320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas asdf Vaata postitust
    See ei vasta tõele. Selle komisjoni juht ei saa raha.

    UEFA ja FIFA toimivad sarnaselt riikide jalgpalliliitudega. Kes kuuluvad igasuguste komisjonide koosseisu? Enamasti ikka liikmete esindajad. Suur hulk UEFA ja FIFA liikmesliitude presidente on kaastatud komisjonide töösse või juhivad neid. See ei tähenda, et nad teeksid koduriigis oma tööd kehvemini. Presidendi üks ülesanne on olla oma riigi esindaja rahvusvahelises suhtluses.
    Ma ei teadnudki, et sa ka ei lenda. Oleks ma liidus tööl, siis küll lendaks pidevalt äriklassis, mille osa peaks kindlasti olema kilo musta kalamarja ja 3 pudelit Dom Pérignoni, eelistaks Emiratesi äriklassi muidugi. Kulud kannab muidugi vutiliit. Samas, jõudsin järelduseni, et ma ei saaks kunagi töötada vutiliidus, sest seksida mulle ei meeldi.

    Kommentaar


      Algselt postitas asdf Vaata postitust
      See ei vasta tõele. Selle komisjoni juht ei saa raha.

      UEFA ja FIFA toimivad sarnaselt riikide jalgpalliliitudega. Kes kuuluvad igasuguste komisjonide koosseisu? Enamasti ikka liikmete esindajad. Suur hulk UEFA ja FIFA liikmesliitude presidente on kaastatud komisjonide töösse või juhivad neid. See ei tähenda, et nad teeksid koduriigis oma tööd kehvemini. Presidendi üks ülesanne on olla oma riigi esindaja rahvusvahelises suhtluses.
      Ma sellepärast ei öelnudki seda nagu faktina vaid kirjutasingi, et ma usun, kuna põhineski lihtsalt oletusel seega no offence. Rahvusvahelises suhtluses küll, aga ta reaalselt töötab autonoomse piirkonna jalgpalli jaoks ja üritab seal luua tingimusi ja võimalusi kuigi meil endalgi on need väga küsitavad, aga noh kui see on Uefa ja Fifa tendents, siis nii on.

      Lihtsalt EJL presidendi ametikoht tundub olevat selline, et jaura venelastega ja jookse peaga vastu seina ning arenda meie jalgpalli, mis on euroopas ikka väga viimaste seas ja sa ei saa 20 aasta jooksul sentigi raha. Peab ikka tõesti motivatsiooni ja missiooni tunne olema, et suuta päevast päeva ennast tagant pushida... Kuigi ma olen skeptiline muidugi selle kohapealt, kuid noh ju siis meil tõesti ongi selline inimene imekombel seal eesotsas.

      Kommentaar


        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
        Rahvusvahelises suhtluses küll, aga ta reaalselt töötab autonoomse piirkonna jalgpalli jaoks ja üritab seal luua tingimusi ja võimalusi kuigi meil endalgi on need väga küsitavad, aga noh kui see on Uefa ja Fifa tendents, siis nii on.
        Infoks, et Krimmi jalgpalli töögrupp on minu teada koos käinud paar korda aastas ja viimasel ajal pigem üldse mitte, sest pole võimalik edasi liikuda. See tähendab reaalset töökoormust kohtumiste, kirjavahetuse ja telefonikõnede näol mõni päev aasta jooksul.

        Kommentaar


          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
          Ma pidin edasi kerima mitmel korral. See oli piinlik.
          Mis kohad sa kerima pidid?
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Äärmiselt põhjalikult ja hästi tehtud saade.

            Kommentaar


              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
              Mis kohad sa kerima pidid?
              oletan, et tulenevalt Pohlaku persoonist ja jutust, mitte saate teostusest/kvaliteedist.

              Kommentaar


                Hästi tehtud härra KTM
                Euroopa jalgpalliliit (UEFA) kinnitas eurosarjakohtade jaotuse perioodiks 2021-2024. Kõrgliigade edetabelis 55 riigi seas 51. kohale langenud Eesti saab 2021. aastal eurosarja välja panna senise nelja klubi asemel kolm võistkonda.

                Kommentaar


                  Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
                  chill, klubid on süüdi. Päris kurb kui sitt meie jalgpall ikka on.
                  Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                  Kommentaar


                    KTM ilma tasemel treeneriteta, julgen öelda, et me ei olnud selleks valmis. Varsti hakkavad klubid ka rahaliselt liidust sõltuma. Ja Flora mudel on see kõige õigem - tulemuseks Flora on meister ja Eesti jalgpall mudas.
                    2022: https://kassiesa.home.xs4all.nl/bert...crank2022.html

                    Kommentaar


                      Algselt postitas dnb Vaata postitust
                      KTM ilma tasemel treeneriteta, julgen öelda, et me ei olnud selleks valmis. Varsti hakkavad klubid ka rahaliselt liidust sõltuma. Ja Flora mudel on see kõige õigem - tulemuseks Flora on meister ja Eesti jalgpall mudas.
                      2022: https://kassiesa.home.xs4all.nl/bert...crank2022.html
                      Võin sulle öelda, et flora võib järgmised 2 aastat 4daks jääda, aga neid ei kõiguta selle ligemale 2 miljonilise eelarvega.

                      Kommentaar


                        Ma niisama huvipärast, kes te ikka teate, et see KTM/ETM´s ei ole mingi kohalik väljamõeldis, vaid UEFA´st tulev suunis. Näiteks Meistriliiga nimekirjas, mis võib-olla kuni 25 nimeline, on 8 KTM/ETM mängija nõuet ja Noorte Meistrite Liigas on see arv mäletamist mööda veel 2x suurem.

                        Kommentaar


                          Ma niisama huvipärast, kas sa ikka tead, et Meistriliigas ei pea alustama 2 KTM mängijat iga mäng põhikoosseisus?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Stok
                            Et võib 3 ka alustada?
                            Mõtlesin pigem, et vähem kui 2 ja Meistriliiga puhul viitasin eelnevale kommenteerijale, kes kasutas sarnast kirjapilti rääkides Meistrite Liigast. Ise olen ka pigem KTM reegli vastu ja ei näe põhjust miks antud kohustus on võistkondadele sätestatud kui keskmine liiga tase on veel hullemaks läinud pärast antud regulatsiooni teostamist.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas plain Vaata postitust
                              Ma niisama huvipärast, kas sa ikka tead, et Meistriliigas ei pea alustama 2 KTM mängijat iga mäng põhikoosseisus?
                              Meil Meistriliigas just peab, Meistrite Liigas ei pea (noorte omas vist isegi peab, kuna kohustuslik arv nii suur).

                              Aga ei välistaks, et tulevikus tuleb selline reegel ka UEFA’st, sest reeglile eelnenud analüüsid näitasid, et 80% fännidest seda toetab (klubi ja kohaliku identiteedi säilitamise eesmärgil).

                              Ja mis sa arvad, kuimeil lastakse reegel praegu lõdvaks ja hiljem kui UEFA selle karmistab, siis kumb olukord on parem, et meil klubid juba aastaid sellega arvestanud ja oleksid juba kohanenud või, et hakkaksid kohanema alles siis kui UEFA nõuab (ütleme 3-5 a pärast)? Ehk, et kui osad klubid isegi KTM reegli olemasolul ei pööra rõhku noortesüsteemile, siis miks nad peaksid seda tegema reegli puudumisel?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas irvitaja Vaata postitust
                                Meil Meistriliigas just peab, Meistrite Liigas ei pea (noorte omas vist isegi peab, kuna kohustuslik arv nii suur).

                                Aga ei välistaks, et tulevikus tuleb selline reegel ka UEFA’st, sest reeglile eelnenud analüüsid näitasid, et 80% fännidest seda toetab (klubi ja kohaliku identiteedi säilitamise eesmärgil).

                                Ja mis sa arvad, kuimeil lastakse reegel praegu lõdvaks ja hiljem kui UEFA selle karmistab, siis kumb olukord on parem, et meil klubid juba aastaid sellega arvestanud ja oleksid juba kohanenud või, et hakkaksid kohanema alles siis kui UEFA nõuab (ütleme 3-5 a pärast)? Ehk, et kui osad klubid isegi KTM reegli olemasolul ei pööra rõhku noortesüsteemile, siis miks nad peaksid seda tegema reegli puudumisel?
                                See analüüs tundub päris huvitav ja hea meelega loeks ise ka selle kohta.

                                Muidugi fakt, et Sa ei välista sellise reegli implementeerimist Euroopa liigades ei anna eriti midagi juurde tuleviku perpsektiivis. Ma võin mitte välistada ka seda, et antud reeglit ei tulegi kunagi Euroopa liigades. Sellisel juhul kas meil oleks mõtet lasta liiga tasemel järjepidevalt langeda KTM reeglite püsima jäämisel?

                                Ma ei saa aru miks ei või olla lihtsalt samasugused nõuded nagu Euroopas või teistes liigades ja ei suruta peale seda, et osad klubid peavad teatud mängijaid usaldama põhikoosseisu, kuigi nad treeningutel näidatu põhjal või üleüldise taseme põhjal sinna kuuluma ei peaks.

                                Noortesüsteemidele peavad muideks klubid niikuinii pühenduma, ilma selleta Premium Liigasse ei pääsegi. Omaette asi on see kui hea on Eesti noorte tase ja kui motiveeritud on nad Eestis olevate palkade nimel konkureerima.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X