Lehekülg 151, kokku 159 EsimeneEsimene ... 51101141147148149150151152153154155 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 001 kuni 3 020, kokku 3168
    pagulane Kasutaja lorenzo avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Vask Vaata postitust
    Minu meelet juba praegused sponsorlussummad on meie mastaabis ikkagi üsna võimsad. Vähemalt need, mis Klaju ja Flora puhul on välja käidud. Rääkida sealjuures pädevuse puudumisest, tundub kahtlane. Peaksin olema ikka päris rahakas ja fanaatiline ettevõtja, et 80 000 ühele klubile aastas välja käia.
    sellise summaga saab vist küll ainult ühe meie mõistes norm mängija aastapalga ära maksta. klubide peamine probleem on lisafinantside leidmine sponsor- ja reklaamilepingute näol. teleülekanded meil sisse ei too. samuti ka klubisümboolika müük.
    Ses mõttes oleks kindlasti potentsiaal toimiv nn. Balti liiga, kuid kuidas see toimima saada on küsimus.
    Catalunya is not Spain!

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Apr 2005

Algupärane

Tänu KTM reeglile on Piht nüüd Itaalias! Tänu Pohlakule! Zaho oli SUNNITUD Pihti meeskonda toppima, et KTM täita, aga nüüd on välismaal. See, et liiga tase kehv on klubide kasin töö!

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Feb 2020

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas purgeenius Vaata postitust
    Tänu KTM reeglile on Piht nüüd Itaalias! Tänu Pohlakule! Zaho oli SUNNITUD Pihti meeskonda toppima, et KTM täita, aga nüüd on välismaal. See, et liiga tase kehv on klubide kasin töö!
    jah nii on, vaielda pole siin miskit, puhas kuldne tõde

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Just saying, mulle kingiti karvane vest nii et.. 😂

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Jan 2020

Algupärane

Vaatasin telekavaataja balaballi pohlaku osa ära ja tekkis palju küsimusi. Kõiki ma ei küsi, aga mina tahaks teada, et kuidas tuleb rahaliselt toime EJL president, kui ta presidendina palka ei saa? Tema jutust tuli välja, et ainus tema sissetulek on, flora poistele arenguvestlusi tehes.
    Hmm, mis võib tema üks vestlus florale siis sellisel juhul maksta, et ta saaks sealt sellise kopika, et ära elatada ennast.
    Muide esimeses küsimuses on ilmselt ka vastus, miks keegi teine ei mõtle isegi EJL presidendiks hakata. Kes ikka tahaks teha tööd ilma palgata.
    Aga ma olen kindel, et ära elatab ta ennast tegelikult EJL rahasi skeemitades.

Professionaal Kasutaja Kribenski avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2016

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
    Vaatasin telekavaataja balaballi pohlaku osa ära ja tekkis palju küsimusi. Kõiki ma ei küsi, aga mina tahaks teada, et kuidas tuleb rahaliselt toime EJL president, kui ta presidendina palka ei saa? Tema jutust tuli välja, et ainus tema sissetulek on, flora poistele arenguvestlusi tehes.
    Hmm, mis võib tema üks vestlus florale siis sellisel juhul maksta, et ta saaks sealt sellise kopika, et ära elatada ennast.
    Muide esimeses küsimuses on ilmselt ka vastus, miks keegi teine ei mõtle isegi EJL presidendiks hakata. Kes ikka tahaks teha tööd ilma palgata.
    Aga ma olen kindel, et ära elatab ta ennast tegelikult EJL rahasi skeemitades.
    Sport Net Grupp on selle arenguvestluse nimi, mainis seda kunagi pealtnägija loos ka, väitis, et see firma lepib kokku sõprusmänge. Lauslollus.

Eesti koondislane Kasutaja Jeti88 avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Kribenski Vaata postitust
    Sport Net Grupp on selle arenguvestluse nimi, mainis seda kunagi pealtnägija loos ka, väitis, et see firma lepib kokku sõprusmänge. Lauslollus.
    AADRESS, KONTAKTID
    Juriidiline aadress Harjumaa, Tallinn linn, Jalgpalli tn 21, 11312
    Telefon (+372)6279940, (+372)6279941
    Koduleht http://artnet.ee, http://sportnetgrupp.ee, http://tre.ee, http://www.fcflora.ee
    E-post aivar@fcflora.ee, fcflora@fcflora.ee

Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

Algupärane

Huvitav kas Aivar@fcflora.ee on endiselt aktiivne email?

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Aug 2003

Algupärane

Siin ajakirjanikke käib küll. Praegusel ajal finants teemad popp kah.
    Suht huvitav et ettevõtte mis teeb arenguvestlusi, teeb 300k käivet aastas ja bilansimaht 1mil. Keegi võiks vähe uurivat ajakirjandust teha, aruanded saab ju kõik kätte.

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas käbi Vaata postitust
    Siin ajakirjanikke käib küll. Praegusel ajal finants teemad popp kah.
    Suht huvitav et ettevõtte mis teeb arenguvestlusi, teeb 300k käivet aastas ja bilansimaht 1mil. Keegi võiks vähe uurivat ajakirjandust teha, aruanded saab ju kõik kätte.
    Mida sa saad sealt kätte... Kui ma tõmblesin siin 3 aastat tagasi suurelt selle teemaga ja postitasin isegi EJL majandusaastaaruande, kus oli pohhuilt kirjas, et muud kulutused 1 000 000 eurot ja polnud midagi lahtigi kirjutatud, siis sa loodad sellise riiulifirma puhul midagi leida.

Liitus foorumiga
    Feb 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Mida sa saad sealt kätte... Kui ma tõmblesin siin 3 aastat tagasi suurelt selle teemaga ja postitasin isegi EJL majandusaastaaruande, kus oli pohhuilt kirjas, et muud kulutused 1 000 000 eurot ja polnud midagi lahtigi kirjutatud, siis sa loodad sellise riiulifirma puhul midagi leida.
    Kõik on juba käega löönud ilmselgelt jah. Aga ma imestan, et need jalgpalliliidu koosolekud klubide esindajatega alati nii üksmeelsed on. Kas tõesti ei suuda/ei taha näiteks Tehva mingit opositsiooni luua liidus? Kalender sitt, KTM-süsteem sitt jne aga kõik on üksmeeles otsustatud...
    Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

Administraator Kasutaja Kasper avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2006

Algupärane

Mille üle siin praegu hämmar on? Sport & Net Grupp on ju aastaid olnud Eesti üks edukamaid agentuure, mis mängijaid välismaale vahendab. Ajalooliselt on tegeletud rahvusvaheliste sõprusmängude kokkuleppimise ja omal ajal väga aktiivselt ka teleõiguste müügiga jne. Täna on üks osa muu kõrval arenguvestlused. Pohlak on ju korduvalt öelnud, et see kõik ongi ta sissetuleku allikas.
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Tsitaat Algselt postitas taku* Vaata postitust
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Kasper Vaata postitust
    Mille üle siin praegu hämmar on? Sport & Net Grupp on ju aastaid olnud Eesti üks edukamaid agentuure, mis mängijaid välismaale vahendab. Ajalooliselt on tegeletud rahvusvaheliste sõprusmängude kokkuleppimise ja omal ajal väga aktiivselt ka teleõiguste müügiga jne. Täna on üks osa muu kõrval arenguvestlused. Pohlak on ju korduvalt öelnud, et see kõik ongi ta sissetuleku allikas.
    Nothing personal, aga sa paistvat teadvat. Milliseid rahvusvahelisi sõprusmänge näiteks? Milliseid teleõiguseid?

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Feb 2020

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Nothing personal, aga sa paistvat teadvat. Milliseid rahvusvahelisi sõprusmänge näiteks? Milliseid teleõiguseid?
    Ja milliseid meie kohalikke mängijaijaid välismaale? Võimalik, et huvilistele nagu mina on kulisside taga toimuv hoomamatu, aga noo ei ole kuulda olnud, et mitmete miljonite eest oleks üleminekuid tehtud.

Administraator Kasutaja Kasper avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2006

Algupärane

Tsiteerin lõiku ühest vanast Ekspressi loost:
    Pohlak sattus teleärisse 90ndate alguses, kui tutvus Saksa koondise endise mängija Wolfgang Vöge ning Šveitsi ärimehe Philippe Huberiga. Mehed olid asutanud firma VH Sportmedia ja sihtisid endiste liiduvabariikide teleõigusi.

Oli ilmselge, et värsked riigid hakkavad rahvusvahelisel areenil kaasa lööma. Keegi pidi nende teleõigused ja andekad mängijad üles korjama.

Pohlak sobis partneriks väga hästi: rääkis vene keelt, tundis süsteemi ja oli aus. “Huber kartis kogu aeg, et teda alt tõmmatakse. Minust sai tema südamesõber. Helistas õhtul viimase asjana mulle, et nüüd lähen magama,” pihib Pohlak.

Jalgpall oli tõusev äri. Turg ootas jagamist. Mängijate palgad ja üleminekusummad muutusid võrreldavaks Hollywoodi tähtede omadega. Teleülekannete eest hakati maksma kosmilisi summasid.

“Mingil hetkel olid meie käes teleõigused Vietnamist ja Nepaalist kuni Fääri saarte ja Küproseni.” Pohlak vahendas Norra ja Soome vutimehi, aseritest ja grusiinidest rääkimata.
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Tsitaat Algselt postitas taku* Vaata postitust
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

Eesti koondislane Kasutaja vaikiv mees avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

peamiselt Aasia vuti teleõigustest oli toona juttu

Tsitaat Algselt postitas tpx Vaata postitust
    Ja milliseid meie kohalikke mängijaid välismaale?

Kinkladze ManCitysse

(kuigi Flora presidendina ta vist ametlikult agenditööd teha ei saanud, siis oligi mingi teise kehandi alt)

https://sport.delfi.ee/news/jalgpall...ki?id=43395121
    Tsitaat Algselt postitas 2011
    Kunagi vahendasite Eestiga mitteseotuid mängijaid (nt. Flo, Kinkladze) ja tegelesite vist ka erinevate riikide teleõiguste vahendamisega. Kas tegelete nende teemadega ka praegu või on need tänaseks ära langenud?

Kuigi turg on oluliselt muutunud, tegeleme sellega ka praegu ja see on üks allikaid, kuidas FC Flora ülalpidamiseks raha teenime. Viimane märkimisväärne üleminek oli Norra noortekoondislase Markus Pederseni siirdumine Strømsgodsetist Vitessesse.
    JEANNIE: So what's the deal with brunch? I mean that if it's a combination of breakfast and lunch how come there's no lupper or no linner? /-/ Hey! what's the deal with decaf? How do they get the caffeine out of there and then where does it go? (Seinfeld, The Invitations)

Vabakutseline asjapulk
    Liitus foorumiga
    Nov 2016

Algupärane

Ma isiklikult näen siin tõsist huvide konflikti kui kodanik toimetab samal ajal ka EJL ja ühe klubi juhtivatel positsioonidel.

Liitus foorumiga
    Feb 2005

Algupärane

Et sinu arust ongi jumala ok, et Liidu president tegeleb, millegi sellisega? Aivar on ikka kõvasti investeerinud soccernetti ma vaatan...

Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsiteerin lõiku ühest vanast Ekspressi loost:
    No vot see on juba eos täielik jama. Teleõigused Nepaalis ja Vietnamis ja Fääri saartel jne. Mida on Pohlak teinud meie kodumaiste teleõigustega? Maksame ETV-le peale. Big Progress...

Amatöör Kasutaja enrito avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2008

Algupärane

Ärgem ironiseerigem nend üle, kes tahavad olla paremad. See viibki elu edasi, me peame tahtma olla paremad, tublimad. Ärge olge küünikud olgem inimesed.

Meie klubid on nii tugevad, et audentesesse keegi ei lähe. (c) Aivar 2010 kui meil tekkis auk.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud