320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eestimees Vaata postitust
    see pole küll põhjus miks ott lahkus
    Perekonna probleemid ka. Ning tema isa (usutegelane) elas tol ajal Rootsis.

    Kommentaar


      läksime teemast mööda jälle

      Kommentaar


        Algselt postitas Sats1 Vaata postitust
        Perekonna probleemid ka. Ning tema isa (usutegelane) elas tol ajal Rootsis.
        foorum pole see koht kus nüüd oti eraelu probleeme hakkame lahkama

        Kommentaar


          No Reim käis omal ajal ikka meeletult paljudes klubides testimas, Inglismaal ja mujalgi, isegi Lõuna-Koreas. Burnley, Derby, Forest, Pompey, Northampton - neid klubisid oli ikka päris mitu ja päris kõrgel tasemel. Miks lepingut ei saanud - siinkohal tuleb olla nõus Pohlaku arvamusega. Ehk siis eeskätt seetõttu, et tal ei ole ühte konkreetset väga head omadust nagu nt Operil kiirus, millega kohe silma jääks. Pealegi ei olnud Eesti tollal ka ELis, seetõttu tööloa küsimused jne. Nagu Sats1 ka ise ütles, siis ka Kristal käis proovimas Inglismaal Man Citys ja Ipswichis, lisaks veel Iisraelis, Rootsis, Saksamaal... Allase ja Zaho kohta ballack juba mainis, et on samuti käinud testimas. Võib ju siis tõesti öelda, et taset ei jagunud, aga üsa vale oleks väita, et need mehed ei tahtnud Eestist välja saada. Praegu jääb seda teemat lugedes kohati mulje, et kui Eestis vähegi silma paitev mees kohe välisliigasse ei saa, siis oleks justkui tal endal midagi viga - ei ole ju, anname endale siiski aru, et siit korralikku välismaa klubisse saamine on pigem äärmiselt positiivne üllatus kui reegel. Euroopa mõistes (maailmast rääkimata) on meie mängijad ja eriti meie liiga ikkagi paras perifeeria.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Algselt postitas vincent Vaata postitust
            No Reim käis omal ajal ikka meeletult paljudes klubides testimas, Inglismaal ja mujalgi, isegi Lõuna-Koreas. Burnley, Derby, Forest, Pompey, Northampton - neid klubisid oli ikka päris mitu ja päris kõrgel tasemel. Miks lepingut ei saanud - siinkohal tuleb olla nõus Pohlaku arvamusega. Ehk siis eeskätt seetõttu, et tal ei ole ühte konkreetset väga head omadust nagu nt Operil kiirus, millega kohe silma jääks. Pealegi ei olnud Eesti tollal ka ELis, seetõttu tööloa küsimused jne. Nagu Sats1 ka ise ütles, siis ka Kristal käis proovimas Inglismaal Man Citys ja Ipswichis, lisaks veel Iisraelis, Rootsis, Saksamaal... Allase ja Zaho kohta ballack juba mainis, et on samuti käinud testimas .
            Eesti polnud jah EL-is. Aga kui tegija mees oled, siis välismaale ka pääsed. Kuusmaa ja Sokk mängisid Euroopa absoluutses tippklubis.
            Kõva mees pääseb välismaale nii Pohlaku toega kui ka Pohlaku segamisega.

            Kommentaar


              Algselt postitas Vürst Vaata postitust
              Eesti polnud jah EL-is. Aga kui tegija mees oled, siis välismaale ka pääsed. Kuusmaa ja Sokk mängisid Euroopa absoluutses tippklubis.
              Neil ju joppas, et vanaemad olid kreeklannad
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                Allase ja Zaho kohta ballack juba mainis, et on samuti käinud testimas. Võib ju siis tõesti öelda, et taset ei jagunud, aga üsa vale oleks väita, et need mehed ei tahtnud Eestist välja saada
                Miks siis Allas ning Zaho ei liitu Soome ML juhtivate klubidega või Rootsi-, Norra ML teisejärguliste klubidega?

                Kommentaar


                  Vaat seda pead küll juba nende käest küsima. Allas muidugi on pidevalt katki ka olnud, nii on suht raske mingit lepingut saada. Üldiselt tundub, et ei ole mõtet edasi vaielda, sina oled kindel, et on olemas mingi kindel liik nagu "kodusistujad" mängijad ja mina jällegi leian, et see teooria on jama ning põhjused on mujal. Aga las siis jääda mõlemale oma arvamus.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vincent Vaata postitust
                    sina oled kindel, et on olemas mingi kindel liik nagu "kodusistujad" mängijad ja mina jällegi leian, et see teooria on jama ning põhjused on mujal
                    Arvad, et meie ML-s ei ole pallureid keda saaks arvama “kodusistujate” hulka? Mis sa mõtled, näiteks, Tselnokovi kohta?

                    Kommentaar


                      Mõned mehed soovivad siiski et Eesti liiga jalgpall oleks kõvema tasemega ning jäävad siia. Egsa välismaal kuskil esiliigas mängida ei ole ka just lõbus. Levadia soovib midagi Euroopas ka midagi saavutama hakata. Pole ju mõtet palgata välismaalasi kui nad omadest paremad ei ole. Samm haaval kodune liiga paremaks et lastel oleks kus mängida.

                      Kommentaar


                        Kas mulle tundub või kohtunikud hoiavad mängudes Flora süsteemi klubisi?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas HABE Vaata postitust
                          Kas mulle tundub või kohtunikud hoiavad mängudes Flora süsteemi klubisi?
                          sulle tundub...
                          Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                          Kommentaar


                            Algselt postitas HABE Vaata postitust
                            Kas mulle tundub või kohtunikud hoiavad mängudes Flora süsteemi klubisi?
                            äkki räägiks lähemalt?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ballack Vaata postitust
                              äkki räägiks lähemalt?
                              flora 2 vs kalju

                              Kommentaar





                                Palju õnne, Aivar!!!
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X