320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?\'

    Algselt postitas phljuh


    no yks oli lukserburgi firma ta teine oli kas lichtenstein-i või šveitsi firma.... need on ikagi keskeuroopa firmad ja kui sa arvad et Pohlaku mõju ulatub sinna maani siis peaks flora kyll iga aasta eesti meister olema ja võibolla juba mone madalama saksa liiga klubi ära ostnud ja seal oma meestega mängimas...hahaaa te paranoikud ja skisod
    Pakun välja et auditi teostasid siiski eesti audiitorbürood, kuuludes ühte gruppi Luksemburgi ja Lichtensteini või Šveitsi firmadega, mis ei kahanda auditi usaldusväärsust. Olen ise näiteks ühele oma kliendile tellinud auditi Reval Auditist mis kuulub ühte gruppi LFS Family Office S.A. -ga Luksemburgis. Sellised firmad hoiavad oma auditi taset suht kõrgel. Kindlasti ei olnud need 2 mingid nurgatagused audiitorfirmad, kes dokumente vaatamata järeldusotsuse välja kirjutasid.
    Küsiks siis veelkorra, et mida seadusevastast te raportist ootaksite?
    Tundub et osad foorumlased ootavad pikisilmi, äkki midagi ikka tuleb seadusevastast välja ja saaks jälle eesti jalgpalli ümber toimuvast negatiivsetes toonides kirjutada.
    Paranoikud ja skisod võivad tõesti oma PWC või KPMG või kelle iganes audit edasi oodata. äkki tuleb ...

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?\'

      Algselt postitas Sen
      Küsiks siis veelkorra, et mida seadusevastast te raportist ootaksite?
      kui seal nagunii midagi varjamisväärset pole - siis pole ju ka põhjust mitte avaldada. mittetulundusühingu raamatupidamisest ei ole ilmselt ka ühtegi ärisaladust paljastumas, seega avalikustamine kõlab nagu lahendus võimalikele küsimustele?

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?\'

        Auditi otsus käis koos majandusaasta aruandega kaasas.
        Nö vastasleer ja kõik said sellega tutvuda.

        auditi on teinud Expertus Audit (www.expertus.ee). Ma ei hakka lehekülje pikkust juttu siia ümber trükkima aga sisuliselt on seal kirjas, et EJL raamatupidamise aastaaruanne kajastab olulise osas õigesti ja õiglaselt ühingu finantsseisu ja rahavoogusid.

        Ajakirjanduses mainitud eriarvamus seisnes selles, kas kajastada osasid laenu pikaajalistena (audiitor arvas nii) või lühiajalistena (nagu EJL pani)
        www.jkpiraaja.ee

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?\'

          Algselt postitas ilms


          Auditi otsus käis koos majandusaasta aruandega kaasas.
          Nö vastasleer ja kõik said sellega tutvuda.

          auditi on teinud Expertus Audit (www.expertus.ee). Ma ei hakka lehekülje pikkust juttu siia ümber trükkima aga sisuliselt on seal kirjas, et EJL raamatupidamise aastaaruanne kajastab olulise osas õigesti ja õiglaselt ühingu finantsseisu ja rahavoogusid.

          Ajakirjanduses mainitud eriarvamus seisnes selles, kas kajastada osasid laenu pikaajalistena (audiitor arvas nii) või lühiajalistena (nagu EJL pani)
          ammendav vastus, tänan.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?\'

            ma ei saa aru miks inimesed ootavad kogu aeg et juhtuks midagi sitta.. näiteks kas või selle teemaga.. aaa et äkki ikkagi on midagi valesti.. ei ole midagi valesti EJL on kõik korras ja läheb paremaks.. Eesti euroopa meistriks
            Ma sama haruldane kui kaine farmer!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?\'

              vaata phljuh, sitaga om selline lugu, et kui toda sitta iks om, siis ega teda eriti kavva kinni hoita´i jõvva. mida kavvem hoiat seda suurema pauguga ütskõrd välla tulema kipuss. ütskõrd tule ta niikuinii, nigu üteldas. toda me kõik oodamegi. lihtne
              Bolo should be drugged tested, and if found clear should be banned for 6 months.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?\'

                Algselt postitas tafka


                vaata phljuh, sitaga om selline lugu, et kui toda sitta iks om, siis ega teda eriti kavva kinni hoita´i jõvva. mida kavvem hoiat seda suurema pauguga ütskõrd välla tulema kipuss. ütskõrd tule ta niikuinii, nigu üteldas. toda me kõik oodamegi. lihtne
                Prooviks äkki kasutada sellist üle Eesti levinud kirjakeelt ehk?

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?\'

                  Algselt postitas gamer


                  Prooviks äkki kasutada sellist üle Eesti levinud kirjakeelt ehk?

                  õige. Ja mulle VÄGA meeldib phljuh-i viimane kommentaar. kopp ees sellest vingumisest ja siunamisest, isiklikult samuti ei otsi tonti sealt kus seda võib vabalt ka mitte leiduda, näiteks Eesti jalgpalliliidust

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?\'

                    \"pesemata mehe\" poolt põhja-eestlastele raskesti mõistetavas tekstis kirjutatud jutus on võru metsade tarkust!
                    Davaite šit drušno?
                    Ei. Naisepeksja ei ole jalgpalli liidu juhi kohale sobilik mees ja asi mutt.
                    14. september 2006, Tallinn

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?\'

                      Oi jah, tegelikult on ju asi selline et võiksime siin teemas lõputult vaielda teemal: \"Sobib, ei sobi, sobib, ei sobi\" ja ikka jääme igaüks enda arvamuse juurde nii, et see vaidlus suht mõtetu, eriti veel selline mis põhineb väljaütlemistel millele ei lisata konkreetseid fakte

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?\'

                        jään samuti oma arvamuse juurde, et EJL-i peaks juhtima klubidest erapooletu ja sõltumatu isik. see oleks lihtsalt eetiline.
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?\'

                          konkreetne fakt on kohtuasi, mis algatati. konkreetne asi on fakt, et eksisteeris kohtuväline kokulepe. konkreetsed on inimesed, kes on kas koos õppinud või töötanud. olnut ei õnnestu kuidagi lillaks rääkida, nii nagu kodanik püüdis.
                          Naisepeksja ei peaks juhtima asutust, kuhu on kaasatud arvukalt lapsi.
                          14. september 2006, Tallinn

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?\'

                            räimele veel mõtlemismaterjali-

                            Kui EJL-i juhatuse liige Indrek Käo küsis Aivar Pohlakult näha kava, kuidas kasutatakse eelarves infrastruktuuri investeeringutesse mõeldud 7,5 miljonit krooni, vastas Pohlak, et need plaanid olid tehtud juba enne Käo valimist juhatusse.
                            Pohlak soovitas Käol lähetada kirjalik pärimine EJL-i peasekretärile Tõnu Sirelile. Kui Käo ütles, et on seda teinud, aga pole vastust saanud, põrutas Pohlak: “Mina ka ei saadaks sulle seda kirja!”

                            kuda kommenteerid Sina sellist suhtumist? nii ongi normaalne? või on see järjekordne väljamõeldis?

                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?\'

                              kommenteerin järgnevalt: EI OLE normaalne



                              Aga jah, see naisepeks, seal ju minu meelest oli kaks poolt kus üks ütles et see toimus (Pohlaku eks naine) ja teine pool kes ütles et ei toimund (Pohlak). Mina tegelikult ei julge küll kindlalt ühte poolt eelistada. Kui aga tuleks välja et see vägagi taunitav tegevus siiski aset leidis siis arvan, et viimsedki Pohlaku toetajad keeraks talle selja. Või on see fakt et asi toimus ja mina olen ainuke kes seda ei tea




                              Ja veel: olen avastanud ennast kirjutamast teemasse mida ei lugenudki üldse vahepeal kuna EI MEELDI jaurata teiste Eesti Jalgpallikoondise fännidega ja selline jauramine ei lähenda fänne vaid pigem kipub eemalduma üksteisest

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?\'

                                Algselt postitas uvv


                                konkreetne fakt on kohtuasi, mis algatati. konkreetne asi on fakt, et eksisteeris kohtuväline kokulepe. konkreetsed on inimesed, kes on kas koos õppinud või töötanud. olnut ei õnnestu kuidagi lillaks rääkida, nii nagu kodanik püüdis.
                                Naisepeksja ei peaks juhtima asutust, kuhu on kaasatud arvukalt lapsi.
                                Konkreetne on fakt, et peale lahutuse ja raha kättesaamist kriminaalasi lõpetati kuriteo tõestamatuse tõttu. Mingit kohtuvälist kokkulepet naisepeksu osas pole olnud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X