320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas uvv Vaata postitust
    Kust Sa seda tead, et see on minu väljamõeldis?
    Kui see on minu väljamõeldis, siis miks oli täna vähemalt kahes lehes tekstid läbirääkimistest Rüütliga? Kas tõesti šeff ei teadnud Rüütli lubadusest? Kui ta aga teadis, siis uuesti: miks ta ajakirjanikele lood tilgutas.

    See, millest Kalev Spordis räägiti oli too Soccernetiski ilmunud intervjuu iseendaga, see oli juba natukene aega tagasi.

    Martin, kes Postimehele infi andis?
    ei olnud seal mingit meelega tilgutamist ja ma ei hakka siin aru andma, mida ma äkki teangi. ja mis tähtsust sellel ongi. Ise oled ju ka ajakirjanik, ega alati ei tilgutata ju, vahel ehk ka järeldatakse millestki.

    Muidu uurid siin aeg-ajalt seda turundusvärki, küsiks kuidas selle Auto Bild Eestiga ka on, kas tulete omadega välja, või peremehed saksast toetavad, palju ka tiraaž on?

    Kommentaar


      Sinu närviline reaktsioon, hea Urmar on kõnekas!

      Tänan küsimast. Auto Bildil, mida mul on hea meel toimetada läheb hästi. Iga kuu trükitakse ja müüakse umbes 10K numbrit, lugejaid on stabiilselt 50K alla.
      Minu töö ei ole tegeleda seal turunduse ja reklaamiga. Küll olen ma seda teinud varem õige mitme aasta jooksul, erinevatele klientidele.
      Saksa peremeestele maksab kirjastus ise. Nemad ei toeta.
      Eesti suurima autoajakirja tiitlit võib ABE kanda küll.

      Ja erinevalt Sinust ei ole minul vaja oma ametit häbeneda.
      Ootan Sinu nime siin ja täpset ametikohta jalgpalliliidus.
      Või on mul alust arvata, et Sa lähed liiale oma Isanda kannuste teenimisega?
      Kas ma selle Sinu poolt mulle privasse saadetud "saba lontis" kirja võin ka siin avaldada?

      Tõeline härrasmeeste käitumine!
      14. september 2006, Tallinn

      Kommentaar


        Head sõbrad, vutifännid, oleme selles paadis kõik koos. Ei maksa üksteis niimoodi mõnitada, ka ümbernurga mitte. Me ju tegelikult seisame kõik(!) ühe ja sama eesmärgi eest - et Eesti jalgpall areneks. Mis meil siin teineteisega tühjatähja üle vaielda? Üks arvab niikuinii ühte ja teine teist. Nii palju kui on erinevaid inimesi on ka erinevaid arvamusi ja ei ole ju mõtet üksteisele midagi peale suruda.

        Heakene küll, et teemaks on Pohlaku kasulikkus või kahjulikkus, aga siiski võiks aru saada, et ega meist vist keegi (v.a asjaosalised) asjast TÄPSELT ei tea ega vast saa kunagi ka teadma. See mis me kuulnud oleme või ise väljamõtleme on võib samakergelt olla ka vale kui õige.

        Osad nendest "teooriatest" läheb juba sinna valda, kus räägitakse USA poolt lavastatud "9/11-st" ja sellest, et kuu peal tegelikult ei käidudki jne.

        Mis ma öelda tahan on see, et seisame ju ühe asja eest ja omavahel niimoodi teravmeelitseda ei ole ilus Tahaks loota, et ikka teineteist mõistate

        Kommentaar


          No kuule urmas (meil sarnased eesnimed!), minu reaktsioon nüüd närviline küll ei olnud, millest seda järeldasid? Ausalt, mul pole ju põhjust närviline olla. Ja minu positsioon jalgpalliliidus, kas Sa tõesti ei tea? Ma arvasin, et kõik juba teavad. Ju siis oled vilets uurija, kuna huvitud ja ei tea. Minu positsioon on suht olematu, täidan nimelt Liidu kodulehte uudistega ja see ei ole ju mingi eriline mõjuvõim. Lisaks teen ka mängude reaalaja ülekandeid, viimasel ajal rohkem, kuna keegi läks puhkusele. Ja ütlen veelkord, et Tallinnas viibin väga harva, sellel aastal seni vaid 2 korda.

          Ma ei saa aru, miks seda kirja saba lontis nimetad? Seal ma ütlesin kõik nii nagu oli ja on ka tänaseni. Ma ei taha seda teemat siia tuua, kuna ütlen veelkord, et mina polnud sellesse segatud. Ja Sinu arvamus, et mina selles süüdi olen, oli väga vildakas.

          Selgituseks teistele, et teema oli Piiroja kaardid enne mängu Inglismaaga.

          Kommentaar


            Pean siiski täpsustama, et vist 3 korda olen sel aastal Tallinnas käinud. Mängul Andorraga käisin ka! Aga see töösse ei puutunud. Olin tavaline pealtvaataja. Piletit küll ei ostnud. Seejuures ma ei kasutanud EJLi privileegi, mis annaks võimaluse kahele piletile mängus Inglismaaga, vaid vaatasin seda mängu kodunt telekast.

            Kommentaar


              Algselt postitas urmar Vaata postitust
              No kuule urmas (meil sarnased eesnimed!), minu reaktsioon nüüd närviline küll ei olnud, millest seda järeldasid? Ausalt, mul pole ju põhjust närviline olla. Ja minu positsioon jalgpalliliidus, kas Sa tõesti ei tea? Ma arvasin, et kõik juba teavad. Ju siis oled vilets uurija, kuna huvitud ja ei tea. Minu positsioon on suht olematu, täidan nimelt Liidu kodulehte uudistega ja see ei ole ju mingi eriline mõjuvõim. Lisaks teen ka mängude reaalaja ülekandeid, viimasel ajal rohkem, kuna keegi läks puhkusele. Ja ütlen veelkord, et Tallinnas viibin väga harva, sellel aastal seni vaid 2 korda.

              Ma ei saa aru, miks seda kirja saba lontis nimetad? Seal ma ütlesin kõik nii nagu oli ja on ka tänaseni. Ma ei taha seda teemat siia tuua, kuna ütlen veelkord, et mina polnud sellesse segatud. Ja Sinu arvamus, et mina selles süüdi olen, oli väga vildakas.

              Selgituseks teistele, et teema oli Piiroja kaardid enne mängu Inglismaaga.
              Mida puudutas sellesse teemasse minu töökoht???
              Ausalt, Sinu käsitletavast levelist on puudu ainult see, et Sa tooksid mängu näiteks mu ema, mu õe jne. Lasekäia, surfa, uuri, pilla repliike! Anna hagu, veebinuhkur!

              Miks mina peaks midagi uurima? Mina ei karda avalikust. Sina kardad. Sinu arvates on avalikuks tegemine mingi trump.
              Ma ei peaks jahmuma ja pettuma rumalas inimeses . Vahel ma seda teen.
              Elementaarses lootuses paremale. See, kuidas Sinu ülemus Liidus käitus, oli mage. Sama mage on Sinu käitumine siin.

              edit.
              selge. aeg on jälle ennast sellest teemast hetkeks kõrvale logida. Midagi uut selle päikese all ei ole. Aivar Pohlaku töömeetodid on endiselt jäledad. Ja kui need ei ole sellisteks planeeritud, kavandatud, kui ma eksin, olen ma valmis ka vabandama.
              Mulle meeldib jalgpall. Mulle ei meeldi see, kuidas selle Püha Lehma ümber labaselt susitakse.
              14. september 2006, Tallinn

              Kommentaar


                Algselt postitas uvv
                Mida puudutas sellesse teemasse minu töökoht???
                Ausalt, Sinu käsitletavast levelist on puudu ainult see, et Sa tooksid mängu näiteks mu ema, mu õe jne.
                Ma ei peaks jahmuma ja pettuma rumalas inimeses . Vahel ma seda teen.
                Elementaarses lootuses paremale. See, kuidas Sinu ülemus Liidus käitus, oli mage. Sama mage on Sinu käitumine siin.
                Ah, ma ei viitsi siin vaielda, aga mis nüüd siis jälle juhtus? Alguses polnud midagi ja nüüd hakkad oma emast rääkima, natukene naljakas on küll see närvi minek.

                Äkki oled purjus, millest selline järsk reaktsioon? Kas muidu vahel alkoholiga liialdad ka? Mina näiteks ei liialda.

                Kommentaar


                  Muidugi urmar. Sinu võit. lähen end kaineks magama.
                  Ses mõttes mul veab, mina ärkan igal uuel hommikul kainena. Ja püsin nii loetud tunnid.
                  Aga Sul ei ole magamisest mingit kasu. Ikka sama kurb seis.
                  14. september 2006, Tallinn

                  Kommentaar


                    Algselt postitas uvv Vaata postitust
                    Martin, kes Postimehele infi andis? võid saata mulle privasse

                    Noh mulle tunddub, et ma saan aru.
                    Pohlak rääkis Rüütliga, tegi talle ettepaneku.
                    Rüütli ütleb, et jah, aga ma olen lubanud Levadale.
                    Pohlak ütleb, et selle lahendame ära.
                    Pohlak annab lehtedele teada, et läbirääkimised käivad.
                    Lehed helistavad ja küsivad järele. Levada nendib, et ta on asjadest väsinud ja tuletab meelde lepet.
                    Pohlak pakub, et tehku nii siin kui seal.
                    Levadal ei ole võimalik "ei" öelda.

                    Ja inimlikult on mul muidugi Levadast kahju. Ta on pandud punnseisu.
                    Ja see kõike meenutab mulle, kui suur lurjus ja manipuleerija oli Kannik.
                    Mis tähtsust sel on, et Levada on punnseisus, kui enamuste märg unenägu Rüütli saaks treeneriks ?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas uvv Vaata postitust
                      Muidugi urmar. Sinu võit. lähen end kaineks magama.
                      Ses mõttes mul veab, mina ärkan igal uuel hommikul kainena. Ja püsin nii loetud tunnid.
                      Aga Sul ei ole magamisest mingit kasu. Ikka sama kurb seis.
                      See oli valus Ummi....mine maga ennast kaineks vana parm
                      Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas uvv Vaata postitust
                        Muidugi urmar. Sinu võit. lähen end kaineks magama.
                        Ses mõttes mul veab, mina ärkan igal uuel hommikul kainena. Ja püsin nii loetud tunnid.
                        Aga Sul ei ole magamisest mingit kasu. Ikka sama kurb seis.
                        Hommikul ärgates on pohmell, ma olen seda paar korda elus taluma pidanud ja enam ei soovi. Seepärast ma enam alkoholi ei vihkagi, et teda hävitama (jooma) peaks. Samas on võimalik, et pideva trenniga enam pohmelli ei tekigi?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas uvv Vaata postitust
                          Ootan Sinu nime siin ja täpset ametikohta jalgpalliliidus.
                          Ma olen varem öelnud ja ütlen jätkuvalt! urmar ongi Pohlak! Aga kuna Aivar pole rumal mees, siis mängib ta urmariga natuke lolli, et teda ei kahtlustataks
                          olgem kristlased, vabandused on esitatud

                          Kommentaar


                            Algselt postitas zaz Vaata postitust
                            Ma olen varem öelnud ja ütlen jätkuvalt! urmar ongi Pohlak! Aga kuna Aivar pole rumal mees, siis mängib ta urmariga natuke lolli, et teda ei kahtlustataks
                            9.juuli artiklis(Pisa tornist-tähenduslikult) kirjutas pohlak, et ta tunneb end Naatsaretimehena. Ehk siis Jumala pojana. Kui pohlak on Jeesus ja urmar on pohlak, siis seega urmar on Jeesus. Ma mõtlesingi, et kuidas ta kõike teab


                            veidi imelik muidu, et Pohlak ennast Jeesuseks peab :S

                            Kommentaar


                              Algselt postitas pedro Vaata postitust
                              9.juuli artiklis(Pisa tornist-tähenduslikult) kirjutas pohlak, et ta tunneb end Naatsaretimehena. Ehk siis Jumala pojana. Kui pohlak on Jeesus ja urmar on pohlak, siis seega urmar on Jeesus. Ma mõtlesingi, et kuidas ta kõike teab


                              veidi imelik muidu, et Pohlak ennast Jeesuseks peab :S
                              Aga kes on põrguingel? Kes on Maarja Magdaleena? KUS KURAT ON MUST NIMEKIRI?

                              Ühesõnaga, see teema kisub väga viltu juba. Kuidas on võimalik, et igal pool ja iga tegemise juures nähakse skeeme ja korruptsiooni? Kas teil endil tõesti elusid ei ole, et iga päev uue rumalusega avalikkuse ette tulete?
                              Which ship has never docked at Liverpool?
                              The Premiership.

                              "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                              Kommentaar


                                Algselt postitas sicmic Vaata postitust
                                Aga kes on põrguingel? Kes on Maarja Magdaleena? KUS KURAT ON MUST NIMEKIRI?

                                Ühesõnaga, see teema kisub väga viltu juba. Kuidas on võimalik, et igal pool ja iga tegemise juures nähakse skeeme ja korruptsiooni? Kas teil endil tõesti elusid ei ole, et iga päev uue rumalusega avalikkuse ette tulete?
                                rahu nüüd. ütlesin lihtsalt, et veidi imelik, kui inimene ennast Jeesuseks peab.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X