320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ffs uurige järgi mis on pohlak teinud eesti jalgpalli arendamiseks ja siis rääkige :/

    Kommentaar


      Algselt postitas Kuke21 Vaata postitust
      ffs uurige järgi mis on pohlak teinud eesti jalgpalli arendamiseks ja siis rääkige :/
      Pohlak on tinud head tööd, aga mingil ajal on anda teatepulk edasi, mitte ette kujutada oma kunagist edu jätkumist. Poliitikast on samasugune näide ette Savisaare kujul. Kunagi aitas Eesti riigil taasiseseisvuda aga nüüd on juba rohkem ees Eesti arenemisel.

      Kommentaar


        Küsiks siis nii, et kellele konkreetselt see teatepulk edasi tuleks anda?

        Kes on need konkureerivad energiapommid, kel Eesti jalgpalli arendamiseks oskusi ja kogemusi Pohlakuga võrreldavalt?
        Which ship has never docked at Liverpool?
        The Premiership.

        "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

        Kommentaar


          Algselt postitas sicmic Vaata postitust
          Küsiks siis nii, et kellele konkreetselt see teatepulk edasi tuleks anda?

          Kes on need konkureerivad energiapommid, kel Eesti jalgpalli arendamiseks oskusi ja kogemusi Pohlakuga võrreldavalt?

          Ega ole neid olemas ja niipea tulemas.Vinguda ja äliseda oskavad paljud
          Ma armastan jalgpalli!

          Kommentaar




            imestusest pikali.
            vaat, kes räägib.

            mul on õudne, ausalt.

            See meenutab mulle sama levelit, kui kamraad Schwede paar päeva tagasi Postimehes võidusambast: moodsa kunsti häda olevat see, et ta ei ole varsti moodne.

            Orwell, rsk.

            Mul on ainult kaks küsimust. Kas ma suudan kujutada ette, et samasuguse avalduse kirjutaks näiteks Soome jalgpallijuht? Või veel parem, Rootsi oma? Ma ei suuda.
            Kas ma suudan kujutada ette, et sellise avalduse kirjutaks Läti jalgpallijuht? Või veel parem, Venemaa või Valgevene oma?
            Miks ka mitte? Muidugi suudaks nad kirjutada sellise loo...
            14. september 2006, Tallinn

            Kommentaar


              klubis mängimine on jalgpalluri talendi automaatne ja häbenemist mittevajav vahetamine rahaks ja koondise esindamine ande ehe esitamine vaba tahte vormis selle eest kompensatsiooni saamata – ma ei tea, kas olete sellele mõelnud, aga nende kahe sarnase tegevuse vahel on suur erinevus.............

              .....Tean, et Andres Operil on olnud halvad nõuandjad – tundlikku ja mõjutatavat poissi koos tema andega on vahetatud rahaks julmalt ja nii mitmel tasandil kui vähegi võimalik – tunnistan, et ei ole midagi sellist teatud seoses varem kohanud, aga ei saa ega taha üksikasjadesse laskuda –, kuid alaliidu juhina pean seisma selle eest, et Andrese ja Eesti jalgpalli jaoks jääks alles ka too teine, lihtinimlik ja vabatahtlik tasand.
              Ehk olen ma lihtsalt rumal inimene, kes asjadest aru ei saa, aga kas Pohlak mitte ei ähvardanudki Operilt just selle vabatahtlikku tasandi ära võtta? Ta ütleb ju ise ära, et koondise esindamine on vabatahtlik. Oper, arvatavasti vabast tahtest, otsustas loobuda Andorra mängus osalemisest ning nüüd soovib Pohlak temalt selle võimaluse olukorra kordudes üldse ära võtta, muutes sellega ka koondise esindamise sunniviisiliseks.
              20 LEGEND

              Kommentaar


                Algselt postitas vtp Vaata postitust
                Ehk olen ma lihtsalt rumal inimene, kes asjadest aru ei saa, aga kas Pohlak mitte ei ähvardanudki Operilt just selle vabatahtlikku tasandi ära võtta? Ta ütleb ju ise ära, et koondise esindamine on vabatahtlik. Oper, arvatavasti vabast tahtest, otsustas loobuda Andorra mängus osalemisest ning nüüd soovib Pohlak temalt selle võimaluse olukorra kordudes üldse ära võtta, muutes sellega ka koondise esindamise sunniviisiliseks.
                Põhimõtteliselt ajad sa asjad veidi sassi ja seega oledki rumal.
                Mina olen sellest koondiseesindamisest nii aru saanud, et kui mängija ei taha koondises mängida, siis peab ta avalikult teatama, et ta koondises mängida ei soovi. Kui ta seda teatanud ei ole, siis ei või ta koondisemängult, kuhu teda kutsuti, puudumise ajal oma klubi eest mängida. Ka vigastuse tõttu puududes ei tohi ta 2 päeva pärast klubi eest mängima hakata.

                Kommentaar


                  Jah, ma ühtiks Urmariga. Kogu probleem on infovahetuses õigemini selle lonkamises. Loomulikult otsustab mängija, mida ta teeb ja nagu olen varem märkinud, siis Operi otsus on täiesti ok, aga seda oleks võinud ennem mängu teada anda. nii EJLile kui ka pressile.

                  Kommentaar


                    Võtaks siis ka sõna. Tundub, et see raiumine, et Pohlak on paha-paha-paha ja tema oponendid on head-head-head, ei taha kuidagi lõppeda. Kahju, kui ühel hetkel peaks suurem mass sellise propaganda pealt seda hakkamagi arvama.
                    Jah, kahtlemata on Pohlakul üksjagu miinuseid, kahtlemata on tema samme tihti raske mõista, kahtlemata on ta keerukas isiksus. Ent kõiges, mis jalgpalli juures on halb, Pohlakut süüdistada on hale.
                    Mina süüdistaks iseend, et ei käinud Levadia - TVMK mängu vaatamas ega andnud panust suuremale pealtvaatajate arvule. Ma süüdistaks korrumpeerunud ametnikke ja nendega mestis olevaid ärimehi, kes jagavad riigi toetust ja sponsorlusraha käsi-peseb-kätt stiilis. (Konkreetne näide korvpallist, mille viimase aja eduloo puudumist heidetakse Pohlakule ette: ehitusfirma X andis Y miljonit krooni korvpalliklubile W, millega on seotud linna kõrge ametnik Q - iseenesest olnuks see tore uudis. Paraku andis linn 7Y miljonit krooni sama ehitusfirma poolt arendatud projekti tagasi.)
                    Lisaks süüdistaksin klubisid, kes ei viitsi jännata toitlustuse ja pealtvaatajate teenindamisega, et rahvas tunneks end mängul oodatuna. Kuna siinne lugejaskond on juba ammu teada, siis teatakse ka seda, et olen Kaleviga seotud ja tunnistan: ka Kalevil on palju asju paremini teha. Ja seal ei saa mina ega keegi teine Pohlakut süüdistada.
                    Kurb on see, et Pohlak raiskab aega sellistele jamadele ja pole osanud ajakirjanikku selles mõttes pikalt saata, et pole vaja seda Operi asja kommenteerida ja asi vask. Nüüd jauravad kõik sellel teemal, süüdistavad üksteist ning vaid ajakirjanikud itsitavad pihku.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Raimo Vaata postitust
                      Võtaks siis ka sõna. Tundub, et see raiumine, et Pohlak on paha-paha-paha ja tema oponendid on head-head-head, ei taha kuidagi lõppeda. Kahju, kui ühel hetkel peaks suurem mass sellise propaganda pealt seda hakkamagi arvama.
                      Jah, kahtlemata on Pohlakul üksjagu miinuseid, kahtlemata on tema samme tihti raske mõista, kahtlemata on ta keerukas isiksus. Ent kõiges, mis jalgpalli juures on halb, Pohlakut süüdistada on hale.
                      Mina süüdistaks iseend, et ei käinud Levadia - TVMK mängu vaatamas ega andnud panust suuremale pealtvaatajate arvule. Ma süüdistaks korrumpeerunud ametnikke ja nendega mestis olevaid ärimehi, kes jagavad riigi toetust ja sponsorlusraha käsi-peseb-kätt stiilis. (Konkreetne näide korvpallist, mille viimase aja eduloo puudumist heidetakse Pohlakule ette: ehitusfirma X andis Y miljonit krooni korvpalliklubile W, millega on seotud linna kõrge ametnik Q - iseenesest olnuks see tore uudis. Paraku andis linn 7Y miljonit krooni sama ehitusfirma poolt arendatud projekti tagasi.)
                      Lisaks süüdistaksin klubisid, kes ei viitsi jännata toitlustuse ja pealtvaatajate teenindamisega, et rahvas tunneks end mängul oodatuna. Kuna siinne lugejaskond on juba ammu teada, siis teatakse ka seda, et olen Kaleviga seotud ja tunnistan: ka Kalevil on palju asju paremini teha. Ja seal ei saa mina ega keegi teine Pohlakut süüdistada.
                      Kurb on see, et Pohlak raiskab aega sellistele jamadele ja pole osanud ajakirjanikku selles mõttes pikalt saata, et pole vaja seda Operi asja kommenteerida ja asi vask. Nüüd jauravad kõik sellel teemal, süüdistavad üksteist ning vaid ajakirjanikud itsitavad pihku.
                      olles nüüd kogu selle jama Pohlak vs. Oper teemal läbi lugenud, siis Raimo kommentaar on esimene,kust ei paista läbi kas lihtsalt lauslollus, või naiivne pime viha. Võiks siinkohal ehk tõesti selle teema ära lõpetada. Eks elu näitab,mis edasi saab.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jaak Vaata postitust
                        olles nüüd kogu selle jama Pohlak vs. Oper teemal läbi lugenud, siis Raimo kommentaar on esimene,kust ei paista läbi kas lihtsalt lauslollus, või naiivne pime viha.
                        jah, aga vb osundad, milline osa tema pikast jutust teemasse on? 1 lause leidsin:

                        - pole osanud ajakirjanikku selles mõttes pikalt saata, et pole vaja seda Operi asja kommenteerida ja asi vask

                        tagantjargi targutusteks stiilis 'mis-oleks-olnud-kui' on juba natuke liiga hilja,
                        Pohlak oli esimesi, kes avalikult sel teemal s6na v6ttis, k6ik muu on t6esti ainult emotsionaalsed karjed ja pinnavirvendus

                        Võiks siinkohal ehk tõesti selle teema ära lõpetada. Eks elu näitab,mis edasi saab.
                        see pole sugugi paha m6te
                        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                        (Seinfeld, The Pitch)

                        Kommentaar


                          [QUOTE=vaikiv mees;809050]jah, aga vb osundad, milline osa tema pikast jutust teemasse on? 1 lause leidsin:

                          - pole osanud ajakirjanikku selles mõttes pikalt saata, et pole vaja seda Operi asja kommenteerida ja asi vask


                          Ma arvan, et see sõltub vaatepunktist - lühikeses perspetktiivis ja inimlikult on pohklaku väited kahjulikud, aga paarikümneaasta omas õiged - sest siis juba iga trennis käiv nolk teab, et kord peab majas olema.

                          (võiks hetkel minu kommentaar olla).
                          memer of Gaskoff fan club

                          Kommentaar


                            Aivar Pohlak on hakanud meedias üsna palju sõna võtma s.h ka jalgpallivälistel teemadel: nt Saaremaa sild. Ta võiks kirjutada rohkem rahast ja jalgpallist, sest on õppinud ülikoolis majandust ja tegeleb ise ka mängijate müüana ja vahendajana. Viimases jalkas ja eelviimases lisaajas teevad talle meelehärmi kokkuleppemängud. Jalkas olev jutt on üsna segane.
                            Tihtipeale on kirjutised üsna pikad, miles konkreetne mõte kipub kaduma- leheruumi raiskamine ja meediamüra tekitamine küll eriti kasulik ei ole. Või on?
                            name of the game- FOOTBALL

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vaherhar Vaata postitust
                              Aivar Pohlak on hakanud meedias üsna palju sõna võtma s.h ka jalgpallivälistel teemadel: nt Saaremaa sild. Ta võiks kirjutada rohkem rahast ja jalgpallist, sest on õppinud ülikoolis majandust ja tegeleb ise ka mängijate müüana ja vahendajana. Viimases jalkas ja eelviimases lisaajas teevad talle meelehärmi kokkuleppemängud. Jalkas olev jutt on üsna segane.
                              Tihtipeale on kirjutised üsna pikad, miles konkreetne mõte kipub kaduma- leheruumi raiskamine ja meediamüra tekitamine küll eriti kasulik ei ole. Või on?
                              Mis puutub leheruumi raiskamisse, siis tema artikleid avaldab ju peamiselt delfi, kelle puhul leheruumi raiskamisest eriti rääkida ei saa. Kunagi oli Pohlakul juttu ka sellest, et valmib tema isiklik kodulehekülg, kus ta oma mõtteid avaldama hakkab. Mis sellest saanud on?

                              Kommentaar


                                Oi, oi, oi! Mart Poom klubi eest platsile? Kus on küll EJLi silmad? Ootan põrutavaid sõnavõtte ja ähvardusi.
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X