320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas fcgonga Vaata postitust
    Jalka : Eesti Jalgpalli Liidu ajakiri, nr. 5, mai 2017:
    Veiko hinnangul see idee väga hea ei olnud ja siis jäi see seisma.” “Minule see seljataga sahistamine ei istunud,” selgitab Kampura. “Asi läks nii kaugele, et ma vaatasin äriregistrist, et OÜ Soccernet ongi registreeritud, aga mulle ei olnud keegi sellest otsesõnu rääkinud. Kui ma õigesti mäletan, siis OÜ Soccernet saigi tehtud selleks, et see oleks läinud jalkaliidu omandusse. Aga minule oli väga oluline iseseisvuse säilitamine.”

    aga miskipärast see soccernet oü ei ole mitte liidu asi vaid flora.
    Soccernet.ee tegevjuht ja omanik on olnud aastaid Veiko Kampura. Soccernet OÜ on tema selja taga loodud ja selle ettevõtte alt pole portaal kunagi toiminud. Kõnealune OÜ on loodud aastal 2004, kolm aastat pärast Soccernet.ee sündi. Kuni aastani 2008 toimetas Soccernet.ee juriidiliselt MTÜ Soccernet alt (mitte sinu välja toodud OÜ alt). 2008 lõpus loodi OÜ Vutivõrk, mille alt Soccernet.ee sealt alates toimetanud on.
    Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Küsimus on vist, et kuidas Florale kuulute?
    Sina peaksid neid nullindate alguse asju paremini teadma. Soccernet.ee (juriidilise kehaga OÜ Vutivõrk) ei kuulu ega ole kuulunud Florale.
    Last edited by Kasper; 26.02.20, 17:12.
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Algselt postitas taku*
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

    Kommentaar


      Soccernet tegutses pikalt puhtalt entusiasmi pealt. Toonane arusaam oli, et Soccernet peab olema neutraalsetes kätes. Noorte ja roheliste spordientusiastide kätes. Ei mingit Florat, ei mingit EJLi. Fakt oli see, et Soccernet oli hüppelavaks paljudele. Kes liikus edasi EJL (Juks, Uiboleht, Kampura), kes Florasse (Vainik), kes kuhugi meedia väljaandesse (Smutov, Lepik), kes mujale. Selle perioodi jooksul käis Soccernetist läbi pikk nimekiri inimesi, kes tulid, tegid ja liikusid edasi sest elu tegi omad korrektuurid. Selle aja jooksul üritas Aivar Soccerneti korduvalt ära osta.

      Üheks ristiretkeks oli Soccernet OÜ registreerimine ja Raimo Aivari poolt tanki panemine. See ristiretk toona ebaõnnestus, nagu Veiko Jalkas kommenteeris, see ei tundunud toona õige. Aga nagu kõik head asjad vajavad arenemiseks ja jätkusuutlikuks opereerimiseks raha, nii ka Soccernet. Kuigi mitmed, eesotsas Veikoga võitlesid toona mitmel rindel, sai lugu siiski loogilise lõpu ehk EJL omandas Soccerneti järglase MTÜ OÜ Vutivõrgu osaluse. Soccernet sai EJLi rahastuse, mis aitab portaalil elus püsida ja palgata selliseid tegijaid nagu Järvela, lisaks ligipääs infole, igasugused LIVE ülekanded, jne. Ehk siis nagu Eesti jalgpallis kohane, Aivar sai oma tahtmise ja see ei olnud mitte üldse halvasti öeldud vaid võitjad olid kõik osapooled.

      Olgem ausad, EJL on ainukene osapool, kes saaks omada Soccerneti või kellel oleks piisavalt vahendeid ja tahtmist ainult jalgpallile pühendatud portaali Eestis toetada. See, kas ajakirjanikud on erapooletud jms. jääb alatiseks pinnale. Ma ei väida, et nad ei ole, kuid faktiks jääb ka see, et Aivar on kõikidele nendele Soccerneti entusiastidele, kes seda veavad raha eest või lihtsalt enese arenguks, tööandja. Ja tööandjat ei ole tark igas olukorras torpedeerida. Kõigega muidugi ei pea kaasa minema, aga mõistlik on paksu verd mitte tekitada. Eks sealt ka see aupaklikus teatud olukordades, et päris igat valangut mida sisimas tuntakse, padrunitena välja ei tulistata..

      Soccerneti tuluallikad olid bännerreklaam ja kihlveokontoritega tehtavad diilid reklaami näol. Sellise sissetulekuga pikalt ei sõida. See ei olnud jätkusuutlik. EJL rahastus ja kaasamine oli ainuõige lahendus. Soccerneti kvaliteet ja võimekus on tänu sellele kindlasti väga palju kasvanud.
      Last edited by Silver; 26.02.20, 17:17.

      Kommentaar


        Kuulasin selle Aivariga osa ära ja selle taustal oli väga hea trenn jõuksis. Kiidaks väga Kasparit ja Kristjanit selle saate eest. Ma ei saa aru, mis teie probleem hetkel Aivariga? Rääkis väga lahtiste kaartidega, ausalt ja ei kartnud enda ja liidu tegevust kritiseerida.

        Kommentaar


          minu kommentaar ei väitnud kordagi, et soccernet (portaal) kuuluks kuidagi florale. lihtsalt see iseloomustab, kuidas liidu ja flora asju aeti läbisegi. liit püüdis soccernet'i omandada, aga aastad hiljem tuleb välja, et selleks loodud keha on hoopis flora omanduses. see, et soccernet oü ei ole aktiivne, ei mängi siin rolli. vanasti ei osatud/vaevatud flora-EJL jälgi peita, aga kõik seotud isikud on ikka omadel positsioonidel ja asi toimib samamoodi edasi.

          Kommentaar


            Algselt postitas fcgonga Vaata postitust
            minu kommentaar ei väitnud kordagi, et soccernet (portaal) kuuluks kuidagi florale. lihtsalt see iseloomustab, kuidas liidu ja flora asju aeti läbisegi. liit püüdis soccernet'i omandada, aga aastad hiljem tuleb välja, et selleks loodud keha on hoopis flora omanduses. see, et soccernet oü ei ole aktiivne, ei mängi siin rolli. vanasti ei osatud/vaevatud flora-EJL jälgi peita, aga kõik seotud isikud on ikka omadel positsioonidel ja asi toimib samamoodi edasi.
            Sellest saavad aru 95% jalgpalliga seotud inimesed v.a. Flora inimesed/fännid ning EJLi töötajad, kes raiuvad aastast aastasse, et huvide konflikte Flora ja EJLi vahel ei ole varasemalt ega praegu, kõik on vägagi läbipaistev. Ma ei ütle, et Kalju mudel on õige või, et Kuno ajab õiget asja, lihtsalt nii on. Kõrvaltvaatajana on Kaljus ka väga palju asju minu hinnangul tehtud valesti. Erinevad arusaamad, erinev lähenemine. Mõlemal inimesel on omad plussid ja miinused nagu meil kõigil.

            Aivar on ütlemata intelligentne inimene, väga tugev juht ja demagoog, oma tehtud töö saavutamiseks on kasutanud väga palju erinevaid JOKK-skeeme ja värbamisel on ta olnud samuti väga süstemaatiline. Koondab enda ümber inimesi, kes on oma ala spetsialistid ning nõus igas olukorras kaasa noogutama. Räägib valge vajadusel süsimustaks nii, et kõik tema ümbruskonnast ainult kaasa noogutab. Oled Sa näinud, et keegi julgeks talle vastu midagi öelda? Või kommenteerida tema mõnda sõnavõttu, et "see jutt mida sa Aivar praegu räägid on ju täielik b*llshit." No ei tule küll väga ette. Diktaatorlik juht, kes on oma alal ikkagi ülimalt edukas. Seda näitab kas või see, et teda valitakse üldjuhul üksmeelselt korduvalt ja korduvalt tagasi. Süsteem on väga oskuslikult ja põimitult üles ehitatud, kus ükski tähtis otsus ei läheks läbi ilma Aivari heakskiiduta. Selles valguses võib öelda, et pole paha..

            Edit: Küsimuse peale, et miks teda maha ei kangutata või miks keegi teine valituks ei osutu on ka lihtne. Aivar on loonud endale väga tugeva põhja ja ma ei näe hetkel mitte ühtegi võimaliku kandidaati, kes omaks samal määral kompetensi, tunneks antud valdkonda, rääkimata kontaktidest, kes suudaks tema kingi ilma veel suurema languseta täita. Süsteem on väga hoolikalt ehitatud nii, et jäme jupp on ühe mehe käes ja isegi kui mõnel konkurendil oleks püssirohtu, et võitlusesse asuda, siis see jääks hüüdeks kõrbes. Olgem ausad, mingit poliitikut sinna ette otsa ju ka ei tahaks. Ambitsioone antud kohale vaevalt, et mõnel teisel isikul oleks. Ehk mõnel suurärimehel, aga kas see oleks sama jätkusuutlik? Vaevalt, et jalgpallifännid tahaks näha mingit ärimeest Eesti jalgpalli juhtimas. Pigem ei. Seega saba lahti, nokk kinni, jne.

            Kas Aivar tuleks välja vahetada? Hetkel küll pigem mitte. Aga mida annaks teha? Lisaks Aivarile võiks EJL olla rohkem kui üks vend, kes omaks reaalselt mune ja ma ei räägi siin Voolaiust, kes on Aivari külge nabanööriga seotud ning võib homne päev asjad kokku pakkida ja koolitusi edasi anda, kui koondises asjad ei laabu. Ja see Flora ja EJL seotus jääb seniks kuni neid kahte kõik need ajaloolised asjad seovad.
            Last edited by Silver; 26.02.20, 17:45.

            Kommentaar


              Algselt postitas fcgonga Vaata postitust
              see auk täidetakse EJL ja flora ühe katuse all tegutsemise ajast (ahjaa, see on nii ka praegu) pärit rahaliste lepingutega. /.../ lisaks on pohlak suutnud luua olukorra, kus EJL-i suursponsor allkirjastab sponsorlepingu ka floraga. jällegist 100 000€ iga aastal puhast raha eelarvesse.
              See info ei vasta tõele. Ainus ühine suursponsor (jätan välja varustussponsori (Nike), sest see on paljudel klubidel) on Tele2 (lepingud ja tegevused mõistagi erinevad) - see diil sündis sellest, et Tele2 juht oli Flora lapsevanem, kes oli huvitatud mõlema organisatsiooni toetamisest. Lisaks eksid sa Tele2 aastases toetussummas - see on avalikult välja käidud ja ei ole kaugeltki see, mida väidad olevat.

              Ühe katuse all, muide, on jalgpalliliit ka Paide Linnameeskonnaga (kontor Arenal), Levadiaga (loo˛ ja kodumängud Arenal), Eesti Jäähokiliiduga (kontor Arenal) jne.

              Algselt postitas fcgonga Vaata postitust
              ja seda saadet ma ei viitsi kuulata.
              Soovitan. Jürgensi kohta saaksid oma küsimustele mitu vastust.

              Kommentaar


                Aasta on 2040.

                Asula 4 on vee all, 2/3 A. Le Coq Arenat hävinud happevihmade tagajärjel ning ainukene aktiivne teema siin foorumis "Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?".
                Imperaator Pohlak istub endiselt oma troonil ja peab monoloogi, vestides jüngrid rõõmsalt hõikamas: "KTM! KTM! KTM!" (Kill Them Mommy) aga keegi endiselt ei vastuta.

                Kommentaar


                  Oleks võind ikka panustada (mängu) õppimisele.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    ja seda saadet ma ei viitsi kuulata. pohlakut juba 20 aastat kuulnud ja see inimene pole kunagi midagi valesti teinud - eesti koondis oma olematu tulevikuga (vaata ka noortekoondiste tulemusi) ja premium liiga euroopa nõrgim. sellised intervjuud PEAVAD olema teravad, mitte "a lasta räägib oma jutu ära". ta on rääkinud ja kõike on tehtud tema jutu järgi. kuna ta vastutab, siis peavad ajakirjanikud tal nõudma vastuseid, mitte lasta tal demagoogitseda. vastutab juht ja teisiti ei saa olla.
                    Krt, enam ei saa seda asja kõrvalt vaadata ja ütlen kah paar sõna. Olen samuti arvamusel, et sellised intervjuud peavad olema teravad, aga see eile avaldatud podcast on minu arvates tüüpiline viimase aja SN üllitis. Ma ei saa lihtsalt aru, et kuidas üks inimene on kõik need bussitäied mõistikke inimesi lihtsalt ära tinistanud, ulme lihtsalt.
                    Ma tõesti ei tea, et millised on näiteks Kasperi eraelulised kohustused, aga mulje praegu on (vabandan, kui see on vale), et mammud on kõvasti pitskruvi vahel ja kriitilisema sisuga küsimusi sellistel teemadel oodata ei ole mõtet, sest SNist "lahkumine" oleks argielulistelt ebmameeldivate tagajärgedega. Õnneks on SN podcastile paar konkurenti, näiteks Futboliit ja selle vedaja Raul Ojassaar, kelle kõigi mõtetega ma nõus pole, aga ta siiski teeb teravama sisuga saateid, jõudu talle!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas fcgonga Vaata postitust
                      lisaks uurisin, mis asi see soccernet OÜ on, millest 51% kuulub florale. aastatatetagune soccerneti ja EJL- ühinemiskatse, mis küll ebaõnnestus. aga üheski tollases ega hilisemas artiklis ei ole sõnakestki florast, vaid ikka liidust. aga liidu ja flora asjapulkade jaoks on see olnud ja on ka tulevikus üks ja sama.
                      Uurisid siis lõpuni ka, et tegemist ei ole portaali haldava firmaga? Vaata OÜ Vutivõrk ja siis näed seal ka liitu.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas asdf Vaata postitust
                        See info ei vasta tõele. Ainus ühine suursponsor (jätan välja varustussponsori (Nike), sest see on paljudel klubidel) on Tele2 (lepingud ja tegevused mõistagi erinevad) - see diil sündis sellest, et Tele2 juht oli Flora lapsevanem, kes oli huvitatud mõlema organisatsiooni toetamisest. Lisaks eksid sa Tele2 aastases toetussummas - see on avalikult välja käidud ja ei ole kaugeltki see, mida väidad olevat.

                        Ühe katuse all, muide, on jalgpalliliit ka Paide Linnameeskonnaga (kontor Arenal), Levadiaga (loo˛ ja kodumängud Arenal), Eesti Jäähokiliiduga (kontor Arenal) jne.



                        Soovitan. Jürgensi kohta saaksid oma küsimustele mitu vastust.
                        Kuidas siis oleks võimalik ühel Eesti spordiklubil omada kontorit mis on ühenduses A le Coqi riietusruumiga. Kasutada varustuse jaoks sealset ladu ja pesumasinaid. Kasutada igapäevaselt seal kööki.
                        Korraldada kõikide gruppide noortetreeninguid lilleküla kompleksis.

                        Kuidas see aus konkureerimine neile jalgpalliliidu objektidele käib?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas asdf Vaata postitust
                          Ühe katuse all, muide, on jalgpalliliit ka Paide Linnameeskonnaga (kontor Arenal), Levadiaga (loož ja kodumängud Arenal), Eesti Jäähokiliiduga (kontor Arenal) jne.
                          EJL töötajana oleks oluliselt targem olla lihtsalt vaiki kui tulla selliste argumentidega.

                          Kommentaar


                            Kuulasin ka saadet. Oli mida kuulata.
                            Kihvt oli see koht, kui boss käskis ühel saatejuhtidest pädevuse järgi ritta panna liidu president, ajakirjanikud ja fännid. Saatejuht astus miinile, vastas ja siis boss lükkas ägedaid mõttemänge. See oli geniaalne käik Aivarilt. Oossom.
                            Siis veel Kareli munad.
                            Ja ka Mihkli hurjutamine Kareli sõnavõttude pärast.
                            Üldises plaanis ei ole Aivarile ajakirjanike hulgas vastast. Maybe Pahv...
                            Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                            Kommentaar


                              Ma olen jõudumööda Tammeka fänn juba üle kümne aasta kindlasti ja minu puhul langes mängude külastatavus kohe, kui mingi periood sigines Tammekasse terve plejaad väljamaalasi välistreeneri käe all ja ma ei kippunud enam mängudele. Nüüd jälle, viimastel hooaegadel, ei jää kodumänge enam vahele. Anoh, too periood olid tulemused ka kehva, võib-olla oli asi selles...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                                Kuidas siis oleks võimalik ühel Eesti spordiklubil omada kontorit mis on ühenduses A le Coqi riietusruumiga. Kasutada varustuse jaoks sealset ladu ja pesumasinaid. Kasutada igapäevaselt seal kööki.
                                Korraldada kõikide gruppide noortetreeninguid lilleküla kompleksis.

                                Kuidas see aus konkureerimine neile jalgpalliliidu objektidele käib?
                                Flora on rentinud jalgpalliliidult ruumid, kus nad toimetavad. Flora ei kasuta jalgpalliliidu ladu ja pesumasinaid, neil on oma ladu ja oma pesumasinad. Köök on Flora poolt renditud ja sisustatud. Lillekülas ei treeni kõik Flora grupid, küll aga paljud.

                                Lillekülas on treeninud veebruarikuu sisehalli, Nike ja Sportland Arena graafikute järgi sellised klubid (mõistagi väiksemas mahus kui Flora, kes on Sportland ja Nike Arena suurim rentnik; NB! Siia ei ole arvestatud sisse treeningmänge, vaid ainult treeningud): FC Kuressaare, Paide Linnameeskond, Nõmme Kalju FC, Narva Trans, FCI Levadia, Keila JK, JK Tallinna Kalev, TJK Legion, Läänemaa JK, FC Reaal, JK Türkiis, FC Olympic, JK Piraaja, FC Hell Hunt, Paide Linnameeskond III, erinevad koondised, Arte jalgpalliklass ja -akadeemia, kohtunikud. Ehk siis kui sul on võistkond ja soovid endale treeningaega Lillekülas, siis kirjuta jalgpalliliitu ja kui vähegi on aegu, siis pakutakse seda võimalust.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X