Lehekülg 160, kokku 160 EsimeneEsimene ... 60110150156157158159160
Näidatakse tulemusi 3 181 kuni 3 188, kokku 3188
    Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Minu point oli selles, et rallikas ei olnud see fänn, kellele oli küllalt.

Ma tõesti käisin ka seal koosolekul. Olin üllatunud, et mind kutsuti. Ei kuulu ühegi klubi (ega ka koondise) fännigruppi.

Kuidas see välja nägi?
    Kohal olid Nõmme Kalju fännigrupi esindajad, Flora fännigrupi esindajad ja koondise fännigrupi esindajad.
    Ülejäänud klubidel ei ole Eestis fännirühmitusi (Leva ja Kure 7 venda välja arvatud), seega muu rahvas oli lihtsalt kuidagi mingite klubidega seotud (kas kogukonnajuhid vms.).

Niisiis istusime ühes EJL koosolekuruumis poolringi kujuliselt, vastas oli EJL esindajad. Aivar Pohlak, Mihkel Uiboleht, Eva ja Are? Ma tegelikult neljandat inimest ei mäleta. Sel polegi tähtsust. 95% ajast suhtles EJL-i poole pealt Aivar Pohlak.

See koosolek algas koheselt pärast seda, kui EJL tutvustas 2021 kava ja mõningaid tulevikuprojekte Eesti ajakirjanikele. Arvan, et slaid-show oli sama.

See koosolek kestis ma arvan kokku paar tundi ja selle kava tutvustamine võttis mingi 10 minutit sellest.

Ülejäänud osa oli rahulolematute fännide arutelu ja pretensioonide esitamine Aivar Pohlakule. Nõmme Kalju poole pealt oli suuremaks sõnavõtjaks Myrgel, ka -RoMaRiO-. Flora poole pealt Suur Papa? (sorry ma ei tunne teda isiklikult), aga tema võttis sõna eelkõige koondise teemadel.

Mis olid peamised pretensioonid?
    KTM, koondis, Flora-kesksus ja muud täiesti tavapärased probleemid. 50% sellest koosviibimisest oli Myrgel vs. Aivar Pohlak. Kohati see oli naljakas, kohati tõsine. Otsest vihaõhkkonda polnud. Pigem oldi viisakad.

Vahepeal esitas Myrgel küsimuse, kas Aivar tunneb, et ta peaks halbade koondisetulemuste eest vastutama. Aivar vastas negatiivselt. See võtab selle kokkuvõtvalt ma arvan.

Minu isiklik hinnang
    Kuna ma isiklikult ei ole päris fänn ja pigem asjaarmastaja ja kaasaelaja + olin sellisel viibimisel esimest korda, siis võtsin hoiaku, et kuulan ära ja vaatan. Mul oli põnev. Ja kuigi võib-olla võis tunduda, et Myrgel lahmib, siis tegelikult on väga aus temalt otse näkku küsida seda, mis talle ei meeldi. Mulle tundusid need küsimused pigem mõistlikud. Kuna mul oli endal võimalus ja ma ei küsinud, siis mida mul tagantjärgi niiväga kuskil foorumis mõtet hüpata on.

Teisest küljest see on lihtsalt ideoloogiline vastasseis. Ma pidasin oma vaidlused ära (näiteks KTM teemadel) ja rohkem ei taha. Mind ei veennud keegi ümber ja mina ei veennud kedagi ümber. Ja kuna mina ei juhi, siis mida seal ikka vaielda.

Ja ma olen üsna kindel, et niikaua kuni Aivar Pohlak on Jalgpalliliidu eesotsas ei muutu see suund karvavõrdki. Tema on selle laeva kapten ja nägu ja temal on voli seda juhtida.

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Feb 2020

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Minu point oli selles, et rallikas ei olnud see fänn, kellele oli küllalt.

Ma tõesti käisin ka seal koosolekul. Olin üllatunud, et mind kutsuti. Ei kuulu ühegi klubi (ega ka koondise) fännigruppi.
    Tõesti, minu paha. Minu mainitud postituse kirjutas Myrgel, mitte Rallikas nagu ma ekslikult kirjutasin.
    Hea kokkuvõte fännikoosolekust, aitäh!

Amatöör Kasutaja Clingfilm avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2020

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas tpx Vaata postitust
    Tõesti, minu paha. Minu mainitud postituse kirjutas Myrgel, mitte Rallikas nagu ma ekslikult kirjutasin.
    Hea kokkuvõte fännikoosolekust, aitäh!
    Pudru ja kapsad.

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Martin Vaata postitust
    „KOLMAS POOLAEG“ | Aivar Pohlak avameelitseb: kuidas töötab jalgpalliliit ja kuhu kadus Flora võlg?
    https://www.ohtuleht.ee/1018836/kolm...dus-flora-volg
    Ma sain teada, et kodanikul...... on mingi probleem.

Aga intervjuu viimased 7 minutit olid pehmelt öeldes optimistlikud 😁

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Minumeelest mul on küll heameel, et inimene on eluaeg tegelenud sellega, mida ta naudib ja tahab teha ja sealjuures veel tasuta, täiesti tasuta - oleks vaid rohkem selliseid jumalalt antud maapealseid nartsistlikke demagoogist populiste, küll siis me saaks asjad korda ja hakkaks tegutsema

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Panin selle intervjuu tööle ja esimest vastust kuulates hakkas juba paha olla. Sellel ei ole ju mingit pointi. AP räägib musta valgeks ja köik. Vsjo. Pole mötet aega raisata. Nii on ja jääb, selle vöib talle raamatu pealkirjaks panna.
    Ramm (flora-esbjerg) - \\\"Värav on tühi ju...seal mingi noormees kinnastega...\\\"

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Ma kuulasin trennis selle podcasti ära ja ma mõistan Aivarit veidi rohkem kui varem. Samas ma tahaks nüüd mõne konkreetse oponendi sarnast intekat kuulda - et visioone võrrelda.

Asjahuviline Kasutaja kalamajahipster avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2016

Algupärane

Podcast oli huvitav kuulamine. Eks AP vastuste kohta teeb igaüks omad järeldused, aga minu arvates olid need enamasti ebaadekvaatsed. Samas tahaksin kiita intervjueerijat - küsis õigeid küsimusi samal ajal neutraalseks jäädes. Võrreldes kunagise Soccerneti podcastiga oli selles mõttes nagu öö ja päev.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud