320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SUMO

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kyps Vaata postitust
    Miyabiyama enda relvaga ründas. Kuna Baruts sai enne turniiri pöidlavigastuse siis ongi ta see turniir tsuppari (kätega laksimine) peale toetunud. Varem oli Baruto väga ühekülgne, kui tachi-ai-st, tuli alati vöö peale ja läks pea alati yorikirit püüdma. Baruto on see turniir küll yorikiridega päris mitmeid võite võtnud, aga need on tulnud peamiselt ikka teise laine rünnakutest. Samas somoliiga tsuppariäss Miyabiyama on vist kõik oma võidud saanud -oshi või -ashi tehinikatest, kus minnakse vastase tasakaalu lõhkumise peale välja.
    Rohkem selliseid asjatundlikke postitusi! Ja ilma igasuguse irooniata. Mitu inimest sai kohe palju targemaks siin kandis.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Sel ajal kui Baruto makuuchisse just oli pääsenud, siis sai lives kohtumisi päris tihti vaadatud. See Miyabiyama oli alati selline ebameeldiv sell, kes nähes, et vastane on tasakaalu juba kaotanud ja iga hetk ringist välja kukkumas, siis andis veel hoogu juurde ja päris valus oli vaadata, kuidas siis suured mehed kukkusid ja pärast krimpsus näoga maas piinlesid.
      Seega tänast matši oli mõnus vaadata, kui Baruts mõnuga venna pikali lükkas.
      Ja põhiline on kaela lükata ja kui õnnestub, siis ka vastu nägu paar slapi panna. Ise ta selle Barutole selgeks õpetas

      Kommentaar


        Samamoodi teeb ka Hakuho ja Harumafuji ... kusjuures, kas keegi teab miks vahetati või vahetas Ama oma nime Harumafuji vastu?

        Kommentaar


          Pärast selle ühe kõveima venna(mis ta nimi oligi, yokozuna Asashoryuo vms.) tagasiastumist-lahkumist ehk käitumise pärast minema löömist nuusutab Baruto ikka tõsiselt seda kõige kõrgemat tippu.
          Kapten Trumm

          Kommentaar


            Algselt postitas Noonik Vaata postitust
            Samamoodi teeb ka Hakuho ja Harumafuji ... kusjuures, kas keegi teab miks vahetati või vahetas Ama oma nime Harumafuji vastu?
            Sest Ama tähendas jaapani keeles midagi inetut, ei mäleta enam mida täpsemalt.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              slängis tähendas litsi vist.

              ametlikult oli muidugi hea põhjendada sellega, et muutis ozekiks saamise puhul.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                14-1
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Keegi sumo on live-s näind?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Jah, iga päev. Iga banzuke, iga aasta alates sellest kui Barto juryos maadles.
                    tegelt? ega sa ei tea millal umbes Baruto täna pilti ilmub?

                    Kommentaar


                      Delfi kommentaare ei tasu küll uskuda, aga seal käis läbi, et Baruto on siiamaani alati kella 10 paiku võistelnud.

                      Kommentaar


                        panin ka striimi käima ning hetkel on vastamisi mingi kõrsik, kes ilma järgi kaalub alla 100 kilo ning inimmägi kaaluga üle 200 kg.

                        e: mäe vastu ikka ei saa.

                        Kommentaar


                          Baruto astus ringi.

                          e: see võit oli küll epic.

                          Kommentaar


                            ulme vana

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stok
                              Piinlik. Turnavõit on silme ees ja siis sellised alatud võtted.
                              Mis seal piinliku on? Näita mulle reeglit mis ütleb, et henka on keelatud?
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                                Mis seal piinliku on? Näita mulle reeglit mis ütleb, et henka on keelatud?
                                Näita mulle seadust mis keelaks mul öelda, et su ema on üks igavene **** ****. Aga kas vastava seaduse puudumine tähendab, et säärane tegevus pole piinlik ja häbiväärne?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X