Lehekülg 53, kokku 161 EsimeneEsimene ... 34349505152535455565763103153 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 041 kuni 1 060, kokku 3208
    Asjahuviline Kasutaja tafka avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane Vastus teemale \'Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?\'

vaata phljuh, sitaga om selline lugu, et kui toda sitta iks om, siis ega teda eriti kavva kinni hoita´i jõvva. mida kavvem hoiat seda suurema pauguga ütskõrd välla tulema kipuss. ütskõrd tule ta niikuinii, nigu üteldas. toda me kõik oodamegi. lihtne
    Bolo should be drugged tested, and if found clear should be banned for 6 months.

Eesti koondislane Kasutaja gamer avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2003

Algselt postitas tafka

vaata phljuh, sitaga om selline lugu, et kui toda sitta iks om, siis ega teda eriti kavva kinni hoita´i jõvva. mida kavvem hoiat seda suurema pauguga ütskõrd välla tulema kipuss. ütskõrd tule ta niikuinii, nigu üteldas. toda me kõik oodamegi. lihtne
    Prooviks äkki kasutada sellist üle Eesti levinud kirjakeelt ehk?

Reservmängija Kasutaja räim avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algselt postitas gamer

Prooviks äkki kasutada sellist üle Eesti levinud kirjakeelt ehk?

õige. Ja mulle VÄGA meeldib phljuh-i viimane kommentaar. kopp ees sellest vingumisest ja siunamisest, isiklikult samuti ei otsi tonti sealt kus seda võib vabalt ka mitte leiduda, näiteks Eesti jalgpalliliidust

U21 Kasutaja uvv avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

\"pesemata mehe\" poolt põhja-eestlastele raskesti mõistetavas tekstis kirjutatud jutus on võru metsade tarkust!
    Davaite šit drušno?
    Ei. Naisepeksja ei ole jalgpalli liidu juhi kohale sobilik mees ja asi mutt.
    14. september 2006, Tallinn

Liitus foorumiga
    Sep 2001

Oi jah, tegelikult on ju asi selline et võiksime siin teemas lõputult vaielda teemal: \"Sobib, ei sobi, sobib, ei sobi\" ja ikka jääme igaüks enda arvamuse juurde nii, et see vaidlus suht mõtetu, eriti veel selline mis põhineb väljaütlemistel millele ei lisata konkreetseid fakte

pagulane Kasutaja lorenzo avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2003

jään samuti oma arvamuse juurde, et EJL-i peaks juhtima klubidest erapooletu ja sõltumatu isik. see oleks lihtsalt eetiline.
    Catalunya is not Spain!

U21 Kasutaja uvv avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

konkreetne fakt on kohtuasi, mis algatati. konkreetne asi on fakt, et eksisteeris kohtuväline kokulepe. konkreetsed on inimesed, kes on kas koos õppinud või töötanud. olnut ei õnnestu kuidagi lillaks rääkida, nii nagu kodanik püüdis.
    Naisepeksja ei peaks juhtima asutust, kuhu on kaasatud arvukalt lapsi.

pagulane Kasutaja lorenzo avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2003

räimele veel mõtlemismaterjali-

Kui EJL-i juhatuse liige Indrek Käo küsis Aivar Pohlakult näha kava, kuidas kasutatakse eelarves infrastruktuuri investeeringutesse mõeldud 7,5 miljonit krooni, vastas Pohlak, et need plaanid olid tehtud juba enne Käo valimist juhatusse.
    Pohlak soovitas Käol lähetada kirjalik pärimine EJL-i peasekretärile Tõnu Sirelile. Kui Käo ütles, et on seda teinud, aga pole vastust saanud, põrutas Pohlak: “Mina ka ei saadaks sulle seda kirja!”

kuda kommenteerid Sina sellist suhtumist? nii ongi normaalne? või on see järjekordne väljamõeldis?

Catalunya is not Spain!

Liitus foorumiga
    Sep 2001

kommenteerin järgnevalt: EI OLE normaalne

Aga jah, see naisepeks, seal ju minu meelest oli kaks poolt kus üks ütles et see toimus (Pohlaku eks naine) ja teine pool kes ütles et ei toimund (Pohlak). Mina tegelikult ei julge küll kindlalt ühte poolt eelistada. Kui aga tuleks välja et see vägagi taunitav tegevus siiski aset leidis siis arvan, et viimsedki Pohlaku toetajad keeraks talle selja. Või on see fakt et asi toimus ja mina olen ainuke kes seda ei tea

Ja veel: olen avastanud ennast kirjutamast teemasse mida ei lugenudki üldse vahepeal kuna EI MEELDI jaurata teiste Eesti Jalgpallikoondise fännidega ja selline jauramine ei lähenda fänne vaid pigem kipub eemalduma üksteisest

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algselt postitas uvv

konkreetne fakt on kohtuasi, mis algatati. konkreetne asi on fakt, et eksisteeris kohtuväline kokulepe. konkreetsed on inimesed, kes on kas koos õppinud või töötanud. olnut ei õnnestu kuidagi lillaks rääkida, nii nagu kodanik püüdis.
    Konkreetne on fakt, et peale lahutuse ja raha kättesaamist kriminaalasi lõpetati kuriteo tõestamatuse tõttu. Mingit kohtuvälist kokkulepet naisepeksu osas pole olnud.

Super Moderator Kasutaja Saarlane avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Konkreetne fakt on ka see, et Pohlak on hakanud Reali koos Carlosega toetama

U21 Kasutaja uvv avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algselt postitas kala

Algselt postitas uvv

Konkreetne on fakt, et peale lahutuse ja raha kättesaamist kriminaalasi lõpetati kuriteo tõestamatuse tõttu. Mingit kohtuvälist kokkulepet naisepeksu osas pole olnud.
    Sa ise kirjeldad ka ju praegu kohtuvälise kokkuleppe protsessi. kui kohtuasi on algatatud ja pooled lepivad protsessi käigus kokku nii, et asi ei lõppe kohtuniku haamrilöögiga, siis seda nimetataksegi kohtuväliseks kokkuleppeks.
    mul ka suhteliselt poogen, kes jalgpalliliitu juhib. peaasi, et asi edeneks. praegu ma ei ole kindel, et edeneb parimal viisil. ei edene sellepärast, et AP on vaja tegeleda rohkem asjade silumise ja kinnimätsimisega. ja seda kahte viimast teeb ta sellepärast, et ei suuda asju õigel ajal õiges suunas lükata. ehk räim, ma olen justkui Sinuga nõus, tõesti, see klähvimine siin ei tule kasuks. aga kasuks ei tule ka Pohlaku jätkamine esiplaanil. ja seda peaks ta taipama ka ise. miks ei taipa? seda mina ei tea.

edit: ah jaa. aitab selleks korraks. kuni lugupeet jalgpallijuht ise jälle põhjuse annab meenutada, kes ta tegelikult on. lisaks sellele tohutule panusele, mis ta jalgpalli arenguks ja pidurdamiseks on andnud.

Amatöör Kasutaja zilde avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algselt postitas uvv

Algselt postitas kala

Algselt postitas uvv

Sa ise kirjeldad ka ju praegu kohtuvälise kokkuleppe protsessi. kui kohtuasi on algatatud ja pooled lepivad protsessi käigus kokku nii, et asi ei lõppe kohtuniku haamrilöögiga, siis seda nimetataksegi kohtuväliseks kokkuleppeks.
    Kohtus käis Pohlakute perekond sellepärast, et nad ei suutnud lahutuse käigus jagada oma maist vara (kohtu väliselt lepiti kokku, et Pohlak annab paar milli ja naine on rahul). Väidetav naisepeks ei jõunud kohtuni (kriminaalasi lõpetati). On vaja veel selgitust?

Universumi Direktor Kasutaja marcello avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2002

Algselt postitas lorenzo

räimele veel mõtlemismaterjali-

Kui EJL-i juhatuse liige Indrek Käo küsis Aivar Pohlakult näha kava, kuidas kasutatakse eelarves infrastruktuuri investeeringutesse mõeldud 7,5 miljonit krooni, vastas Pohlak, et need plaanid olid tehtud juba enne Käo valimist juhatusse.
    Pohlak soovitas Käol lähetada kirjalik pärimine EJL-i peasekretärile Tõnu Sirelile. Kui Käo ütles, et on seda teinud, aga pole vastust saanud, põrutas Pohlak: “Mina ka ei saadaks sulle seda kirja!”

kuda kommenteerid Sina sellist suhtumist? nii ongi normaalne? või on see järjekordne väljamõeldis?
    käo ja Tšurilkin olid ainukesed kes kongressil kõvatada tahtsid,igal ühel viskab provotseerimise peale üle.Teised küsisid asjadest ja said ammendavad vastused.hiljem kiibitsejad võivad perse minna,oli võimalus esitada oma kandidaat asepresidendiks,oli võimalus Sedinile vastu hääletada,oli võimalus küsida...... See kõik kongressil käinu suust pärit laused kes ei ole mingi Pohlaku fänn

NB!kuus kodumängu-6*250-1500 eeku pilet-two thumbs up
    INTER ARMA CARITAS

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    May 2004

Samad sõnad,ma ei saa aru,kas mõnele on siin mustamine lubatud, ja mis kasu annab teksti maha kustutamine.See on ju foorum,kus kõik on võrttsed,eriti veel sellises mulateemas.Kordan,uvv on läinud üle piiri,mina näiteks tema plämaga ei nõustu..
    Teemakohast,Pohlak on kasulik.Head kustutamist!
    Kapten Trumm

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Mar 2006

igati kasulik ma arvan

U21
    Liitus foorumiga
    Sep 2005

Algselt postitas pellepohlak

Aitäh, et mõni mees teksti niimoodi maha korjab!
    Teadagi, kes siin võimutseb. Tõelise demokraadina elab oma võimu välja kommide hävitamise peal. :P Kusjuures Pelle kommid ei ole ju anonüümsed, mida see tegelane kõige enam vihkab, põlgab jne.

Professionaal Kasutaja mikk avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algselt postitas luutik

Algselt postitas pellepohlak

Aitäh, et mõni mees teksti niimoodi maha korjab!
    Teadagi, kes siin võimutseb. Tõelise demokraadina elab oma võimu välja kommide hävitamise peal. :P Kusjuures Pelle kommid ei ole ju anonüümsed, mida see tegelane kõige enam vihkab, põlgab jne.
    luutik, sa oled ikka ka veider. Tead sa üldse kelle komme siin kustutati?
    Y R A

Ma ei tea küll kas see siit juba läbi on käinud, aga avastasin Kuku arhiivist saate \"Kukul külas\" arhiivist saate Aivar Pohlakuga.
    Saadet juhtis Tiit Karuks.

Head kuulamist !

http://akamai.tehnokratt.net/tehnokratt/arhivaar/kukulkylasarhiiv/AivarPohlak4.mp3

http://akamai.tehnokratt.net/tehnokratt/arhivaar/kukulkylasarhiiv/AivarPohlak3.mp3

http://akamai.tehnokratt.net/tehnokratt/arhivaar/kukulkylasarhiiv/AivarPohlak2.mp3

http://akamai.tehnokratt.net/tehnokratt/arhivaar/kukulkylasarhiiv/AivarPohlak1.mp3

Eesti koondislane Kasutaja kaitz avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2003

aitüma
    Olen see kes olen

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi