Lehekülg 141, kokku 142 EsimeneEsimene ... 4191131137138139140141142 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 801 kuni 2 820, kokku 2821
    Eesti koondislane Kasutaja Sambaz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Ma pidin edasi kerima mitmel korral. See oli piinlik.

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Jäi kriipima üks olukord, et miks EJL liidu president ja juht tegeleb mingi krimmi jalgpalli probleemiga ja korraldab koosolekuid, läbirääkimisi palub lausa pikendust veel aastaks jms. Kui ta tahab oma energia ja tähelepanu suunata Uefa nn välispoliitikale, siis ehk oleks aeg teha see koht siin Eestis vabaks kellegile, kes tegeleb meie jalgpalli sisepoliitiliste asjadega eelkõige. Ma usun, et ta teenib selle kommitee juhina kindlasti Uefalt häid rahasid, aga Pohlak tundub, et võtab seda asja liiga laiahaardeliselt ja meie enda jalgpalli probleemidega ei tegele piisavalt. Nagu kurb olukord ka, et kunagisest tehtud mingi loll põhikiri, et EJL juht palka ei saa ning see tegelikult tekitab ka tulevikuks olukorra, et ega keegi väga ei lähegi reaalselt selle positsiooni eest võitlema.

Kui Jüri Ratas peaministrina läheks näiteks Inglismaale hetkel Brexiti läbirääkimistega seotud kommitee juhiks, siis tekiks samamoodi küsimus, et mis toimub...

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Sep 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    ... Nagu kurb olukord ka, et kunagisest tehtud mingi loll põhikiri, et EJL juht palka ei saa ning see tegelikult tekitab ka tulevikuks olukorra, et ega keegi väga ei lähegi reaalselt selle positsiooni eest võitlema. ...
    Kuulates seda kohta oli tunne nagu oleks 2000 aastat ajas tagasi läinud. Vanas-Roomas vist senaatoritele ka palka ei maksnud. Tänapäeval saavad poliitikud oma töö eest raha, et vähendada korruptsiooni riski. Kahe käega selle poolt, et tippjuhile peaks palka maksma. Nii Eesti Jalgpalli liidus kui ka teistes alaliitudes. Vastasel juhul kasseeritakse raha kuskil nurga taga sisse.

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Sep 2002

Algupärane

Ma usun, et ta teenib selle kommitee juhina kindlasti Uefalt häid rahasid, aga Pohlak tundub, et võtab seda asja liiga laiahaardeliselt ja meie enda jalgpalli probleemidega ei tegele piisavalt.
    See ei vasta tõele. Selle komisjoni juht ei saa raha.

UEFA ja FIFA toimivad sarnaselt riikide jalgpalliliitudega. Kes kuuluvad igasuguste komisjonide koosseisu? Enamasti ikka liikmete esindajad. Suur hulk UEFA ja FIFA liikmesliitude presidente on kaastatud komisjonide töösse või juhivad neid. See ei tähenda, et nad teeksid koduriigis oma tööd kehvemini. Presidendi üks ülesanne on olla oma riigi esindaja rahvusvahelises suhtluses.

Eesti koondislane Kasutaja Sambaz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas asdf Vaata postitust

UEFA ja FIFA toimivad sarnaselt riikide jalgpalliliitudega. Kes kuuluvad igasuguste komisjonide koosseisu? Enamasti ikka liikmete esindajad. Suur hulk UEFA ja FIFA liikmesliitude presidente on kaastatud komisjonide töösse või juhivad neid. See ei tähenda, et nad teeksid koduriigis oma tööd kehvemini. Presidendi üks ülesanne on olla oma riigi esindaja rahvusvahelises suhtluses.
    Ma ei teadnudki, et sa ka ei lenda. Oleks ma liidus tööl, siis küll lendaks pidevalt äriklassis, mille osa peaks kindlasti olema kilo musta kalamarja ja 3 pudelit Dom Pérignoni, eelistaks Emiratesi äriklassi muidugi. Kulud kannab muidugi vutiliit. Samas, jõudsin järelduseni, et ma ei saaks kunagi töötada vutiliidus, sest seksida mulle ei meeldi.

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas asdf Vaata postitust

Ma sellepärast ei öelnudki seda nagu faktina vaid kirjutasingi, et ma usun, kuna põhineski lihtsalt oletusel seega no offence. Rahvusvahelises suhtluses küll, aga ta reaalselt töötab autonoomse piirkonna jalgpalli jaoks ja üritab seal luua tingimusi ja võimalusi kuigi meil endalgi on need väga küsitavad, aga noh kui see on Uefa ja Fifa tendents, siis nii on.

Lihtsalt EJL presidendi ametikoht tundub olevat selline, et jaura venelastega ja jookse peaga vastu seina ning arenda meie jalgpalli, mis on euroopas ikka väga viimaste seas ja sa ei saa 20 aasta jooksul sentigi raha. Peab ikka tõesti motivatsiooni ja missiooni tunne olema, et suuta päevast päeva ennast tagant pushida... Kuigi ma olen skeptiline muidugi selle kohapealt, kuid noh ju siis meil tõesti ongi selline inimene imekombel seal eesotsas.

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Sep 2002

Algupärane

Rahvusvahelises suhtluses küll, aga ta reaalselt töötab autonoomse piirkonna jalgpalli jaoks ja üritab seal luua tingimusi ja võimalusi kuigi meil endalgi on need väga küsitavad, aga noh kui see on Uefa ja Fifa tendents, siis nii on.
    Infoks, et Krimmi jalgpalli töögrupp on minu teada koos käinud paar korda aastas ja viimasel ajal pigem üldse mitte, sest pole võimalik edasi liikuda. See tähendab reaalset töökoormust kohtumiste, kirjavahetuse ja telefonikõnede näol mõni päev aasta jooksul.

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Ma pidin edasi kerima mitmel korral. See oli piinlik.
    Mis kohad sa kerima pidid?

Eesti koondislane Kasutaja Gallacher avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2008

Algupärane

Äärmiselt põhjalikult ja hästi tehtud saade.

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Mis kohad sa kerima pidid?
    oletan, et tulenevalt Pohlaku persoonist ja jutust, mitte saate teostusest/kvaliteedist.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Eesti koondislane Kasutaja Jeti88 avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
    chill, klubid on süüdi. Päris kurb kui sitt meie jalgpall ikka on.
    Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

Eesti koondislane Kasutaja dnb avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2010

Algupärane

KTM ilma tasemel treeneriteta, julgen öelda, et me ei olnud selleks valmis. Varsti hakkavad klubid ka rahaliselt liidust sõltuma. Ja Flora mudel on see kõige õigem - tulemuseks Flora on meister ja Eesti jalgpall mudas.
    2022: https://kassiesa.home.xs4all.nl/bert...crank2022.html

Meeskonnaliige Kasutaja Kribenski avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2016

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas dnb Vaata postitust
    KTM ilma tasemel treeneriteta, julgen öelda, et me ei olnud selleks valmis. Varsti hakkavad klubid ka rahaliselt liidust sõltuma. Ja Flora mudel on see kõige õigem - tulemuseks Flora on meister ja Eesti jalgpall mudas.
    2022: https://kassiesa.home.xs4all.nl/bert...crank2022.html
    Võin sulle öelda, et flora võib järgmised 2 aastat 4daks jääda, aga neid ei kõiguta selle ligemale 2 miljonilise eelarvega.

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Ma niisama huvipärast, kes te ikka teate, et see KTM/ETM´s ei ole mingi kohalik väljamõeldis, vaid UEFA´st tulev suunis. Näiteks Meistriliiga nimekirjas, mis võib-olla kuni 25 nimeline, on 8 KTM/ETM mängija nõuet ja Noorte Meistrite Liigas on see arv mäletamist mööda veel 2x suurem.

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas irvitaja Vaata postitust
    Ma niisama huvipärast, kes te ikka teate, et see KTM/ETM´s ei ole mingi kohalik väljamõeldis, vaid UEFA´st tulev suunis. Näiteks Meistriliiga nimekirjas, mis võib-olla kuni 25 nimeline, on 8 KTM/ETM mängija nõuet ja Noorte Meistrite Liigas on see arv mäletamist mööda veel 2x suurem.
    Põhiline jaur käib selle üle, et Eestis on kohustus KTMid mängu panna.
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Jan 2010

Algupärane

Ma niisama huvipärast, kas sa ikka tead, et Meistriliigas ei pea alustama 2 KTM mängijat iga mäng põhikoosseisus?

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas plain Vaata postitust
    Ma niisama huvipärast, kas sa ikka tead, et Meistriliigas ei pea alustama 2 KTM mängijat iga mäng põhikoosseisus?
    Et võib 3 ka alustada?
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Jan 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Et võib 3 ka alustada?
    Mõtlesin pigem, et vähem kui 2 ja Meistriliiga puhul viitasin eelnevale kommenteerijale, kes kasutas sarnast kirjapilti rääkides Meistrite Liigast. Ise olen ka pigem KTM reegli vastu ja ei näe põhjust miks antud kohustus on võistkondadele sätestatud kui keskmine liiga tase on veel hullemaks läinud pärast antud regulatsiooni teostamist.

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas plain Vaata postitust
    Meil Meistriliigas just peab, Meistrite Liigas ei pea (noorte omas vist isegi peab, kuna kohustuslik arv nii suur).

Aga ei välistaks, et tulevikus tuleb selline reegel ka UEFA’st, sest reeglile eelnenud analüüsid näitasid, et 80% fännidest seda toetab (klubi ja kohaliku identiteedi säilitamise eesmärgil).

Ja mis sa arvad, kuimeil lastakse reegel praegu lõdvaks ja hiljem kui UEFA selle karmistab, siis kumb olukord on parem, et meil klubid juba aastaid sellega arvestanud ja oleksid juba kohanenud või, et hakkaksid kohanema alles siis kui UEFA nõuab (ütleme 3-5 a pärast)? Ehk, et kui osad klubid isegi KTM reegli olemasolul ei pööra rõhku noortesüsteemile, siis miks nad peaksid seda tegema reegli puudumisel?

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud