320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    meil on uus president!

    Palju õnne Aivar!

    Kommentaar


      Palju õnne jah.

      Miks sellega aga nii kaua aega läks??? Loodan, et florakad saavad nüüd lõpuks ka koondises mängima hakata.

      EJL=Pohlak=Flora valem on lõplikult paigas, tegelt üks asi veel puudu, aga see muutub hiljemalt sügiseks või kui veab siis juba pärast inglismaa mängu.

      Minult on igatahes kivi südamelt langenud.
      On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
      I don’t care what you think of me!
      Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

      Kommentaar


        Kas mõni vastaskandidaat ka oli? Või oli kohe selge, et kedagi arvestatavat polegi vastu panna?

        Kommentaar


          Algselt postitas lenc Vaata postitust
          Kas mõni vastaskandidaat ka oli? Või oli kohe selge, et kedagi arvestatavat polegi vastu panna?

          Äkki oli Indrek Kannik?
          On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
          I don’t care what you think of me!
          Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

          Kommentaar


            Algselt postitas Kebab Vaata postitust
            Äkki oli Indrek Kannik?
            Hääletamisel, millest võttis osa 84 üldkogu liiget, toetas Pohlaku kandidatuuri 81 liiget. Vastaskandidaate polnud
            Nõukogude aeg hakkab meelde tulema

            Kommentaar


              huvi pärast küsin kes sinna üldkogusse üldse kuuluvad? ei tea neist süsteemidest nii palju

              Kommentaar


                üldkogusse peaks kuuluma kõik need Maarjamaal registreeritud jalgpalliklubid.
                3 erapooletut- Levadia, ja kes veel?

                Kommentaar


                  Algselt postitas gunnar1 Vaata postitust
                  Hääletamisel, millest võttis osa 84 üldkogu liiget, toetas Pohlaku kandidatuuri 81 liiget. Vastaskandidaate polnud
                  Nõukogude aeg hakkab meelde tulema
                  Kustotsast see nüüd Nõukogude aeg on? Tol ajal oli nii, et partei seadis üles ühe kandidaadi ja keegi teine ei saanud kandideerida. Antud juhul ei takistanud miski vastaskandidaadi üles seadmist. Ja nagu ütles ainukandidaat Mart Siimann tollaste EOK presidendivalimiste aegu: "Vastaskandidaadi ülesseadmine pole minu asi."

                  Kommentaar


                    Mina olin jõudnud ära unustada, et EJL oli 2 (kaks) asepresidenti ...
                    Kas mina ainus rumal olen?

                    Off-topic
                    Nüüd hakkavad võidud tulema. Järjest langevad: Horvaatia, Inglismaa ja Andorra kokku - üldise väravate vahega 10:0. Tugevaid horvaate kostitatakse seejuures küll vaid ühe, inglasi kolme väravaga, aga Andorrale köetakse see-eest tõelist eesti sauna - 6:0.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas lennat Vaata postitust
                      Mina olin jõudnud ära unustada, et EJL oli 2 (kaks) asepresidenti ...
                      Kas mina ainus rumal olen?

                      Off-topic
                      Nüüd hakkavad võidud tulema. Järjest langevad: Horvaatia, Inglismaa ja Andorra kokku - üldise väravate vahega 10:0. Tugevaid horvaate kostitatakse seejuures küll vaid ühe, inglasi kolme väravaga, aga Andorrale köetakse see-eest tõelist eesti sauna - 6:0.
                      Enne kasutavad koerad mobiiltelefone kui see peaks juhtuma !
                      Aga sellest Andorra mängust sedaviisi et oleks töeline iludus kui Eesti saaks sealt yle viie väravaga vöidu. Aga kui me Inglasi peaksime vöitma siis ma luban, et SIIS POLE EESTI KOONDIS ENAM MINGI NALJAASI
                      siis hakatakse konkurse ja igast värki tegema, et koondisesse pääseda. Ja Eesti jalgpall hakkab ylisuurelt edenema! SUPER OLEKS.
                      Inglismaa vöitmise prosent on ju vaid 11%

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Beaf Vaata postitust
                        Enne kasutavad koerad mobiiltelefone kui see peaks juhtuma !
                        Aga sellest Andorra mängust sedaviisi et oleks töeline iludus kui Eesti saaks sealt yle viie väravaga vöidu. Aga kui me Inglasi peaksime vöitma siis ma luban, et SIIS POLE EESTI KOONDIS ENAM MINGI NALJAASI
                        siis hakatakse konkurse ja igast värki tegema, et koondisesse pääseda. Ja Eesti jalgpall hakkab ylisuurelt edenema! SUPER OLEKS.
                        Inglismaa vöitmise prosent on ju vaid 11%
                        Minu arust sa räägid oma jutule vastu. Räägid kuidas me Andorra 8:0 kotti paneme ja Inglismaad võidame ja lennati jutu peale ütled et ennem hakkavad koerada mobiiltelefone kasutama.

                        Näha on, et sa oled väga suur optimist
                        Algselt postitas budulojus
                        kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                        Kommentaar


                          Algselt postitas dreyd Vaata postitust
                          üldkogusse peaks kuuluma kõik need Maarjamaal registreeritud jalgpalliklubid.
                          3 erapooletut- Levadia, ja kes veel?
                          Levadia mõlemad hääled olid poolt. Üks oli erapooletu ja kaks ei hääletanud (loogiliselt võttes see üks on Pohlak ise). Erapooletut kahjuks ei tea.
                          Seda ma just öelda tahtsingi!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas T6ll Vaata postitust
                            Levadia mõlemad hääled olid poolt. Üks oli erapooletu ja kaks ei hääletanud (loogiliselt võttes see üks on Pohlak ise). Erapooletut kahjuks ei tea.
                            Nii ta oli.
                            Seega oli kõigil võimalus vastu hääletada aga seda ei tehtud.Tagantjärgi vingumisel (eestimees) jääb sitamaitse juurde!
                            INTER ARMA CARITAS

                            Kommentaar


                              Äkki keegi selgitaks, mis mõte oli üldse vastu hääletada, kui niigi oli selge, et ta valitakse? Vastu hääletamine oleks ju isikut vaid pahandanud ja see pole ju teab kui arukas mõte või nii. Eriti kui tegemist on veel avaliku hääletamisega. Või mis?
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Levada pole kuskil jätnud võimalust Pohlakut kritiseerida (mis on neil muidugi vastastikkune).Äkki seletad miks siis nüüd pidi kartma,et äkki keegi pahandab?Jätnud siis hääletamata kuna isik ei sobinud ja näidanud enda ebasümpaatiat välja
                                Ahjaa,kardeti ju pahandada...
                                INTER ARMA CARITAS

                                Kommentaar

                                Working...
                                X