Lehekülg 139, kokku 162 EsimeneEsimene ... 3989129135136137138139140141142143149 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 761 kuni 2 780, kokku 3221
 1. #2761
  Eesti koondislane
  Liitus foorumiga
  Jan 2015
  Postitusi
  3 500

  Algupärane

  Tsitaat Algselt postitas oku Vaata postitust
  EJL või siis antud juhul Pohlak võiks mitte teemat sellisel moel kogu aeg üles kergitada. Milleks on Pohlakul vaja selliseid spekulatsioone eetrisse paisata, ma ei hauka. Kui keegi küsib, piisab lakoonilisest "Kutseid oleme alati saatnud, aga Jürgens on seni erinevatel põhjustel loobunud. Saadame ka tulevikus ja ehk õnnestub ja blabla ... " aga mingi "mul on kahtlus, et Jürgens ja Šapovalov ei mahu koos väljakule ära ... " või "Norbert tajub, et [Jürgensi] isa tahab, et meie ei kutsuks teda koondisesse, et meie närvid ütleksid esimesena üles ... "

  Milleks sellist draamat vaja?
  Sul on õigus, asju saab lahendada mõistlikult ja rahulikult. Minu teada arutati seda olukorda väga vaikselt ja erudeeritult, ilma, et avalikus oleks üldse midagi teadnud algselt. Peale teatuid möödarääkimisi lapsevanemate poolt asi eskaleerus.
  Kui jätta kõik need draamad ja arvamused välja ja rääkida ainult olukorrast, kus Jürgens puudub koondisest, saamata üliolulist kokkumängu poistega enne tähtsat turniiri, tekitab see küll minus natukene vastakaid tundeid ja ma ei paneks üldse pahaks, kui Norbert ta üldse koosseisust välja jätab. Nagu vanatõde juba ütleb, oled trennis - oled ka mängus.

 2. #2762
  Asjahuviline Kasutaja ericbana avatar
  Liitus foorumiga
  Jun 2004
  Postitusi
  7 760

  Algupärane

  Piisavalt kaua juba mingit huinamuina aetud stiilis "Kutseid oleme alati saatnud, aga Jürgens on seni erinevatel põhjustel loobunud. Saadame ka tulevikus ja ehk õnnestub ja blabla ... ".

  Aga vaatab, kui poiss täisealiseks saab. Liiga kaua oodata ei ole.

 3. #2763
  Meemimeister
  Liitus foorumiga
  Jun 2013
  Postitusi
  777

  Algupärane

  Tsitaat Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
  Jürgens puudub koondisest, saamata üliolulist kokkumängu poistega enne tähtsat turniiri, tekitab see küll minus natukene vastakaid tundeid ja ma ei paneks üldse pahaks, kui Norbert ta üldse koosseisust välja jätab. Nagu vanatõde juba ütleb, oled trennis - oled ka mängus.
  Väga must-valge mõtlemine. Kutt läks itaaliasse ja vajutas suht kohe hat-tricki.
  Jalgpall on tipptasemel piisavalt dünaamiline mis kokkumängu kasuteguri minimaliseerib...
  (vastasel juhul võiks ju koondise floraga välja vahetada).

  Hetkel paistab olevat selline tagurpidi koondisest loobumine. Koondises ei pakuta talle seda mida ta sooviks vaid lähtutakse teisest samal positsioonil mängivast mängijast ja sellest tulenevalt ei soovita koondist esindada. Usun et sama kehtiks ka vastupidises situatsioonis kui Jürgens tuleks flora süsteemist ja sapovalov oma kesise minekuga saksamaal jääks teiseks ja lõppudelõpuks loobuks, et pühenduda eesmärgile mis on kaugemas tulevikus.
  Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

 4. #2764
  Meeskonnaliige
  Liitus foorumiga
  May 2002
  Postitusi
  5 295

  Algupärane

  Kutsuge siis imemees Jürgen U-19-sse kui U-17 Šapovaloviga ei kõlba.
  Huvitav, kas kõlbab tulla ja kuidas hakkama saaks.

 5. #2765
  Administraator Kasutaja Kasper avatar
  Liitus foorumiga
  Jan 2006
  Postitusi
  7 353

  Algupärane

  Tsitaat Algselt postitas oku Vaata postitust
  Kui keegi küsib, piisab lakoonilisest "blabla ... "
  Oot kas ma päriselt lugesin just, et inimesed tahavad, et jalgpallinimeste suhtlus meediaga ja seeläbi jalgpallihuvilistega oleks üldsõnaline ja lakooniline blabla, mitte reaalsele olukorrale otse adresseeriv? Mida perset?

  Ma siiralt loodan, et selline mõtteviis kuidagi massidesse ei lähe, sest kui millestki praegu puudust ei ole, siis on see just stamp, sisutühi jutt.

  https://ekspress.delfi.ee/lisalood/p...ot?id=76288361 - see on kena leiutis, aga see on tegelt hirmuäratav.
  Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
  Tsitaat Algselt postitas taku* Vaata postitust
  Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

 6. #2766
  Eesti koondislane Kasutaja skint avatar
  Liitus foorumiga
  Oct 2003
  Postitusi
  3 391

  Algupärane

  Pisut naljakas vaadata, kuidas soccernetlased, kui keegi mainib seotust EJL-iga, võitlustulle sööstavad.

  Jürgensi teema ei pruugi oma ealiste iseärasuste tõttu olla siiski päris see koht, kus võiks hakata Kasperi poolt toodud paralleeli välja käima.

  Märkus iseenesest siiski õige, kuigi mina enamasti ei ole viimastel aastatel küll ajakirjanikelt (ükskõik siis, millises väljaandes nad just parasjagu töötavad) märganud seda julgelt reaalset olukorda adresseerivat lähenemist.

 7. #2767
  analrapist Kasutaja eika avatar
  Liitus foorumiga
  Mar 2004
  Postitusi
  12 852

  Algupärane

  Tsitaat Algselt postitas Kasper Vaata postitust
  Oot kas ma päriselt lugesin just, et inimesed tahavad, et jalgpallinimeste suhtlus meediaga ja seeläbi jalgpallihuvilistega oleks üldsõnaline ja lakooniline blabla, mitte reaalsele olukorrale otse adresseeriv? Mida perset?Ma siiralt loodan, et selline mõtteviis kuidagi massidesse ei lähe, sest kui millestki praegu puudust ei ole, siis on see just stamp, sisutühi jutt.
  Okei, võtame selle rakursi (kuigi nagu öeldud, siis minagi ealikel eripäradel ei teeks üldse sellel teemal teemat). Ma ütleks, et ega me pole ju midagi konkreetset teada saanud, et miks see must kass varem koondist esindanud Jürgensi ja koondise vahelt läbi jooksis. Oleme teada saanud ainult, et Jürgensi isa on pahapaha ja noortekoondises on kõik tiptop. See võib muidugi olla 100% õige, aga tundub samas veitsa selline poolik jutt ja hästi natuke ebaloogiline. Ei?

  Hüpoteetiline võrdlus, mis on väga võssa muidugi, aga lihtsalt for fun (eika jabura võrdluse hetk, jep). Kerr Kriisa ei plahvata Kruusi saates "see Eesti noortekoondis on nii ebaprofessionaalne, et ma pigem jäänuks Zalgrisesse trenni tegema" vaid selle asemel ütleb järgmisel korral viisakalt-vabandavalt "mul on üsna tihe mängugraafik ja jätan noortekoondiste mängud vahele". Uuriv ajakirjandus lendab ikka veel noortekoondise treeneri Visnapuu juurde "miks värk on" ja Visnapuu ütleb "kõik on tiptop, Kriisa ja ta isa otsused on arusaamatud. Aga olen suhtluses ja tegelen asjaga". Vanem Kriisa ütleb "Kriisa mängib hetkel nii Zalgrise noortega kui ka täiskasvanute tiimiga ja ongi raske". Ajakirjanik leiab, et Kriisa ei mahu lihtsalt koos Ran Andre Pehkaga platsile ja samal ajal tuleb kossuliidu juht Salumets jutuga "Kriisa on ilmselgelt võimuka isa laps ja ma tajun, et isa ei taha, et Kriisat kutsutakse koondisesse" ja "minu võimuses pole siin asju muuta, kuigi olen ilmselgelt väga hea probleemilahendaja" ja samal ajal kõik saaksid kommentaariumides vahutada.

  Et see siis oleks uuriva ajakirjanduse meistriklass, kus kõik räägivad asjadest nagu nad on?

 8. #2768
  Professionaal
  Liitus foorumiga
  Dec 2009
  Postitusi
  593

  Algupärane

  Jõudu Soccernetile nende raskes võitluses, kus süüdistusi tuleb igast kandist. Eika viitsib valmis treida mingi arusaamatu teooria jne. Igatahes tuleks olukorda Jürgensi ümber edasigi uurida, sest sel ajal, kui seda lugu eriti ei kommenteeritud, midagi paremaks ju ei läinud. Poiss uhas väravaid lisaks esiliigale ka noorteliigades ja koondisepausi ajal käis kas testimisel või lihtsalt puhkas.

 9. #2769
  pohlaku koer Kasutaja vincent avatar
  Liitus foorumiga
  Oct 2005
  Postitusi
  11 535

  Algupärane

  Tsitaat Algselt postitas skint Vaata postitust
  Pisut naljakas vaadata, kuidas soccernetlased, kui keegi mainib seotust EJL-iga, võitlustulle sööstavad.
  Et kui viskan sulle mingi laest võetud süüdistuse ebausaldusväärsuses näkku, siis võin eeldada, et sa ei tee väljagi? Naljakas tõesti. Aga las jääb, eks igaüks mõtleb sellel teemal niikuinii oma rikutuse tasemel. Minu jaoks isiklikult lihtsalt alati veidi kurb vaadata, kui targad inimesed asuvad mingit "mulle tundub, et keegi äkki valetab" jampsi kokku keerutama. See oli ka see põhjus, miks üldse reageerisin. Igasuguseid trolle niigi piisavalt, jätaks selle rubriigi neile, ei?
  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

 10. #2770

  Algupärane

  Kas ma olen ainus, kes arvab, et see Jürgensi teema ei vaja padruneid? Tundub veits Tarmo Kink 2.0. Las poiss areneb, teeb mängu kus iganes ja küll mingi hetk saab täiskasvanuks. Ja Soccernet kajastas asja minu meelest väga hästi. Pohlaku jutt tundus ka aus ja konkreetne.

 11. #2771
  Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
  Liitus foorumiga
  Mar 2004
  Postitusi
  17 594

  Algupärane

  Aivar Pohlaku intervjuust oli oluliselt huvitavamaid seiku ja fraase, aga väga kahju, et just see teema üles võeti.

 12. #2772
  Kosmopoliitne silgutünn Kasutaja Malfoy avatar
  Liitus foorumiga
  Feb 2002
  Postitusi
  972

  Algupärane

  Tsitaat Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
  Aivar Pohlaku intervjuust oli oluliselt huvitavamaid seiku ja fraase, aga väga kahju, et just see teema üles võeti.
  +1
  Tehva ja kompetentsi põhised vaidlused...

 13. #2773
  I see them, they run. Kasutaja oku avatar
  Liitus foorumiga
  Oct 2001
  Postitusi
  2 451

  Algupärane

  Tsitaat Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
  ... Kui jätta kõik need draamad ja arvamused välja ja rääkida ainult olukorrast, kus Jürgens puudub koondisest, saamata üliolulist kokkumängu poistega enne tähtsat turniiri, tekitab see küll minus natukene vastakaid tundeid ja ma ei paneks üldse pahaks, kui Norbert ta üldse koosseisust välja jätab. Nagu vanatõde juba ütleb, oled trennis - oled ka mängus.
  Sellele kirjutan ka mina alla. Ei ole vaja draamat ja kohe kindlasti ei ole vaja erikohtlemist. Reeglid on kõigile.
  League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

 14. #2774
  I see them, they run. Kasutaja oku avatar
  Liitus foorumiga
  Oct 2001
  Postitusi
  2 451

  Algupärane

  Jah, Kasper, just seda perset sa lugesidki. Pohlaku viimati üles kistud draama on liiast, seda enam et tegu on alaealisega. EJL/Pohlak võiks Delfi tasemest üle olla.

  Mina siiralt loodan, et massidesse ei lähe kollase ajakirjanduse mõttemall, kus igast asjast on vaja seitse lugu ja sitaks draamat välja kiskuda.
  League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

 15. #2775
  Administraator Kasutaja Kasper avatar
  Liitus foorumiga
  Jan 2006
  Postitusi
  7 353

  Algupärane

  Kogu teema Oliver Jürgensi üle käib ju seepärast, et ta on väga hea mängija, aga ta loobub järjepidevalt erinevatel põhjustel koondise esindamisest. Kuna U17 võõrustab järgmisel aastal finaalturniiri, on nende tegemised loogiliselt suurema tähelepanu all. Soccernet on puudumiste kohta küsinud nii U17 treenerilt kui poisi isalt. Kes tahab, võib neid jutte meenutada siit: https://soccernet.ee/artikkel/miks-e...iver-jurgensit

  Tõele au andes ei ole Jüri Jürgensi vastused olnud eriliselt ammendavad, vaid tõdemused, et ikka ei ole võimalik ja ei saa ja koondis treenib liiga palju koos jne. Kui alaliidu juht vastab talle Kruusi poolt esitatud küsimusele, et põhjus võib olla selles, et kaks kutti ei mahu koos väljakule (sest puudumised järgnesid sellele, kui Jürgensit kasutati mujal kui number üheksa koha peal, kus oli Šapovalov ning sealt võis järelduda, et Jürgens ei pruugi olla U17 koondise esiründaja), siis on see pigem olukorda selgitav, mitte draamat üleskiskuv. Minu jaoks.

  Ja eikale vastuseks, et kas Norbert Hurt peaks siis saatma koondisekutse sisuga, et palun tule, ma teen sind esiründajaks? Kas ta peab mängija koondisesse tulekuks mängijat moosima ja talle asju lubama või pigem käib niipidi, et saadetakse kutse ja treener kasutab kohalolevaid mängijaid enda nägemuse järgi, kuidas iganes ta näeb, et on võimalik parim tulemus saavutada? Mu arust oku ütles hästi, et erikohtlemist ei ole vaja ja reeglid on kõigile.

  Jube lihtne on alati vabandusi leida, aga kui sa leiad neid vabandusi aasta aega järjest, siis võib-olla oleks lihtsam puuduval osapoolel välja öelda, et puudumised on põhimõttelised ning kogu see teema vaibuks? Sest Hurt saadab kutse ju iga kord. Praegu on paraku loogiline, et kuna tegu on hea jalgpalluriga, siis iga puudumise järel kerkib üles küsimus, miks mängijat seekord ei ole. Näiteks viimane kord olid tal Itaalias samal ajal mängud, kevadel oli vaja õppida ja käia gümnaasiumi sisseastumiskatsetel, kuigi suvest elab ju üldse välismaal jne. Jumala ok olekski öelda, et praegu vaja keskenduda oma asjadele ja tulevikus vaatab, kuidas selle koondisega on. Olukord oleks hetkega läbi. Selle asemel on praegu vabandused ja viited sellele, et Hurt ei kasuta mängijat sedasi, nagu mängija isa soovib.

  Teised saavad panustada ja pingutada, üks ei saa. Mõni äkilisem treener oleks juba ammu kutsete saatmisest loobunud. Aga Hurt on rahumeelne ja saab aru, et Eesti suguses riigis tuleb kõiki häid mängijaid kasutada. Lihtsalt ongi kahju, kui ta ei saa seda teha.
  Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
  Tsitaat Algselt postitas taku* Vaata postitust
  Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

 16. #2776
  Kõige kaunim klubi Kasutaja Martin avatar
  Liitus foorumiga
  Aug 2001
  Postitusi
  14 208

  Algupärane

  Aivar Pohlak, Eesti Jalgpalli Liidu juht: "Jürgens on vanemate ambitsioonide produkt."

  Jürgens ei tule koondisse.

  Ka Pohlak:


  Ilus.

  Üldiselt muidugi ulme, et jalgpalli tippjuht sellise teemaga üldse tegeleb, kas siis treener on lootusetu või midagi, ei saagi aru. Kui on, võiks välja vahetada, oleks vähe normaalsem lähenemine. Ei kujuta absoluutselt ette, et meil omanik tuleks ja hakkaks manageerima, et kuidas a'la spordiosakonna suvereporteril ikka läheb ja siis sellest tuututama, et ta on suur sildade ehitaja.
  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

 17. #2777
  Amatöör
  Liitus foorumiga
  Dec 2015
  Postitusi
  72

  Algupärane

  Tsitaat Algselt postitas kesa Vaata postitust
  Kutsuge siis imemees Jürgen U-19-sse kui U-17 Šapovaloviga ei kõlba.
  Huvitav, kas kõlbab tulla ja kuidas hakkama saaks.
  unusta ära

  Tsitaat Algselt postitas Martin Vaata postitust
  Aivar Pohlak, Eesti Jalgpalli Liidu juht: "Jürgens on vanemate ambitsioonide produkt."

  Jürgens ei tule koondisse.

  Ka Pohlak:


  Ilus.

  Üldiselt muidugi ulme, et jalgpalli tippjuht sellise teemaga üldse tegeleb, kas siis treener on lootusetu või midagi, ei saagi aru. Kui on, võiks välja vahetada, oleks vähe normaalsem lähenemine. Ei kujuta absoluutselt ette, et meil omanik tuleks ja hakkaks manageerima, et kuidas a'la spordiosakonna suvereporteril ikka läheb ja siis sellest tuututama, et ta on suur sildade ehitaja.
  treeneril pole aega tegeleda mingi pubekaga, vaid tal on vaja meeskond mängima panna kasutades neid mängijaid, keda kasutada on

  selleks ongi muu taustajõud

 18. #2778
  Vabakutseline asjapulk
  Liitus foorumiga
  Nov 2016
  Postitusi
  315

  Algupärane

  Tsitaat Algselt postitas Kasper Vaata postitust
  Kogu teema Oliver Jürgensi üle käib ju seepärast, et ta on väga hea mängija, aga ta loobub järjepidevalt erinevatel põhjustel koondise esindamisest. Kuna U17 võõrustab järgmisel aastal finaalturniiri, on nende tegemised loogiliselt suurema tähelepanu all. Soccernet on puudumiste kohta küsinud nii U17 treenerilt kui poisi isalt. Kes tahab, võib neid jutte meenutada siit: https://soccernet.ee/artikkel/miks-e...iver-jurgensit

  Tõele au andes ei ole Jüri Jürgensi vastused olnud eriliselt ammendavad, vaid tõdemused, et ikka ei ole võimalik ja ei saa ja koondis treenib liiga palju koos jne. Kui alaliidu juht vastab talle Kruusi poolt esitatud küsimusele, et põhjus võib olla selles, et kaks kutti ei mahu koos väljakule (sest puudumised järgnesid sellele, kui Jürgensit kasutati mujal kui number üheksa koha peal, kus oli Šapovalov ning sealt võis järelduda, et Jürgens ei pruugi olla U17 koondise esiründaja), siis on see pigem olukorda selgitav, mitte draamat üleskiskuv. Minu jaoks.
  Mine loe nüüd näiteks Delfit kus on sel teemal korralik sitt ventikasse lennanud ja 130+ kommentaari kõik enam vähem stiilis Järgens on ülbikust staar ja tuleks kohe allavett lasta. Milleks oli vaja APl "mina arvan, et" spekulatsiooni õhku visata ja selline jama korraldada? Neutraalsest vastusest, et poisi vanemad ei soovi teda liiga palju koormata, oleks ju piisanud?

  Lugesin veel Jürgensi isa vastused läbi ja leian need täiesti loogilised olevat. Poisil on suur koormus ja soovitakse ka haridusele rõhuda. Kui ei saa koondist ja muud elu sobitada siis pole midagi teha. Nende elu, nende valik.

  Tsitaat Algselt postitas Kasper Vaata postitust
  Jube lihtne on alati vabandusi leida, aga kui sa leiad neid vabandusi aasta aega järjest, siis võib-olla oleks lihtsam puuduval osapoolel välja öelda, et puudumised on põhimõttelised ning kogu see teema vaibuks? Sest Hurt saadab kutse ju iga kord. Praegu on paraku loogiline, et kuna tegu on hea jalgpalluriga, siis iga puudumise järel kerkib üles küsimus, miks mängijat seekord ei ole. Näiteks viimane kord olid tal Itaalias samal ajal mängud, kevadel oli vaja õppida ja käia gümnaasiumi sisseastumiskatsetel, kuigi suvest elab ju üldse välismaal jne. Jumala ok olekski öelda, et praegu vaja keskenduda oma asjadele ja tulevikus vaatab, kuidas selle koondisega on. Olukord oleks hetkega läbi. Selle asemel on praegu vabandused ja viited sellele, et Hurt ei kasuta mängijat sedasi, nagu mängija isa soovib.
  Isa vastaski ju konkreetselt et keskendutakse muudele asjadele ja koondisest võetakse nii palju osa kui võimalik. motivatsiooniprobleemi pole. Kus see positsiooni probleemi viide täpsemalt on?

 19. #2779
  Reservmängija
  Liitus foorumiga
  Nov 2017
  Postitusi
  102

  Algupärane

  Tsitaat Algselt postitas Martin Vaata postitust

  Üldiselt muidugi ulme, et jalgpalli tippjuht sellise teemaga üldse tegeleb, kas siis treener on lootusetu või midagi, ei saagi aru. Kui on, võiks välja vahetada, oleks vähe normaalsem lähenemine. Ei kujuta absoluutselt ette, et meil omanik tuleks ja hakkaks manageerima, et kuidas a'la spordiosakonna suvereporteril ikka läheb ja siis sellest tuututama, et ta on suur sildade ehitaja.
  Arusaamatult jabur jutt. Pohlak ju ütles, et tema ei tegelegi teemaga ja on jätnud selle peatreeneri korraldada. Aga kuna Eesti spordialadel on kombeks omada ühte talenti korraga (seda heal juhul), siis tuleb neid väheseid hoida ja vajadusel lahendada veelgi nooremate mängijate probleeme. Me ei saa ju välistada, et inimesed tunnevadki reaalset vastutust oma spordiala ees, mis ei piirdu fb postituse kustutamise vms.

 20. #2780
  Eesti koondislane
  Liitus foorumiga
  Jan 2015
  Postitusi
  3 500

  Algupärane

  Tsitaat Algselt postitas Martin Vaata postitust
  Aivar Pohlak, Eesti Jalgpalli Liidu juht: "Jürgens on vanemate ambitsioonide produkt."

  Jürgens ei tule koondisse.

  Ka Pohlak:


  Ilus.

  Üldiselt muidugi ulme, et jalgpalli tippjuht sellise teemaga üldse tegeleb, kas siis treener on lootusetu või midagi, ei saagi aru. Kui on, võiks välja vahetada, oleks vähe normaalsem lähenemine. Ei kujuta absoluutselt ette, et meil omanik tuleks ja hakkaks manageerima, et kuidas a'la spordiosakonna suvereporteril ikka läheb ja siis sellest tuututama, et ta on suur sildade ehitaja.
  Millal sul muidu see ving ja virin otsa saab?

 
 

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

 • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
 • Sa ei tohi postitada vastuseid
 • Sa ei tohi postitada manuseid
 • Sa ei tohi muuta oma postitusi
 •  
 • BB kood on Sisse lülitatud
 • Emotikonid on Sisse lülitatud
 • [IMG] kood on Sisse lülitatud
 • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
 • HTML-kood on Välja lülitatud