320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Topeltstandardid ja muud ei midagi. Kama kuidas urmar seda ka ei seletaks.
    14. september 2006, Tallinn

    Kommentaar


      poomi ja operi teema...mina siin tõin välja,et see ikka mängijate asi,kas mängivad koondises või hoiavad ennnast(keegi ei näe ju meeste sisse,kui haige mees on,mõlemal mehel on koondises suuri teeneid,nii et pohlak hoidku suu kinni)ajas ikka siin lehtedes operist suurt mulli,sai ise ka aru et ajas paska ja hoiab nüüd suu kinni parem.

      Kommentaar


        mitut jalgpallurit on vaja et lambipirn ära vahetada -

        100. kõik nad seisavad ümber lambi ja ootavad Aivar Pohlaku käsku.

        Kommentaar


          Kui aega leian, siis vist lähen

          Ärihommikusöök Pärnus Aivar Pohlakuga

          Eesti Kaubandus-Tööstuskoja Pärnu esindus kutsub ärihommikusöögile teisipäeval, 2. oktoobril kell 9–11 Scandic Rannahotelli, Ranna pst. 5.

          Pärnumaa ettevõtjatele ja avaliku sektori juhtidele räägib Eesti Jalgpalli Liidu president AIVAR POHLAK teemal:

          Kas äri tehes on võimalik mõelda teisiti?


          Hommikusöögi hind on Kaubanduskoja liikmetele 100 krooni, mitteliikmetele 150 krooni.



          Info ja registreerimine:

          Kaubanduskoja Pärnu esindus

          Kati Krass

          Tel 443 0989

          E-post: kati@koda.ee
          Rise and rise again until lambs become lions!

          Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

          Kommentaar


            Algselt postitas ballack
            see on räme off topic. see txt peaks olema kas teemas "mul katus sõidab" või siis "räme pohma txt" või hoopis "inimeste viimaseid lauseid enne hullumajja lukutaha panemist"......samas sobiks ka "klassikalisi paranoilisi lauseid"
            või siis "tsitaat esmaspäevasest õhtulehest".

            mis on muidugi sisuliselt enam-vähem sama kui sinu pakutud variandid, aga noh, tõe huvides olgu ära mainitud.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              tänasest slolehest

              Aivar Pohlak kõneles üleeile Pärnus teistmoodi äritegemisest. "Saan olla see, kelleks sündisin. See ongi minu suur õnn. Mul on hea käsi raha teenimiseks, aga ainult siis, kui kasutan seda heategevuseks," sõnastas ta enda juhtmõtte.
              name of the game- FOOTBALL

              Kommentaar


                herr pohlak tahab siis kuressaarde ehitada uue kompleksi. mina leian, et esmalt võiks lõpetada ALECOQil kõik ja ükskord ometi teha ära SISEHALL.
                see kuressaare staadioni teema meenutab poliitikat enne valmisi. kõik räägivad uutest suurtest plaanidest, aga tegelikult on vanad probleemid lahendamata. on ju sisehallist räägitud nii palju ja ikka pole suudetud teha lillekülas ühele kunstmuruväljakule katust peale. kas eesti jalgpallile on kasulikum staadion kuressaares või täismõõdus sisehall tallinnas?

                Kommentaar


                  Algselt postitas pedro Vaata postitust
                  kas eesti jalgpallile on kasulikum staadion kuressaares või täismõõdus sisehall tallinnas?
                  point on lihtsalt selles, et kui kohe Kuressaare stadkale küppa peale ei saa, siis poliitikud parseldavad maatüki maha ja seal on u 2-3 a pärast mingi (paar) spaa(d) juba jalus ja Kure peab kodumänge vist Salmes mängima...

                  loomulikult on sisehall väga vajalik, oleks ainult palju raha!!!

                  Kommentaar


                    Mõtlesin ise umbes samamoodi nagu dobermann, kuid teisalt arvan, et küll Kuressaare läheduses leiab mõne odavama maatüki. Linna ümber on tühja maad küll ja veel. Minu jaoks ei ole just eriti oluline, et merelt peaks paistma purjeka siluett, mille taga jalgpallistaadion peituks. Kui alternatiivne variant näiteks kuhugi Marientali tee äärde või Põduste jõe luhale paarkümmend miljonit krooni odavam ehitada tuleks, tuleks ikka ratsionaalselt mõelda.

                    Varustaadion, tõepoolest, oleks mõistlik ehitada Kuressaarde, sest Hiiumaa on lihtsalt liiga väike ning vaevalt meil sellele targemat rakendust leitakse.
                    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas dareth Vaata postitust
                      .. kuid teisalt arvan, et küll Kuressaare läheduses leiab mõne odavama maatüki. Linna ümber on tühja maad küll ja veel. Minu jaoks ei ole just eriti oluline, et merelt peaks paistma purjeka siluett, mille taga jalgpallistaadion peituks..
                      ma jällegi arvan, et sedasi arvates tuleb järjekordne teema: "miks eesti liiga mänge ei külastata" - kui ikka staadion on pärapõrgus, siis juhuslik jalgpallihuviline oma preset sinna kohale ei vea.
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        Algselt postitas elx Vaata postitust
                        ma jällegi arvan, et sedasi arvates tuleb järjekordne teema: "miks eesti liiga mänge ei külastata" - kui ikka staadion on pärapõrgus, siis juhuslik jalgpallihuviline oma preset sinna kohale ei vea.
                        kuressaarde teha lihtsalt stata aga selline suur kompleks teha ikka mujale, see et kuressaarde teha on pohlaku enda ristisõda, mõttetu kokkuvõttes

                        Kommentaar


                          Algselt postitas elx Vaata postitust
                          ma jällegi arvan, et sedasi arvates tuleb järjekordne teema: "miks eesti liiga mänge ei külastata" - kui ikka staadion on pärapõrgus, siis juhuslik jalgpallihuviline oma preset sinna kohale ei vea.
                          Kui sa Kuressaare linna natuke tunned (või kaarti vaatad), siis saad aru, et need kaks varianti ei oleks üldsegi nii pärapõrgus. Kuressaare on siiski väike linn ja linna keskelt paarkümmend minutit jalutamist ei tohiks kellelgi tükki küljest võtta, seda enam, et praegune linnastaadion asub ehk kaugemalgi.
                          I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                          Kommentaar


                            Nüüd avati lennuliin Kuressaarde kah veel, hoopis hea seal mängimas treenimas käia.

                            Kommentaar


                              minu teada sai Kuressaarde lennukiga juba ennemuistsel aal
                              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas dareth Vaata postitust
                                minu teada sai Kuressaarde lennukiga juba ennemuistsel aal
                                Nüüd saab topelt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X