320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

    ei mulle hakkab aivar niimoodi veel isegi meeldima. tema võitleb ikka eesti asja eest! koos burdakovi ja katseviga

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

      ega siin eriti midagi täiendada ei ole. kõik juba öeldud. üks tähelepanek siiski. see libahundi lugu. see on räige panemine. selline, et kõik sillad põlevad. näen seda ennekõike vastureaktsioonina Kanniku ja co otsusele mitte tagasi astuda. see on kas kavalusele pretendeeriv või meeleheitlik.

      esimesel juhul loodab Aivar-poiss, et tundes koostöö võimetust tõmbub vastasleer siiski hetkeks tagasi. eesti jalgpalli huvides, mille Pohlak on nõus oma egole ohverdama, kuid tema vastased mitte.

      teisel puhul tunnetab ta, et jääb vastasleerile alla, ning nüüd lihtsalt paneb täiega. meeleheitest. ma pigem loeks välja just seda. tuletan meelde, et Pohlak on mees, kellel on laual pool meetrit maksmata arveid ja tõenäoliselt ei ole ka FC Flora raamatupidaja telefonil kättesaadav, kuna neid \"maksa arve ära\" kõnesid ei jõua terve päev vastu võtta. ilmselt ei ole ole Flora tulud ja kulud juba väga ammu vastavuses olnud, ning ilma EJL nabanöörita tuleks Florat oluliselt ümberstruktureerida. on tore, kui meil on staadion, harjutusväljakud, treenerid jne, jne, jne. ei tohi siiski unustada, et need kõik maksid midagi ja ka nende ülalpidamine maksab midagi. Flora enda võime tulu teenida on pea olematu. tema eksistents põhinebiki sellel, et erinevad toetusrahad sinna jõuavad. lihtne.

      asja juures on vähemalt üks hea asi. hooaeg on läbi. saab rahulikult paar kuud kakelda. kevadeks on ehk mingi selge lahendus olemas. ilmselt tambib üks pool teise maa alla. põnevuse moment on, et kumb kumma.

      ja kõige paremal juhul ei osale mingi hulk Flora süsteemi klubisid 2006 meistrivõistlusel ja FC Goll jääb neljandasse liigasse püsima. jippikajee!

      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

        Algselt postitas jorss


        ei mulle hakkab aivar niimoodi veel isegi meeldima. tema võitleb ikka eesti asja eest! koos burdakovi ja katseviga
        Kas mitte see Katsev ei olnud see sell, kes ütles, et eestlased ei oska jalkat mängida. Ja seda sügaval ja südamlikul nõuka ajal
        Tammeka on jumal ja mina olen jumala prohvet maa peal!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

          Juba mitu aastat ei ole ma Pohlakust eriti heal arvamusel. Just tema, kui raske iseloomuga inimese suhtes. Tema motoks paistab olevat \"seek and destroy\" (otsi ja hävita). Õrnalt meenutab \"vennaliku\" idanaabri ajaloost tuntud diktaatori käitumist, vastupanu tuleb ennetada ning hävitada see juba eoses.

          Läheneksin praegusele situatsioonile tema enda strateegia ja sõnadega tuues paraleele Eesti koondise peatreeneritega. Pohlak on korduvalt üld iseloomustanud peatreenereid umbes nii: tuli õpetas poistele mis asi jalgpall ültse on ja suutis nad viia tasemele, kus nad suutsid 90 minutit platsil joosta. Tuli järgmine õpetas baasteadmisi taktikas jne jne, kuni tänase päevani välja. Võib-olla oli algselt, \'90 alguses, selline diktatuurne valitsemine vajalik. Ajad olid ju sellised, kus raske inimesi usaldada, mõiste delegeerimine oli tundmatu ning üleüldiselt võidi suvalisel hetkel nuga selga lüüa (metafooriliselt). Ajad on muutunud ning praegused skandaalid ei tule kohe kindlasti Eesti jalgpallile tervikuna kasuks. Aeg oleks edasi liikuda. Laienev kandepind igal tasemel (harrastajad, kohtunikud, treenerid) on saavutatud ja kestab edasi. Mitu pead on ikka mitu pead.

          Pohlaku käitumine hetkel: kui mul pole täit võimu, siis FCF süsteemi klubid enam Eesti liigades ei osale, meenutab mulle väikese lapse jonni- mina sinu liivakastis enam ei mängi. Võta enda klubid välja, mis juhtub? Kes võidab, kes kaotab?

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

            Algselt postitas Matis


            Algselt postitas jorss


            ei mulle hakkab aivar niimoodi veel isegi meeldima. tema võitleb ikka eesti asja eest! koos burdakovi ja katseviga
            Kas mitte see Katsev ei olnud see sell, kes ütles, et eestlased ei oska jalkat mängida. Ja seda sügaval ja südamlikul nõuka ajal
            Allan Dorbek, tuntud kossutreener, oli see mees.
            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
            The Special One

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

              Äripäevas ka väike juhtkiri
              League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                Algselt postitas oku


                Äripäevas ka väike juhtkiri
                Mind näiteks huvitab, kust need jalgpallihuvilised nüüd kõik järsku välja on karanud ning kus on nad olnud eelmised 15 aastat???
                Flora ja EJL-u rahaasju selgitas vägagi edukalt teisipäevane \"Tund Sporditähega\".
                Ja mis on üldse saanud objektiivsest ajakirjanduslikust kajastamisest? Miks müüvad ajalehed maailmavaadet aga mitte kvaliteetset kajastamist? Mina näiteks ei taha osta kellegi teise maailmavaadet, vaid tahan osta uudise või sündmuse kajastust! Praeguse saaga juures seda küll ei saa.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                  Praegune suhtumine tundub olevat umbes selline: \"Tore, Aivar, et sa tegelesid jalgpalliga siis kui meil oli muudki paremat nagu omale karjääri teha (senised 15 aastat) aga nüüd me näeme miks sa seda teinud oled ehk et kui populaarne on võimalik seda ala vedades olla, astu nüüd kõrvale ja lase meil ka popp olla\"

                  Ma võin ju olla vandenõuteoreetik et ma seda ütlen, aga praegu on ideaalne võimalus ajada teatud inimestel jalgpall nagu kõik teised alad Eestis (mis nüüd enamuses virelevad) poliitiliseks, sest millist poliitilist profiiti on võimalik sellest võita, see on mõõtmatu. Nii kaua kuni on võimalik, tuleks minu nägemuses hoida jalgpallis täieliku võimu haaramisest hoida eemal ärimehed ja populistlikud poliitikud, sest kui nemad saavad täieliku kontrolli (Nestori sõnastuses: \"oleme demokraatlikud\" nagu meie riik on!), läheb jalgpall Eestis sama teed nagu on seda näiteks korvpall läinud, mis ühel hetkel oli väga popp, aga koos loogiliste arengutega Euroopa korvpallis ning teatud võetud suundadega Eesti korvpallis on nüüdseks rentslisse pistud... Kui keegi igatseb Levada sugused ärikaid EJL-u, siis saab ainus motiiv sellele minu nägemuses olla raha. See raha, mis aitaks jalgpallialasel infrastruktuuril Eestis kiiremini areneda. Või on tõesti ukrainlasel Levadal mingi visioon EESTI jalgpalli arengust, milleks oleks teda EJL juhatusse vaja?

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                    Kui keegi igatseb Levada sugused ärikaid EJL-u, siis saab ainus motiiv sellele minu nägemuses olla raha. See raha, mis aitaks jalgpallialasel infrastruktuuril Eestis kiiremini areneda. Või on tõesti ukrainlasel Levadal mingi visioon EESTI jalgpalli arengust, milleks oleks teda EJL juhatusse vaja? - ethan


                    kui inimene on eestis elades üle viie aasta tõesti enda raha (mitte toetusraha) vägagi suurtes summades eestis tegutsevasse ja eesti meistriliigas osalevasse jalgpalliklubisse pumbanud sealt rahaliselt midagi vääriliselt tagasi saamata, siis ei saa teda ilmselt visiooni või jalgpallifanatismi puudumises süüdistada. Nii et siin keerad sa selle jalgpalli abil teenimise ja muust ettevõtlusest teenitava raha jalgpalli pumpamise osas küll asjad pea peale.
                    Eks seda on Pohlakki kadedusega meeles pidanud (ja levadat vaheldumisi bojaariks ja ärikaks nimetanud), kuis levada põuest võetavate rahapakkidega kõik klubi mured lahendab. Aga on ju tore, et on selliseid ärimehi?
                    See et üks mees on 10 aasta vältel teinud vajalikku ja tänuväärset tööd ei saa tähenda seda, et ta oleks mingi pühak, kes kogu ülejäänud elu võiks kriitikavabalt teha kõike, mis aga pähe tuleb. a\'la: ise ma su sünnitasin, ise hävitan. jamajutt.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                      Uups. unustasin olulisima. ethani väite, et levada ainsaks huviks EJL juhatusse kuulumisel oleks raha. Läinud päevil on ju tõendamist leidnud, et kogu selle skandaali sisuks on Pohlaku võimalus vabalt EJL raha liigutada, sealhulgas ja eriti raskel hetkel florat finantsiliselt aidata. See tähendab ju, et pühamees Pohlaku peamine huvi vutiliidu juhatusse kuulumiseks on raha. Ehk siis on ethan Levadat võõraste, enda iidoli sulgedega (või peaaksin ütlema \"pattudega\") ehtinud.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                        ma ei saa ka aru süüdistustest näiteks Levada pihta et ärimees jne.. kõik klubid on ju kokkuvõttes mingil määral äriprojektid, aga kuna meie jalgpall on lapsekingades, siis tuleks meie klubisid ka võrdselt kohelda EJL-i poolt
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                          Algselt postitas vanarõve ise
                          Uups. unustasin olulisima. ethani väite, et levada ainsaks huviks EJL juhatusse kuulumisel oleks raha.
                          Ma siiski pole ütelnud, et Levada huviks oleks raha, vaid et Levada juhatusse määramisel oleks ainus motiiv Levada äri(de)st potentsiaalselt Eesti jalgpalli tulev raha. Ma ju ei ole vihjanud, et seda raha pole vaja või et seda Levada tüüpi ärimeestelt pole vaja. On küll vaja, isegi väga on vaja. Aga see on ka minu nägemuses ainus mida neilt on vaja. Levada on ju isegi näiteks ütelnud, et ta ei hoia Eesti koondisele pöialt, kui siis ainult juhul kui tema enda mängija on väljakul. Kas selline inimene sobib alaliidu koosseisu? Ei, mina ei arva nii. Kindlasti on ka teistsuguseid ärikaid kui Levada ning tema tüüpi ärikaid on samuti palju teisigi, paraku pole neid jalgpalli juures ning karta on, et nende motiivid Eesti jalgpalli finantseerimisel oleks tagasisaadavad tulud. Ka selles iseenesest ei ole midagi laitmistväärt, kuid tuleks mõista, et see ei käi nõnda, nagu on seda tehtud korvpallis või on selle mõtte avalikult välja ütelnud Merkuuri juhtkond - müüa oma nime (kaubamärki). Jalgpalli võlu on peale mängu enda on see, et temas ei valitse organisatoorne korralagedus, vaid kontinentaalses mastaabis (UEFA tasandil) on struktuur, eetilised normid, see mis on lubatud ning see mis mitte, üsna selgelt paigas.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                            Algselt postitas ethan
                            Jalgpalli võlu on peale mängu enda on see, et temas ei valitse organisatoorne korralagedus, vaid kontinentaalses mastaabis (UEFA tasandil) on struktuur, eetilised normid, see mis on lubatud ning see mis mitte, üsna selgelt paigas.
                            Põhimõtteliselt võib sinu jutu ivaga ethan nõus olla, kuid küsimus oleks selline, et kas kogu kammajjaa hetkel mitte ei toimugi selle ümber, et EJL-s on üks korralik korralagedus?

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                              Algselt postitas priity
                              Põhimõtteliselt võib sinu jutu ivaga ethan nõus olla, kuid küsimus oleks selline, et kas kogu kammajjaa hetkel mitte ei toimugi selle ümber, et EJL-s on üks korralik korralagedus?
                              Kui korralagedus on finantsasjades, siis sellele sai vastuseid Schwede teisipäevasest saatest. Ja lõppude lõpuks, kõik osapooled on tunnistanud et finantsasjad peaksid läbipaistvamaks saama, isegi väidetav suurim tülikiskuja teab seda ja on seda ütelnud. Aga kõike ei saa päevapealt teha. Või mõtlesid korralageduse all midagi muud...?

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                                Algselt postitas ethan
                                Kui korralagedus on finantsasjades, siis sellele sai vastuseid Schwede teisipäevasest saatest.
                                Huvitav, kas see saade on kuskil netis ka ringlemas?
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X