Lehekülg 52, kokku 161 EsimeneEsimene ... 24248495051525354555662102152 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 021 kuni 1 040, kokku 3208
    pohlaku koer Kasutaja vincent avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2005

Algupärane Vastus teemale \'Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?\'

Algselt postitas Martin

Ma olen ehk veidi rumal..
    Ei.
    Ärge magage öösiti viis tundi.
    Kevad ka, noh.
    Pardon.

armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Apr 2002

Algselt postitas Martin Kui foorumlased ei saa alanud vaidlusest ja kirgedest aru, siis põhjuseks on Aivar Pohlaku kirjatükk: Pedede vandenõu Mingil põhjusel on algne ühe foorumlase tehtud postitus kustutatud.
    Vau! Ja selline inimene juhib tänases Eestis veel mingisuguseid organisatsioone. Pikas särgis peaks olema ja karme pille neelama tohtrite hoolitseva pilgu all. Kus on meie tervishoiu-juhtide silmad???
    Elämä on laiffi!

Algselt postitas Artista

Algselt postitas Martin Kui foorumlased ei saa alanud vaidlusest ja kirgedest aru, siis põhjuseks on Aivar Pohlaku kirjatükk: Pedede vandenõu Mingil põhjusel on algne ühe foorumlase tehtud postitus kustutatud.
    Vau! Ja selline inimene juhib tänases Eestis veel mingisuguseid organisatsioone.
    ja teeb seda paremini kui keegi teine seda teinud oleks.
    Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

U21
    Liitus foorumiga
    Sep 2005

Ah, selle teema võiks lukku panna. Levadia omad tegid vist progulli, rohkem vastaseid põle. Aasta lõpuni on Pohlak kasulik, eks siis hakake jälle jaurama. :P

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Feb 2003

Ei tea, kas ikka on õige, et selline inimene on ühe impeeriumi enda kätesse võtnud? Ühe ohja paremasse ja teise vasakusse, ja vaesed ülalpeetavad teiselpool ohja otsa hoiavad end nn. kindlusmõtte pärast hammastega kinni. Ma ei alaväärtusta mitte kuidagi Pohlaku kasutegurit - tegelikult isegi mulle meeldib see stiil, kuidas ta leitud sponsoritele ja linnahärradele illusioone ette loob. Paraku, on need juhid, kes rahadega mängivad ja kandivad jne. sellist tüüpi inimesed, kellele meeldivad konkreetsed, reaalsed ja tulutoovad projektid. Õnneks on jalgpall Eestis klubide seisukohalt väga lapsekingades. Kui keegi avastab selle suure valemi, kuidas meelitada rahvast staadionile ja on varem teinud soodsad ja pikaajalised sponsorlepingud klubidega, siis need sponsorid oleksid ise kullas. Igatahes, mulle meeldib selline stiil, mida Pohlak viljeleb palju rohkem, kui mingi muu jõuline enese-talla-alla-trampimine. Paraku on õiged liidrid ja juhid need, kes on otsustavad oma alamate kasumlikuses, leiavad juurde õigeid inimesi (väga heate uute ideedega) ja lubavad neil asjas sõna võtta. Üleeile ilmunud Kanniku lahkumisest artikel pani mind mõtlema Pohlaku-kasumlikuse jätkusuutlikuses Eesti jalgpalli arenemisel. Kas ta suudab veel midagi anda? Või kindlustabki ainult oma tagalat??

erapooletuna,

Eesti koondislane Kasutaja gamer avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2003

Ei tea kas see jutt kõlbab siia teemasse, aga üks asi, millest ma aru ei saa on EJL-i sponsorlus. No vaadake neid sponsor rahasid, neid pole ju ollagi alaliidu koha pealt. Kui Radioninljast sai peasponsor, siis oli vist 3,6 miljonit kolme aasta peale ja seda kogu alaliidule. Samas vaadakem spordialasid, milles noorte kandepind on hetkel hulga väiksem, kui jalgpallis. Ühe klubi hooajaeelarve juba ületab seda nn. liidu sponsorlust. Isiklikult arvan, et EJL peaks proportsioonide järgi saama kordades rohkem ning selle kaudu suutma ka Eesti jalgpalli edukamalt arendada. Hetkel elatakse peost suhu ja ollakse asja üle ise õnnelikudki veel.

Eesti koondislane Kasutaja lenc avatar
    Liitus foorumiga
    May 2004

Algselt postitas gamer

Ei tea kas see jutt kõlbab siia teemasse, aga üks asi, millest ma aru ei saa on EJL-i sponsorlus. No vaadake neid sponsor rahasid, neid pole ju ollagi alaliidu koha pealt. Kui Radioninljast sai peasponsor, siis oli vist 3,6 miljonit kolme aasta peale ja seda kogu alaliidule. Samas vaadakem spordialasid, milles noorte kandepind on hetkel hulga väiksem, kui jalgpallis. Ühe klubi hooajaeelarve juba ületab seda nn. liidu sponsorlust. Isiklikult arvan, et EJL peaks proportsioonide järgi saama kordades rohkem ning selle kaudu suutma ka Eesti jalgpalli edukamalt arendada. Hetkel elatakse peost suhu ja ollakse asja üle ise õnnelikudki veel.
    Kuid samas olevat EJL-i eelarve tänavu kaks korda suurem kui eelmisel aastal st 64,5 milli.

pagulane Kasutaja lorenzo avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algselt postitas lenc

Algselt postitas gamer

Kuid samas olevat EJL-i eelarve tänavu kaks korda suurem kui eelmisel aastal st 64,5 milli.
    miskiparast arvan, et selle EJL-i eelarvele void panna vordusmargi FC Flora eelarvega
    Catalunya is not Spain!

Reservmängija Kasutaja räim avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algselt postitas lorenzo

miskiparast arvan, et selle EJL-i eelarvele void panna vordusmargi FC Flora eelarvega

miskipärast arvan, et sul on vale arvamus

Dr. Phljuh Kasutaja phljuh avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2006

kuidas saab olla EJL eelarve ja flora eelarve yks ja sama????
    Ma sama haruldane kui kaine farmer!

Senaator Kasutaja Sen avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algselt postitas phljuh

Ei saagi olla, lihtsalt mõni arvab siin et kui EJL on Florale raha laenanud siis on ka eelarve üks. Paneks võrdusmärgi sellele arvajale ja rumalale inimesele.
    Kaua te seda tonti otsite aru ma ei saa?
    Mida te loodate EJL finantsasjadest ebaseaduslikku leida?
    Aga ühest ei saa ma aru, miks 2 audiitorfirmat tegid auditit? Ühest oleks piisanud.

Algselt postitas Sen

Algselt postitas phljuh

Aga ühest ei saa ma aru, miks 2 audiitorfirmat tegid auditit? Ühest oleks piisanud.
    Et tõestada lollpeadele,et kõik on ikka tegelikult kah korras???
    Niikuinii oleks varsti hakatud jaurama,et audiitorid olid kah Pohlaku sugulased vms.
    Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

U21 Kasutaja uvv avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algselt postitas päkapikk

Algselt postitas Sen

Algselt postitas phljuh

Et tõestada lollpeadele,et kõik on ikka tegelikult kah korras???
    Niikuinii oleks varsti hakatud jaurama,et audiitorid olid kah Pohlaku sugulased vms.
    Päkapikk, mis oli nende firmade nimed, kes tegid auditi? Millistele ettevõtetele on nad varem auditi koostanud? Ja last but not least, MIS OLI MÕLEMI AUDITI SISU KOKKUVÕTE? See, et oma väidete osas ka kohutus olnud Pohlak (tõsi, seal lõpuks kohtuvälise leppe saavutanud) midagi väidab, ei maksa minule kui kahtlejale midagi. Kus on kokkuvõtted, mis firmad neid tegid?

14. september 2006, Tallinn

Liitus foorumiga
    Mar 2006

no yks oli lukserburgi firma ta teine oli kas lichtenstein-i või šveitsi firma.... need on ikagi keskeuroopa firmad ja kui sa arvad et Pohlaku mõju ulatub sinna maani siis peaks flora kyll iga aasta eesti meister olema ja võibolla juba mone madalama saksa liiga klubi ära ostnud ja seal oma meestega mängimas...hahaaa te paranoikud ja skisod

. Kasutaja runno avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2003

Lihtsalt kui audit avalikustataks (kas või osaliselt), või selle sisu antaks tutvumiseks n.ö vastasleerile, oleks asi selge.. Tavaliselt poleks vaja, aga nüüd, kui asi on teravaks aetud pandagu paber lauale. Kui asi on õige, on kõigil suu kinni ja asi korras..Juttu võib ajada igasugust, paber räägib tõtt

Senaator Kasutaja Sen avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algselt postitas phljuh

no yks oli lukserburgi firma ta teine oli kas lichtenstein-i või šveitsi firma.... need on ikagi keskeuroopa firmad ja kui sa arvad et Pohlaku mõju ulatub sinna maani siis peaks flora kyll iga aasta eesti meister olema ja võibolla juba mone madalama saksa liiga klubi ära ostnud ja seal oma meestega mängimas...hahaaa te paranoikud ja skisod
    Pakun välja et auditi teostasid siiski eesti audiitorbürood, kuuludes ühte gruppi Luksemburgi ja Lichtensteini või Šveitsi firmadega, mis ei kahanda auditi usaldusväärsust. Olen ise näiteks ühele oma kliendile tellinud auditi Reval Auditist mis kuulub ühte gruppi LFS Family Office S.A. -ga Luksemburgis. Sellised firmad hoiavad oma auditi taset suht kõrgel. Kindlasti ei olnud need 2 mingid nurgatagused audiitorfirmad, kes dokumente vaatamata järeldusotsuse välja kirjutasid.
    Küsiks siis veelkorra, et mida seadusevastast te raportist ootaksite?
    Tundub et osad foorumlased ootavad pikisilmi, äkki midagi ikka tuleb seadusevastast välja ja saaks jälle eesti jalgpalli ümber toimuvast negatiivsetes toonides kirjutada.
    Paranoikud ja skisod võivad tõesti oma PWC või KPMG või kelle iganes audit edasi oodata. äkki tuleb ...

kallutatud jõud Kasutaja SleepWalking avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algselt postitas Sen
    Küsiks siis veelkorra, et mida seadusevastast te raportist ootaksite?
    kui seal nagunii midagi varjamisväärset pole - siis pole ju ka põhjust mitte avaldada. mittetulundusühingu raamatupidamisest ei ole ilmselt ka ühtegi ärisaladust paljastumas, seega avalikustamine kõlab nagu lahendus võimalikele küsimustele?

Reservmängija Kasutaja ilms avatar
    Liitus foorumiga
    May 2003

Auditi otsus käis koos majandusaasta aruandega kaasas.
    Nö vastasleer ja kõik said sellega tutvuda.

auditi on teinud Expertus Audit (www.expertus.ee). Ma ei hakka lehekülje pikkust juttu siia ümber trükkima aga sisuliselt on seal kirjas, et EJL raamatupidamise aastaaruanne kajastab olulise osas õigesti ja õiglaselt ühingu finantsseisu ja rahavoogusid.

Ajakirjanduses mainitud eriarvamus seisnes selles, kas kajastada osasid laenu pikaajalistena (audiitor arvas nii) või lühiajalistena (nagu EJL pani)

. Kasutaja runno avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2003

Algselt postitas ilms

Auditi otsus käis koos majandusaasta aruandega kaasas.
    Nö vastasleer ja kõik said sellega tutvuda.

auditi on teinud Expertus Audit (www.expertus.ee). Ma ei hakka lehekülje pikkust juttu siia ümber trükkima aga sisuliselt on seal kirjas, et EJL raamatupidamise aastaaruanne kajastab olulise osas õigesti ja õiglaselt ühingu finantsseisu ja rahavoogusid.

Ajakirjanduses mainitud eriarvamus seisnes selles, kas kajastada osasid laenu pikaajalistena (audiitor arvas nii) või lühiajalistena (nagu EJL pani)
    ammendav vastus, tänan.

Liitus foorumiga
    Mar 2006

ma ei saa aru miks inimesed ootavad kogu aeg et juhtuks midagi sitta.. näiteks kas või selle teemaga.. aaa et äkki ikkagi on midagi valesti.. ei ole midagi valesti EJL on kõik korras ja läheb paremaks.. Eesti euroopa meistriks

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud