320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vincent Vaata postitust
    sa tead väga hästi, et nende soov on saada ka omavalitsuse poolset rahastust, mitte kõike ise ehitada. ehk pööra oma (igati põhjendatult) kriitiline pilk pigem sinnapoole.
    Ok, sorry, siis võib tõesti miljoni ühe kuu tele peale kulutada. Pole üldse probleemi, mis nendest väljakutest ikka, mis aastaid tuhandeid harrastajaid aitaks.

    Tammeka pidi inimestest 150 000 eurot kokku korjama. Tõenäoliselt on nad muidugi ainsad, kes sellist abi vajaks.

    Et oleks selge, siis Tammeka projekt maksis 450 00 eurot (http://tartu.postimees.ee/3383639/ta...ks-raha-koguma), praegu ETVle antud raha eest saaks täies mahus kinni plekkida kaks sellist.

    Super loogika, et parem on ETVle anda.

    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    Eesti Meedia on siin meil kuidagi jube negatiivslt meelestatud?
    Vastupidi täpselt, mis on ehk veider :P
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Algselt postitas Martin Vaata postitust
      Tammeka pidi inimestest 150 000 eurot kokku korjama. Tõenäoliselt on nad muidugi ainsad, kes sellist abi vajaks.

      Super loogika.
      EJL toetas umbes sama suures ulatuses...

      Kommentaar


        Algselt postitas Martin Vaata postitust
        Ok, sorry, siis võib tõesti miljoni ühe kuu tele peale kulutada.
        Ei olnud jutt ainult sellest ühest turniirist, sinna juurde kuulusid ka järgmise EMi ja MMi valiksarjade mängud ja rahvastepalli liiga mängud, mis edaspidi sõprusmänge asendavad suures osas.
        5 aasta peale on see 190 000 aastas. Ei ole usutav, et selline tehing oleks tehtud nii, et järgmised viis aastat ühtegi rajatist ei tule.

        Kommentaar


          Algselt postitas Martin Vaata postitust
          Et oleks selge, siis Tammeka projekt maksis 450 00 eurot (http://tartu.postimees.ee/3383639/ta...ks-raha-koguma), praegu ETVle antud raha eest saaks täies mahus kinni plekkida kaks sellist.
          Super loogika, et parem on ETVle anda.
          Viljandi kunstmuru renoveerimine maksis 300 kilo. Linn maksis oma osa, EJL pani oma osa. Nagu juba mainitud, pani EJL raha ka Sepa staadionisse, sealjuures Viljandi panus linnastata kunstasse oli märksa suurem, kui Sepa projekti puhul Tartu linna oma oli. Heidan pilgu linnade suurusele ja küsin: miks?
          Sellest on olnud juttu rohkem kui korra, et alaliit ei köhi ilma KOV-ide omaosaluseta pappi suva maanurkadesse laiali. Ja targasti teeb.

          Kommentaar


            Kui nüüd õigesti mäletan, siis Tartu linnal ei olnud raha, et isegi olemasolevale staadionile teisaldatavat kuplit ehitada. Ju siis otsustajatel pole absoluutselt huvi sealse jalgpalli vastu.
            Inter - ausaim klubi Itaalias.

            Kommentaar


              Algselt postitas Martin Vaata postitust
              Vastupidi täpselt, mis on ehk veider :P
              kas sellest võib järeldada, et kõik sinu postitused siin foorumis on seotud sinu tööandja positsiooniga?

              iroonilis-retoorilisi meeleheitlikke killurebimisi kõrvale jättes, siis minu hoiakud on siiski minu omad koos minu isiklike põhjuste ja nägemusega. enamasti on nad üsna tugevalt seotud ka sellega, et on olnud võimalus näha mingite protsesside telgitaguseid. üheksal juhul kümnest ei ole elu nii mustvalge nagu mõnele meeldib kirjutada või lausa päriselt ettegi kujutada, et üksplussüks on kaks, võtame siit ja paneme sinna, oleme poolt-vastu.

              kui mõnel model huvi, võib selle teemaarenduse minu poolest vabalt võtke-tuba-teemasse splittida.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
                Kuidas praegune olukord kuidagi turumajanduse vastu on?
                Minu meelest võiks antud olukord ideaalis tõesti teisiti laheneda. Ostku see, kellel on suuremad võimalused ja suurem tahe.

                Ja sellest reklaamikiunust ei saa ma üldse aru. See on tõesti midagi erakordset, et poolajal ja enne mängu näidatakse reklaami. Ah jaa sorry, see ETV stuudio on lihtsalt super hea. Jalka peab ikka ERR-le jääma.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Õnneks nüüd järgmised viis aastat näeb ka ikka 10 minutit nike palliga kõksivat suvavenda mitte persili reklaami

                  Kommentaar


                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    Minu meelest võiks antud olukord ideaalis tõesti teisiti laheneda. Ostku see, kellel on suuremad võimalused ja suurem tahe.

                    Ja sellest reklaamikiunust ei saa ma üldse aru. See on tõesti midagi erakordset, et poolajal ja enne mängu näidatakse reklaami. Ah jaa sorry, see ETV stuudio on lihtsalt super hea. Jalka peab ikka ERR-le jääma.
                    Pigem oli siin argumendiks ka see, et ERR-i kanalid on vabalevis nähtavad.
                    Samuti toimiv ja sisse töötav süsteem.
                    Ülekannete kvaliteet on paigas ja kõik toimib.
                    Suurim miinus ehk ongi Aeti kompetents seal stuudios ja tõesti jumal hoidku, et ta päriselt kommentaatoripulti ei roni.
                    On ju mitmed põhjendused läbi käinud miks ERR-i eelistati.
                    Eesti Meediale jäid olümpia, võrkpall, murdmaasuusatamine jne.
                    TV3/TV6/VSB pakuvad välismaist klubivutti.
                    Öeldi ju välja ka, et peeti läbirääkimisi ja Eesti Meediaga.
                    Eks ükski otsus ei saa kõigile meelejärele olla aga hetkel ma väga ei nurise.
                    Suurturniirid, valikmängud kõik ühes kohas vabalevis lihtsasti ka netist vaadatavad.
                    Võõrsilmängudel reporterid kohal ja intervjuud mängu eel ja ka vahetult mängu järel.
                    Helgematel aegadel teeb neid kumbki Tiisleritest.
                    FC Flora

                    Kommentaar


                      Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                      Õnneks nüüd järgmised viis aastat näeb ka ikka 10 minutit nike palliga kõksivat suvavenda mitte persili reklaami
                      +1 ja pean tunnistama et ilma reklaamita meil poleks üldse sponsoreid... ega sport õhust, armastusest ja fanaatilisusest ära ei ela. Mill maksta selle eest et pildi kvaliteet oleks tsuts parem, et sponsoritel uks kinni lüüa ja et mõned üksikud stagneerunud tehnikaga vennikesed saaks suvilas jalgpalli vaadata on minuarust lauslollus. Kui keegi tuleks rahastaks natuke mu kodukandi jalgpalli milli eest, ma oleks nõus nädal aega jutti ainult reklaami ka vaatama.
                      Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                      Kommentaar


                        Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                        Suurim miinus ehk ongi Aeti kompetents seal stuudios ja tõesti jumal hoidku, et ta päriselt kommentaatoripulti ei roni.
                        LOL, Aet on väga paljude arvetes suurepärane leid ERRi poolt. Mismoodi tema nüüd sulle ette jäi?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
                          LOL, Aet on väga paljude arvetes suurepärane leid ERRi poolt. Mismoodi tema nüüd sulle ette jäi?
                          Mine loe ETV kommentaatorite teemat. Olen seal probleemi ka täpsemalt lahkanud. Inimesena väga tore, oma ametis aga puudulik.
                          et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                          Kommentaar


                            kuigi ma olen enamikes asjades ikka eesti vutiliidu ja eriti selle juhi suhtes üpriski kriitiline, siis seekord on hakatud tonti otsima sealt, kus seda leida on mu meelest üpris keeruline. kohati kaldub igast ohtude leidmine juba esoteerika valdkonda. err on ju pmst ainus telekanal, mis kindlapeale jätkab vabalevis lisaks näeb iga inimene vutti nii, et otsest maksumaksja raha ei tulnud pöörases laadungis kulutada. ma ei näe siin isegi mingi reaalset moraalset konflikti.enamik vastuargumente on ju pliiatsist välja imetud. kohati jääb mulje, et ejl hakkab reklaamipauside ajal saatma läbi helesinise ekraani ajusöövitavaid laserkiire, nii et kõigi vaatajate lapsed sünnivad juba lambavestis ja habemega.

                            Kommentaar


                              Probleem on lihtsalt selles, et Eesti Meedia jäi sellest ilma. Nüüd "Postimees" teebki sellest hiigel "numbrit".

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Jormma Vaata postitust
                                +1 ja pean tunnistama et ilma reklaamita meil poleks üldse sponsoreid... ega sport õhust, armastusest ja fanaatilisusest ära ei ela. Mill maksta selle eest et pildi kvaliteet oleks tsuts parem, et sponsoritel uks kinni lüüa ja et mõned üksikud stagneerunud tehnikaga vennikesed saaks suvilas jalgpalli vaadata on minuarust lauslollus. Kui keegi tuleks rahastaks natuke mu kodukandi jalgpalli milli eest, ma oleks nõus nädal aega jutti ainult reklaami ka vaatama.
                                meil asjapulgad võiksid õppida Lõuna-Ameerikast kuidas reklaami keset mängu näidata

                                Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga


                                Casas Bahia reklaam peale 1. kolli 1:19 paiku ja Banco Itau reklaam 2:39 paiku
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X