Lehekülg 136, kokku 140 EsimeneEsimene ... 3686126132133134135136137138139140 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 701 kuni 2 720, kokku 2790
    U21 Kasutaja Jaan95 avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2013

Algupärane

Kas nendel "suure ajupotentsiaaliga" vendadel on kedagi välja ka pakkuda. Muidu niisama lahmida ka pole mõtet. Neid spordi organisaatoreid ei ole Eestis lademeis. Pluffipoisse on murdu.

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Jaan95 Vaata postitust
    Kas nendel "suure ajupotentsiaaliga" vendadel on kedagi välja ka pakkuda. Muidu niisama lahmida ka pole mõtet. Neid spordi organisaatoreid ei ole Eestis lademeis. Pluffipoisse on murdu.
    Good point tho, kuid ma arvan, et sa said isegi aru, et tegemist oli ikkagi kõige puhtama kujulise naljaga. Ma muidugi kõiki EJL juhatuse liikmeid ei tea ilmselgelt ja ega ma ei tea ka nende potensiaali, kuid see inimene peaks ehk tulema süsteemist endast seest. Vahetust oleks vaja ja võibolla peaks ka reaalse konkurssi tegema ja sellise, kus Pohlak ise ei kandideeri, sest ega keegi ei taha tema enda vastu minna. Hetkel tundub natukene meie enda jalgpalli kohapealt olevat selline stagnatsioon natukest aega. Muidugi ei saa ära unustada igast Uefa superkarikaid asju, mis on ülimalt palju juurde andnud, kuid millel siiski see otsene igapäevane mõju puudub.

Eks tegelikult selline olukord tekib, et ei osata enam mitte kedagi teist antud ametikohas näha kui üks inimene on terve elu seda tööd teinud.

Algupärane

Ma paneks Poomi sinna. Väga tark, süsteemi seest, aga mitte eriti süsteemist mõjutatud - ehk kaoks ära veits see "ta on floora mees" aura.
    Piisavalt ambitsioonikas, et uusi ideesid genereerida ja piisavalt palju kogemust ja tutvusi, et neid läbi suruda.

Professionaal Kasutaja Edson avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Ma paneks kaheks aastaks Priit Vilba pukki. Tõmbab kiirelt kassa tühjaks, keerab kõik peesse ja siis hakkavad kõik Pohlakut taga igatsema.

Liitus foorumiga
    Mar 2013

Algupärane

"Priit Vilbasid" on rohkem ja on väga suur oht mõne otsa komistada.

Eesti koondislane Kasutaja lenc avatar
    Liitus foorumiga
    May 2004

Algupärane

Mulle meeldib, et delfi spordiuudistes on sellesama Roosna artikliga samas kastis Martinsoni reportaaž sellest kuidas suusaliidus "vanade peerude" minemasaatmise järel asjad "korda tehti": https://sport.delfi.ee/news/arvamus/lood/uue-suusaliidu-missioon-taidetud-ehk-murdmaa-ja-kahevoistlus-havitatud?id=86507993

Ma isiklikult kipun arvama, et Pohlaku väljalöömise järel läheks jalgpalliliiduga samamoodi....

Liitus foorumiga
    Mar 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas lenc Vaata postitust
    Mulle meeldib, et delfi spordiuudistes on sellesama Roosna artikliga samas kastis Martinsoni reportaaž sellest kuidas suusaliidus "vanade peerude" minemasaatmise järel asjad "korda tehti": https://sport.delfi.ee/news/arvamus/lood/uue-suusaliidu-missioon-taidetud-ehk-murdmaa-ja-kahevoistlus-havitatud?id=86507993

Ma isiklikult kipun arvama, et Pohlaku väljalöömise järel läheks jalgpalliliiduga samamoodi....
    Selline risk on täiega olemas. Peab olema kindel isikus, kes hakkab jalgpalli elu tüürima. Umbropsu vahetus võib lõppeda täieliku krahhiga.

Eesti koondislane Kasutaja Jeti88 avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2005

Algupärane

Selline risk on täiega olemas. Peab olema kindel isikus, kes hakkab jalgpalli elu tüürima. Umbropsu vahetus võib lõppeda täieliku krahhiga.
    Jalgpalli liidus kindlasti mingit krahhi ei tuleks. Pole mõtet võrrelda sponsorite vähesuses kannatavat 53nda järgulist spordiala jalgpalliga. Eesti liiga ja koondis on juba praegu ühed kõige kehvemad Euroopas. Juba rahvaarvu tõttu me ei saa enam väga sitemaks minna - andorrad ja san marinod jäävad meist nii ehk naa taha poole. Ma ei kujuta ette, mis saaks veel halvemaks minna kui see praegu on.
    Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

Eesti koondislane Kasutaja lenc avatar
    Liitus foorumiga
    May 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
    Ma ei kujuta ette, mis saaks veel halvemaks minna kui see praegu on.
    Piisab, kui vaadata Läti poole...

Liitus foorumiga
    Mar 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
    Jalgpalli liidus kindlasti mingit krahhi ei tuleks. Pole mõtet võrrelda sponsorite vähesuses kannatavat 53nda järgulist spordiala jalgpalliga. Eesti liiga ja koondis on juba praegu ühed kõige kehvemad Euroopas. Juba rahvaarvu tõttu me ei saa enam väga sitemaks minna - andorrad ja san marinod jäävad meist nii ehk naa taha poole. Ma ei kujuta ette, mis saaks veel halvemaks minna kui see praegu on.
    Saab ja veel kus saab kui needsamad Andorrad ja San Marinod enam ei jää tahapoole ning koondisesse ei tahetagi minna.

Eesti koondislane Kasutaja Jeti88 avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas lenc Vaata postitust
    Piisab, kui vaadata Läti poole...
    Mis seal siis toimub? Klubid on Euroopas edukamad kui meie omad, koondis on neli viimast korda võitnud Balti turniiri. Viimaseid mänge vaadates on jah suht kehva aga ma ei näe küll midagi sellist, mis meist väga hullem oleks, pigem vastupidi. Rääkimata sellest, et neil on ette näidata reaalne edu elamus - EURO2004. Lisaks on Ventspils jõudnud euroopa liiga alagrupi turniirile. Meil ei ole mitta sittagi, ainult räägime, et arendame järjepidevalt ja vaatame tulevikku. Tulemus on üks suur 0 - meil ei ole mitte midagi ette näidata - mitte ühtegi finaalturniiri, mitte ühtegi balti karikat, ükski klubi pole jõudnud Euroopas alagruppi.

Saab ja veel kus saab kui needsamad Andorrad ja San Marinod enam ei jää tahapoole ning koondisesse ei tahetagi minna.
    Meie rahvaarv ja harrastajate arv on juba nii palju suurem, et selline asi oleks äärmiselt ebatõenäoline.
    Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

Eesti koondislane Kasutaja dnb avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2010

Algupärane

"Kui ma jalgpallist loobun, pean olema nii tühi, et saan tegeleda vaid mesilaste, kurkide või tomatitega," rääkis Eesti Jalgpalli Liidu president Aivar Pohlak Äripäeva raadiosaates "Kuum tool".

Algupärane

Olen päris mitu head korda mõelnud, et teen selle postituse ja peale mõnda mängu on kole tahtmine siia tulla, ning kirjutada kuid olen paremaks pidanud seda mitte teha aga teen selle nüüd siiski ära.
    Kui nüüd vaadata seda, kus me majanduslikus mõttes oleme siis edastame paljusid endiseid NSV-liidu riike. Võiks arvata, et jalgpallis oleme ka päris heas seisus, kuid tõsiasi on see, et oleme võrdsel pulgal kääbusriikide Andorra ja Kosovotega. Olgu meil peatreener, kes tahes, kui ikka süsteem on sama, siis ei muutu kahjuks niipea midagi. Hästi, Brasiilia koondis ja Super Cup Tallinnas on küll toredad lõbustused ja -saavutused kuid juhivad tähelepanu kõrvale põhi missioonilt - koondiselt, seega vahetaks need "saavutused" kindlasti koondise edu vastu. Kuigi me pääsesime play off'i siis tundub nagu oleme arenenud aga tundub, et teised arenevad siiski kiiremini.
    Paarikümne aasta jooksul, kui on koondist toetatud, sooviks seda edasi teha, kuid ei taha toetada enam sama süsteemi, mis paraku on kahjuks ajale jalgu jäänud ning juhib liiga pikka aega sama isik .

Algupärane

Milliseid eesti profiiliga tiimid on üldse MMile lähedal? Praktiliselt Island ja ei keegi teine.

Soome nüüd esimest korda üle väga pika aja näitab ennast heast küljest ja soome eestiga võrdlemine on isegi suht ebaaus.

Eesti koondislane Kasutaja Sambaz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Ma ei tea. Aivar, ma tean, et sa loed foorumit ja vahel isegi helistad inimestele, et oma 20 aastat kestnud monoloogi pidada, aga äkki aitab juba ja lõpetaks selle nartsissliku võimuihalemise ära? Aiamaaga tegelemine ei tundu parem idee? Sa oled ju piisavalt tark inimene, arusaamaks, milllal oleks aeg lõpetada, ei?

Eesti koondislane Kasutaja Rudy avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas $$$ Vaata postitust
    Milliseid eesti profiiliga tiimid on üldse MMile lähedal? Praktiliselt Island ja ei keegi teine.

Soome nüüd esimest korda üle väga pika aja näitab ennast heast küljest ja soome eestiga võrdlemine on isegi suht ebaaus.
    Mina ja paljud veel mõtlevad pigem seda, et kui meie rahvaarv oleks ka 5 või 10 milli, siis koondis ei mängiks ikka paremini. Probleemid on mujal.

Kапитен на Македониja
    Liitus foorumiga
    Sep 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Ma ei tea. Aivar, ma tean, et sa loed foorumit ja vahel isegi helistad inimestele, et oma 20 aastat kestnud monoloogi pidada, aga äkki aitab juba ja lõpetaks selle nartsissliku võimuihalemise ära? Aiamaaga tegelemine ei tundu parem idee? Sa oled ju piisavalt tark inimene, arusaamaks, milllal oleks aeg lõpetada, ei?
    Oota, kas Aivar on süüdi selles, et koolitustingimustele vaatamata meil BCD kategooriad omavad treenerid omavad neid vaid selleks, et oleks paber käes? Kas Aivar on süüdi selles, et lastejalgpalli minnakse treeneriteks vaid selle pärast, et palgalisa teenida ja egot hellitada. Ma võin nimetada päris palju (peamiselt Tallinnas, Harjumaal ja IV's) nn treenereid ja koole, kus lastele õpetatakse jalkat väga primitiivsel tasandil, siis minnakse külaturniiridele ja seal jahitakse sotsmeedia feimi - jne. Aga pärast, kui laps tahab tõsisemasse jalkakooli minna, siis igal moel ja võimalusel seda takistatakse...
    Kas Aivar on süüdi selles, et meil lastevanemad on tolad, kelle jaoks jalgpall samuti oma ego hellitamise vahend ning kui laps soovib minna tugevamasse klubisse ning seal tekivad v.o. kohanemis- või teised raskused (näiteks puudulike oskuste tõttu pingile maandub), siis emmed-issid tõstavad kisa "A, meie uus Ronaldo-Šmonaldo jääbki pingile istuma, treener on paha-paha, läheme siit ära" - nõnda kaobki võimalik talent vms.

Eesti jalgpalli probleem on selles, et lastejalgpall on liiga nn lahja - harrastajaid palju, aga kvaliteet on ülinigel. Arvan, et võiks olla Eestis mingi selline süsteem, et andekaid lapsi väikeklubidest võiks kokku kutsuda üleriigilisele treeningpäevale kus parimad saaksid normaalsetesse klubidesse edasi minna. See oleks suht loogiline, aga see taas pole Pohlaku süü, et meil selline või säärane süsteem puudu.

Võib ka edasi pikalt antud teemal kirjutada-rääkida, ent meie jalgpallil on rohkem probleeme, kui vaid üks ja see kindlasti ei ole Pohlak. Võib mida iganes temast arvata, aga ilma temata oleks see ammu fifa reitingus mingisugusel kohal Vanatüdrukute saarte ja Bantustaani vahel.

Kalju Eesti Meistriks! Kasutaja rallikas avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
    Võib ka edasi pikalt antud teemal kirjutada-rääkida, ent meie jalgpallil on rohkem probleeme, kui vaid üks ja see kindlasti ei ole Pohlak. Võib mida iganes temast arvata, aga ilma temata oleks see ammu fifa reitingus mingisugusel kohal Vanatüdrukute saarte ja Bantustaani vahel.
    Et kuna ta on 25 aastat seda asja ajanud, siis vanade teenete eest las ajab veel 25?

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Dec 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas rallikas Vaata postitust
    Et kuna ta on 25 aastat seda asja ajanud, siis vanade teenete eest las ajab veel 25?
    kas sa ei saa või ei taha aru saada, mis oli postituse sisu? mitut oma koduklubi noorteklassi mängu sa oled paari aasta jooksul vaatamas käinud? mine hari ennast veidi ja saad aru, mis tasemel egopaukudega on tegemist ja mul on kahju, et ˇaur oma energiat geelipudelite peale peab raiskama. See on ka põhjus, miks su lemmikklubist pole arvestataval tasemel noortekoondislasi välja kujunenud ning pole isegi treeningutele kutsutud. Ja kui sa oled ennast valgustanud ja väidad siiski, et pohlak on kõiges süüdi, siis lõpeta eesti jalgpalli vaatamine ja üleüldse võiksid kuskile keldrisse peeruvalgusesse ennast lukustada.

Vabakutseline asjapulk
    Liitus foorumiga
    Nov 2016

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas ekspert Vaata postitust
    kas sa ei saa või ei taha aru saada, mis oli postituse sisu? mitut oma koduklubi noorteklassi mängu sa oled paari aasta jooksul vaatamas käinud? mine hari ennast veidi ja saad aru, mis tasemel egopaukudega on tegemist ja mul on kahju, et ˇaur oma energiat geelipudelite peale peab raiskama. See on ka põhjus, miks su lemmikklubist pole arvestataval tasemel noortekoondislasi välja kujunenud ning pole isegi treeningutele kutsutud. Ja kui sa oled ennast valgustanud ja väidad siiski, et pohlak on kõiges süüdi, siis lõpeta eesti jalgpalli vaatamine ja üleüldse võiksid kuskile keldrisse peeruvalgusesse ennast lukustada.
    Vaata, kui organisatsioon ei tööta tulemuslikult juba aastaid, siis vastutab selle eest organisatsiooni juht. Kui üks juht ei saa hakkama peab keegi teine kätt proovima.

Välja toodud noortetöö probleemidega peakski EJL tegelema. Treeneritele ja klubidele pädev atesteerimine, klubi tegevusloale karmimad tingimused või veel midagi muud. Midagi peab muutuma.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud