Lehekülg 129, kokku 152 EsimeneEsimene ... 2979119125126127128129130131132133139 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 561 kuni 2 580, kokku 3027
    analrapist Kasutaja eika avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Eeldan, et see wink-wink diil, et Premm tulevikus ikka ETVs oleks? Ei?

Asjahuviline Kasutaja ericbana avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas eika Vaata postitust
    Eeldan, et see wink-wink diil, et Premm tulevikus ikka ETVs oleks? Ei?
    Miks peaks? Liit plekib ju selle nkn kinni. Ei? ETV vaev Premium liigaga seoses on ju ainult kell 19.30 ETV 2-s vaba aeg tekitada. Muud kulu ju pmst pole. Või eksin?

Shola Ameobi Kasutaja Halb ründaja avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Ma olen samas rohkem turumajanduse usku inimene. Proovimise mõttes poleks üldse halb ära näha, mis sellest välja oleks tulnud.
    Kuidas praegune olukord kuidagi turumajanduse vastu on?
    Inter - ausaim klubi Itaalias.

pohlaku koer Kasutaja vincent avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2005

Algupärane

liit on alati koondisemängude partnerina rahvusringhäälingut eelistanud ja ma otseselt selles küll midagi halba ei näe. muidugi Saarna võrdlused erakanalitega võtmes "h*i s paltsom" ei ole ka absoluutselt adekvaatsed, olgu need siis tehtud soovist ärbelda või lihtsalt tema tavapärasest suutmatusest ennast normaalselt väljendada - aga sisuliselt on tal õigus küll, et ERRi võimekus ülekandeid teostada on seni olnud vähe kõrgemast klassist kui konkurentidel.

edasine on mõistagi puhtalt minu isiklik arvamus, sest ma ei tea, kust see miljon täpselt tuleb, aga tundub natuke naiivne eeldada, et sellele saaks kohandada lihtsat valemit "üks miljon ülekanneteks = üks miljon kohaliku jalgpalli edendamiseks". isiklikult kalduksin pigem sinnapoole, et see on lüke stiilis "viis miljonit Lilleküla staadionisse", kus alternatiiv ei olnud sugugi "viis miljonit kohalikku jalgpalli", vaid pigem "null raha üleüldse jalgpalli".

mõne mehe oskus kõrgemalt rahasid välja rääkida on võrdlemisi muljetavaldav ja isegi kui (rõhutan, kui) need ei ole alati sajaprotsendiliselt JOKK-skeemid, siis ala arendamise huvides küll. olen nõus, et see teatav loomingulisus rahaasjades tekitab vahel ebaterveid küsimusi, aga elu on näidanud, et koduse jalgpalli mittetoetamine on küll suhtkoht viimane asi, milles liitu süüdistada annab.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

Kõige kaunim klubi Kasutaja Martin avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas vincent Vaata postitust
    mõne mehe oskus kõrgemalt rahasid välja rääkida on võrdlemisi muljetavaldav ja isegi kui (rõhutan, kui) need ei ole alati sajaprotsendiliselt JOKK-skeemid, siis ala arendamise huvides küll. olen nõus, et see teatav loomingulisus rahaasjades tekitab vahel ebaterveid küsimusi, aga elu on näidanud, et koduse jalgpalli mittetoetamine on küll suhtkoht viimane asi, milles liitu süüdistada annab.
    Oh'really? Tartus on hallid jms olemas? Tore teada.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

Liitus foorumiga
    Oct 2005

Algupärane

sa tead väga hästi, et nende soov on saada ka omavalitsuse poolset rahastust, mitte kõike ise ehitada. ehk pööra oma (igati põhjendatult) kriitiline pilk pigem sinnapoole.

Eesti koondislane Kasutaja fcfloraforever avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Oh'really? Tartus on hallid jms olemas? Tore teada.
    Nõus Vincentiga.
    Ebareaalne, et üks alaliit hakkaks üle riigi halle jagama. Niigi on enamikes projektides liit õla alla pannud.
    Suurim probleem ongi omavalitsuste räme pohhuism ja kui see ei muutu on keeruline ka paremar loota.

Elu ilu on õlu Kasutaja Marduk avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    Mingisugune Kanal 2 või muu taoline moodustis suudaks jah ilmselt palli auti minekul või vigastuspausi ajal kiiresti pesukaitsmete reklaami sinna vahele pikkida. Selles mõttes tervitatav.
    Vaatasin Belgia- Eesti võrkpalli ülekannet siin vähem, kui nädal tagasi ja nii oligi. Häiriv.
    Jalgpallis jääks siis ilmselt nägemata, kuidas Kristiinal liblikad silma trügivad, keegi maas oigab või krt teab mis veel.

Meeskonnaliige Kasutaja orbitaaljaam avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Eesti Meedia on siin meil kuidagi jube negatiivslt meelestatud?

Asjahuviline Kasutaja ericbana avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Marduk Vaata postitust
    Vaatasin Belgia- Eesti võrkpalli ülekannet siin vähem, kui nädal tagasi ja nii oligi. Häiriv.
    Jalgpallis jääks siis ilmselt nägemata, kuidas Kristiinal liblikad silma trügivad, keegi maas oigab või krt teab mis veel.
    Noh, tõele au andes vist muidugi UEFA ja FIFA ülekannete tingimustes on kirjas, et mängu ajal ei tohi reklaami näidata. Mis muidugi omakorda tähendaks ilmselt 15 minuti pikkust reklaami vaheajal.

Kõige kaunim klubi Kasutaja Martin avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

sa tead väga hästi, et nende soov on saada ka omavalitsuse poolset rahastust, mitte kõike ise ehitada. ehk pööra oma (igati põhjendatult) kriitiline pilk pigem sinnapoole.
    Ok, sorry, siis võib tõesti miljoni ühe kuu tele peale kulutada. Pole üldse probleemi, mis nendest väljakutest ikka, mis aastaid tuhandeid harrastajaid aitaks.

Tammeka pidi inimestest 150 000 eurot kokku korjama. Tõenäoliselt on nad muidugi ainsad, kes sellist abi vajaks.

Et oleks selge, siis Tammeka projekt maksis 450 00 eurot (http://tartu.postimees.ee/3383639/ta...ks-raha-koguma), praegu ETVle antud raha eest saaks täies mahus kinni plekkida kaks sellist.

Super loogika, et parem on ETVle anda.

Tsitaat Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    Eesti Meedia on siin meil kuidagi jube negatiivslt meelestatud?
    Vastupidi täpselt, mis on ehk veider :P
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Apr 2014

Algupärane

Tammeka pidi inimestest 150 000 eurot kokku korjama. Tõenäoliselt on nad muidugi ainsad, kes sellist abi vajaks.

Super loogika.
    EJL toetas umbes sama suures ulatuses...

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

edasine on mõistagi puhtalt minu isiklik arvamus, sest ma ei tea, kust see miljon täpselt tuleb, aga tundub natuke naiivne eeldada, et sellele saaks kohandada lihtsat valemit "üks miljon ülekanneteks = üks miljon kohaliku jalgpalli edendamiseks". isiklikult kalduksin pigem sinnapoole, et see on lüke stiilis "viis miljonit Lilleküla staadionisse", kus alternatiiv ei olnud sugugi "viis miljonit kohalikku jalgpalli", vaid pigem "null raha üleüldse jalgpalli".
    Wikis on Hobsoni valik veel pikemalt lahti seletatud.

Tahaks ise ka tagantjärele, et Brasiiliaga mängu asemel oleks Eesti jalgpallile kingitud sisehalle, altküttega kunstmurusid ja miniväljakuid, aga ma ei tea, mis skeemidega ja millistelt eelarveridadelt rahad Liidu kontolt lahkuvad. Ja ala populariseerimine on ka tähtis, et rahavood edaspidigi liiguks.
    Liverpool are champions of the Premier League. ̶A̶n̶d̶ ̶E̶u̶r̶o̶p̶e̶.̶ And the f**king world.

Meeskonnaliige Kasutaja uhuu avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2013

Algupärane

Ok, sorry, siis võib tõesti miljoni ühe kuu tele peale kulutada.
    Ei olnud jutt ainult sellest ühest turniirist, sinna juurde kuulusid ka järgmise EMi ja MMi valiksarjade mängud ja rahvastepalli liiga mängud, mis edaspidi sõprusmänge asendavad suures osas.
    5 aasta peale on see 190 000 aastas. Ei ole usutav, et selline tehing oleks tehtud nii, et järgmised viis aastat ühtegi rajatist ei tule.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Mar 2009

Algupärane

Et oleks selge, siis Tammeka projekt maksis 450 00 eurot (http://tartu.postimees.ee/3383639/ta...ks-raha-koguma), praegu ETVle antud raha eest saaks täies mahus kinni plekkida kaks sellist.
    Super loogika, et parem on ETVle anda.
    Viljandi kunstmuru renoveerimine maksis 300 kilo. Linn maksis oma osa, EJL pani oma osa. Nagu juba mainitud, pani EJL raha ka Sepa staadionisse, sealjuures Viljandi panus linnastata kunstasse oli märksa suurem, kui Sepa projekti puhul Tartu linna oma oli. Heidan pilgu linnade suurusele ja küsin: miks?
    Sellest on olnud juttu rohkem kui korra, et alaliit ei köhi ilma KOV-ide omaosaluseta pappi suva maanurkadesse laiali. Ja targasti teeb.

Shola Ameobi Kasutaja Halb ründaja avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2005

Algupärane

Kui nüüd õigesti mäletan, siis Tartu linnal ei olnud raha, et isegi olemasolevale staadionile teisaldatavat kuplit ehitada. Ju siis otsustajatel pole absoluutselt huvi sealse jalgpalli vastu.
    Inter - ausaim klubi Itaalias.

Liitus foorumiga
    Oct 2005

Algupärane

Vastupidi täpselt, mis on ehk veider :P
    kas sellest võib järeldada, et kõik sinu postitused siin foorumis on seotud sinu tööandja positsiooniga?

iroonilis-retoorilisi meeleheitlikke killurebimisi kõrvale jättes, siis minu hoiakud on siiski minu omad koos minu isiklike põhjuste ja nägemusega. enamasti on nad üsna tugevalt seotud ka sellega, et on olnud võimalus näha mingite protsesside telgitaguseid. üheksal juhul kümnest ei ole elu nii mustvalge nagu mõnele meeldib kirjutada või lausa päriselt ettegi kujutada, et üksplussüks on kaks, võtame siit ja paneme sinna, oleme poolt-vastu.

kui mõnel model huvi, võib selle teemaarenduse minu poolest vabalt võtke-tuba-teemasse splittida.

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
    Kuidas praegune olukord kuidagi turumajanduse vastu on?
    Minu meelest võiks antud olukord ideaalis tõesti teisiti laheneda. Ostku see, kellel on suuremad võimalused ja suurem tahe.

Ja sellest reklaamikiunust ei saa ma üldse aru. See on tõesti midagi erakordset, et poolajal ja enne mängu näidatakse reklaami. Ah jaa sorry, see ETV stuudio on lihtsalt super hea. Jalka peab ikka ERR-le jääma.

Algupärane

Õnneks nüüd järgmised viis aastat näeb ka ikka 10 minutit nike palliga kõksivat suvavenda mitte persili reklaami

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
    Viljandi kunstmuru renoveerimine maksis 300 kilo. Linn maksis oma osa, EJL pani oma osa. Nagu juba mainitud, pani EJL raha ka Sepa staadionisse, sealjuures Viljandi panus linnastata kunstasse oli märksa suurem, kui Sepa projekti puhul Tartu linna oma oli. Heidan pilgu linnade suurusele ja küsin: miks?
    Sellest on olnud juttu rohkem kui korra, et alaliit ei köhi ilma KOV-ide omaosaluseta pappi suva maanurkadesse laiali. Ja targasti teeb.
    Jällegi ainult iseenda sisetunde põhjal, aga Sepa kuulub klubile, mitte linnale ning klubi panustas, mistõttu ka EJL. Viljandi kunstmuru kuulub vist linnale? Aga jah, olen nõus, et staadioni omanik, kelleks enamasti on KOV, peab ise ka panustama. Minu hoovi ju ka vald ei hoolda, ikka mina ise. Pljääd.
    Liverpool are champions of the Premier League. ̶A̶n̶d̶ ̶E̶u̶r̶o̶p̶e̶.̶ And the f**king world.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud