhui, või tegelt nac võiks, aga pidutseda tahaks seal küll :P. Tanel sinu jätame hostelisse .

                Hetkel siis huvilisi:
                Devil
                Mr.Eyebrow
                Tanel



                Et siis ma praegu magama aga igasugune info, nõu ja pakkumised oodatud vms

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale \'sygis 2005 milan vs inter\'

                  piletite kohapealt olex vaja teada ka et kas neid eestisse saadetaxe või peab mingit muud systeemi tegema?
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale \'sygis 2005 milan vs inter\'

                    Mis sest San Sirost, lähme parem Artemiole Franchile :P :P
                    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale \'sygis 2005 milan vs inter\'

                      Devil, shoppamise all mõtlesin ma pigem fänninännipoode.

                      Aga nagu ma enne pakkusin, et kui teine matsh kukkub Aprilli või Maisse, siis ma eelistaks kohe kindlasti seda. Kuna siis on ikka soojem, kui sügisel ning hooaeg hakkab lõpema ning ehk võib mäng otsustada tiitli saatuse. Eriti mõnus oleks, kui mäng kukkuks viimasesse vooru. Ja kui raha ekstra kõrvale panna reisi jaoks on see samuti rahakottile kergem.

                      Edit: Aga peab lotot mängima hakkama, ehk õnn naeratab ja kindlustab reisi ära.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale \'sygis 2005 milan vs inter\'

                        Algselt postitas Tanel



                        Edit: Aga peab lotot mängima hakkama, ehk õnn naeratab ja kindlustab reisi ära.
                        10 krooni päevas kõrvale panna = yle 3500 krooni, perssse selle lotoga

                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale \'sygis 2005 milan vs inter\'

                          mulle see 2006 kevade nii väga ei istu...tulemas ju mm saksamaal ja seda tuleb kindlasti kylastada(fifa tahab nyydsest ju et iga mm on eri maailmajaos ja nii ei tule enamvähem sama ligidale mmi meile enne 2030 umbes. sinna võix ka vaixelt hakata mingit eesti azzuri fännide bussi mõtlema)
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            #14
                            Vastus teemale \'sygis 2005 milan vs inter\'

                            Oleks ise ka huvitatud minema
                            ...

                            Kommentaar


                              #15
                              Vastus teemale \'sygis 2005 milan vs inter\'

                              vaevalt, et neid pileteid eestisse saadetakse. kasuisa käis reali-juve mängu vaatamas ja netist ostes pidid märkima aadressi hispaanias kuhu see pilet toimetatakse. aadressi võis ka hiljem e-postiga järele saata. aga samas, milano pole madriid , nii et päris kindel pole kuidas seal systeem toimib.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X