320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Protokoll? Ei ole ju palju palutud. Järgmine kord, kui selline koosviibimine toimub, võiks seda ka avalikult reklaamida. Usun, et nii mõnigi jalgpallifänn sooviks seal osaleda. Selge on see, et kui koosolekul ei osale, siis jääb kõik info ka kuhugi kinni.

    Kommentaar


      Algselt postitas Silver Vaata postitust
      Protokoll? Ei ole ju palju palutud. Järgmine kord, kui selline koosviibimine toimub, võiks seda ka avalikult reklaamida. Usun, et nii mõnigi jalgpallifänn sooviks seal osaleda. Selge on see, et kui koosolekul ei osale, siis jääb kõik info ka kuhugi kinni.
      Protokolli osas ka mina ei saa aru, et miks seda ei saa avalikustada. Küll aga avaliku reklaami osas, ma jään veidi skeptiliseks. Kui busside viisi fänne sellele niigi pingelise eelhäälestatusega sündmusele tõttab, siis läheb asi laadaks kätte ära. Samas esindajad ja teleülekanne - miks mitte. Jälle lisaks organisatsiooni kuvandile avatust juurde.

      Kommentaar


        Algselt postitas tpx Vaata postitust
        Protokolli osas ka mina ei saa aru, et miks seda ei saa avalikustada. Küll aga avaliku reklaami osas, ma jään veidi skeptiliseks. Kui busside viisi fänne sellele niigi pingelise eelhäälestatusega sündmusele tõttab, siis läheb asi laadaks kätte ära. Samas esindajad ja teleülekanne - miks mitte. Jälle lisaks organisatsiooni kuvandile avatust juurde.
        Paluks Twitchi striimi, tahaks oma Kappa'si kasutada.

        Kommentaar


          Loen tänast Pohlaku intervjuud EPL-st ja lihtsalt imestan...
          Miks on käärid lootuste ja reaalsuste vahel nii suured?
          AP: blablabla... läks tõepoolest kehvast, kuid ehk ei olnud need käärid siiski selle nurga alt vaadates nii suured.
          Ma ei kujuta ette, mis nurkasid nad seal EJL-s vaatavad.

          Kommentaar


            Tulemused sitad, mängupilt sitt. Arvestaks veel vastaste vs eestlaste resultatiivsust viimaste mängude puhul, siis pigem on isegi hästi enda vöimalusi ära kasutatud ja pigem önn, et vastased rohkem pole löönud. Aga muidugi saab luua vaatenurga, kus köike seda mitte arvesse vöttes on tegelikult köik ok!
            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

            Kommentaar


              Selles mõttes ma olen nõus, et kui grupis on Makedoonia, Gruusia ja Armeenia, siis justkui nende riikide jalgpalli staatus ei ole selline, et saaks madalamat eesmärki seada kui grupi võitmine. Reaalsuses oli/on meie hetkeseis selline, et isegi sellises pundis oli latt eesmärgina selgelt liiga kõrgele seatud ning vajas enamat kui lihtsalt eneseületust. Enne rahvuste liiga algust oli kihlveokontorite hinnangul olukord selline, et ülejäänud kolm võitlevad grupivõidu nimel ning Eesti on selgelt selle grupi autsaider. Tagantjärgi võib öelda, et täpselt nii on läinudki, et jõudude vahekorda hinnati üpris adekvaatselt. Meie jaoks oli adekvaatne eesmärk praegusel ajahetkel vältida viimast kohta, mis jäi mõne oleks-poleks taha (või oleks vähemalt mängus olnud enne viimast kohtumist), aga suures plaanis saime selle, mida Eesti jalgpalli hetkeseis väärib ja sellega ei saa kohe kuidagimoodi rahul olla, ükskõik mis nurkade alt seda olukorda analüüsida.

              Kommentaar


                Pohlak valmistab ette oma Medvedevit.

                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                Ilmselge.... tehti jälle oma sõbrale ilusti soe koht, kellel on 0 pädevust antud töökohal reaalsuses töötada. 43 Premium liiga mängu all elujooksul ja hakkame nüüd Eestis noor.

                Mul hakkab iga kord sees nii keerama kui ma seda sitta lugema pean, mida kühveldatakse seal EJL.

                Kommentaar


                  Ei lähe ta siis kuskile.

                  Kommentaar


                    „KOLMAS POOLAEG“ | Aivar Pohlak avameelitseb: kuidas töötab jalgpalliliit ja kuhu kadus Flora võlg?
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Martin Vaata postitust
                      „KOLMAS POOLAEG“ | Aivar Pohlak avameelitseb: kuidas töötab jalgpalliliit ja kuhu kadus Flora võlg?
                      https://www.ohtuleht.ee/1018836/kolm...dus-flora-volg
                      Wow.

                      Iga uus intervjuu Pohlakuga tundub olema nartsisstlikum kui eelmine.

                      Eriti meeldis ikka ja jälle selle osa rõhutamine, et mis klubi Pohlakule palka maksab. Ilma häbitundeta.


                      Fantastika.
                      Giggs will tear you appart.

                      Kommentaar


                        Et äkki oleks pidanud salgama,mis klubi talle palka maksab!? Ilma häbitundeta.
                        Invest In Africa

                        Kommentaar


                          see on hea, et ainus kriteerium mille järgi hinnata oma tegemisi ja olemist, on härra enda kõhutunne. ma ei tunne end kultusisikuna. aa siis küll.rohkem
                          pole vajagi ja nii juhtumisi lihtsalt olen aktiivne mees, eriti aktiivsed on need filtiivklubid muidugi. ja juhtumisi, mis on kasulik mulle, on kasulik eesti jalgpallile. puhas juhus, aga nii lihtsalt ON.võimas, lihtsalt võimas

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Stok
                            Ma vist ei ole varem sel teemal sõna võtnud, aga äkki keegi oskab mulle ikkagi ära seletada, mis asi on virtuaalne võlg, kuidas see tekkis Linnaviletsuse hooletusest, kuidas Liit maksis virtuaalse võla nii, et tegelikult mitte sentigi ei maksnud ja kuidas kõik sealt võitjana välja tulid?
                            EKI küll ei aita, aga üks hästi armas blogi on selle huvitava (isegi uuendusliku!) väljendi suutnud õnneks ära defineerida. Tsiteerin nüüd viidatud allikat:

                            Mis on virtuaalne võlg?
                            See on olekus, kus teil on võlg, mida saate oma säästude eest hoolitseda, kuid te otsustate mitte.
                            Aga tõsisemal noodil - mulle tundus huvitav, et Sport&Net Grupp peab "aeg-ajalt" arenguvestlusi ka teiste klubide mängijatega, aga maksab selle eest justkui Flora? Huvitav, mis laadi soovitusi arenguvestluse pakett teiste klubide mängijatele sisaldab.
                            Coraje, corazón y cojones.

                            Kommentaar


                              Myrgel, üks küsimus viimase AP intervjuga seoses.
                              AP ütles nii: "Ta jätkas: "Kui mind kahtlustada selles, et tahan säilitada enda mõju igaveseks, siis tähendab see, et mul peaks olema isikukultuslik mõõde. Kas mina ise loon seda? Ma olen dialoogide inimene, kes on väga huvitatud kuulamisest. Isegi fännid, kel on alguses väga väline pilt, siis tulevad kohtumisele ja ütlevad pärast, et "ohhoo, sa kuulad ju päris hästi!" Mina ei tunne ennast kuskilt kultusliku persoonina. "

                              Kuidas sa seda kommenteerid? Ühes mitte just väga ammuses postituses sa ütlesid (parafraseering), et viimasel kohtumisel sai karikas täis ja loksus ülegi ja edaspidi on sul poogen. Midagi siin ei klapi, üks ütleb et kuulatakse nõrkemiseni ja teine pikalt fännlusega tegelenu ütleb, et nüüd on kõik.

                              Edit: Minu viga, ajasin värvikad persoonid segamin. Mitte Rallikas vaid Myrgel oli see kes peale Kalevi ja Kalju mängu pika postituse kirjutas.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas tpx Vaata postitust
                                Rallikas, üks küsimus viimase AP intervjuga seoses.
                                AP ütles nii: "Ta jätkas: "Kui mind kahtlustada selles, et tahan säilitada enda mõju igaveseks, siis tähendab see, et mul peaks olema isikukultuslik mõõde. Kas mina ise loon seda? Ma olen dialoogide inimene, kes on väga huvitatud kuulamisest. Isegi fännid, kel on alguses väga väline pilt, siis tulevad kohtumisele ja ütlevad pärast, et "ohhoo, sa kuulad ju päris hästi!" Mina ei tunne ennast kuskilt kultusliku persoonina. "

                                Kuidas sa seda kommenteerid? Ühes mitte just väga ammuses postituses sa ütlesid (parafraseering), et viimasel kohtumisel sai karikas täis ja loksus ülegi ja edaspidi on sul poogen. Midagi siin ei klapi, üks ütleb et kuulatakse nõrkemiseni ja teine pikalt fännlusega tegelenu ütleb, et nüüd on kõik.
                                See ei olnud ju rallikas, kes seda ütles.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X