320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?\'

    sellel tehingul on samasugune halb mekk juures nagu Kopli vanamutilt ostetud puskaril

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?\'

      Algselt postitas eestimees


      sellel tehingul on samasugune halb mekk juures nagu Kopli vanamutilt ostetud puskaril
      sa peaksid mingi parema võrdluse tooma, paljud ei kujuta vist seda puskari maitset ette.
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?\'

        Algselt postitas elx


        Algselt postitas eestimees


        sellel tehingul on samasugune halb mekk juures nagu Kopli vanamutilt ostetud puskaril
        sa peaksid mingi parema võrdluse tooma, paljud ei kujuta vist seda puskari maitset ette.
        ok...sellel tehingul on samasugune halb mekk juures nagu vaadates tv3´st õiget vaikut

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?\'

          Tänastest Postimehe lugudest on minu jaoks kaks väga huvitavat küsimust ja vastust.

          http://www.postimees.ee/230706/esileht/majandus/210296.php
          http://www.postimees.ee/250706/esileht/arvamus/210540.php

          1) Kui suurt tuge on laenumaksete tasumisel oodata rahvusvahelistelt jalgpalliorganisatsioonidelt?
          See ei ole teema, mida peaks ajakirjanduse vahendusel arutama hakkama.

          2) Kui palju on veel vaja raha selleks, et staadion lõpuni ehitada?
          Staadionil on erinevaid valmiduse astmeid ja jalgpalli seisukohalt on üks neist praegugi käes. Maksumuse üle arutamist ei pea praeguses staadiumis õigeks.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?\'

            Ma ei saa aru, miks esitatakse küsimusi nagu „Kui palju on veel vaja raha selleks, et staadion lõpuni ehitada?” ning miks Pohlak peab vastama niisugustele küsimustele. Lilleküla staadion on saanud temale omandiks ning ta teeb oma eraomandiga mis ta tahab.

            Kommentaar


              Tänases Eesti Päevalehes on väga veider lugu Eesti Jalgoalli Liidust ja PWC auditist. Tõnu Sireli vastus on selline, et siit saab küll välja lugeda vaid ühe - midagi on totaalselt perses ja nüüd üritatakse seda varjata, sest PWC tegi kindlasti auditit (seda kinnitasid nende töötajad) ja EJLi eelnev dokumentide varjamine/unustamine/aeglus oli ka teada.

              -----

              EPL esitas Eesti jalgpalliliidule (EJL) neli küsimust, mis puudutavad majandusauditit, mis jäi alaliidul kevadel UEFA-le esitamata. EJL-i peasekretäri Tõnu Sireli vastus.

              •• Millal valmib PriceWaterhouseCoopersi (PWC) audit EJL-i viimase viie aasta majandustegevusest, mille tellis kevadtalvel UEFA?

              •• Miks EJL viivitas andmete esitamisega PWC-le – väidetavalt lükkus auditi valmimine seetõttu pidevalt edasi?

              •• Mida on EJL vastanud UEFA-le, kui UEFA-st on küsitud auditi valmimise edasilükkumise põhjuseid?

              •• Kas PWC audit saab kunagi üldse valmis?

              Kõik neli teiepoolset küsimust põhinevad absoluutsel väärinformatsioonil, valedel ning on Eesti Jalgpalli Liitu laimavad. Kinnitan, et teie infoallikad petavad teid kapitaalselt. Ka varem on Eesti Päevaleht soovinud avaldada taolist väärinformatsiooni ja kahjustada sellega alusetult Eesti Jalgpalli Liidu mainet. Rohkem mul selle kohta kommentaare ei ole. Lisaks pean vajalikuks öelda, et Eesti Jalgpalli Liidul on UEFA-ga suurepärased suhted ja meil ei ole selles vallas mitte mingisuguseid probleeme.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Kahju et luutik pole enam ammu foorumis käinud Saaks huvitavaid kommentaare jälle.
                League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                Kommentaar


                  Postimehe küsimus:

                  Mõni aeg tagasi jõudis meediasse info Eesti Jalgpalli Liidu (EJL) ebakõladest oma töös. Kas FIFAl on EJLile mingeid etteheiteid?

                  Blatteri vastus:

                  FIFA delegatsioon osales teie jalgpalliliidu üldkogul ja mingeid ebakõlasid ei leitud. Praegu, tihedas koostöös Eesti Jalgpalli Liiduga, arutame me EJLi põhikirja täiustamist, kindlustamaks, et EJL töötab professionaalselt ja on kaitstud negatiivsete mõjude eest. Iga-aastane audit, mis on kohustuslik kõigile alaliitudele, mis FIFA finantsprogrammist toetust saavad, on praegu valmimisel ja peagi saame selle tulemused teada.

                  FIFA eesmärk on assisteerida ja teha oma liikmetega koostööd, et aidata neil oma riigis jalgpalli arendada. Meie roll on ka hoida silm peal alaliitudel, et nad kasutaksid FIFAlt saadud toetust targalt ja viiksid edukalt läbi koolitusi. Eesti Jalgpalli Liiduga pole meil mitte mingeid probleeme olnud.

                  Kommentaar


                    Huvitav, et olevad inimesed kes arvavad et audiidi otsused võivad Blatteri öeldule (et kõik läheb tip-top) vastada

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Sats1 Vaata postitust
                      Huvitav, et olevad inimesed kes arvavad et audiidi otsused võivad Blatteri öeldule (et kõik läheb tip-top) vastada

                      palun tõlget

                      Kommentaar


                        Ma sain asjast nii aru et. Huvitav, et on inimesi, kes arvavad, et auditi otsused võivad Blatteri öeldule vastata?

                        Kommentaar


                          (Väike OT rahateemadelt iskuteemale.)

                          Kes palju teeb, see kaugele jõuab. Oli vist nii?
                          Selline ootamatu kohtumine

                          sai mulle omaks Lõuna-Prantsusmaal.Mjah, ise küll ei viitsiks nii pikka autoreisi ette võtta(kuigi neid on minevikus tehtud), seega minu kaabu talle.
                          See oli ka ainuke Eesti registrimärki kandev auto, mis mulle silma jäi, seega üllatus seda suurem

                          Ps. vabandused juba ette, juhul kui riivasin kellegi privaatsust.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas bianconeri Vaata postitust
                            (Väike OT rahateemadelt iskuteemale.)

                            Kes palju teeb, see kaugele jõuab. Oli vist nii?
                            Selline ootamatu kohtumine

                            sai mulle omaks Lõuna-Prantsusmaal.Mjah, ise küll ei viitsiks nii pikka autoreisi ette võtta(kuigi neid on minevikus tehtud), seega minu kaabu talle.
                            See oli ka ainuke Eesti registrimärki kandev auto, mis mulle silma jäi, seega üllatus seda suurem

                            Ps. vabandused juba ette, juhul kui riivasin kellegi privaatsust.
                            Pole ju mingi saladus, et Pohlak kardab lennukiga sõita sama palju kui kurat välku. Seega pole imestada midagi.
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              no kuda kuradi moodi see meie jalgpalli AU, MÕISTUSE ja SÜDAMETUNNISTSUE tänane õhtulehe kirjatükk jalgpallile kasuks tuleb?

                              Kommentaar


                                Samas tal on ju selles suhtes õigus, et Levadia oleks võinud nende aastate jooksul juba ise oma kodustaadionil valgustuse olemasolu tagada. Mitte et EJL poleks jälle lollusega hakkama saanud, aga samas praegu jääb ka selline mulje, et kõik teised on süüdi, ainult Levadia omad on ilmsüüta lambukesed, kellele jälle ära tehti. No ei ole päris nii.
                                Aga, Pohlakule omast põhjendamatult emotsionaalset kõnekasutust kõrvale jättes häirib mind isiklikult antud artikli juures kõige rohkem see, et autori nime alla on märgitud "jalgpallijuht". Jääbki nagu "natuke" arusaamatuks, et kellena ta siis nüüd seekord esineb. Liidu asepresidendina? Konkureeriva klubi juhina? Lihtsalt "isakesena"? Sest mulje kaldub just selle viimase variandi poole, mis paraku on ka neist kõige hullem. Taheti kuidas taheti, välja kukkus igatahes jälle jõle magedalt .
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X