320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tänane Õhtuleht, niivõrd kuldne kommentaar.
    "Pohlak tõdes, et vangerdus ehk FC Viljandi justkui üleöö meistriliigasse tõusmine on juriidiliselt kindlasti vettpidav. Ta lisas: "Pealegi on nii Kohtla-Järve Lootus, Kiviõli Tamme Auto kui Tallinna Kalev tasemelt selgelt liiga nõrgad või erinevate probleemide küüsis.""

    Ehk siis: asi on juriidiliselt korrektne, kuid kui isegi poleks, oleks teised liiga nõrgad. Hea põhjendus.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      no aga on ju nõrgad!
      Invest In Africa

      Kommentaar


        Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
        no aga on ju nõrgad!
        No aga kelle süü see on?
        299195

        Kommentaar


          Algselt postitas INCE Vaata postitust
          No aga kelle süü see on?
          Kindlasti mitte Vesti ainuisikuline, kui sa sinna sihid. Mitte et ma seda FC Viljandiga toimuvat suhkermuhkerit heaks kiidaks.

          Kommentaar


            Mina kiidan heaks. Põhimõtteliselt vahetasid kaks meeskonda lihtsalt nime ära. Kuni uue Tuleviku arenemiseni on vana Tulevik lihtsalt teise nime all ML-is. Tegelikult on tore, et Flora tegelik duubel lõpuks päris oma kodukandi satsiks saab.

            Kommentaar


              Algselt postitas markofkin Vaata postitust
              Kindlasti mitte Vesti ainuisikuline, kui sa sinna sihid. Mitte et ma seda FC Viljandiga toimuvat suhkermuhkerit heaks kiidaks.
              Ei mõika ausalt öeldes mis suhkermuhkerist saab jutt olla? Üks sats vahetas nime. Viljandil oli meistriliiga koht ju ausalt välja teenitud ja otsustasid uueks aastaks traditsioonidega nime anda mulkidele aga ise jätkata FC Viljandi all. Üks aasta muutis Tartu klubi nime Maag Tammekaks. Kunagi veel varem muutis Maardu Levadia nime Tallinna Levadiaks. Umbes samal ajal andis või müüs Levadia ühe oma meistriliiga koha Tartu Merkuurile jne.

              Ei saa aru kuidas sellist positiivset olukorda on võimalik suhkermuhkeriks nimetada - Viljandis leidus lõpuks ometi kaks ettevõtlikku inimest (Tölpus ja Mutle) kes tahavad kohalikku jalgpallielu vedada ja jälle Viljandi põhise meeskonna luua + samal ajal saavutati kokkulepe praegu eksisteeriva aga Tallinnas resideeruva klubiga et saadakse endale pika ajalooga nimi Tulevik ja see Tallinnas resideeruv klubi saab vaikselt ajalooks. See on ju samm mida paljud on aastaid ootanud.
              http://ufa-gruztaxi.ru/16154

              Kommentaar


                Miks Tallinnas asuva meeskonna nimeks pandi FC Viljandi?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
                  Miks Tallinnas asuva meeskonna nimeks pandi FC Viljandi?
                  trafeisbukirežiimillaiklaiklaikrsk

                  ehk põhiline, mis mind selle lükke puhul häirib. Pohlaku moraalseid ja überinimlikke ning inimilu ja maailmarahu silmas pidavaid kaalutlusi arvestades olnuks vana tuleviku teiseks/kolmandaks flooraks nimetamine ja mõne õli meistriliigasse laskmine märksa loogilisem/järjepidavam samm.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
                    Miks Tallinnas asuva meeskonna nimeks pandi FC Viljandi?
                    Jürvi-Hool vastas küsimusega, millega soovinuksin vastata Blue Supporti küsimusele.

                    Kommentaar


                      kas ma olen midagi maha maganud või sellest ka varem juttu olnud?

                      aga Pohlak: Meistrite või Euroopa liiga finaali toomisest Tallinnasse 10-12 aasta perspektiivis

                      artikkel ise siis:

                      Pohlak: meie positsioon UEFA-s on läinud aina tugevamaks

                      Kommentaar


                        Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                        kas ma olen midagi maha maganud või sellest ka varem juttu olnud?

                        aga Pohlak: Meistrite või Euroopa liiga finaali toomisest Tallinnasse 10-12 aasta perspektiivis

                        artikkel ise siis:

                        Pohlak: meie positsioon UEFA-s on läinud aina tugevamaks

                        http://sport.err.ee/index.php?06122480
                        Pole ka kuulnud. Krt Meistrite Liiga või Euroopa liiga finaali on veel ebareaalsem jõuda kui (MM või) EM-finaalturniirile...

                        Kommentaar


                          Jutt ei käi CL või Europa liiga finaali jõudmisest vaid selle korraldamisest...
                          olgem kristlased, vabandused on esitatud

                          Kommentaar


                            Jälle mingid utoopiad, mis eeldavad mingit min 30-40k staadionit vähemalt. Äkki ehitaks alustuseks selle olemasoleva kymppitonnisegi ükskord korralikult lõpuni ja katsuks igaks mänguks täis saada. Öeldakse küll, et kui suurelt ei unista, siis ei jõua ka väikeste eesmärkideni, aga viimasel ajal tundub, et ainult õhulossidega tegeletaksegi. Palju meil praegu näiteks neid soojendusega kunstmurusid nüüd ongi...?
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Algselt postitas zaz Vaata postitust
                              Jutt ei käi CL või Europa liiga finaali jõudmisest vaid selle korraldamisest...
                              Kas ma ütlesin, et sellest jutt on?

                              Algselt postitas vincent Vaata postitust
                              Palju meil praegu näiteks neid soojendusega kunstmurusid nüüd ongi...?
                              2

                              Kommentaar


                                Algselt postitas dnb Vaata postitust
                                Kas ma ütlesin, et sellest jutt on?

                                su jutust luges selle välja tõesti

                                Kommentaar

                                Working...
                                X