320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jürgens Jürgensiks, aga sisehallide ehitus? See veits olulisem teema.

    Kommentaar


      Eesti Jalgpalli Liidu president Aivar Pohlak rääkis Delfile ja Eesti Päevalehele mängijate välismaale siirdumise loogikast ja põhimõtetest, märkides muuhulgas, et üldjuhul on mõistlikum liikuda Eestist esindusmeeskonda rolli, millesse mängija on valitud, ent samas leidub ka erandeid.


      Mida see mees toodab präegu ? Mis on selle artikli sõnum ja eesmärk ?
      Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

      Kommentaar


        "Samas on näiteks noormängijate Itaalia-suunaline liikumine murettekitav, sest see, mis sobib enam kui 60-miljonilise kuumaverelise ja kirgliku itaallase jaoks, ei sobi juba elementaarse loogika järele 1,2-miljonilisele põhjamaa rahvale.
        Appi
        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

        Kommentaar


          Pohlak on Eesti jalgpalli heaks jube palju ära teinud ja ilma temata oleksime ilmselt veel räigemas mudas, aga selliste avalduste peale tahaks küll soovitada samm kõrvale teha ja pensionile minna. Mis loogika seal taga peaks olema?

          Kommentaar


            mu arust on murettekitav ka pitsarestoranide levik, sest see, mis sobib enam kui 60-miljonilise kuumaverelise ja kirgliku itaallase jaoks, ei sobi juba elementaarse loogika järele 1,2-miljonilisele põhjamaa rahvale.

            Kommentaar


              Kas see, et Jürgens Flora akadeemiasse ei soovinud minna ja ei tahtnud mingil perioodil koondist esindada annab nüüd aluse Pohlaku pidevatele mõnitustele. Eesti Jalgpalliliit on täpselt samamoodi ühe vestiga vanahärra isiklike nägemuste rakendamise platvorm mitte spordiala arendav ühendus.

              Kommentaar


                Algselt postitas Sihvakas murukarikas Vaata postitust
                mu arust on murettekitav ka pitsarestoranide levik, sest see, mis sobib enam kui 60-miljonilise kuumaverelise ja kirgliku itaallase jaoks, ei sobi juba elementaarse loogika järele 1,2-miljonilisele põhjamaa rahvale.
                Probleeme on ka Eesti kamaga. Seda peaksid edasi müüma ainult volitatud edasimüüjad ja ainult Skandinaaviasse või äärmisel juhul Kesk-Euroopasse. Isehakanud volitamata edasimüüjad, kes proovivad kama Lõuna-Euroopasse jm. müüa, on taunimist väärt.

                Kommentaar


                  mu arust on murettekitav ka lääne- ja lõuna-euroopa autode levik, sest see, mis sobib enam kui 60-miljonilise kuumaverelise ja kirgliku itaallase jaoks, ei sobi juba elementaarse loogika järele 1,2-miljonilisele põhjamaa rahvale.

                  mu arust on murettekitav ka makaronisöömise levik, sest see, mis sobib enam kui 60-miljonilise kuumaverelise ja kirgliku itaallase jaoks, ei sobi juba elementaarse loogika järele 1,2-miljonilisele põhjamaa rahvale.

                  mu arust on murettekitav ka pitsarestoranide levik, sest see, mis sobib enam kui 60-miljonilise kuumaverelise ja kirgliku itaallase jaoks, ei sobi juba elementaarse loogika järele 1,2-miljonilisele põhjamaa rahvale.

                  kamoon Aivar - keri perse.
                  MIA SAN MIA!

                  Kommentaar


                    Ma juba korra kirjutasin siia, enam ei viitsi. Pohlakul ei ole mingi ajutine kiiks, tundub et asi on krooniline. Selline kiibitsemine teeb temast minu jaoks ikka äärmiselt ebameeldiva inimese.
                    League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas denisss Vaata postitust
                      mu arust on murettekitav ka lääne- ja lõuna-euroopa autode levik, sest see, mis sobib enam kui 60-miljonilise kuumaverelise ja kirgliku itaallase jaoks, ei sobi juba elementaarse loogika järele 1,2-miljonilisele põhjamaa rahvale.

                      mu arust on murettekitav ka makaronisöömise levik, sest see, mis sobib enam kui 60-miljonilise kuumaverelise ja kirgliku itaallase jaoks, ei sobi juba elementaarse loogika järele 1,2-miljonilisele põhjamaa rahvale.

                      mu arust on murettekitav ka pitsarestoranide levik, sest see, mis sobib enam kui 60-miljonilise kuumaverelise ja kirgliku itaallase jaoks, ei sobi juba elementaarse loogika järele 1,2-miljonilisele põhjamaa rahvale.

                      kamoon Aivar - keri perse.
                      Siiski ei maksa olmelis-ainelisi tegureid segi ajada kultuurilistega. Kuigi selles osas pean nõustuma, et meil pole piisavalt pikki kogemusi välismaiste noorteakadeemiatega, et selliste väidetga välja tulla. Hüpoteetiliselt võib Pohlakul õigus olla, aga eks aeg peab seda veel näitama. Iseenesest saksaliku mängustiili juurutamine oleks väga meeldiv nähtus, kui meil pisiavalt kvaliteeti ründavaks jalgpalliks oleks, aga tänases seisus itaallaslik kaitses passimine ja standardite-kontrate pealt nõelamine on ilmselt paratamatum meie valiku juures.

                      Kommentaar


                        Balaball nr. 30 Aivar Pohlakul külas (loomulikult subtiitritega)

                        Lugu ise valmis juba sügisel tegelikult, mõned asjad on juba vähem aktuaalsemad, aga

                        Mõned teemad, mis meelde tulevad:
                        -miks räägib hästi vene keelt
                        -kuidas nägi välja Pelle poolt klubi ülevõtmine
                        -mis on tänapäeva jalgpalli probleemid
                        -huvide konflikt on mingi teema?
                        -mis teema selle Krimmiga on?
                        -kuidas näevad välja A. Le Coqi ägedad VIP-loožid ja kust vaatab Aivar ise mänge
                        -miks ta siis ikkagi ei lenda?
                        -jalgpallihallid
                        -ülekanded kanalil ETV+

                        Mõned nimed, mis läbi käisid:
                        -Sappinen, Sal Saller, Bergkamp, Platini jne.

                        + teil on võimalus ka Aivar Pohlaku mett võita.

                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Ma pidin edasi kerima mitmel korral. See oli piinlik.

                          Kommentaar


                            Jäi kriipima üks olukord, et miks EJL liidu president ja juht tegeleb mingi krimmi jalgpalli probleemiga ja korraldab koosolekuid, läbirääkimisi palub lausa pikendust veel aastaks jms. Kui ta tahab oma energia ja tähelepanu suunata Uefa nn välispoliitikale, siis ehk oleks aeg teha see koht siin Eestis vabaks kellegile, kes tegeleb meie jalgpalli sisepoliitiliste asjadega eelkõige. Ma usun, et ta teenib selle kommitee juhina kindlasti Uefalt häid rahasid, aga Pohlak tundub, et võtab seda asja liiga laiahaardeliselt ja meie enda jalgpalli probleemidega ei tegele piisavalt. Nagu kurb olukord ka, et kunagisest tehtud mingi loll põhikiri, et EJL juht palka ei saa ning see tegelikult tekitab ka tulevikuks olukorra, et ega keegi väga ei lähegi reaalselt selle positsiooni eest võitlema.

                            Kui Jüri Ratas peaministrina läheks näiteks Inglismaale hetkel Brexiti läbirääkimistega seotud kommitee juhiks, siis tekiks samamoodi küsimus, et mis toimub...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                              ... Nagu kurb olukord ka, et kunagisest tehtud mingi loll põhikiri, et EJL juht palka ei saa ning see tegelikult tekitab ka tulevikuks olukorra, et ega keegi väga ei lähegi reaalselt selle positsiooni eest võitlema. ...
                              Kuulates seda kohta oli tunne nagu oleks 2000 aastat ajas tagasi läinud. Vanas-Roomas vist senaatoritele ka palka ei maksnud. Tänapäeval saavad poliitikud oma töö eest raha, et vähendada korruptsiooni riski. Kahe käega selle poolt, et tippjuhile peaks palka maksma. Nii Eesti Jalgpalli liidus kui ka teistes alaliitudes. Vastasel juhul kasseeritakse raha kuskil nurga taga sisse.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                                Ma usun, et ta teenib selle kommitee juhina kindlasti Uefalt häid rahasid, aga Pohlak tundub, et võtab seda asja liiga laiahaardeliselt ja meie enda jalgpalli probleemidega ei tegele piisavalt.
                                See ei vasta tõele. Selle komisjoni juht ei saa raha.

                                UEFA ja FIFA toimivad sarnaselt riikide jalgpalliliitudega. Kes kuuluvad igasuguste komisjonide koosseisu? Enamasti ikka liikmete esindajad. Suur hulk UEFA ja FIFA liikmesliitude presidente on kaastatud komisjonide töösse või juhivad neid. See ei tähenda, et nad teeksid koduriigis oma tööd kehvemini. Presidendi üks ülesanne on olla oma riigi esindaja rahvusvahelises suhtluses.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X