320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mängu vaatama

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jasper, miks inglannad sinuga tahtsid mehkeldada, aga Eric jäeti mängust välja?
    slimm.ee

    Kommentaar


      Balo nägu üle värvitud

      Kommentaar


        Kus kohast seda turismimaksu maksma peab? Päris korralik summa..

        Kommentaar


          Algselt postitas JanK Vaata postitust
          Jasper, miks inglannad sinuga tahtsid mehkeldada, aga Eric jäeti mängust välja?
          Sest Eric on oma tüdrukule truu ja ei mehkenda teiste naistega!
          Algselt postitas bubbles Vaata postitust
          Kus kohast seda turismimaksu maksma peab? Päris korralik summa..
          Hotellis, päris korralik summa on ja.
          THEO HERNANDEZ

          Kommentaar


            Algselt postitas Jasper Vaata postitust



            kuna hofnar kuuldavasti Tottit ei näinud, proovisin lohutuseks mitu korda teha pilti tema iidolist San Sirol. ilmselgelt pole vaja selgitada, et pole eriline foto/instagrami pro, aga fwiw:
            kingin sulle vimpli
            Algselt postitas Iceman
            Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

            Kommentaar


              Lähen suvel Milanosse ja tahaks mõistagi natuke lemmikklubi reliikviaid ka uudistada. Kahjuks mänguperioodile see aeg muidugi ei satu. Aga mõned küsimused:

              1) Mis asi see Expo metroopilet on, kui teil MilanoCard olemas oli?
              2) Mida ma saan vaadata San Sirol, mida Casa Milanis? Mul oli eelarvamus, et San Sirol on muuseum vms, aga nüüd tuleb välja, et hoopis Casa Milanis.
              3) Käisite Ryanairiga? Seega Malpensasse ei sattunud, vaid sinna Bergamosse? Või kui sattusite Malpensasse, siis kuidas sealt linna saab?

              Kommentaar


                Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                Lähen suvel Milanosse ja tahaks mõistagi natuke lemmikklubi reliikviaid ka uudistada. Kahjuks mänguperioodile see aeg muidugi ei satu. Aga mõned küsimused:

                1) Mis asi see Expo metroopilet on, kui teil MilanoCard olemas oli?
                2) Mida ma saan vaadata San Sirol, mida Casa Milanis? Mul oli eelarvamus, et San Sirol on muuseum vms, aga nüüd tuleb välja, et hoopis Casa Milanis.
                3) Käisite Ryanairiga? Seega Malpensasse ei sattunud, vaid sinna Bergamosse? Või kui sattusite Malpensasse, siis kuidas sealt linna saab?
                1. Kuna rho-fiera asub linnast väljas, siis tuleb sinna eraldi pilet osta.
                2. San Sirol saad võtta staadioni tuuri, mis sisaldab staadionil ringi käimist ja väikest Milan - Interi muuseumit (maksis vist 17euri). Casa Milanis on ainult Milani asjad ja see on palju korralikum ja ägedam. Soovitan sul kindlasti Casa'sse minna, see on San Sirolt umbes 25-30 minutit jalutamist. Pilet maksab 12 eurot.
                3. Käisime ja Ryanairiga ja maandusime Bergamosse. Lennujaama ees seisavad bussid, mis viivad Centrali ja pilet maksis 9 euri edasi-tagasi.
                THEO HERNANDEZ

                Kommentaar


                  Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                  2) Mida ma saan vaadata San Sirol, mida Casa Milanis? Mul oli eelarvamus, et San Sirol on muuseum vms, aga nüüd tuleb välja, et hoopis Casa Milanis.
                  3) Või kui sattusite Malpensasse, siis kuidas sealt linna saab?
                  2) muuseum on mõlemas. San Sirol on lihtsam koos särkide ja vimplitega, Casa Milanis on futuristlikum videosüsteemide ja karikatega(lisaks nipet näpet nagu Sacchi prillid, Galliani lips ja Berlusconi kopteri võrkmakett). Casa Milan on parem valik. siiski tasub San Sirole väljast ikka pilk peale panna, kui on nägemata.
                  3) samamoodi. ~5 eurised bussid viivad. (väljuvad pidevalt ja mitu firmat veavad)
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Massive retsept Cannule ja UUUle, kes ennast derbit vaatama ajasid.
                    Algselt postitas Iceman
                    Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                    Kommentaar


                      Roma Cannuga - 2/2 100%
                      Lazio UUU-ga - 0/1 0%
                      Algselt postitas Iceman
                      Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas hofnar Vaata postitust
                        Massive retsept Cannule ja UUUle, kes ennast derbit vaatama ajasid.
                        Ma tõesti loodan, et uuu (respekti minemise eest) staadioni tualetti kinni ei jäänud ning mängu ka ikka nägi.

                        Kommentaar


                          Kas Roomas pole wifit veel leiutatud, või milles asi? Mitte ühelgi korral, kui keegi teist mängul käib ei suuda te mängupäeval, rääkimata veel mängu ajal, ühtegi pilti ega asja siia foorumisse edastada?? Olen teis kõigis pettunud!
                          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Algselt postitas count Vaata postitust
                            Kas Roomas pole wifit veel leiutatud, või milles asi? Mitte ühelgi korral, kui keegi teist mängul käib ei suuda te mängupäeval, rääkimata veel mängu ajal, ühtegi pilti ega asja siia foorumisse edastada?? Olen teis kõigis pettunud!
                            nope, kohutavalt pask telekomm on seal. meil vähemalt oli.
                            Algselt postitas Iceman
                            Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                            Kommentaar


                              nett halb jah, andestust.



                              pikemalt hiljem...

                              Kommentaar


                                Milanos oli küll hea nett, seega Milan > Roma
                                THEO HERNANDEZ

                                Kommentaar

                                Working...
                                X