Tsitaat Algselt postitas oku Vaata postitust
EJL või siis antud juhul Pohlak võiks mitte teemat sellisel moel kogu aeg üles kergitada. Milleks on Pohlakul vaja selliseid spekulatsioone eetrisse paisata, ma ei hauka. Kui keegi küsib, piisab lakoonilisest "Kutseid oleme alati saatnud, aga Jürgens on seni erinevatel põhjustel loobunud. Saadame ka tulevikus ja ehk õnnestub ja blabla ... " aga mingi "mul on kahtlus, et Jürgens ja Šapovalov ei mahu koos väljakule ära ... " või "Norbert tajub, et [Jürgensi] isa tahab, et meie ei kutsuks teda koondisesse, et meie närvid ütleksid esimesena üles ... "

Milleks sellist draamat vaja?
Sul on õigus, asju saab lahendada mõistlikult ja rahulikult. Minu teada arutati seda olukorda väga vaikselt ja erudeeritult, ilma, et avalikus oleks üldse midagi teadnud algselt. Peale teatuid möödarääkimisi lapsevanemate poolt asi eskaleerus.
Kui jätta kõik need draamad ja arvamused välja ja rääkida ainult olukorrast, kus Jürgens puudub koondisest, saamata üliolulist kokkumängu poistega enne tähtsat turniiri, tekitab see küll minus natukene vastakaid tundeid ja ma ei paneks üldse pahaks, kui Norbert ta üldse koosseisust välja jätab. Nagu vanatõde juba ütleb, oled trennis - oled ka mängus.