320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
    hetkel pohlak siis kalevspordis ajab suht tarka juttu aga millegi pärast ma ikka teda uskuda ei taha.aga see on edasiminek et ma teda üldse kuulan
    mis teemal?
    Which ship has never docked at Liverpool?
    The Premiership.

    "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

    Kommentaar


      ma ühe kõrvaga kuulasin. Ikka sama jama, mida ta viimased aastad rääkinud

      Kommentaar


        Algselt postitas sicmic Vaata postitust
        Kas kuskil on kirjas, et eestlased sinna oodatud ei ole? Või isegi see, et loodav akadeemia ilmtingimata venekeelne on? Arvaks pigem vastupidist - akadeemia toimib mingil määral ka integreerijana.

        Ma arvan, et ei ole mõtet pabistamiseks, kuigi veidi pikemalt lahkav kommentaar elanikkonna emakeele ja pere ja lapse suhte kohta oleks üsna tervitatav.
        rääkis midagi sellist et ida viru noortel ja andekatel ei ole võimalust kuskil klubis mängida kuna tuuakse leedukaid sisse ja muud sellist
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          Algselt postitas sicmic Vaata postitust
          mis teemal?
          Eesti jalgpalliliidu toetus klubidele raskel ajal. Transi ja Sillamäe Kalevi tõus Flora ja Levadia kandadele. Eesti klubid eurosarjades. Brasiilia mängu piletimüük ja miks pole Prantsusmaa mängu kuupäeva veel paigas.

          Kommentaar


            Algselt postitas budulojus Vaata postitust
            rääkis midagi sellist et ida viru noortel ja andekatel ei ole võimalust kuskil klubis mängida kuna tuuakse leedukaid sisse ja muud sellist
            Selektiivne mälu on ikka tore asi küll. Tegelikult rääkis ta sellest, et ida-virumaal pole hetkel süsteemi, kus andekad noored saaksid kohalike meistriliiga klubide põhimeesteks. Ning Trans ning Sillamäe Kalev peavad tooma sisse välismaalasi, et esimesele kahele vastu saada.

            Kommentaar


              Algselt postitas budulojus Vaata postitust
              aga see on edasiminek et ma teda üldse kuulan
              Tubli poiss, varsti võid lasteaeda minna.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                Tubli poiss, varsti võid lasteaeda minna.
                sa võis end iseseisvalt nüüd peldiku potist alla lasta!!elagu uus aasta!!


                No põhimõtteliselt asi kokku võtta siis kõik mis pohlak teeb on õige ja mida teised on vale
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                  sa võis end iseseisvalt nüüd peldiku potist alla lasta!!elagu uus aasta!!


                  No põhimõtteliselt asi kokku võtta siis kõik mis pohlak teeb on õige ja mida teised on vale
                  Krt sind lastakse siin foorumis igal võimalusel alla, palun võta ükskord õppust ja vasta millegi naljakaga, mitte ainult nilbuste ja roppustega.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas käbi Vaata postitust
                    Krt sind lastakse siin foorumis igal võimalusel alla, palun võta ükskord õppust ja vasta millegi naljakaga, mitte ainult nilbuste ja roppustega.
                    Kulla käbi, ma pole terve see kuu nii palju naernud, kui selle lause üle
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                      Kulla käbi, ma pole terve see kuu nii palju naernud, kui selle lause üle
                      minu kaastunne
                      kaks firmatorti, kast pepsit!

                      Kommentaar


                        Tundub, et Pohlaku juuksed saavad haledalt pähe.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          aga Pohlak on ikka päris rohkm kasulik kui kahjulikMinu arvates!!!Kunagi oli ju mingi värk siis kui Kannik ära läks et kumb jääb kas Pohlak või Kannik onju! Ja ma pakun et kui oleks Kannik jänud siis poleks Eestil Brasiiliat ja kas siis ültse jalgpalli infrastruktuur oleks ni hea??See Brasiilia näide oli mõttetu see pole kõige olulisem nii et ärga paukuma hakake selle koha pealt

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Oper;
                            "Rääkisin rohkem kui nädal tagasi Aivar Pohlakuga (alaliidu president – toim) – tõsi, pigem muudel teemadel. Kuid ütlesin talle muuhulgas ka, et paranen ja loodan ikka koondisse tulla, kas või end lihtsalt arstidele näitama. Siis ei osanud ma veel aimata, kas saan mängukorda või mitte. Arvasin, et sõnum jõuab sealt edasi.
                            Jälle üks miinus Pohlaku kaela.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas salajane33 Vaata postitust
                              Jälle üks miinus Pohlaku kaela.
                              kas EJL-i president peab andma kõik edasi, mida talle räägitakse või ta kuuleb ... koondise komplekteerimine pole vist tema ülesanne

                              Kommentaar


                                Algselt postitas willane Vaata postitust
                                kas EJL-i president peab andma kõik edasi, mida talle räägitakse või ta kuuleb ... koondise komplekteerimine pole vist tema ülesanne
                                Praegu tuleb välja, et ta ainuke kes Operist midagi teadis. Keegi peab ju süüdi olema

                                Kommentaar

                                Working...
                                X