Lehekülg 52, kokku 53 EsimeneEsimene ... 242484950515253 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 021 kuni 1 040, kokku 1053

Teema: PSV Eindhoven

 1. #1021
  Eesti koondislane Kasutaja midfielder avatar
  Liitus foorumiga
  Jul 2005
  Postitusi
  6 760

  Algupärane

  10 voorus saadi liigas esimene kaotus see hooaeg. 0:3 võõrsil Utrechtile oli täiesti teenitud koslep.
  Avapoolajal oli kodupunt parem, loovam ja tekitas võimalusi. Külalised seevastu ei suutnud sisuliselt ühtegi reaalset võimalust luua. Lisaks oldi väga passiivne ja ei võetud ise initsiatiivi. Teise poolaja algul oli Malen-il üks hea löök, mille Utrechti kiiper suunas üle joone. Peale seda tekkis aga olukord, kus Baumgartl kaotas keskväljal võitluse van de Streeki-le ja viimane purjetas üksi ca 40 meetrit ning lõi kaugelt peale, kuid Viergever keeras oma keha löögile ette ja see muutis palli suunda nii palju, et lendas Zoetile püüdmatult võrku.

  Peale seda võttis PSV tugeva initsiatiivi ja surus kõvasti vastaseid,kuid ometi päris häid võimalusi ei suudetud tekitada. Siis aga saabus lühike periood, kus kuue minuti sees said Viergever ja Hendrixx üsna sarnase vea eest (tald ees achilleusesse) punase kaardi ja õiglaselt. See muutis muidugi olukorra kasvõi viiki püüda keeruliseks ning kui 81 minutil endine PSV pallur Adam Maher lõi ilusa kauglöögi tulemusena 2:0, oli selge, et siit tuleb nulliga leppida. Van Bommel venitas vahetustega 72 minutini kui oli selgelt hilja ja oldi juba vähemuses. Kindlasti läheb see kaotus ka tema kapsaaeda kui taktikaliselt küündimatu esitus. Kahe mehelises vähemuses ei suudetud muidugi midagi luua ja pigem tegeleti palli järgi jooksmisega. Utrecht lõi üleajal veel kolmanda palli Zoeti selja taha ja sellega oli õuduste õhtu täielik.

  Järgmises liigamängus AZ-i vastu on kindlasti audis siis Hendrixx ja Viergever. Ilmselt tulevad sisse Schwaab ja Gutierrez. Neljapäeval võõrustatakse Euroopa Liigas LASK Linzi. MVB-l on tugev mõttekoht tänasest kuidas mitte mingil juhul ei tohi taktikaliselt mängida ja anda passiivseks jäädes vabatahtlikult initsiatiiv vastasele.
  Wij komen terug met de cup in de hands

 2. #1022
  Eesti koondislane Kasutaja midfielder avatar
  Liitus foorumiga
  Jul 2005
  Postitusi
  6 760

  Algupärane

  Euroopa Liiga 3 voorus lepiti väravateta viiki LASK Linzi vastu. Selgelt pettumustvalmistav tulemus. Teist mängu järjest ei suudeta skooridagi. Tõsi erinevalt Utrechti mängust oli täna võimalusi kamaluga, millest parimad olid Schwaabi kaks peaga lattilööki. Bergwijn raiskas mitu võimalust ja vajalikul hetkel oli liiga egoistlik jättes söötmata paremal psoitsioonil olnud Ihhatarenile ja Gakpole. Avapoolajal oli ka üks hetk, mil Bergwijni vastu tehtud viga 16 kastis oli üsna penalti maiguga kuid kohtunik viga ei märganud.

  MVB puhul on juba kliiniline häda, et ta venitab selgelt vahetuste tegemisega kui mängu käiku on vaja pööret tuua. Tänagi alles 73 minutil esimene vahetus kui Doani asemele tõi Bruma. Paraku oli portugallane üsna kehvake ja võib olla on tema pingile taandumine õigustatud Gakpo asemel, kes täna oli üks parimaid. Kaks viimast vahetust tegi van Bommel 84 minutil kui Thomasi ja Mitroglou sisse tõi Ihhatareni ja Gakpo asemele. Kumbki sisse vahetatud mees ei paistanud õieti millegagi silma. Kui hooaja algfaasis tundus Mitroglou üsna hea ja terav vahetusmees, siis viimased kuud pole seda ootust õigustanud. Seni ainus värav on tulnud Apolloni vastu.

  Täna oli muidugi oluline puuduja Malen, kes vigastuse tõttu tribüünil oli. Eks näis kas pühapäevaseks kodumänguks AZ-ga on ta mänguvalmis, sest Viergever ja Hendrixx said laupäevaste punaste tõttu 2 mängulised karistused ja peavad samuti eemal olema. Lisaks sai Bergwijn mängu lõpus kergelt viga ja loodetavasti pole see lihase ära tõmbamine midagi tõsist.
  Wij komen terug met de cup in de hands

 3. #1023
  Eesti koondislane Kasutaja midfielder avatar
  Liitus foorumiga
  Jul 2005
  Postitusi
  6 760

  Algupärane

  11 voorus kodumurul kindel 0:4 pakk AZ-lt. Sellega jõudis lõpule 53 mänguline kaotusteta mängude seeria Eredivisies Philips Stadionil. Viimati tuli kodumurul liigas kaotusekibedust tunda 16 septembril 2016 kui 0:1 alistuti Feyenoordile. Tänane kaotus oli suurim alates 2013 aasta detsembrist kui kodus kaotati Vitesse-le 2:6.

  Kolmas järjestikune mäng väravata ja teine liigamäng järjest kui otse punane kaart saadi. Täna õnnestus siis see teenida Ryan Thomasel juba 21 minutil. Loomulikult mõjutas see mängu kulgu oluliselt, sest juba enne mängu oli teada kolme põhimehe vigastuse tõttu eemalejäämine (Malen, Bergwijn ja ka Ihhataren) ning lisaks on kahemänguline mängukeeld seoses Utrechti vastu saadud punastega Hendrixx-il ja Viergeveril. Seega viis põhimeest oli täna puudu ja lisaks veel vähemusse jäämine mängu algusfaasis. Täielik horror stsenaarium van Bommeli jaoks.

  Muidugi on meeskonnas midagi sisemiselt mäda kui järjest sellised rumalaid punaseid korjatakse. Selge kriis on on kätte jõudnud. Lisaks võib vähemalt kahe AZ-i värava juures pidada kaassüüdlaseks ka Zoet-i, kes ei katnud väravanurka korralikult ja lasi oma meetrise vahemiku jätta, kust Svensson ja Boadu täpselt selle pilu leidsid kuhu pall suunata. Ka kolmanda värava juures ei tegutsenud (de Wit) ta kõige paremini kuid see löök oli nii lähedalt ja ootamatu, et keeruline oleks mistahes kiipril olnud reageerida.

  MVB valik panna uus-meremaalane Thomas põhisse oli veider, sest mees pole millegagi seni silma paistnud ja minu meelest puudub üldse kvaliteet PSV suguses meeskonnas põhimeheks saada. Miks ei kasutanud van Bommel Pereirot, kes pingil oli (isegi vahetusest ei saanud uruguailane mängu)? Teise poolaja vahetused Mitroglou ja Teze ei toonud mingit muudatust mängu käiku.

  Tänase fiasko ilmestamiseks olgu toodud ka statistika, kus väravapostide vahele ei suudetud teha ainsatki lööki. 6 lööki tehti Bizoti värava suunas. Loodetavasti oli see tänane kaotus lühiajalise madalseisu sügavaim põhi ja siit saab edasi ainult üles minna. Järgmine voor sõidetakse külla Spartale ning loodetavasti ründetrio (Malen, Bergwjn, Ihhataren) on selleks ajaks mängukõlbulikud.
  Wij komen terug met de cup in de hands

 4. #1024
  Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
  Liitus foorumiga
  Mar 2004
  Postitusi
  14 034

  Algupärane

  Millal viimati PSV koduse liigamängu raamita löögita lõpetas?

 5. #1025
  Eesti koondislane Kasutaja midfielder avatar
  Liitus foorumiga
  Jul 2005
  Postitusi
  6 760

  Algupärane

  Tsitaat Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
  Millal viimati PSV koduse liigamängu raamita löögita lõpetas?
  Ausalt öeldes jään vastuse võlgu. Vaatasin soccerway statistikast seda viimast kaotatud mängu Feyenoordile 2016 september ja seal löödi 5 lööki raami, Feyenoordi värav oligi ainus raamide vahele tehtud löök. Edasi vanemat statistikat ei hakanud uurima. See on ikkagi üsna harukordne, et raami ei suudeta kodus lööke teha.
  Wij komen terug met de cup in de hands

 6. #1026
  Eesti koondislane Kasutaja midfielder avatar
  Liitus foorumiga
  Jul 2005
  Postitusi
  6 760

  Algupärane

  12 voorus päästeti üleajal viik 2:2 võõrsil Sparta vastu. Kolmas järjestikune liigamäng ilma võiduta. Meeskond on tugevas kriisis ja selle eest vastutab kindlasti peatreener. Täiesti kummaline, miks ta ei anna võimalust Pereirole. Seda enam kui mitu põhimeest vigased või kaartidega karistuse all. Lisaks jätab kasutamata võimaluse teha kolmas vahetus kui sa oled kaotusseisus. Taktikaliselt täiesti nõrk treener.

  Täna oli taas näha, et enamus suviseid oste on viletsad ja pole vajalikku tugevdust meeskonnale andnud. Boscgali nõrk, Baumgartli veast tuli esimene Sparta värav ja mitmel puhul lasi ta vastaste ründajatel endast kergelt mööda mängida. Juba kahes eelmises mängus oli seda näha. Loodaks Viergeverit tagasi järgmiseks vooruks kui kahemänguline karistus lõpeb.

  Doan ja Bruma pole ka loodetud impulssi andnud ning Mitroglou oli täna täiesti nähtamatu. Ei jõua peapallide eest võidelda, aeglane ja staatiline. Pole ime, et viimastes klubides on läbi kukkunud. Zoet on kahjuks ka viimases kahes mängus vigu teinud ja tänagi lasi lähimast nurgast löögi sisse kui selle katmata jättis. Ehk tasuks proovida Ruiterit või Unnerstalli.

  Parimad olid täna Gakpo ja Ihhataren. Väravate eest hoolitsesid Sadilek ja Gakpo. Maleni, Bergwijni puudumine ei saa kuidagi olla vabanduseks, et Spartaga viiki mängida. Ei ole erilist usku van Bommelisse. Võib olla oleks tänane kaotus isegi parem olnud, et temast lahti saada, sest nüüd leidis alibi ikkagi jätkata.

  Pole hetkel muidugi treenerite turul kedagi asjalikku leida kui sarnaselt Feyenoordile mõnda pensioniealist hooaja lõpuni ametisse panna (Hiddink, van Gaal). Ise sooviks Marcel Keizerit, kes küll leidis omale töökoha Lähis-Idas, kuid on oma varasemates klubides Euroopas siiski kvaliteetse mulje jätnud (Ajax ja Sporting). Isegi kui Malen ja Bergwijn ning pikemas perspektiivis Lammers terveks saavad, siis MVB taktikalised valikud on viletsad ja tal puudub vaist,et mängu käiku rasketes oludes pööre tuua. Ei näe temas pikaajalist treenerit PSV suguse klubi jaoks.
  Wij komen terug met de cup in de hands

 7. #1027
  Eesti koondislane Kasutaja midfielder avatar
  Liitus foorumiga
  Jul 2005
  Postitusi
  6 760

  Algupärane

  4 voorus jäädi suurelt 1:4 alla LASK Linzile, mis tähendas ka seda, et oma grupis langeti liidrikohalt kolmandaks. Austria satsil on sama palju punkte (7), kuid halvem vv jätab PSV nendest tahapoole. Liidriks tõusis Sporting Lissabon (9 silma).

  Loodetavasti oli see viimane mäng kui peatreeneri toolil istus MVB. Täiesti küündimatu treener. See, et avapoolaeg 1:0 võideti tänu Schwaabi penaltile (LASK-i mees mängis palli käega tegelikult väljaspool 16 kasti) kuid EL-s VAR-i ei kasutata. Ometi oli mänguline pool võõrustajate kasuks. Kusjuures see löödud värav oli ka ainus raami tehtud löök.

  Teine poolaeg sai loogilise jätku avapoolajal nähtule. LASK lõi neli täiesti teenitud väravat, millest kahe puhul andis Zoet ka oma panuse käpardliku tegutsemise eest (juba tavapärane tema puhul). Ise ei suudetud pea midagi olulist luua. Löögid 21-6 LASK-ile. Midagi nii masendavat pole minu silmad küll väga pikka aega näinud. Oleks see sündinud võõrsil Barca või Liverpooli vastu, aga mingi LASK Linz!!!

  MVB ei saa üldse aru, mis väljakul toimub ja teeb järjest jaburaid otsuseid. Sadilek, Rosario, Zoet. Kõik peaks algkoosseisust välja arvama nii nagu ka Bruma (suve kalleim ost). Veider oli ka see, et kaotusseisus teha vaid 1 vahetus (Catic). Müstika. Pereiro polnud täna isegi pingil vaid tribüünil. Eks see ole tingitud van Bommeli konfiktsest loomusest ja tema probleemid mitmete mängijatega on meedia kaudu teada.

  Ei saa olla vabanduseks asjaolu, et Malen ja Berwijn on vigastustega väljas. Isegi selliste mängijatega peaks LASK-i suutma võita. Treener on ebakompetentne ja loodetavasti Toon Gerbrands teeb ainuõige otsuse ja vallandab mehe homseks. Sellises kriisis ja sellise lootusetu mänguga oli PSV treeneripingil viimati Cocu 2013-2014 hooaja esimeses pooles. On enam kui kindel, et kui MVB jätkab veel ka pühapäeval Willem II vastu pingil, siis midagi head sealt loota pole. Võib olla oleks mõistlik panna hooaja lõpuni ametisse mõni kogenud treener ja otsida siis uueks hooajaks pikema visiooniga treenerit. Kasvõi Hiddink, van Gaal, Co Adriaanse vms. Ehk midagi sarnast nagu äsja tegi Feyenoord peale Stami lahkumist ja palgates hooaja lõpuni Advocaadi.

  OptaJohan
  @OptaJohan

  2013 - PSV have failed to win five consecutive games in all competitions for the first time since Dec 2013. Crisis.
  Wij komen terug met de cup in de hands

 8. #1028
  Eesti koondislane Kasutaja midfielder avatar
  Liitus foorumiga
  Jul 2005
  Postitusi
  6 760

  Algupärane

  13 voorus tuli taas kaotus. Sedakorda 1:2 võõrsil sama Noord-Brabantia satsile Willem II-le. Neljas järjestikune mäng liigas võiduta ja euromänge juurde liites, siis kuues. Uurisin natuke ajalugu ja viimane selline kriis oli 2013-2014 hooajal, mil Cocu esimest täishooaega pukis oli. Siis oli selliseid kuuemängulisi võiduta mänge kõikides sarjades samuti kuus (järjestikku) ja seda koguni kaks perioodi hooaja jooksul. Seega praegu on van Bommel seda negatiivset rekordit juba korranud. Toona 2013-2014 hooajal oli aga sügavaim põhi liigas periood, kui seitsmes!!! järjestikuses liigamängus ei suudetud võita. Hetkel on MVB saldo liigas siis neli.

  Täna kusjuures oli mänguliselt võimalusi,kuid ei suudetud realiseerida. Gakpo latt ja mitu head võimalust Mitrogloul, Ihhatarenil ja Brumal. Seevastu Willem II raiskas lisaks kahele väravale veel mitu head võimalust, neist 1-1 olukorra, kus Zoeti asendanud Unnerstahl näitas oma klassi. See oli ka ainus oluline muudatus algkoosseisus, mille van Bommel tegi võrrelduna LASK-i mänguga.

  Samas kaitseliin oli sama, mis neljapäeval ja sama pude oli see tänagi. Pigem tundub suurem probleem lisaks MVB taktikalisele saamatusele just kaitseliinis, mis laseb läbi igast õmblusest. Ilmselge, et talvisel transferiperioodil tuleb sinna sektorisse täiendusi tuua.

  Teine sektor on keskväli, kus on hetkel vaid kaks kreatiivset mängijat (Ihhataren ja Pereiro, kes lõi ka täna ainsa värava). Kaitsvad mehed on väga kesised (Rosario eriti).

  Ründefaasis, kust on hetkel puudu kõik kolm meest (Malen, Bergwijn ja Lammers) polegi hetkel arvestatavaid klassiga mehi võtta. Bruma ja Gakpo ning Doan jäävad kvaliteedis alla ja Mitroglou on niivõinaa ajutine lahendus ning lahkub hooaja lõpus.

  Eks näis, mida Toon Gerbrands homme otsustab, aga juba oli peale LASK-i mängu andmeid,et seistakse treeneri selja taga ja ei soovita muudatusi teha. MVB igatahes juba teatas, et tema vabatahtlikult tagasi ei astu. Seega jääb üle vaid teda vallandada. Mehel kahjuks puudub enesekriitika ja ei näe mingeid endapoolseid vigu käimasoleva kriisi tekitamises. Apelleerib vaid kahe parima mängija vigastusele (Malen ja Bergwijn) ja muud midagi. Ilma nende kaheta peaks igal päeval suutma võita Spartat ja Willem II-te. Utrecht ja AZ on natuke tõsisemad satsid ja seal saadi ka punased.

  Praegu tuleb kahenädalane paus liigas ja oleks ideaalne aeg otsida uut meest, et hooaja lõpuni mingi lahendus leida, kuid kahtlus on tugev, et Gerbrands on liiga pehme ja ei suuda MVB-d lahti lasta. Sama tuleks teha ka tehnilise direktori John de Jongiga, kelle ideed ja valikud olidki need suvised täiendused, mis on praeguses hooaja faasis saanud ilmselge kinnituse, et tegemist on sisuliselt floppidega (Boscagli, Lato, Bruma, Mitroglou, Baumgartl ja Doan).

  Ometi on neli nendest meestest pärit top5 liigade klubidest ja kolm lausa esimese otsa satsidest eelmine hooaeg. Lato Valenciast (4 eelmine hooaeg), Bruma Leipzigist (eelmise hooaja 3 Bundesligas), Boscgali Nice-st (eelmise hooaja 7 Ligue 1-s). Kõik olid küll pingipoisid eelmisel hooaja, kuid põhimehi ülemise otsa klubidest pole ju reaalne soetada. Baumgartl oli Stuttgardi põhimees eelmine hooaeg,kuid langes 2 BL-sse. Mitroglou oli Türgi meistri pingipoiss. Kuid PSV-s samuti pingipoiss.

  Seega pole mingit garantiid, et tippliigade ülemise otsa klubide vahetusmehed piisavalt kvaliteetsed oleks võistlemaks meistritiili eest Hollandis ja edasipääsu nimel EL grupifaasis. Mõistlik oleks talvisel üleminekuaknal vaadata mitme AZ-i mehe peale kui kvaliteetse täienduse peale, kuid kahtlen, et neid minema lastakse. Hinnasilt on neil oluliselt tõusnud ja võib olla tekkinud huvi ka tippliigade ülemiste satside osas ning seal ei suudaks PSV konkurentsivõimelist pakkumist teha.

  Ainus positiivne uudis on see, et oma kohta tabelis ei loovutatud ja jäädakse kolmandale platsile. Vitesse oskas kolmanda mängu järjest kaotada ja Utrecht hävis Ajaxile. Meistritiitel on muidugi lõplikult läinud, sest Ajax on juba 11 punkti kaugusel ja AZ ilmselt rebib oma edumaa ka kuue punktiliseks. Ilmselt on hooaja ainus eesmärk hoida 3 kohta ja kui AZ peaks Ajaxi vastu libastuma, siis ehk teist kohta, kuid see eeldab olulisi muudatusi treeneri osas.
  Wij komen terug met de cup in de hands

 9. #1029
  Eesti koondislane Kasutaja midfielder avatar
  Liitus foorumiga
  Jul 2005
  Postitusi
  6 760

  Algupärane

  14 voorus naasti võidulainele pärast 6 oktoobri võitu VVV Venlo üle kui kodus alistati Heerenveen 2:1. Mõlema kodupundi värava autoriks oli vigastusest naasnud Bergwijn. Ja mõlemad kollid olid ka meisterlikud sooritused. Lisaks Bergwijnile naases pikast vigastuspausist ka Malen, kuid oli üsna nähtamatu võrreldes Steveniga.

  Avapoolajal oldi friisi pundist mänguliselt kõvasti üle ja pidanuks kindlasti suuremalt juhtima, seevastu teine poolaeg oli kohutavalt nõrk ja Heerenveen oli selgelt parem ja vääris lisaks väravale isegi teist, kuid Unnerstahl päästis ühe lati alla suunatud löögi ja ülejäänud kordadel olid opponendid ise täpsed või PSV kaitsetöö päästis. Ise ei suudetud midagi olulist teisel poolajal luua ja tundus, et mäng oli täpselt sama ilmetu ja ideetu nagu enne koondiste pausi.

  Van Bommel tegi taas oma tavapäraseid arusaamatuid kaitsvaid vahetusi kui tõi sisse Schwaabi ja Hendrixxi. Ainsa ründava mehena Gakpo ja seda Bergwijni asemele! Müstika. Parim mees, kes oma individuaalsete sooritustega päästis võidu ja vahetatakse välja. MVB negatiivne ja kaitsev mängustiil on sellise tippklubi jaoks piinlik vaadata. Isegi kodus mängides endast nõrgema vastu hakatakse üheväravalises eduseisus seda hoidma. Teine poolaeg päädis mitme kollase kaardiga. Unnerstahl mängu venitamise eest ja kollase sai ka van Bommel kuna kritiseeris kohtunik Bas Nijhuisi otsuseid. Kummaline oli taaskord Pereirole mänguaja mitte andmine. Just tema tõi eelmises mängus Willem II vastu mängu loovust ja lõi ka värava, kuid täna eelistas Mark Thomast.

  Neljapäeval tuleb külla sõita Sporting Lissabonile ja seal tuleb igal juhul vältida kaotust, et üldse hellitada lootusi edasipääsule. Tänase mängu põhjal saab see küll väga keeruline olema.
  Wij komen terug met de cup in de hands

 10. #1030
  Eesti koondislane Kasutaja midfielder avatar
  Liitus foorumiga
  Jul 2005
  Postitusi
  6 760

  Algupärane

  EL viiendas voorus võõrsil 0:4 pakk Sporting Lissabonilt ja väljalangemine on tõsiasi, sest isegi teoreetilist võimalust enam viimases voorus pole. LASK alistas Rosenborgi ja seega kindlustas Sportingu järel edasipääsu.

  Loodetavasti juba lähitundidel tuleb teade MVB ja ka John de Jongi vallandamisest. Üks on treenerina täiesti küündimatu, teine tehnilise direktorina raiskas raha täiesti kasutute ja nõrkade mängijate ostuks. Ootaks Toon Gerbrandsilt rohkem mune ja nüüd pole enam varnast võtta ka vabandust, et kaks parimat mängijat olid puudu nagu oktoobri lõpus-novembri algul. Meeskond vajab täiesti uut juhtimist, ilmselt ka suuremat verevahetust jaanuarikuisel transferiperioodil ja tehnilist direktorit, kes on tõsiseltvõetav ja kompetentne mängijate skautimisel.

  MVB pidanuks sule sappa saama juba 3 nädala eest ja tänane esitus oli küll üks kõige piinlikum esitus, mida Eindhoveni klubi esituses näinud. Sporting võõrsil on küll raske, aga sellist kollapsit poleks küll oodanud.


  4 – PSV have conceded four goals in consecutive European games for the first time in their club history. Humbled.
  Wij komen terug met de cup in de hands

 11. #1031
  Eesti koondislane Kasutaja midfielder avatar
  Liitus foorumiga
  Jul 2005
  Postitusi
  6 760

  Algupärane

  15 voorus 1:1 viik võõrsil Emmeni vastu. Kuigi mindi Schwaabi väravast juhtima, siis peagi löödi üks tagasi, õnneks nägi VAR enne seda viga Bergwijni vastu ja värav tühistati. Mitu head võimalust oli avapoolajal skoorida, kuid nii Bergwijn kui eriti Ihhataren pidanuks paremini olukorrad lõpetama.

  Teine poolaeg oli kehvake ja selle krooniks oli viigivärav kodusatsi poolel. Löödi ka ise üks kuid Mitroglou oli selges suluseisus. Jätkatakse küll 3 kohal, aga selle viigiga suurenes vahe Ajaxiga juba 13 !!!-le punktile ja isegi AZ teisena on hetkel 7 punktiga ees. Väga keeruline on sellises seisus isegi teist kohta püüda kuna selja taga on kahe silma kaugusel Willem II.

  Viimase kuue vooruga on vaid VVV löönud vähem väravaid kuid PSV (4 vs 6) ja VVV on nende kuue vooruga lasknud ainsana sisse rohkem kolle kui PSV (19 vs 13).

  Ma ei tea, mis Toon Gerbrandsi peas toimub, aga sellisel viisil jätkata enam ei saa. See kõik, mis väljakul toimub on niivõrd kohutav ja absoluutselt mitte PSV vääriline esitus. Viimasest kuuest liigamängust on saadud vaid 5!!! punkti ja 13 kaotatud punkti. Katastroof. MVB on täielikult ebakompetentne ja ei tea mis peaks veel juhtuma, et temaga töösuhe lõpetatakse. Meeskonnas pole mingit usaldust tema vastu, koostöö ei laabu väljakul üldse, taktikat pole, mingi juhuslik ja kaootiline tegevus nagu oleks paar korda koos treenitud.

  Mõne päeva eest avaldas Algemeen Dagblad huvitava statistika palju punkte on PSV kalendriaasta jooksul kogunud ja kuigi kolm liigamängu on veel sel aastal pidada, siis isegi sealt maksimum tulemuse saamise korral jääks see skoor kaugele maha 2015-2018 kogutud punktisaakidest.

  Laatste vijf kalenderjaren PSV in de eredivisie

  2015: 83 punten (41 thuis, 42 uit)
  2016: 80 punten (37 thuis, 43 uit)
  2017: 88 punten (54 thuis, 34 uit)
  2018: 85 punten (47 thuis, 38 uit)
  2019: 62 punten (38 thuis, 24 uit)*
  Wij komen terug met de cup in de hands

 12. #1032
  Eesti koondislane Kasutaja midfielder avatar
  Liitus foorumiga
  Jul 2005
  Postitusi
  6 760

  Algupärane

  16 voorus võeti viimase kolme kuu suurim võit kui kodus alistati Fortuna 5:0. Värava lõid kõik erinevad mängijad (Doan, Malen, Bergwijn, Ihhataren ja Gakpo). Neist Bergwijn ja Ihhataren penaltist. Doani teine värav jäeti ülinapi suluseisu tõttu lugemata.

  Võimalusi oli palju ja neid ka raisati korralikult. Fortuna ei suutnud mängu jooksul ühtegi lööki raami teha.

  Viimaseks 10-ks minutiks sai platsile esmakordselt sel hooajal Afellay, kes naasis klubisse suvel peale 8 aasta pikkust eemalolekut Eredivisiest. Publik tervitas tema väljakule naasmist PSV särgis maruliselt. Suutis ühe ohtliku pealelöögi selle vähese ajaga teha.

  Ilmselt on tänase mängupildi muutumises oma roll ka Bert van Marwijkil, kes nädala alguses vallandati Araabia Ühendemiraatide koondise peatreeneri kohalt, kuhu ta suundus aprillis olles siis oma minia van Bommeli abiline ja nõuandja. Tõenäoliselt on äiapapa roll tuntav ka tänases esituses kuna telepildis oli teda tribüünil näha ning suure tõenäosusega on ta tihe külaline ka klubi treeningutel.

  Meenutuseks, et just aprilli alguses mängis PSV oma eelmise hooaja pika edu liigas maha ja lasi Ajaxil triumfeerida ning kui lisada viimase 7 nädala fiasko sinna juurde, siis on pigem MVB viletsa treeneritöö taga just oma äia eemalolek ja vajaliku nõu puudumine. Iseasi kui kauaks van Marwijk koha peale jääb kui teda just ametlikult abitreeneriks ei palgata.
  Wij komen terug met de cup in de hands

 13. #1033

  Algupärane

  Tsitaat Algselt postitas midfielder Vaata postitust
  Ma ei tea, mis Toon Gerbrandsi peas toimub, aga sellisel viisil jätkata enam ei saa. See kõik, mis väljakul toimub on niivõrd kohutav ja absoluutselt mitte PSV vääriline esitus. Viimasest kuuest liigamängust on saadud vaid 5!!! punkti ja 13 kaotatud punkti. Katastroof. MVB on täielikult ebakompetentne ja ei tea mis peaks veel juhtuma, et temaga töösuhe lõpetatakse. Meeskonnas pole mingit usaldust tema vastu, koostöö ei laabu väljakul üldse, taktikat pole, mingi juhuslik ja kaootiline tegevus nagu oleks paar korda koos treenitud. [/B]
  Ma tõsiselt kahtlen, et midagi tagaplaanil hetkel toimumas ei ole. Pigem kui ongi MVBl minek, siis uuritakse kes asemele jms. Ehk ma arvan, et seda valmistatakse ette ning varsti kommunikeeritakse ka suuremalt.
  "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

 14. #1034
  Eesti koondislane Kasutaja midfielder avatar
  Liitus foorumiga
  Jul 2005
  Postitusi
  6 760

  Algupärane

  Tsitaat Algselt postitas football2u Vaata postitust
  Ma tõsiselt kahtlen, et midagi tagaplaanil hetkel toimumas ei ole. Pigem kui ongi MVBl minek, siis uuritakse kes asemele jms. Ehk ma arvan, et seda valmistatakse ette ning varsti kommunikeeritakse ka suuremalt.
  Pidevalt Hollandi meedia kaudu klubis toimuvat jälgides on sealt tulemas segaseid signaale. MVB andis teada, et tema ise tagasi ei kavatse astuda, seega variant oleks teda vallandada. Samas eilne võit tegi tema elu hetkeks lihtsamaks, kuid järgmine pühapäev on väga oluline võõrsilmäng Feyenoordiga, mis on PSV jaoks isegi ajalooliselt keerulisem vastane kui Ajax.

  Klubi preisdent Toon Gerbrands on selline pehme olekuga ja ei soovi MVB konflikti minna, ilmselt seetõttu ta lasigi kuus nädalat sellel kaosel toimuda lasta, mistõttu tiitel on lõplikult läinud ja eurosarjas neljas aasta järjest ei pääseta play-offidesse. Ainsad eesmärgid on teise koha püüdmine ja karikavõit. Kuna kahe nädala pärast tuleb kuu pikkune paus liigas, siis pole muidugi välistatud, et mingid arengud MVB saatuse osas toimuvad, aga kui ta peaks nt. Feyenoordi võitma ja aasta viimases liigamängus ka PEC Zwollet, siis ma ei imesta kui ta ikkagi jätkab.
  Wij komen terug met de cup in de hands

 15. #1035
  Eesti koondislane Kasutaja midfielder avatar
  Liitus foorumiga
  Jul 2005
  Postitusi
  6 760

  Algupärane

  Viimases EL grupifaasi mängus ei suudetud kodus enamat 1:1 viigist Rosenborgi vastu. Ihhataren väravalööjana on nüüd noorim PSV särgis eurosarjas värava löönud pallur 17 a ja 303 päevaga. Rekordi lõi ta üle Ronaldolt, kes 1994 aastal lõi Leverkuseni vastu värava 17 a ja 356 päeva vanusena.

  Mängupilt oli kehvake nagu juba tavaks saanud. Jällegi arusaamatu, miks MVB ei pane välja parimat koosseisu. Malen ja Pereiro pingil ja said võimaluse alles teisel poolajal. Lisaks arusaamatud välja vahetamised nagu Bergwijn ja värava löönud Ihhataren. Sadileki asemel oli vasakul äärel Boscgali ja pigem võikski seal edaspidi alustada. Rosario oli alguses pingil, kuid vahetati hiljem sisse. PSV kasuks jäi andmata selge penalti käega mängu eest,kuid kuna VAR-i EL-s ei kasutata, siis Venemaa kohtunikubrigaadi otsus oli vastupidine.

  Rosenborgi värav sai alguse Guti veast ning ega Unnerstahl selles olukorras just kõige paremini tegutsenudki. Jättes nurga täiesti katmata. Ei näe selle esituse pealt ja van Bommeli juhendatuna küll erilist lootust pühapäeval Feyenoordi vastu. Võib olla mingi lootus on selle peal, et Rotterdami sats tuleb pikalt reisilt Portost ja seetõttu ehk pole parimas konditsioonis, kuid üldiselt on Gerbrandsil lõpuks vaja otsus vastu võtta, kas jätkata Markiga või mitte. Talvepaus on lähedal ja kui midagi kardinaalselt tahetakse muuta, siis tuleb ikkagi tegeleda uue lootsi otsimisega kui üldse soovitakse teise koha peale veel teisel hooaja poole võidelda.
  Wij komen terug met de cup in de hands

 16. #1036
  Eesti koondislane Kasutaja midfielder avatar
  Liitus foorumiga
  Jul 2005
  Postitusi
  6 760

  Algupärane

  17 voorus alistuti De Kuipil Feyenoordile 1:3. Berghuisi hat-trick viis kodupundi võidule. Kuigi kõigi statistiliste näitajate poolest oli PSV parem, siis Rotterdami klubi võit oli pigem teenitud. Tõsi, teine antud penalti oli väga kaheldava väärtusega. Esimese Berghuisi värava juures andis oma panuse Boscgali väga nõrk kaitsetöö, kui lasi end peapalli heitluses lihtsalt kõrvale lükata ja nahkkera opponendil rahulikult võrku suunata.

  Lisaks kaotusele oli miinuspunkt Maleni saadud vigastus. Pereiro vahetusest sekkumine ja tõeliselt kauni värava löömine oli mängu highlight PSV jaoks. Ikkagi arusaamatu, mis MVB ei lase meest algkoosseisus platsile. No ei ole Guti ega Doan kuskilt otsast temast paremad, pigem vastupidi. Ilmselt on probleem ikkagi Marki kehvades suhetes hispaaniakeelsete palluritega ja sealt need lõngad hargnema hakkavad. Kindlasti oli väheste väravate löömises oma roll ka Vermeeri headel tõrjetel, kes Bergwijni ja Ihhatareni lähilöögi suutis pareerida.

  Tänase kaotuse valguses ei saaks enam mingeid vabandusi otsida ja ainus lahendus peaks olema MVB vallandamine. Selle hooaja 17 mänguga ehk poole hooajaga on kaotuspunkte kogunenud juba 20!!! Samas kui kogu eelmise hooaja jooksul tuli kaotuspunkte 34 mänguga 19. Andestamatu läbikukkumine van Bommelilt. Lisaks peaks Toon Gerbrands tõsiselt kaaluma tehnilise direktori John de Jongi pädevust. Kõik tema skauditud ja soetatud pallurid suvisel transferiperioodil (Bruma, Mitroglou, Baumgartl, Doan, Lato, Boscgali) on pea täies koosseisus läbi kukkunud. Üle 40 miljoni on raisatud meeste peale, kellest mingit kvaliteetset abi pole tulnud ja pigem kannavad põhiraskust vanad olijad ja mõni klubi noor kasvandik (Ihhataren, Gakpo). Jaanurtikuisel transferiperioodil tuleb kindlasti Lozano müügist saadud 40 miljonist üht koma teist kulutada, et vähemalt 2-3 täiendust hankida. Eelkõige vasakkaitse, keskkaitse ja ründav äärepoolik oleks asap positsioonid täitmiseks. Lammers peaks õnneks jaanuari teiseks pooleks mänguvalmis saama kui hooaja teine pool algab.
  Wij komen terug met de cup in de hands

 17. #1037
  Eesti koondislane Kasutaja midfielder avatar
  Liitus foorumiga
  Jul 2005
  Postitusi
  6 760

  Algupärane

  Oh üllatust. Hommikul on Toon Gerbrands isegi endale loomuomaselt teinud otsuse, et MVB-ga tuleb töösuhe lõpetada. Hiljaks see küll jäi oma kuu aega kui mitte rohkem, kuid parem hilja kui mitte kunagi.

  Kaks selle aasta viimast mängu karikasarjas Veenendali ja liigas PEC-i vstu istub treeneritoolil klubi noortetöö juht Ernest Faber,kuid hooaja lõpuni otsitakse talvepausi ajal kogenumat treenerit, kes suudaks klubi väärikalt juhendada.

  Läbi on käinud van Gaali, Hiddinki, Erwin Koemani, Huub Stevensi nimed. Ka PSV u-19 loots Ruud van Niistelrooy on nimekirjas, kuid kardan, et oma kogenematuse tõttu vaevalt ta tõsiseks valikuks osutub. MVB toodi esindusmeeskonna juhiks just U-19 treenerikohalt ja see lõppes fiaskoga. Kindlasti oleks parim valik AZ-i praegune juhendaja Arne Slot, kuid tõenäoliselt liitub ta suvel Ajaxiga kui ten Hag välismaale lahkuma peaks.
  Wij komen terug met de cup in de hands

 18. #1038
  Eesti koondislane Kasutaja Indrekolen avatar
  Liitus foorumiga
  Aug 2017
  Postitusi
  1 043

  Algupärane

  Tsitaat Algselt postitas midfielder Vaata postitust
  Oh üllatust. Hommikul on Toon Gerbrands isegi endale loomuomaselt teinud otsuse, et MVB-ga tuleb töösuhe lõpetada. Hiljaks see küll jäi oma kuu aega kui mitte rohkem, kuid parem hilja kui mitte kunagi.

  Kaks selle aasta viimast mängu karikasarjas Veenendali ja liigas PEC-i vstu istub treeneritoolil klubi noortetöö juht Ernest Faber,kuid hooaja lõpuni otsitakse talvepausi ajal kogenumat treenerit, kes suudaks klubi väärikalt juhendada.

  Läbi on käinud van Gaali, Hiddinki, Erwin Koemani, Huub Stevensi nimed. Ka PSV u-19 loots Ruud van Niistelrooy on nimekirjas, kuid kardan, et oma kogenematuse tõttu vaevalt ta tõsiseks valikuks osutub. MVB toodi esindusmeeskonna juhiks just U-19 treenerikohalt ja see lõppes fiaskoga. Kindlasti oleks parim valik AZ-i praegune juhendaja Arne Slot, kuid tõenäoliselt liitub ta suvel Ajaxiga kui ten Hag välismaale lahkuma peaks.
  Kas Van Marwijk ei ole üldse teema?

 19. #1039
  Eesti koondislane Kasutaja midfielder avatar
  Liitus foorumiga
  Jul 2005
  Postitusi
  6 760

  Algupärane

  Tsitaat Algselt postitas Indrekolen Vaata postitust
  Kas Van Marwijk ei ole üldse teema?

  Ei. Ernest Faber, kellega löödi käed kuni hooaja lõpuni koostas oma meeskonna ja kuna van Marwijk oli osaliselt van Bommeli tiimiga seotud, siis tema kandidatuur kõne alla ei tulnud. Pikaajalist treenerit hakatakse otsima aasta esimesel poolel ning alates suvest tahetakse see isik paika saada. Faber on endine Cocu abitreener 2012-2015 ja kogu oma karjääri PSV-s pallinud. Treeneritööd teinud Groningenis ja NEC-is.
  Wij komen terug met de cup in de hands

 20. #1040
  Eesti koondislane Kasutaja midfielder avatar
  Liitus foorumiga
  Jul 2005
  Postitusi
  6 760

  Algupärane

  KNVB Bekeri 1/16 finaalis alistati amatöörsats GVVV Veenendal lisaajal 117 minutil Ihhatareni väravast 2:1. Avavärava lõi Mitroglou. Kuigi Faber tegi alles eile oma esimese treeningu, siis amatöörklubi vastu minna sisuliselt hetke tugevaimas koosseisus ja võita lisaajal on muidugi tõehetk, kui sügaval kriisis klubi hetkel on. Vastastel võeti suluseisu tõttu ära üks värav ja Unnerstal pareeris 1-1 olukorra. Tugevat vastupanu osutasid võõrustajad.

  Olulistest mängijatest olid puudu vaid vigastustega väljas olevad Malen ja Lammers. Pereiro sai nüüd Faberi käe all võimaluse alustada algkoosseisus,kuid ometi oli temagi mäng tujutu ja nõrk. On ilmselge, et juhtkond peaks kohe peale laupäevast liigamängu PEC-i vastu otsima juba talvepausi ajal treenerit, kes oleks kogenum ja kvaliteetsem kui Faber. Tema käe all saaks isegi Euroopa Liiga koha eest võitlemine olema keeruline kui jaanuaris vähemalt 2-3 olulist täiendust ei soetata.

  Lisaks võis täna järjekordselt veenduda, et suvised ostud (va Mitroglou) olid väga kehvad ja tehnilise direktori John de Jongi väljavahetanine peaks olema tõsiselt päevakorral. Juba teise treeneri käe all on Bruma, Doan, Boscgagli kehvad. Vasakkaitsja koha peal tasuks proovida Viergeverit, kes just algatas oma sooritusega vasakult äärelt võiduvärava toonud episoodi. Keskkaitses pigem Schwaab-Baumgartl, kuid kindlasti tuleks keskkaitsesse tuua täiendust jaanuaris, nii nagu ka keskväljale on vaja vähemalt ühte lisameest. Loodetavasti Lammers on hooaja teise poole esimeseks mänguks jaanuari kolmandaks nädalaks mänguvalmis kuna Malen võib vigastusega väljas olla kuni aprillini.
  Wij komen terug met de cup in de hands

 
 

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

 • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
 • Sa ei tohi postitada vastuseid
 • Sa ei tohi postitada manuseid
 • Sa ei tohi muuta oma postitusi
 •  
 • BB kood on Sisse lülitatud
 • Emotikonid on Sisse lülitatud
 • [IMG] kood on Sisse lülitatud
 • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
 • HTML-kood on Välja lülitatud