320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mured ennustusvõistlusega!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Vastus teemale \'Mured ennustusvõistlusega!!!\'

    Täna ei lasknud sisse toksida 2 mängu
    22.04.06 12:00 RSK Kuuse Tallinn : Eurouniv FC Tallinn
    22.04.06 14:00 Saku JK : SC Tallinna Kuradid
    ennustatavaid tulemusi liigade alt.
    See on siis jälle IV liiga Põhi ja II voor. Teistega oli OK. Koer on maetud kuskile siia.

    Kommentaar


      #47
      Vastus teemale \'Mured ennustusvõistlusega!!!\'

      Ei lase ennustada III Põhja mängu:
      07.05.06 19:00 Keskerakonna JK : FC United Tallinn

      EDIT: Pole viitsinud enne märku anda nendest mängudest, aga seda jama on ennegi olnud mitmeid kordi ja mängud lihtsalt jäänud ennustamata. Milles kühvel??
      The other line moves faster.

      Kommentaar


        #48
        Vastus teemale \'Mured ennustusvõistlusega!!!\'

        IV liiga lõunas on mulle Metec-Kuperjanovi eest 0 punkti ehkki panin Kuperjanovi võitjaks? Samuti on üldse arvestamata jäetud Quatromedi-EPMÜ õige tulemus.

        Kommentaar


          #49
          Vastus teemale \'Mured ennustusvõistlusega!!!\'

          Algselt postitas ak


          IV liiga lõunas on mulle Metec-Kuperjanovi eest 0 punkti ehkki panin Kuperjanovi võitjaks? Samuti on üldse arvestamata jäetud Quatromedi-EPMÜ õige tulemus.
          See vist kõigil nii - mul ka 2 sanga just nende mängude eest puudu...

          Kommentaar


            #50
            Vastus teemale \'Mured ennustusvõistlusega!!!\'

            Algselt postitas post


            Algselt postitas ak


            IV liiga lõunas on mulle Metec-Kuperjanovi eest 0 punkti ehkki panin Kuperjanovi võitjaks? Samuti on üldse arvestamata jäetud Quatromedi-EPMÜ õige tulemus.
            See vist kõigil nii - mul ka 2 sanga just nende mängude eest puudu...
            Tundub, et kedagi ei huvita, endiselt vead parandamata.

            Kommentaar


              #51
              Vastus teemale \'Mured ennustusvõistlusega!!!\'

              Mõnedes liigas ei fikseeri tulemusi ära....ja prast on kirjas et \"ENNUSTAMATA\" ,,kuigi ennustasin...paluks ära parandada see bug

              Kommentaar


                #52
                Vastus teemale \'Mured ennustusvõistlusega!!!\'

                Et siis järgmised asjad seoses ennustusvõistlusega silma jäänud

                1. Ei lase ennustada
                21.05.06 14:00 Välk 494 Tartu : Sörve JK II liiga Lääs/Lõuna 8. voor

                Foorumlane 17 soovitas oma 14-04-06 16:29:19 tehtud postituses ennustada sellistel juhtudel \"Järgmised mängud\" kaudu, aga nimetatud mängu seal ei ole...
                Aga äkki just sellepärast ei saagi ennustada? Et kui mängu seal \"Järgmised mängud\" all kirjas pole, siis pole teda ka ennustusvõistluse jaoks olemas??? (oletus muidugi ainult :P)

                2. Miski suuremat sorti puuk II liiga ida/põhi ennustusvõistlusse pugenud
                Näitab nagu 6. vooru mängud toimuksid alles 6/7 juunil 2006 (kuigi tegelt juba toimunud)
                Järgmiste voorudega seal ennustuses sama lugu - mitte ei taha uskuda et heast peast kuu aega vahet peetakse
                Niimoodi saab ju ennustada siis kui mäng tegelikult juba ammu toimunud :P
                Me ei hakkanud seda tegema muidugi...


                P.S. Kas ma saan õigesti aru, et just see teema on see ainuke õige koht ennustusmängus esinevatest puukidest teatamiseks, (mitte selle liiga teema, mille ennustusvõistluses puuk sees on)?

                Kommentaar


                  #53
                  Vastus teemale \'Mured ennustusvõistlusega!!!\'

                  Algselt postitas carlo2

                  P.S. Kas ma saan õigesti aru, et just see teema on see ainuke õige koht ennustusmängus esinevatest puukidest teatamiseks, (mitte selle liiga teema, mille ennustusvõistluses puuk sees on)?
                  Põhimõtteliselt oled sa õigel teel, ideeliselt peaks see SEE koht olema, aga nagu sa oled juba ammu arusaanud, et ei ole sittagi kasu küll sellest. Näiteks nagu täna, üritan siis nendes mõnes liigas, mida ma ennustan, tulemused kirja panna, aga võta näpust, jätkuv kühvel sees ja nii jäigi mul kuskil 4-5 mängu \'ennustamata\'. Ja kõige mõnusam on, et kedagi ei koti ka see.
                  The other line moves faster.

                  Kommentaar


                    #54
                    Vastus teemale \'Mured ennustusvõistlusega!!!\'

                    Suht pettunud soccerneti inimeste peale
                    Bii a Old diivil ..::::::History Kurat::::::..

                    Kommentaar


                      #55
                      Vastus teemale \'Mured ennustusvõistlusega!!!\'

                      Kas see on puuk ennustuses või õige asi et II liiga Lääs/Lõuna 10. vooru mängud toimuvad alles 4. juulil 2006?

                      P.S. ja madalamate liigade ennustusvõistluste tabeleid pole tõepoolest jupp aega värskendatud...

                      e: müüd on kõik mängud küll arvestatud, aga II liiga ida põhi punktidega on mingi kino - paljudele (sealhulgas mina) on neid rehkendatud ettenähtust rohkem

                      Näiteks minul

                      3 täpset skoori
                      13 õiget tulemust
                      16 valet tulemust

                      Punkte peaks olema tabelis 22 aga on 32 :P

                      Kommentaar


                        #56
                        Vastus teemale \'Mured ennustusvõistlusega!!!\'

                        Minu ennustus: 28.05.06 17:00 JK Kadakas Kernu 4:3 KSK KESPO Kehtna TULEMUS PUNANE!

                        ÕIGE TULEMUS: 28.05.06 17:00 JK Kadakas Kernu - KSK KESPO Kehtna 10:2

                        Mis värk on? 4.põhja ennustus ühte vooru vabsee ei näita et oleks ennustanud. Tra kui teha siis teha korralikult mitte üle põlve, mis mõte on sellel ennustamisel? Samuti osad mängud on enne lukus kui mäng toimunudki oleks. Teil ei ole kõige viimane ajakava kasutusel mis EJL saadetud.. Ma lihtsalt ei saa aru asja mõttest kui tsiitijatel head võimalused ausate mängijate vastu.

                        Kommentaar


                          #57
                          Vastus teemale \'Mured ennustusvõistlusega!!!\'

                          No ei tegele keegi selle asjaga. Mul on kevadest mitu tulemust valesti kajastatud või kajastamata jäänud.

                          Kommentaar


                            #58
                            Vastus teemale \'Mured ennustusvõistlusega!!!\'

                            Võtsin selle praeguse totaalselt valesti arvestatud punktidega II liiga ida/põhi edetabeli endale ette.
                            Eeldades, et seal igaühe nime taga toodud täpsete skooride (3punkti), täpsete mängutulemuste (1 punkt) ja valede mängutulemuste (0 punkti) arv on õige, arvutasin, mitu punkti igaühel õigupoolest olema peaks.

                            Resultaati (kuidas on praegu & kuidas peaks olema) näete juurdelisatud xls failis

                            edit:
                            puuk 4 liiga põhi ennustuses
                            11. voor
                            01.07.06 17:00 FC EBS Team Tallinn : Kristiine JK toimus tegelikult eile 08.06.2006
                            ja lõppes 4-0 EBS Team võiduga.
                            Sealsamas teine puuk
                            29.06.06 19:00 RSK Kuuse Tallinn : RSK Kuuse Tallinn

                            No ei saa üks meeskond mängida iseendaga

                            edit2: millegipärast ei ole punkte arvestatud IV Lõuna 8 vooru kohtumise JK Luunja Võhma Linnameeskond (skoor oli 4:4, ennustus mul 2:2)

                            edit3: esiliiga 16. voor - ennustuses Kalju-Levadia II, peab olema 20.06. kell 19.30 JK Nõmme Kalju - FC Lootus

                            Kommentaar


                              #59
                              Vastus teemale \'Mured ennustusvõistlusega!!!\'

                              MMi ennustus. Portaalis. Kas ma saangi vaadata pingerida ainult igas grupis eraldi või tegelikult pääseb kuskilt kaema ka kõiki alagruppe hõlmavat kokkuvõtlikku edetabelit? Kui ei, siis see sisteem on ju saki-saki.
                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar


                                #60
                                Vastus teemale \'Mured ennustusvõistlusega!!!\'

                                Algselt postitas fitti


                                MMi ennustus. Portaalis. Kas ma saangi vaadata pingerida ainult igas grupis eraldi või tegelikult pääseb kuskilt kaema ka kõiki alagruppe hõlmavat kokkuvõtlikku edetabelit? Kui ei, siis see sisteem on ju saki-saki.
                                Peagi muutub võimalikuks ka kogu edetabelit vaadata, hetkel veel kahjuks mitte.

                                Mis Eesti liigade ennustusse puutub, siis need puugid peaksid olema nüüd lõpuks surnud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X