320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vb oli argumendiks Maarjamaa kompleks miks Levadai seekord sedapidi hääletas. Et näidata kui ühtne meie üldkogu on.

    Kommentaar


      Algselt postitas dreyd Vaata postitust
      üldkogusse peaks kuuluma kõik need Maarjamaal registreeritud jalgpalliklubid.
      3 erapooletut- Levadia, ja kes veel?
      üks peaks vist trans olema??
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        Loll, ei taha brasiilia noortekoondislasi. :-( Pangu nad Tulevikku mängima koos norra noortekoondislastega. Pärast kasuga maha müüa ja kogu raha eesti arengusse. Tuleviku vanakeste jaoks tuleb tolm pühkida klubilt FC Lelle. Visiooni ei ole ikka mõnel :-(
        On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
        I don’t care what you think of me!
        Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

        Kommentaar


          Kui rohkem florakaid koondisesse pääseb, läheb veel sitemini !
          Rohkem Levadiast ja välismaalt, kuigi neid sealt eriti palju võtta pole.

          Kommentaar


            Algselt postitas Beaf Vaata postitust
            Kui rohkem florakaid koondisesse pääseb, läheb veel sitemini !
            Rohkem Levadiast ja välismaalt, kuigi neid sealt eriti palju võtta pole.
            Tundub, et selline arusaam on siin teistegi seas levinud. Aga ma vist ei ole kohanud veel ühtegi postitust, kus leiduks konkreetsed ja põhjendatud argumendid. Kui see on nii iseenesest mõistetav teie jaoks, et probleem peitub mingis konkreetse klubi mängijates, siis ei tohiks olla raske asjalikke argumente kah lisada?

            Iseenest tundub mulle, et selles valiktsüklis on florakaid varasemast niikuinii vähem ja eriti ei mõista ma ka seda, kuidas saaks veel sitemini minna?!
            Which ship has never docked at Liverpool?
            The Premiership.

            "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

            Kommentaar


              Algselt postitas sicmic Vaata postitust
              Tundub, et selline arusaam on siin teistegi seas levinud. Aga ma vist ei ole kohanud veel ühtegi postitust, kus leiduks konkreetsed ja põhjendatud argumendid. Kui see on nii iseenesest mõistetav teie jaoks, et probleem peitub mingis konkreetse klubi mängijates, siis ei tohiks olla raske asjalikke argumente kah lisada?

              Iseenest tundub mulle, et selles valiktsüklis on florakaid varasemast niikuinii vähem ja eriti ei mõista ma ka seda, kuidas saaks veel sitemini minna?!
              sicmic, tahad vaita, et Floral laheb hetkel paremini kui Levadial? vaadates hetkel tabeliseisu, siis tundub et ka Tartul, TVMK-l ja ka Vaprusel laheb paremini. mangijate headust on muidugi keeruline hinnata ja me ei tea kes on suudi Flora kehvades tulemustes, aga viimased tulemused peaksid raakima nii mondagi.
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                Et Levadial läheb paremini, on ilmselge. Pigem jõuaksin sellise järelduseni, et midagi on mäda sisekliimas (nii Floras kui koondises), mille eest peaks suuresti hoolitsema näiteks treener ning liidriomadustega mängijad. Pasi on kah vist seda viimast välja öelnud, või vähemalt nii sain mina aru.

                Niivõinaa tundub minu arust konkreetselt klubide võrdlemine - kuskohast võtta, kelle poisid jätta - väga vale lähenemisena; koondise treener peab valima need, kes suudavad meeskonnana töötada. Ja kui tema valik ei too just selliseid tulemusi nagu meil selles valiktsüklis, siis ei maksa tema erapooletuses kahelda. Aga tuua halva seisu põhjenduseks ühe klubi madalseis...tundub väga pealiskaudne.
                Ma loodan, et selle peale ei lajatata taas labast ja emotsionaalset loosungit, et "Pohlak ju tegelikult koostab koondise".

                Igatahes liigub teema oma pealkirjast juba kahtlaselt kaugele, selle konkreetse (ja lõputu) dispuudiga saab jätkata Eesti koondist puudutavates teemades, kui kellelgi huvi on.
                Which ship has never docked at Liverpool?
                The Premiership.

                "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                Kommentaar


                  Algselt postitas sicmic Vaata postitust
                  Ma loodan, et selle peale ei lajatata taas labast ja emotsionaalset loosungit, et "Pohlak ju tegelikult koostab koondise".
                  See ei ole labasusel ega emotsioonidel tuginev lajatus, vaid kahtlusi ja vihjeid on ajakirjanduses läbi käinud küll ja küll.
                  On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                  I don’t care what you think of me!
                  Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                  Kommentaar


                    aga aeg parandab kõik haavad, ehk ei peaks enam isegi kahtlustama? Pole ju midagi kahtlustada, vähemalt selle koha pealt.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas urmar Vaata postitust
                      aga aeg parandab kõik haavad, ehk ei peaks enam isegi kahtlustama? Pole ju midagi kahtlustada, vähemalt selle koha pealt.
                      kahjuks ei tehta ka eriti midagi selleks, et neid kahtlusi hajutada. vaata voi viimaste mangude koosseise- Post, Ahjupera, Kams, Sidorenkov. Ei tahaks nagu uskuda, et Jellel poleks kasvoi Eesti klubidest paremat valikut votta.
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        No Sidorenkov ja Kams on norm kandidaadid, Post ja Ahjupera võeti vast kiiruga augutäiteks, teada oli ju, et nad ei mängi.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas urmar Vaata postitust
                          No Sidorenkov ja Kams on norm kandidaadid, Post ja Ahjupera võeti vast kiiruga augutäiteks, teada oli ju, et nad ei mängi.
                          aga selgita siis miks peavad nn. augutaited alati Florast olema?
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            Ju siis Jellele tunduvad nad vajalikud olema. Ei tasu nii ka olla, et näha siin Flora omakasu või nõudmisi? No mis kasu saab Pohlak, kui Ahjupera isegi mängida saaks? See on ikka parajalt mööda mõtlemine, kui arvatakse, et koondises mängimise number suurt kasu müügi puhul toob. Näiteks Palatu müüdi maha ilma ühegi koondisemänguta, ka Londaku puhul ei mänginud see rolli. Samas Lindperel oli hästi palju koondisemänge tallel, ometi oli tema müüghind eelmiste omast hulga madalam. Ja kui palju pakuti teda alla nn omahinna, enne, kui lõpuks kaubale saadi.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas urmar Vaata postitust
                              Ju siis Jellele tunduvad nad vajalikud olema. Ei tasu nii ka olla, et näha siin Flora omakasu või nõudmisi? No mis kasu saab Pohlak, kui Ahjupera isegi mängida saaks? See on ikka parajalt mööda mõtlemine, kui arvatakse, et koondises mängimise number suurt kasu müügi puhul toob. Näiteks Palatu müüdi maha ilma ühegi koondisemänguta, ka Londaku puhul ei mänginud see rolli. Samas Lindperel oli hästi palju koondisemänge tallel, ometi oli tema müüghind eelmiste omast hulga madalam. Ja kui palju pakuti teda alla nn omahinna, enne, kui lõpuks kaubale saadi.
                              urmar, ma arvan et ei pea eriti taibukas olema, et aru saada kuivord tahtis on Eesti suguse ja suuruse riigi mangija muugil eeskujulik CV, mis sisaldab ka Eesti koondises mangimist. ja kui suur on mone meie mangija voimalus monele valisklubile silma jaada labi koondise mangude voi siis Euroopa karikasarjades osalemisel, vorreldes niisama siin koduliigas pallides. ma raagin siiski toenaosusest.
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Sa räägid tõenäosusest ehk siis teooriast...Teoretiseerima võib igaveseks jääda, praktika - nagu sulle just näidati - räägib ju teist keelt. Või mis? Praktika tunnistab ning korduvalt on üleminekute õnnestumise/ebaõnnestumise puhul tulnud jutuks, kuivõrd tihe on konkurents jalgpallurite turul.

                                Määravaks, ma usun, saab sellisel tasemel pigem agendi töö. See, kas keegi on mingi koondise eest mõne üksiku korra mängida saanud, on küll nii kõrvaline faktor, et selle nimel kedagi koondises eelistada.
                                Which ship has never docked at Liverpool?
                                The Premiership.

                                "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                                Kommentaar

                                Working...
                                X