Lehekülg 65, kokku 159 EsimeneEsimene ... 155561626364656667686975115 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 281 kuni 1 300, kokku 3168
    vihreä-valko raidallinen Kasutaja ballack avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2002

Algupärane

huvi pärast küsin kes sinna üldkogusse üldse kuuluvad? ei tea neist süsteemidest nii palju

Esiisade järglane Kasutaja dreyd avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

üldkogusse peaks kuuluma kõik need Maarjamaal registreeritud jalgpalliklubid.
    3 erapooletut- Levadia, ja kes veel?

Eesti koondislane Kasutaja lenc avatar
    Liitus foorumiga
    May 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas gunnar1 Vaata postitust
    Hääletamisel, millest võttis osa 84 üldkogu liiget, toetas Pohlaku kandidatuuri 81 liiget. Vastaskandidaate polnud
    Nõukogude aeg hakkab meelde tulema
    Kustotsast see nüüd Nõukogude aeg on? Tol ajal oli nii, et partei seadis üles ühe kandidaadi ja keegi teine ei saanud kandideerida. Antud juhul ei takistanud miski vastaskandidaadi üles seadmist. Ja nagu ütles ainukandidaat Mart Siimann tollaste EOK presidendivalimiste aegu: "Vastaskandidaadi ülesseadmine pole minu asi."

Winnie Pooh Kasutaja lennat avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Mina olin jõudnud ära unustada, et EJL oli 2 (kaks) asepresidenti ...
    Kas mina ainus rumal olen?

Off-topic
    Nüüd hakkavad võidud tulema. Järjest langevad: Horvaatia, Inglismaa ja Andorra kokku - üldise väravate vahega 10:0. Tugevaid horvaate kostitatakse seejuures küll vaid ühe, inglasi kolme väravaga, aga Andorrale köetakse see-eest tõelist eesti sauna - 6:0.

Eesti koondislane Kasutaja aanvaller avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas lennat Vaata postitust
    Mina olin jõudnud ära unustada, et EJL oli 2 (kaks) asepresidenti ...
    Kas mina ainus rumal olen?

Off-topic
    Nüüd hakkavad võidud tulema. Järjest langevad: Horvaatia, Inglismaa ja Andorra kokku - üldise väravate vahega 10:0. Tugevaid horvaate kostitatakse seejuures küll vaid ühe, inglasi kolme väravaga, aga Andorrale köetakse see-eest tõelist eesti sauna - 6:0.
    Enne kasutavad koerad mobiiltelefone kui see peaks juhtuma !
    Aga sellest Andorra mängust sedaviisi et oleks töeline iludus kui Eesti saaks sealt yle viie väravaga vöidu. Aga kui me Inglasi peaksime vöitma siis ma luban, et SIIS POLE EESTI KOONDIS ENAM MINGI NALJAASI
    siis hakatakse konkurse ja igast värki tegema, et koondisesse pääseda. Ja Eesti jalgpall hakkab ylisuurelt edenema! SUPER OLEKS.
    Inglismaa vöitmise prosent on ju vaid 11%

Eesti koondislane Kasutaja ALEKOK avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Beaf Vaata postitust
    Enne kasutavad koerad mobiiltelefone kui see peaks juhtuma !
    Aga sellest Andorra mängust sedaviisi et oleks töeline iludus kui Eesti saaks sealt yle viie väravaga vöidu. Aga kui me Inglasi peaksime vöitma siis ma luban, et SIIS POLE EESTI KOONDIS ENAM MINGI NALJAASI
    siis hakatakse konkurse ja igast värki tegema, et koondisesse pääseda. Ja Eesti jalgpall hakkab ylisuurelt edenema! SUPER OLEKS.
    Inglismaa vöitmise prosent on ju vaid 11%
    Minu arust sa räägid oma jutule vastu. Räägid kuidas me Andorra 8:0 kotti paneme ja Inglismaad võidame ja lennati jutu peale ütled et ennem hakkavad koerada mobiiltelefone kasutama.

Näha on, et sa oled väga suur optimist
    Tsitaat Algselt postitas budulojus Vaata postitust
    kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

Asjahuviline Kasutaja T6ll avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas dreyd Vaata postitust
    Levadia mõlemad hääled olid poolt. Üks oli erapooletu ja kaks ei hääletanud (loogiliselt võttes see üks on Pohlak ise). Erapooletut kahjuks ei tea.
    Seda ma just öelda tahtsingi!

Universumi Direktor Kasutaja marcello avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas T6ll Vaata postitust
    Levadia mõlemad hääled olid poolt. Üks oli erapooletu ja kaks ei hääletanud (loogiliselt võttes see üks on Pohlak ise). Erapooletut kahjuks ei tea.
    Nii ta oli.
    Seega oli kõigil võimalus vastu hääletada aga seda ei tehtud.Tagantjärgi vingumisel (eestimees) jääb sitamaitse juurde!
    INTER ARMA CARITAS

Kõige kaunim klubi Kasutaja Martin avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Äkki keegi selgitaks, mis mõte oli üldse vastu hääletada, kui niigi oli selge, et ta valitakse? Vastu hääletamine oleks ju isikut vaid pahandanud ja see pole ju teab kui arukas mõte või nii. Eriti kui tegemist on veel avaliku hääletamisega. Või mis?
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

Universumi Direktor Kasutaja marcello avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2002

Algupärane

Levada pole kuskil jätnud võimalust Pohlakut kritiseerida (mis on neil muidugi vastastikkune).Äkki seletad miks siis nüüd pidi kartma,et äkki keegi pahandab?Jätnud siis hääletamata kuna isik ei sobinud ja näidanud enda ebasümpaatiat välja
    Ahjaa,kardeti ju pahandada...
    INTER ARMA CARITAS

Riigireetur Kasutaja PraS avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Vb oli argumendiks Maarjamaa kompleks miks Levadai seekord sedapidi hääletas. Et näidata kui ühtne meie üldkogu on.

gröönimaa pallur Kasutaja budu avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas dreyd Vaata postitust
    üks peaks vist trans olema??
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

U41 Kasutaja Kebab avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Loll, ei taha brasiilia noortekoondislasi. :-( Pangu nad Tulevikku mängima koos norra noortekoondislastega. Pärast kasuga maha müüa ja kogu raha eesti arengusse. Tuleviku vanakeste jaoks tuleb tolm pühkida klubilt FC Lelle. Visiooni ei ole ikka mõnel :-(
    On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
    I don’t care what you think of me!
    Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

Eesti koondislane Kasutaja aanvaller avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2007

Algupärane

Kui rohkem florakaid koondisesse pääseb, läheb veel sitemini !
    Rohkem Levadiast ja välismaalt, kuigi neid sealt eriti palju võtta pole.

Eesti koondislane Kasutaja sicmic avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Beaf Vaata postitust
    Kui rohkem florakaid koondisesse pääseb, läheb veel sitemini !
    Rohkem Levadiast ja välismaalt, kuigi neid sealt eriti palju võtta pole.
    Tundub, et selline arusaam on siin teistegi seas levinud. Aga ma vist ei ole kohanud veel ühtegi postitust, kus leiduks konkreetsed ja põhjendatud argumendid. Kui see on nii iseenesest mõistetav teie jaoks, et probleem peitub mingis konkreetse klubi mängijates, siis ei tohiks olla raske asjalikke argumente kah lisada?

Iseenest tundub mulle, et selles valiktsüklis on florakaid varasemast niikuinii vähem ja eriti ei mõista ma ka seda, kuidas saaks veel sitemini minna?!

pagulane Kasutaja lorenzo avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas sicmic Vaata postitust
    Tundub, et selline arusaam on siin teistegi seas levinud. Aga ma vist ei ole kohanud veel ühtegi postitust, kus leiduks konkreetsed ja põhjendatud argumendid. Kui see on nii iseenesest mõistetav teie jaoks, et probleem peitub mingis konkreetse klubi mängijates, siis ei tohiks olla raske asjalikke argumente kah lisada?

Iseenest tundub mulle, et selles valiktsüklis on florakaid varasemast niikuinii vähem ja eriti ei mõista ma ka seda, kuidas saaks veel sitemini minna?!
    sicmic, tahad vaita, et Floral laheb hetkel paremini kui Levadial? vaadates hetkel tabeliseisu, siis tundub et ka Tartul, TVMK-l ja ka Vaprusel laheb paremini. mangijate headust on muidugi keeruline hinnata ja me ei tea kes on suudi Flora kehvades tulemustes, aga viimased tulemused peaksid raakima nii mondagi.

Eesti koondislane Kasutaja sicmic avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Et Levadial läheb paremini, on ilmselge. Pigem jõuaksin sellise järelduseni, et midagi on mäda sisekliimas (nii Floras kui koondises), mille eest peaks suuresti hoolitsema näiteks treener ning liidriomadustega mängijad. Pasi on kah vist seda viimast välja öelnud, või vähemalt nii sain mina aru.

Niivõinaa tundub minu arust konkreetselt klubide võrdlemine - kuskohast võtta, kelle poisid jätta - väga vale lähenemisena; koondise treener peab valima need, kes suudavad meeskonnana töötada. Ja kui tema valik ei too just selliseid tulemusi nagu meil selles valiktsüklis, siis ei maksa tema erapooletuses kahelda. Aga tuua halva seisu põhjenduseks ühe klubi madalseis...tundub väga pealiskaudne.
    Ma loodan, et selle peale ei lajatata taas labast ja emotsionaalset loosungit, et "Pohlak ju tegelikult koostab koondise".

Igatahes liigub teema oma pealkirjast juba kahtlaselt kaugele, selle konkreetse (ja lõputu) dispuudiga saab jätkata Eesti koondist puudutavates teemades, kui kellelgi huvi on.

U41 Kasutaja Kebab avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas sicmic Vaata postitust
    Ma loodan, et selle peale ei lajatata taas labast ja emotsionaalset loosungit, et "Pohlak ju tegelikult koostab koondise".
    See ei ole labasusel ega emotsioonidel tuginev lajatus, vaid kahtlusi ja vihjeid on ajakirjanduses läbi käinud küll ja küll.
    On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
    I don’t care what you think of me!
    Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

Sõltumatu mõtleja
    Liitus foorumiga
    May 2005

Algupärane

aga aeg parandab kõik haavad, ehk ei peaks enam isegi kahtlustama? Pole ju midagi kahtlustada, vähemalt selle koha pealt.

pagulane Kasutaja lorenzo avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas urmar Vaata postitust
    aga aeg parandab kõik haavad, ehk ei peaks enam isegi kahtlustama? Pole ju midagi kahtlustada, vähemalt selle koha pealt.
    kahjuks ei tehta ka eriti midagi selleks, et neid kahtlusi hajutada. vaata voi viimaste mangude koosseise- Post, Ahjupera, Kams, Sidorenkov. Ei tahaks nagu uskuda, et Jellel poleks kasvoi Eesti klubidest paremat valikut votta.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud