320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?\'

    Algselt postitas Martin

    Ma olen ehk veidi rumal..
    Ei.
    Ärge magage öösiti viis tundi.
    Kevad ka, noh.
    Pardon.


    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?\'

      Algselt postitas Martin Kui foorumlased ei saa alanud vaidlusest ja kirgedest aru, siis põhjuseks on Aivar Pohlaku kirjatükk: Pedede vandenõu Mingil põhjusel on algne ühe foorumlase tehtud postitus kustutatud.
      Vau! Ja selline inimene juhib tänases Eestis veel mingisuguseid organisatsioone. Pikas särgis peaks olema ja karme pille neelama tohtrite hoolitseva pilgu all. Kus on meie tervishoiu-juhtide silmad???
      Elämä on laiffi!





      Kommentaar


        Vastus teemale \'Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?\'

        Algselt postitas Artista


        Algselt postitas Martin Kui foorumlased ei saa alanud vaidlusest ja kirgedest aru, siis põhjuseks on Aivar Pohlaku kirjatükk: Pedede vandenõu Mingil põhjusel on algne ühe foorumlase tehtud postitus kustutatud.
        Vau! Ja selline inimene juhib tänases Eestis veel mingisuguseid organisatsioone.
        ja teeb seda paremini kui keegi teine seda teinud oleks.
        Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?\'

          Ah, selle teema võiks lukku panna. Levadia omad tegid vist progulli, rohkem vastaseid põle. Aasta lõpuni on Pohlak kasulik, eks siis hakake jälle jaurama. :P

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?\'

            Ei tea, kas ikka on õige, et selline inimene on ühe impeeriumi enda kätesse võtnud? Ühe ohja paremasse ja teise vasakusse, ja vaesed ülalpeetavad teiselpool ohja otsa hoiavad end nn. kindlusmõtte pärast hammastega kinni. Ma ei alaväärtusta mitte kuidagi Pohlaku kasutegurit - tegelikult isegi mulle meeldib see stiil, kuidas ta leitud sponsoritele ja linnahärradele illusioone ette loob. Paraku, on need juhid, kes rahadega mängivad ja kandivad jne. sellist tüüpi inimesed, kellele meeldivad konkreetsed, reaalsed ja tulutoovad projektid. Õnneks on jalgpall Eestis klubide seisukohalt väga lapsekingades. Kui keegi avastab selle suure valemi, kuidas meelitada rahvast staadionile ja on varem teinud soodsad ja pikaajalised sponsorlepingud klubidega, siis need sponsorid oleksid ise kullas. Igatahes, mulle meeldib selline stiil, mida Pohlak viljeleb palju rohkem, kui mingi muu jõuline enese-talla-alla-trampimine. Paraku on õiged liidrid ja juhid need, kes on otsustavad oma alamate kasumlikuses, leiavad juurde õigeid inimesi (väga heate uute ideedega) ja lubavad neil asjas sõna võtta. Üleeile ilmunud Kanniku lahkumisest artikel pani mind mõtlema Pohlaku-kasumlikuse jätkusuutlikuses Eesti jalgpalli arenemisel. Kas ta suudab veel midagi anda? Või kindlustabki ainult oma tagalat??


            erapooletuna,

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?\'

              Ei tea kas see jutt kõlbab siia teemasse, aga üks asi, millest ma aru ei saa on EJL-i sponsorlus. No vaadake neid sponsor rahasid, neid pole ju ollagi alaliidu koha pealt. Kui Radioninljast sai peasponsor, siis oli vist 3,6 miljonit kolme aasta peale ja seda kogu alaliidule. Samas vaadakem spordialasid, milles noorte kandepind on hetkel hulga väiksem, kui jalgpallis. Ühe klubi hooajaeelarve juba ületab seda nn. liidu sponsorlust. Isiklikult arvan, et EJL peaks proportsioonide järgi saama kordades rohkem ning selle kaudu suutma ka Eesti jalgpalli edukamalt arendada. Hetkel elatakse peost suhu ja ollakse asja üle ise õnnelikudki veel.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?\'

                Algselt postitas gamer


                Ei tea kas see jutt kõlbab siia teemasse, aga üks asi, millest ma aru ei saa on EJL-i sponsorlus. No vaadake neid sponsor rahasid, neid pole ju ollagi alaliidu koha pealt. Kui Radioninljast sai peasponsor, siis oli vist 3,6 miljonit kolme aasta peale ja seda kogu alaliidule. Samas vaadakem spordialasid, milles noorte kandepind on hetkel hulga väiksem, kui jalgpallis. Ühe klubi hooajaeelarve juba ületab seda nn. liidu sponsorlust. Isiklikult arvan, et EJL peaks proportsioonide järgi saama kordades rohkem ning selle kaudu suutma ka Eesti jalgpalli edukamalt arendada. Hetkel elatakse peost suhu ja ollakse asja üle ise õnnelikudki veel.
                Kuid samas olevat EJL-i eelarve tänavu kaks korda suurem kui eelmisel aastal st 64,5 milli.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?\'

                  Algselt postitas lenc


                  Algselt postitas gamer


                  Ei tea kas see jutt kõlbab siia teemasse, aga üks asi, millest ma aru ei saa on EJL-i sponsorlus. No vaadake neid sponsor rahasid, neid pole ju ollagi alaliidu koha pealt. Kui Radioninljast sai peasponsor, siis oli vist 3,6 miljonit kolme aasta peale ja seda kogu alaliidule. Samas vaadakem spordialasid, milles noorte kandepind on hetkel hulga väiksem, kui jalgpallis. Ühe klubi hooajaeelarve juba ületab seda nn. liidu sponsorlust. Isiklikult arvan, et EJL peaks proportsioonide järgi saama kordades rohkem ning selle kaudu suutma ka Eesti jalgpalli edukamalt arendada. Hetkel elatakse peost suhu ja ollakse asja üle ise õnnelikudki veel.
                  Kuid samas olevat EJL-i eelarve tänavu kaks korda suurem kui eelmisel aastal st 64,5 milli.
                  miskiparast arvan, et selle EJL-i eelarvele void panna vordusmargi FC Flora eelarvega
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?\'

                    Algselt postitas lorenzo


                    miskiparast arvan, et selle EJL-i eelarvele void panna vordusmargi FC Flora eelarvega


                    miskipärast arvan, et sul on vale arvamus

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?\'

                      kuidas saab olla EJL eelarve ja flora eelarve yks ja sama????
                      Ma sama haruldane kui kaine farmer!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?\'

                        Algselt postitas phljuh


                        kuidas saab olla EJL eelarve ja flora eelarve yks ja sama????
                        Ei saagi olla, lihtsalt mõni arvab siin et kui EJL on Florale raha laenanud siis on ka eelarve üks. Paneks võrdusmärgi sellele arvajale ja rumalale inimesele.
                        Kaua te seda tonti otsite aru ma ei saa?
                        Mida te loodate EJL finantsasjadest ebaseaduslikku leida?
                        Aga ühest ei saa ma aru, miks 2 audiitorfirmat tegid auditit? Ühest oleks piisanud.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?\'

                          Algselt postitas Sen


                          Algselt postitas phljuh


                          kuidas saab olla EJL eelarve ja flora eelarve yks ja sama????

                          Aga ühest ei saa ma aru, miks 2 audiitorfirmat tegid auditit? Ühest oleks piisanud.
                          Et tõestada lollpeadele,et kõik on ikka tegelikult kah korras???
                          Niikuinii oleks varsti hakatud jaurama,et audiitorid olid kah Pohlaku sugulased vms.
                          Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?\'

                            Algselt postitas päkapikk


                            Algselt postitas Sen


                            Algselt postitas phljuh


                            kuidas saab olla EJL eelarve ja flora eelarve yks ja sama????

                            Aga ühest ei saa ma aru, miks 2 audiitorfirmat tegid auditit? Ühest oleks piisanud.
                            Et tõestada lollpeadele,et kõik on ikka tegelikult kah korras???
                            Niikuinii oleks varsti hakatud jaurama,et audiitorid olid kah Pohlaku sugulased vms.
                            Päkapikk, mis oli nende firmade nimed, kes tegid auditi? Millistele ettevõtetele on nad varem auditi koostanud? Ja last but not least, MIS OLI MÕLEMI AUDITI SISU KOKKUVÕTE? See, et oma väidete osas ka kohutus olnud Pohlak (tõsi, seal lõpuks kohtuvälise leppe saavutanud) midagi väidab, ei maksa minule kui kahtlejale midagi. Kus on kokkuvõtted, mis firmad neid tegid?

                            14. september 2006, Tallinn

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?\'

                              no yks oli lukserburgi firma ta teine oli kas lichtenstein-i või šveitsi firma.... need on ikagi keskeuroopa firmad ja kui sa arvad et Pohlaku mõju ulatub sinna maani siis peaks flora kyll iga aasta eesti meister olema ja võibolla juba mone madalama saksa liiga klubi ära ostnud ja seal oma meestega mängimas...hahaaa te paranoikud ja skisod
                              Ma sama haruldane kui kaine farmer!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?\'

                                Lihtsalt kui audit avalikustataks (kas või osaliselt), või selle sisu antaks tutvumiseks n.ö vastasleerile, oleks asi selge.. Tavaliselt poleks vaja, aga nüüd, kui asi on teravaks aetud pandagu paber lauale. Kui asi on õige, on kõigil suu kinni ja asi korras..Juttu võib ajada igasugust, paber räägib tõtt

                                Kommentaar

                                Working...
                                X