320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mängu vaatama

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas karl91 Vaata postitust
    Oleneb vastasest, üldiselt odavamad on vist nii 20€ ja 25€.
    Juventuse mängule 25ga küll ei pääse nüüd.

    Kommentaar


      Algselt postitas Juveman Vaata postitust
      Ja mis hinnaga said pileti kui saladus ei ole?
      Ca 140 EUR. Polegi elus ühegi spordivõistluse pileti eest nii palju maksnud. Võrreldes muude Itaalia ja näiteks ka Hispaania tippklubidega on kõrgema hinnataseme (minu kogemuse põhjal) põhjuseks ilmselt Juve suhteliselt väike staadion, sellest tulenev suur nõudlus ning ühtlasi nende hinnapoliitika, et nö suurematele mängude piletid on kallimad.

      Kommentaar


        Ok voimalik, et juvel jah on kalimad, kui muidu.
        Vaatasin jargi, naiteks juve vs sassuol odavam pilet 43€ mis on pisut kallis arvasteades vastast. Aga mis mina ka tean.
        Eelmisel hooajal kaisin Sampdoria vs Napoli, odavamd piletid algasid 30€ ja näiteks roma vs verona odavamda piletid on 20€ kiirematel ka 13€(black friday). Samas homme geno vs torino odavamad kah alates 20€
        Roma vs Juve odavamad saavad olema 45€ ringis.
        Hinnad suures oasas sõltuvad ikkagi vasatasest.
        FORZA ITALIA FORZA ROMA FORZA CAPITANO IL MIO CUORE è GIALLOROSSO
        FORZA ANCHE SAMP E GENOA

        Matteo Pessina e Nicolò Barella “Perché non hanno vinto loro? Perché sono invidiosi, gelosi”

        Kommentaar


          Show COPPA ITALIA 2019/2020

          Event MILAN - SPAL
          Date Wednesday, January 15, 2020 --- at 6:00 PM
          Section PRIMO VERDE
          Block 138 / Row 14 / Seat 1

          Kuna niikuinii itaalias sellel ajal, siis votsin siukse pileti ligi, oskab keegi öelda, et ega tegemist pole ultrate sektoriga?

          Kommentaar


            Algselt postitas baller Vaata postitust
            Show COPPA ITALIA 2019/2020

            Event MILAN - SPAL
            Date Wednesday, January 15, 2020 --- at 6:00 PM
            Section PRIMO VERDE
            Block 138 / Row 14 / Seat 1

            Kuna niikuinii itaalias sellel ajal, siis votsin siukse pileti ligi, oskab keegi öelda, et ega tegemist pole ultrate sektoriga?
            Seal pool otsas on võõrsilfännid, aga kuna neid SPALil liiga palju pole ja nad sinuga kindlasti samas plokis pole, siis pakuksin, et istud suhteliselt tühjuses ja vaatad kilomeetri kaugusel olevat Curva Sudi, kus Milani ultrad särke puruks rebivad endil.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Tere Itaalia liiga fännid! Olen igapäevane Soccerneti lugeja, senimaani küllaltki passiivne. Nüüd aga oleks pisut infot tarvis, et õigesti toimida.

              Niisiis - 19 jaanuar on mul elu esimene võimalus külastada Juve fännina Allianzi (Juve vs Parma). Asi mis mulle pisut muret valmistab on piletite hankimine ja just seetõttu otsustasingi siia kribada.

              1. Kas pilet (okei, kaks piletit) tuleks hankida läbi Juventuse kodulehe või oleks seda targem (ja lihtsam) teha mõne muu lehe kaudu. Kuskilt nagu koidab kellegi soovitus, et ametlikult kodulehelt tellimine pidi paras peavalu olema.

              2. Ma ei pea olema ühegi klubi liige kui ma soovin näiteks ametlikult kodulehelt pileteid osta (olenemata sellest, et Jmemberid saavad piletid hanida varem)? Lisaks sellele ei pea ma muretsema, et enne kui piletid General Sale´sse jõuavad on nad juba läbi müüdud?

              3. Kuhu oleks esmaskordselt staadioni külastajal mõistlik oma tüdrukuga istuda, et äge kogemus saada? Kas staadioni ääres külje peal (Tribuna est centrale 1, sektsioon 113, 114, 115) oleks mõeldav? Ultraid sooviks võimalusel vältida :P

              4. Kas kellelgi on veel miskiseid näpunäiteid/soovitusi anda seoses piletite ostu/mängule minekuga?

              Suur aitäh kes viitsib kogemusi jagada!

              Kommentaar


                Algselt postitas Twyxter Vaata postitust
                Tere Itaalia liiga fännid! Olen igapäevane Soccerneti lugeja, senimaani küllaltki passiivne. Nüüd aga oleks pisut infot tarvis, et õigesti toimida.

                Niisiis - 19 jaanuar on mul elu esimene võimalus külastada Juve fännina Allianzi (Juve vs Parma). Asi mis mulle pisut muret valmistab on piletite hankimine ja just seetõttu otsustasingi siia kribada.

                1. Kas pilet (okei, kaks piletit) tuleks hankida läbi Juventuse kodulehe või oleks seda targem (ja lihtsam) teha mõne muu lehe kaudu. Kuskilt nagu koidab kellegi soovitus, et ametlikult kodulehelt tellimine pidi paras peavalu olema.

                2. Ma ei pea olema ühegi klubi liige kui ma soovin näiteks ametlikult kodulehelt pileteid osta (olenemata sellest, et Jmemberid saavad piletid hanida varem)? Lisaks sellele ei pea ma muretsema, et enne kui piletid General Sale´sse jõuavad on nad juba läbi müüdud?

                3. Kuhu oleks esmaskordselt staadioni külastajal mõistlik oma tüdrukuga istuda, et äge kogemus saada? Kas staadioni ääres külje peal (Tribuna est centrale 1, sektsioon 113, 114, 115) oleks mõeldav? Ultraid sooviks võimalusel vältida :P

                4. Kas kellelgi on veel miskiseid näpunäiteid/soovitusi anda seoses piletite ostu/mängule minekuga?

                Suur aitäh kes viitsib kogemusi jagada!
                Tee end memberiks ja osta ametlikust kanalist. Ainult nii võid olla kindel, et saad pileti soovitud mängule. Tavamüügi jõuab väga vähe pileteid. Ägeda kogemuse saad igal pool istudes. See staadion on kaasaegne ja hästi ehitatud.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Tänan vastamast!

                  Okei, kui teen ennast näiteks B&W memberiks (65 eurot) siis kas ma saan osta ka reisikaaslasele pileti või peab ka tema ennast memberiks tegema? Lisaks - kui kaua see protsess aega võtab? Kui konkreetse mängu piletid peaksid pühade paiku müüki tulema siis ega ei ole ma enese memberiks tegemisega lootusetult hiljaks jäänud?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Twyxter Vaata postitust
                    Tänan vastamast!

                    Okei, kui teen ennast näiteks B&W memberiks (65 eurot) siis kas ma saan osta ka reisikaaslasele pileti või peab ka tema ennast memberiks tegema? Lisaks - kui kaua see protsess aega võtab? Kui konkreetse mängu piletid peaksid pühade paiku müüki tulema siis ega ei ole ma enese memberiks tegemisega lootusetult hiljaks jäänud?
                    Memberiks saad end kohe teha ja ühele memberile müüakse kuni 4 piletit. Samas need, kellele pileti ostad, peaksid ka vähemasti teoorias memberid olema. Me oma pundiga vähemalt tegime kõik end memberiteks kui käisime. Võib-olla saaks ka ilma hakkama - pead panti ei pane.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Ühesõnaga ma saan aru nii, et ma teen ennast (ja oma reisikaaslase) a´la täna B&W memberiks ning omalt poolt ei peagi rohkem midagi tegema kui jään ootama hetke millal tulevad piletid müüki? Mul ei ole vaja piletite ostuks läbi ametliku koduka mingit "Juventus Cardi" või mis iganes muud asja?

                      Küsin, sest Juve kodukal ripub selline info:

                      I’m a Member but I don’t live in Italy. How do I access the early-bird ticketing period?

                      To access to the reserved booking period with your B&W or J1897 Membership, you must have a valid Juventus Card (ex Supporters' Card). If you don’t, buy the Juventus Card (ex Supporters’ Card) for the special price of €15.

                      You can buy tickets through the following channels:

                      TicketOne web site
                      TicketOne Call Center
                      For more informations call our Fan Service.



                      I’m a Member and I would like to buy a ticket during the early-bird period. Can I simply enter my Membership Number or do I need to be physically in possession of a Juventus Card (ex Supporters' Card)?

                      In order to buy a ticket in the early-bird period, you must be physically in possession of a Juventus Card (ex Supporters’ Card).

                      Täielik clusterfuck hetkel.

                      Kommentaar


                        Kui mina käisin eelmine aasta, tellisin küll piisavalt varakult memberi liikme asjad ära, aga kaarti füüsiliselt küll polnud vaja omada piletiostu hetkel, sest sinu memberi number mida tuleb sisestada pileti ostmisel, on kodulehel oma profiili all olemas.
                        Aga jah iga aasta pidavat see piletiostu süsteem muutuma jms nagu üks kohalik ütles, et ta ei saa ka aru miks Juve teeb seda nii keeruliseks.

                        Aga. Soovitan sul hakata facebookis jälgima Around Turin lehte. Juve kohalik fänn veab seda lehte ja just tegeleb ka võõrsilfännidega, kelle olemise ta aitab paremaks muuta ja toob kokku kõik võõrsilt tulevad Juve fännid, et elamus oleks veel parem. Sellest sa muidugi osa ei pea võtma aga, lisaks fb´le, on Around Turin ka koduleht olemas https://www.aroundturin.com/

                        Siia alla siis ilmub match day info ka mida see tüüp korraldab mängupäeval. Talve perioodil vist seda pole, aga suvel mängupäeva eelneval päeval vähemalt eelmine aasta korraldas ka huviliste korral väikese tripi ka Torinost välja veini istandusse nt aga ma ise siiski ei võtnud neist osa kuna tahtsin lihtsalt üksi oma aja peremees olla ja lihtsalt üksi nautida oma imelist mängupäeva Allianz Arenal.
                        Ela ja tunne, et elad
                        see on kõige lihtsam
                        filosoofia, mis toimib
                        sule silmad ära vaata
                        tagasi, hinga sügavalt ja
                        hüppa üle iseenda varju
                        tule koos minuga.

                        Kommentaar


                          Suurepärane info, tänud Iceman! Lugesin mõned lehed tagasi ka sinu tripist. Ei jõua enam ära oodata!

                          Igaks juhuks kontrollin veelkord üle, et memberi kaarti pole siis sisuliselt üldse vaja? Ei pileti ostmise hetkel kui ka piletikontrollis staadionil? Staadionile minnes piisab ainult sellest kui kaasa võtta pilet ja ID kaart? Küsin üle, sest ma ei ole kindel kas ma selle kaardi selleks ajaks kätte saan kui reisile minek on.

                          Luban, et rohkem teemat ei spämmi! : p

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Twyxter Vaata postitust
                            Suurepärane info, tänud Iceman! Lugesin mõned lehed tagasi ka sinu tripist. Ei jõua enam ära oodata!

                            Igaks juhuks kontrollin veelkord üle, et memberi kaarti pole siis sisuliselt üldse vaja? Ei pileti ostmise hetkel kui ka piletikontrollis staadionil? Staadionile minnes piisab ainult sellest kui kaasa võtta pilet ja ID kaart? Küsin üle, sest ma ei ole kindel kas ma selle kaardi selleks ajaks kätte saan kui reisile minek on.

                            Luban, et rohkem teemat ei spämmi! : p
                            Füüsiliselt seda kaarti pole vaja jah.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Kaarti polnud jah piletikontrollis vaja. Küll aga sai seda kaarti näidatud Juve poes merchi ostes aga noh ehk kui tahad osta, saab äkki ka -10% ale ka andes neile oma memberi nr vms ka. Aga jah, soovitan siis käia ära ka Superga mäel kindlasti, hea vaade linnale ning saad külastada ka seda lennukatastroofi mälestusmärki.
                              Ela ja tunne, et elad
                              see on kõige lihtsam
                              filosoofia, mis toimib
                              sule silmad ära vaata
                              tagasi, hinga sügavalt ja
                              hüppa üle iseenda varju
                              tule koos minuga.

                              Kommentaar


                                Suured tänud soovituste ja näpunäidete eest, Iceman & Tofoa. Päeva lõpuks on tänu teile asi kõvasti selgem. Kui peaks asja käigus veel küsimusi tekkima, annan teada. Samuti muljetan pisut kui saan käidud!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X