320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Vandenõu kindlasti mitte, vabandan kui see osa kuidagi silma kargas ja see EJL omanduse remark oli äkki liiast. Tegelikult oli mõte rohkem, et EJL saanuks sellele teemale pidurit tõmmata. Aga selle asemel visati ja visatakse järjest õli tulle juurde. Ja mind tõepoolest lapsevanemana natuke häirib, et avalikult ühe lapsevanema (ja mööndustega treeneri) otsuste musta pesu pestakse avalikult ning selle kõige keskmes on 16-aastane poiss.
    Fair deal. Et teema üles võeti, tulenes muuhulgas ka sellest, et lugejad pidevalt küsisid, mis värk on. Isiklikult olen nõus, et praegusel juhul võinuks piirduda üldsõnalise lühivastusega. Kui küsiti, siis vastama peab, aga olnuks parem lahendus.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Algselt postitas oku Vaata postitust
      EJL või siis antud juhul Pohlak võiks mitte teemat sellisel moel kogu aeg üles kergitada. Milleks on Pohlakul vaja selliseid spekulatsioone eetrisse paisata, ma ei hauka. Kui keegi küsib, piisab lakoonilisest "Kutseid oleme alati saatnud, aga Jürgens on seni erinevatel põhjustel loobunud. Saadame ka tulevikus ja ehk õnnestub ja blabla ... " aga mingi "mul on kahtlus, et Jürgens ja Šapovalov ei mahu koos väljakule ära ... " või "Norbert tajub, et [Jürgensi] isa tahab, et meie ei kutsuks teda koondisesse, et meie närvid ütleksid esimesena üles ... "

      Milleks sellist draamat vaja?
      Sul on õigus, asju saab lahendada mõistlikult ja rahulikult. Minu teada arutati seda olukorda väga vaikselt ja erudeeritult, ilma, et avalikus oleks üldse midagi teadnud algselt. Peale teatuid möödarääkimisi lapsevanemate poolt asi eskaleerus.
      Kui jätta kõik need draamad ja arvamused välja ja rääkida ainult olukorrast, kus Jürgens puudub koondisest, saamata üliolulist kokkumängu poistega enne tähtsat turniiri, tekitab see küll minus natukene vastakaid tundeid ja ma ei paneks üldse pahaks, kui Norbert ta üldse koosseisust välja jätab. Nagu vanatõde juba ütleb, oled trennis - oled ka mängus.

      Kommentaar


        Piisavalt kaua juba mingit huinamuina aetud stiilis "Kutseid oleme alati saatnud, aga Jürgens on seni erinevatel põhjustel loobunud. Saadame ka tulevikus ja ehk õnnestub ja blabla ... ".

        Aga vaatab, kui poiss täisealiseks saab. Liiga kaua oodata ei ole.

        Kommentaar


          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
          Jürgens puudub koondisest, saamata üliolulist kokkumängu poistega enne tähtsat turniiri, tekitab see küll minus natukene vastakaid tundeid ja ma ei paneks üldse pahaks, kui Norbert ta üldse koosseisust välja jätab. Nagu vanatõde juba ütleb, oled trennis - oled ka mängus.
          Väga must-valge mõtlemine. Kutt läks itaaliasse ja vajutas suht kohe hat-tricki.
          Jalgpall on tipptasemel piisavalt dünaamiline mis kokkumängu kasuteguri minimaliseerib...
          (vastasel juhul võiks ju koondise floraga välja vahetada).

          Hetkel paistab olevat selline tagurpidi koondisest loobumine. Koondises ei pakuta talle seda mida ta sooviks vaid lähtutakse teisest samal positsioonil mängivast mängijast ja sellest tulenevalt ei soovita koondist esindada. Usun et sama kehtiks ka vastupidises situatsioonis kui Jürgens tuleks flora süsteemist ja sapovalov oma kesise minekuga saksamaal jääks teiseks ja lõppudelõpuks loobuks, et pühenduda eesmärgile mis on kaugemas tulevikus.
          Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

          Kommentaar


            Kutsuge siis imemees Jürgen U-19-sse kui U-17 Šapovaloviga ei kõlba.
            Huvitav, kas kõlbab tulla ja kuidas hakkama saaks.

            Kommentaar


              Algselt postitas oku Vaata postitust
              Kui keegi küsib, piisab lakoonilisest "blabla ... "
              Oot kas ma päriselt lugesin just, et inimesed tahavad, et jalgpallinimeste suhtlus meediaga ja seeläbi jalgpallihuvilistega oleks üldsõnaline ja lakooniline blabla, mitte reaalsele olukorrale otse adresseeriv? Mida perset?

              Ma siiralt loodan, et selline mõtteviis kuidagi massidesse ei lähe, sest kui millestki praegu puudust ei ole, siis on see just stamp, sisutühi jutt.

              https://ekspress.delfi.ee/lisalood/p...ot?id=76288361 - see on kena leiutis, aga see on tegelt hirmuäratav.
              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
              Algselt postitas taku*
              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

              Kommentaar


                Pisut naljakas vaadata, kuidas soccernetlased, kui keegi mainib seotust EJL-iga, võitlustulle sööstavad.

                Jürgensi teema ei pruugi oma ealiste iseärasuste tõttu olla siiski päris see koht, kus võiks hakata Kasperi poolt toodud paralleeli välja käima.

                Märkus iseenesest siiski õige, kuigi mina enamasti ei ole viimastel aastatel küll ajakirjanikelt (ükskõik siis, millises väljaandes nad just parasjagu töötavad) märganud seda julgelt reaalset olukorda adresseerivat lähenemist.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                  Oot kas ma päriselt lugesin just, et inimesed tahavad, et jalgpallinimeste suhtlus meediaga ja seeläbi jalgpallihuvilistega oleks üldsõnaline ja lakooniline blabla, mitte reaalsele olukorrale otse adresseeriv? Mida perset?Ma siiralt loodan, et selline mõtteviis kuidagi massidesse ei lähe, sest kui millestki praegu puudust ei ole, siis on see just stamp, sisutühi jutt.
                  Okei, võtame selle rakursi (kuigi nagu öeldud, siis minagi ealikel eripäradel ei teeks üldse sellel teemal teemat). Ma ütleks, et ega me pole ju midagi konkreetset teada saanud, et miks see must kass varem koondist esindanud Jürgensi ja koondise vahelt läbi jooksis. Oleme teada saanud ainult, et Jürgensi isa on pahapaha ja noortekoondises on kõik tiptop. See võib muidugi olla 100% õige, aga tundub samas veitsa selline poolik jutt ja hästi natuke ebaloogiline. Ei?

                  Hüpoteetiline võrdlus, mis on väga võssa muidugi, aga lihtsalt for fun (eika jabura võrdluse hetk, jep). Kerr Kriisa ei plahvata Kruusi saates "see Eesti noortekoondis on nii ebaprofessionaalne, et ma pigem jäänuks Zalgrisesse trenni tegema" vaid selle asemel ütleb järgmisel korral viisakalt-vabandavalt "mul on üsna tihe mängugraafik ja jätan noortekoondiste mängud vahele". Uuriv ajakirjandus lendab ikka veel noortekoondise treeneri Visnapuu juurde "miks värk on" ja Visnapuu ütleb "kõik on tiptop, Kriisa ja ta isa otsused on arusaamatud. Aga olen suhtluses ja tegelen asjaga". Vanem Kriisa ütleb "Kriisa mängib hetkel nii Zalgrise noortega kui ka täiskasvanute tiimiga ja ongi raske". Ajakirjanik leiab, et Kriisa ei mahu lihtsalt koos Ran Andre Pehkaga platsile ja samal ajal tuleb kossuliidu juht Salumets jutuga "Kriisa on ilmselgelt võimuka isa laps ja ma tajun, et isa ei taha, et Kriisat kutsutakse koondisesse" ja "minu võimuses pole siin asju muuta, kuigi olen ilmselgelt väga hea probleemilahendaja" ja samal ajal kõik saaksid kommentaariumides vahutada.

                  Et see siis oleks uuriva ajakirjanduse meistriklass, kus kõik räägivad asjadest nagu nad on?

                  Kommentaar


                    Jõudu Soccernetile nende raskes võitluses, kus süüdistusi tuleb igast kandist. Eika viitsib valmis treida mingi arusaamatu teooria jne. Igatahes tuleks olukorda Jürgensi ümber edasigi uurida, sest sel ajal, kui seda lugu eriti ei kommenteeritud, midagi paremaks ju ei läinud. Poiss uhas väravaid lisaks esiliigale ka noorteliigades ja koondisepausi ajal käis kas testimisel või lihtsalt puhkas.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas skint Vaata postitust
                      Pisut naljakas vaadata, kuidas soccernetlased, kui keegi mainib seotust EJL-iga, võitlustulle sööstavad.
                      Et kui viskan sulle mingi laest võetud süüdistuse ebausaldusväärsuses näkku, siis võin eeldada, et sa ei tee väljagi? Naljakas tõesti. Aga las jääb, eks igaüks mõtleb sellel teemal niikuinii oma rikutuse tasemel. Minu jaoks isiklikult lihtsalt alati veidi kurb vaadata, kui targad inimesed asuvad mingit "mulle tundub, et keegi äkki valetab" jampsi kokku keerutama. See oli ka see põhjus, miks üldse reageerisin. Igasuguseid trolle niigi piisavalt, jätaks selle rubriigi neile, ei?
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Kas ma olen ainus, kes arvab, et see Jürgensi teema ei vaja padruneid? Tundub veits Tarmo Kink 2.0. Las poiss areneb, teeb mängu kus iganes ja küll mingi hetk saab täiskasvanuks. Ja Soccernet kajastas asja minu meelest väga hästi. Pohlaku jutt tundus ka aus ja konkreetne.

                        Kommentaar


                          Aivar Pohlaku intervjuust oli oluliselt huvitavamaid seiku ja fraase, aga väga kahju, et just see teema üles võeti.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                            Aivar Pohlaku intervjuust oli oluliselt huvitavamaid seiku ja fraase, aga väga kahju, et just see teema üles võeti.
                            +1
                            Tehva ja kompetentsi põhised vaidlused...
                            Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                              ... Kui jätta kõik need draamad ja arvamused välja ja rääkida ainult olukorrast, kus Jürgens puudub koondisest, saamata üliolulist kokkumängu poistega enne tähtsat turniiri, tekitab see küll minus natukene vastakaid tundeid ja ma ei paneks üldse pahaks, kui Norbert ta üldse koosseisust välja jätab. Nagu vanatõde juba ütleb, oled trennis - oled ka mängus.
                              Sellele kirjutan ka mina alla. Ei ole vaja draamat ja kohe kindlasti ei ole vaja erikohtlemist. Reeglid on kõigile.
                              League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                              Kommentaar


                                Jah, Kasper, just seda perset sa lugesidki. Pohlaku viimati üles kistud draama on liiast, seda enam et tegu on alaealisega. EJL/Pohlak võiks Delfi tasemest üle olla.

                                Mina siiralt loodan, et massidesse ei lähe kollase ajakirjanduse mõttemall, kus igast asjast on vaja seitse lugu ja sitaks draamat välja kiskuda.
                                League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X