320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?\'

    Algselt postitas Ono


    sorri, aga sa vajad tugevat meditsiinilist abi
    Ja kust sa veel välja ilmusid? Soolapuhuja justkui kohe.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?\'

      palun saa natuke vanemaks

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?\'

        Kui teemakohast arutlust ei toimu ja teineteise sõimamine jätkub, siis lähevad mõned kasutajad \"vahetusmeeste pingile\" puhkama.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?\'

          Algselt postitas luutik

          Mis üldse oleks saanud, kui Flora oleks omale ehitanud max 3000-se hubase väikese staadioni. Kus me siis mahutaks oma praeguse arvuka publiku?
          Riik oleks ehitanud Rahvusstaadioni, mida valitsuses ja Kultuuriministeeriumis omal ajal ka arutati.
          Loodus tühja kohta ei salli

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?\'

            Täitsa võimalik ,et olekski.

            Pohlak on sellist tüüpi mees kes tahab kõike ise teha.
            Kui keegi hakkab ise midagi tegema siis mees on kohe platsis jutuga \"ma teen ise ,mul spetsialistid olemas, panen ise kõvasti pappi ja pärast lasen kõigil kasutada\"
            Ja kui asjast ei saa seda mis alguses oodati siis kirub teisi, et Te ei aidanud jne.
            Hea ju öelda \"mul pole midagi ,teil pole sedagi\" aga nagu eelmine kõneleja ütles \"loodus tühja kohta ei salli\"
            Kahjuks on inimesed(otsustajad) lasknud Pohlakul ennast ilusti pehmeks rääkida ja me pole siiani teada saanud ,kas tühi koht oleks täidetud.



            Kommentaar


              Vastus teemale \'Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?\'

              Mõnus targutamine. Oleks-poleks. Ma mäletan 10-12 aastat tagsi kui elasin veel tartus esitleti Eesti Rahva Muuseumi projekti, mingid Pärnu noored arhitektid, kõik olid sillas. Nüüd on terve kümnendik mööda läinud kui lõpuks paar kud tagasi uut projekti ehitati. Millal ehitama hakatkse, millal valmis saab...

              Fakt on see, et Pohklak võttis kätte ja tegi ära. Jutupaunikud need, kes kuskil foorumites või meedias targutavad, et küll teeks ja küll ehitaks.
              Y R A

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?\'

                Nüüd on see siis käes UEFA: Eesti jalgpalliliidu üldkoguga tuleb oodata

                Huvitav kui kaugele ühel mehel lastakse eesti jalgpalli hävitamisega minna?
                Segased (et mitte öelda kriminaalsed) rahaasjad, tülid oma lähimate kaasvõitlejate ja toetjatega nüüd siis lõpuks ka oma peamise rahastaja - UEFA-ga.

                Lõhnab kõvasti selle järgi, et inglismaad me Arenal mängimas ei näe.

                Ootan põnevusega \"valvekommentaator\" luutiku hämavaid ja õigustavaid põhjendusi.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?\'

                  Isiklikult loodan, et mingeid hirmsaid avastusi auditi käigus ei tehta. Jalgpallile oleks nii parem. Kannik astuks tagasi ja tulek uus ja parem ... ohh, sinisilmse lootused.

                  \"FIFA ja UEFA kutsuvad ülalnimetatud küsimuste arutamiseks EJL-i presidendi, asepresidendi Pohlaku, peasekretäri ja õiguskomisjoni juhi 10. märtsiks FIFA peakorterisse Zürichisse nõupidamisele.\" - Ei tea, kuidas nad seal hakkama saavad, kindlasti paistavad sisemised pinged ja mittemõistmised välja.

                  Aga Pohlak paneb muidugi suht ülbet. Suhtumine ei ole põrmugi muutunud.
                  League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?\'

                    Algselt postitas oku


                    Ei tea, kuidas nad seal hakkama saavad, kindlasti paistavad sisemised pinged ja mittemõistmised välja.

                    Seda pulli tahaks ka mina näha. Viimasel EJLi kokkusaamisel olevat üks osapool sõimanud teist varasteks ja teine esimest pedede pundiks. Loodetavasti selliseid väljendein nad seal ei kasuta ja suudavad ikka viisakaks jääda.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?\'

                      Nende lõikude:
                      Hilisemad muudatused, mille pärast Indrek Kannik võitleb, on poliitilised ja kannavad endas võimuvõitluse ning tulevikus probleemide tekitamise pitserit.
                      ja eriti
                      Indrek Kannik on vastava avalduse EJL-ile esitanud, aga teades, et mehe jaoks, pole enam ammu oluline mitte jalgpall, vaid senitehtu hävitamine, ei imestaks põrmugi, kui ta lahkumisavalduse tagasi võtab.
                      eest võib Pohlakule aasta paranoiapreemia küll rahumeeli üle anda. Ja \"meil pole reedel aega\" on ikka eriti nahhaalne suhtumine.

                      Aga see selleks, pole nende isiklike konfliktide juures ninapidi olnud ja päris puhas poiss ei ole seal kindlasti kumbki. Enim huvi tekitas minus hoopiski Pohlaku vastus järgmisele küsimusele:

                      \"Kas EJL-i põhikirja tuleks teha muudatus viia juhtorganite valimised läbi salajasel hääletusel, nagu FIFA/UEFA on soovitanud?

                      EJL-i üldkogul on alati õigus selline otsus vastu võtta ja kindlasti pole tegemist punktiga, mille sisseviimine aitaks jalgpallielu arendada.\"


                      Mul oleks selle peale endal üks hästi konkreetne küsimus. Et kas keegi seletaks lollile lihtsalt ja selgelt, mismoodi salajane hääletus jalgpallielu arendamist pärsib? Aitäh.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?\'

                        Algselt postitas vincent
                        Mul oleks selle peale endal üks hästi konkreetne küsimus. Et kas keegi seletaks lollile lihtsalt ja selgelt, mismoodi salajane hääletus jalgpallielu arendamist pärsib? Aitäh.
                        Sest nii poleks ju teada, kes on Eesti jalgpalli vaenlased!

                        Simple!
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?\'

                          Algselt postitas Martin


                          Algselt postitas vincent
                          Mul oleks selle peale endal üks hästi konkreetne küsimus. Et kas keegi seletaks lollile lihtsalt ja selgelt, mismoodi salajane hääletus jalgpallielu arendamist pärsib? Aitäh.
                          Sest nii poleks ju teada, kes on Eesti jalgpalli vaenlased!

                          Simple!
                          daa...

                          mis siin salata - ma eeskätt ootaks huvitavaid ja adekvaatseid selgitusi neilt kodanikelt, kes Pohlaku jalataldu suudlevad siin foorumis. nimesid nimetamata
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?\'

                            Tegelt oleks ikkagi õige et kõik kahtlased asjad fifa ja uefa poolt nüüd ka välja toodaks, et ei toimuks mingit kokkuleppe asja.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?\'

                              Fifa ja Uefa on jalgpallivaenlased nr. 1!!!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?\'


                                Kel viitsimist võib ka tänast raadiosaadet kuulata kus juttu Eesti jalgpallist.


                                Tund Sporditähega

                                Kommentaar

                                Working...
                                X