Lehekülg 136, kokku 136 EsimeneEsimene ... 3686126132133134135136
Näidatakse tulemusi 2 701 kuni 2 712, kokku 2712
    U21 Kasutaja Jaan95 avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2013

Algupärane

Kas nendel "suure ajupotentsiaaliga" vendadel on kedagi välja ka pakkuda. Muidu niisama lahmida ka pole mõtet. Neid spordi organisaatoreid ei ole Eestis lademeis. Pluffipoisse on murdu.

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Jaan95 Vaata postitust
    Kas nendel "suure ajupotentsiaaliga" vendadel on kedagi välja ka pakkuda. Muidu niisama lahmida ka pole mõtet. Neid spordi organisaatoreid ei ole Eestis lademeis. Pluffipoisse on murdu.
    Good point tho, kuid ma arvan, et sa said isegi aru, et tegemist oli ikkagi kõige puhtama kujulise naljaga. Ma muidugi kõiki EJL juhatuse liikmeid ei tea ilmselgelt ja ega ma ei tea ka nende potensiaali, kuid see inimene peaks ehk tulema süsteemist endast seest. Vahetust oleks vaja ja võibolla peaks ka reaalse konkurssi tegema ja sellise, kus Pohlak ise ei kandideeri, sest ega keegi ei taha tema enda vastu minna. Hetkel tundub natukene meie enda jalgpalli kohapealt olevat selline stagnatsioon natukest aega. Muidugi ei saa ära unustada igast Uefa superkarikaid asju, mis on ülimalt palju juurde andnud, kuid millel siiski see otsene igapäevane mõju puudub.

Eks tegelikult selline olukord tekib, et ei osata enam mitte kedagi teist antud ametikohas näha kui üks inimene on terve elu seda tööd teinud.

Algupärane

Ma paneks Poomi sinna. Väga tark, süsteemi seest, aga mitte eriti süsteemist mõjutatud - ehk kaoks ära veits see "ta on floora mees" aura.
    Piisavalt ambitsioonikas, et uusi ideesid genereerida ja piisavalt palju kogemust ja tutvusi, et neid läbi suruda.

Professionaal Kasutaja Edson avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Ma paneks kaheks aastaks Priit Vilba pukki. Tõmbab kiirelt kassa tühjaks, keerab kõik peesse ja siis hakkavad kõik Pohlakut taga igatsema.

Liitus foorumiga
    Mar 2013

Algupärane

"Priit Vilbasid" on rohkem ja on väga suur oht mõne otsa komistada.

Eesti koondislane Kasutaja lenc avatar
    Liitus foorumiga
    May 2004

Algupärane

Mulle meeldib, et delfi spordiuudistes on sellesama Roosna artikliga samas kastis Martinsoni reportaaž sellest kuidas suusaliidus "vanade peerude" minemasaatmise järel asjad "korda tehti": https://sport.delfi.ee/news/arvamus/lood/uue-suusaliidu-missioon-taidetud-ehk-murdmaa-ja-kahevoistlus-havitatud?id=86507993

Ma isiklikult kipun arvama, et Pohlaku väljalöömise järel läheks jalgpalliliiduga samamoodi....

Liitus foorumiga
    Mar 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas lenc Vaata postitust
    Mulle meeldib, et delfi spordiuudistes on sellesama Roosna artikliga samas kastis Martinsoni reportaaž sellest kuidas suusaliidus "vanade peerude" minemasaatmise järel asjad "korda tehti": https://sport.delfi.ee/news/arvamus/lood/uue-suusaliidu-missioon-taidetud-ehk-murdmaa-ja-kahevoistlus-havitatud?id=86507993

Ma isiklikult kipun arvama, et Pohlaku väljalöömise järel läheks jalgpalliliiduga samamoodi....
    Selline risk on täiega olemas. Peab olema kindel isikus, kes hakkab jalgpalli elu tüürima. Umbropsu vahetus võib lõppeda täieliku krahhiga.

Eesti koondislane Kasutaja Jeti88 avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2005

Algupärane

Selline risk on täiega olemas. Peab olema kindel isikus, kes hakkab jalgpalli elu tüürima. Umbropsu vahetus võib lõppeda täieliku krahhiga.
    Jalgpalli liidus kindlasti mingit krahhi ei tuleks. Pole mõtet võrrelda sponsorite vähesuses kannatavat 53nda järgulist spordiala jalgpalliga. Eesti liiga ja koondis on juba praegu ühed kõige kehvemad Euroopas. Juba rahvaarvu tõttu me ei saa enam väga sitemaks minna - andorrad ja san marinod jäävad meist nii ehk naa taha poole. Ma ei kujuta ette, mis saaks veel halvemaks minna kui see praegu on.
    Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

Eesti koondislane Kasutaja lenc avatar
    Liitus foorumiga
    May 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
    Ma ei kujuta ette, mis saaks veel halvemaks minna kui see praegu on.
    Piisab, kui vaadata Läti poole...

Liitus foorumiga
    Mar 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
    Jalgpalli liidus kindlasti mingit krahhi ei tuleks. Pole mõtet võrrelda sponsorite vähesuses kannatavat 53nda järgulist spordiala jalgpalliga. Eesti liiga ja koondis on juba praegu ühed kõige kehvemad Euroopas. Juba rahvaarvu tõttu me ei saa enam väga sitemaks minna - andorrad ja san marinod jäävad meist nii ehk naa taha poole. Ma ei kujuta ette, mis saaks veel halvemaks minna kui see praegu on.
    Saab ja veel kus saab kui needsamad Andorrad ja San Marinod enam ei jää tahapoole ning koondisesse ei tahetagi minna.

Eesti koondislane Kasutaja Jeti88 avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas lenc Vaata postitust
    Piisab, kui vaadata Läti poole...
    Mis seal siis toimub? Klubid on Euroopas edukamad kui meie omad, koondis on neli viimast korda võitnud Balti turniiri. Viimaseid mänge vaadates on jah suht kehva aga ma ei näe küll midagi sellist, mis meist väga hullem oleks, pigem vastupidi. Rääkimata sellest, et neil on ette näidata reaalne edu elamus - EURO2004. Lisaks on Ventspils jõudnud euroopa liiga alagrupi turniirile. Meil ei ole mitta sittagi, ainult räägime, et arendame järjepidevalt ja vaatame tulevikku. Tulemus on üks suur 0 - meil ei ole mitte midagi ette näidata - mitte ühtegi finaalturniiri, mitte ühtegi balti karikat, ükski klubi pole jõudnud Euroopas alagruppi.

Saab ja veel kus saab kui needsamad Andorrad ja San Marinod enam ei jää tahapoole ning koondisesse ei tahetagi minna.
    Meie rahvaarv ja harrastajate arv on juba nii palju suurem, et selline asi oleks äärmiselt ebatõenäoline.
    Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

Eesti koondislane Kasutaja dnb avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2010

Algupärane

"Kui ma jalgpallist loobun, pean olema nii tühi, et saan tegeleda vaid mesilaste, kurkide või tomatitega," rääkis Eesti Jalgpalli Liidu president Aivar Pohlak Äripäeva raadiosaates "Kuum tool".

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud