320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jajah, ma ei pidanud (ainult) sind silmas tegelikult. Rahu on olemas.
    Which ship has never docked at Liverpool?
    The Premiership.

    "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

    Kommentaar


      Kuidas saab väita seda et Pohlak lekitas selle jutu kui enne konkreetseid artiklit oli mitu! arvamuslugu, kus kirjutati et tahetakse Rüütlit treeneriks. Äkki lihtsalt leidub ka vahest ajakirjanikke kes teevad tööd? On see nii võimatu või lihtsalt peabki eestlane ameeriklaseks muutuma ja vandenõu igalpool nägema??

      Kommentaar


        Tundub, et nii uvv kui ka urmar valdavad oma tõde - kumbki pole nõus "vastase" tõde kasvõi osaltki tunnistama. Mölemad mustavad teineteist. Millist rahuolu te selle saate muidu?

        uvv on absoluutselt ründav pool Pohlaku pihta ning urmar siis püüab päästa, mis päästa annab. Leppige sellega, et te niikuinii teineteist möistma ei saa ja teie vestlused on üksteise solvamine. On seda siis vaja vöi?

        Kommentaar


          Kui ma milleski eksin, olen valmis vabandama nii Pohlaku kui ka Urmari ees. Tegema seda isiklikult, tegema seda avalikult.
          See ei ole minu jaoks mingi probleem.
          Minu jaoks on probleem selles, kuidas ehitatakse Eesti jalgpalli. Levadiast lahtisaamine on "jalkpalikeeniuse" tiitlit vääriv tegu. Ühe klubiga meistrisari on see, mille me saame. Vaheri lugu tänases lehes on uskumatu. Kas see on see, mida Te soovisite härra Pohlak? Kuidas on võimalik, et alaliidu juht sisuliselt hävitab ühe oma klubidest?

          Urmar vastab minu küsimustele ja kriitikale isiklike rünnakutega. Palun, ma ei ole selle vastu. Kui teine pool muudmoodi ei suuda, siis muidugi.
          14. september 2006, Tallinn

          Kommentaar


            Algselt postitas jaamu
            linki?

            10
            sloleht.ee
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              no Vaher ongi üks nendest 9/11 tegelastest, ajakirjanikuna ongi teda seepärast huvitav lugeda.
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                Mina olen viimased 5 minutit mõelnud Zelinski jutu peale. Äkki ongi Rüütlist Levadia ees rohkem kasu- koondisele antud: Dimitrjev,Vassiljev,Kruglov,Kink,Voskoboinikov,Saa g- kõigil neist on kindlasti Rüütli mõju. Ja kui mõelda Levadia uuenduskuuri, kes võiks olla parim mees, kes viiks S.Puri j E.Puri, Teniste, Morozovi uuele tasemele,et koondise uks jalaga lahti lüüa?
                See on kõigest uitmõte, kuid ehk ei peaks me nutma hakkama,kui Rüütlit koondise etteotsa ei saa (mitte et ma ei tahaks teda sinna,tahan küll ja väga)

                Kommentaar


                  Algselt postitas uvv Vaata postitust
                  Urmar vastab minu küsimustele ja kriitikale isiklike rünnakutega. Palun, ma ei ole selle vastu. Kui teine pool muudmoodi ei suuda, siis muidugi.
                  Mismoodi ma siis Sind isiklikult ründan? Kas see, et ajakirjast küsisin, on siis rünnak või? Ma ei ole ju mingit sellist isiklikku rünnakut teinud. Kas sellised süüdistused kuuluvad mingisse kaitsestrateegiasse? Arusaamatu värk.

                  Kommentaar


                    Pole tähtis kes on uueks peatreeneriks-Viggo (kui pikendab lepingut), Rüütli, Pasi või kedagi muud. Pole tähtis kas peatreener kasutab “rombi”, “kvadraati” või “ringi”. Pole tähtis kas peatreener trennib korraga klubi ja koondist või ainult koondist. On tähtis tingimusi mis alustel peatreener töötab koondises. Ning “materjal” ka.

                    Kommentaar


                      Just Sats, oluline on, et kaoks must nimekiri.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                        Just Sats, oluline on, et kaoks must nimekiri.
                        OK, võtame maailma (!) parima (!!) peatreeneri (!!!), anname temale "musta nimekirja", näidame "pühadele lehmidele" ning EJL-u vaenlastele, selgitame meie jalgpalli "eripära". Kas hakkame Makedoonia (näiteks) koondise tasemel mängima?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Sats1 Vaata postitust
                          OK, võtame maailma (!) parima (!!) peatreeneri (!!!), anname temale "musta nimekirja", näidame "pühadele lehmidele" ning EJL-u vaenlastele, selgitame meie jalgpalli "eripära". Kas hakkame Makedoonia (näiteks) koondise tasemel mängima?
                          sa näid oma luuludest juba meeleheitele sattunud olevat. nagu ironiseeriks iseenda üle.

                          paar lihtsat, konkreetset küsimust:
                          1. mis sind veenaks, et mingit musta nimekirja pole olemas?
                          2. miks peaksime meie, pimedusega löödud, uskuma, et selline asi on olemas? põhjenda!

                          sisuliselt küll üks ja seesama küsimus.

                          Kommentaar


                            Võtame. Anname. Näitame. Selgitame. Hakkame.
                            Aga täpselt mida? Ma ei saanud küsimusest aru. Vabanda.

                            Kommentaar


                              ~13.45 räägib R2-s Pohlak

                              Kommentaar


                                Huvitav mitu muu maailma jalgpalli liidu presidenti oleks valmis praeguses olukorras rahulikult kuskil soojas kabinetis istumise asemel väljakul lund lükkama?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X