320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ercos Vaata postitust
    Ma ütleks, et jalgu alla saavas riigis on paljud juhid ajastukohased ja Pohlak oli õige mees, õigel ajal ja õiges kohas. Kuid minu hinnangu järgi on see aeg mööda saamas. Nüüd tuleks alale anda uus hingamine ja Pohlak oma autoritaarse juhtimise ja kohati kummalise nägemusega asjadest ei ole see mees kes seda anda suudaks. Meistriliiga turundusele oleks vaja sisse panna ülejärgmine käik, et 200 fänni asemel oleks platsil vähemalt 2000. Noorte mängijate koolitus vajaks põhjalikku kaasajastamist, et meil ka kümne aasta pärast korralik koondis oleks. Mis eelpool kiidetud infrastruktuuri puutub, siis vaja oleks lõpuks ometi valmis ehitada meie peastaadion, igasse Eesti nurka võiks kerkida vähemalt üks sisehall, Meistriliiga profimeeskondadel peaks igal ühel olema sellised staadionid kus meeskond tahaks mängida ja publik vaadata jne jne jne.. Ma siiralt loodan, et Pohlak ei hakka Reiljanit panema lastes ennem eesti jalgpalli põhja kui teatepulga edasi annab.
    Ära vingu, paku lahendusi...kui lahendused välja pakud (normaalsed mitte suvaline hülgemöla ala Savisaar presidendiks) siis vingu siin palju tahad nende punktide ulatuses millele lahenduse oled toonud. Lihtsalt vingumiseks võid läbu teemasse minna.

    Kommentaar


      Algselt postitas ballack Vaata postitust
      PS need kümnemeetrised kossu-jalka segaplatsid arvesse ei lähe.
      Ballack oma parimas headuses, kuid võib ju küsida: miks?

      Ma sulle igaks-juhuks mainin, et näiteks Tartus on sellised kossu-jalka segaplatsid (natuke küll pikemad kui 10 meetrit) koolide juures noori täis ja pigem mängitakse jalgpalli. Lisaks viiakse seal läbi treeninguid - enne kui muru valmis. Viimased grupid lahkusid sealt enne suuremaid külmi. Huvitav, kas see on Eesti jalgpallile kasulik? Retooriline küsimus muidugi.

      Stokil on täiesti õigus. Lisaks võib igat idiootsust vabandada sõnadega "üks kord võib".
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Algselt postitas Martin Vaata postitust
        Ballack oma parimas headuses, kuid võib ju küsida: miks?

        Ma sulle igaks-juhuks mainin, et näiteks Tartus on sellised kossu-jalka segaplatsid (natuke küll pikemad kui 10 meetrit) koolide juures noori täis ja pigem mängitakse jalgpalli. Lisaks viiakse seal läbi treeninguid - enne kui muru valmis. Viimased grupid lahkusid sealt enne suuremaid külmi. Huvitav, kas see on Eesti jalgpallile kasulik? Retooriline küsimus muidugi.

        Stokil on täiesti õigus. Lisaks võib igat idiootsust vabandada sõnadega "üks kord võib".
        No asi läheks idiootseks kui sellist tralli pidevalt korraldada.

        Kui need väiksed hübriid jalka/korvi väljakud on ikka paremad kui mitte midagi. Aitavad kaasa tänavajalgpalli arengule ja mine tea, ehk mõnest väiksest nagast sirgub tulevikus mõni tehnikavirtuoos.

        Kommentaar


          Algselt postitas Martin Vaata postitust
          Lisaks viiakse seal läbi treeninguid - enne kui muru valmis. Viimased grupid lahkusid sealt enne suuremaid külmi. Huvitav, kas see on Eesti jalgpallile kasulik? Retooriline küsimus muidugi.
          Vastaks siis sellele küsimusele ka retooriliselt: kahjuks nad ei tuleks. Kui me räägime täismõõtmetes sisehallidest, siis sellised kökatsid pole eriti perspektiivsed.

          Küll olen aga nõus sellega, et Brasiiliale makstud raha oleks võinud jalgpalli arengusse ja infrastruktuuri suunata. Küsimus polegi selles, mida käegakatsutavat konkreetselt selle rahaga teha oleks saanud.
          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

          Kommentaar


            Tegelikult võiks alustada sellest, et kohtunikele ja muule personaalile oleksid palgad õigeaegselt makstud. Ei, toome parem Brasiilia .

            Kommentaar


              Algselt postitas $$$ Vaata postitust
              Tegelikult võiks alustada sellest, et kohtunikele ja muule personaalile oleksid palgad õigeaegselt makstud. Ei, toome parem Brasiilia .
              ma oma lihtsameelsuses usun, et kohtunike palkade summa ei ole EJL-ile mingi ülatamatu summa. miks neid õigel ajal välja ei maksta? ei tea.
              finantsjuhid nimetavad seda rahavoogude juhtimiseks

              Kommentaar


                Pohlak võib taanduda, siis kui kasvatajaklubid enda mugavustsoonist välja tulevad ja rehepapluse hülgavad. Näiteks Pärnus on, ja sealt on tulnud palju häid mängijaid ning (noorte)treenerid, kuid üldine süsteem ning tulevikuvisioon on hindele 2- (ma võin liiga teha, kuid ma lähtun sellest, mida näen, loen, kuulen). Mis valemiga pole sellises kuldaväärt kohas suutnud PJK (või mis iganes) üles ehitada staadionite kompleksi? Isegi kusagil Eestimaa südame kandis suudetakse seda mingil määral (nii, et suvekuudel ei mahu rahvas ära). Kas asi on Pohlakus, jalgpalli liidus või kohalikes funktsionäärides?
                Ja toome võrdlusena Tartu - Eesti jalgpalli mõistes vastsündinu ning kasvab jõudsalt - majanduslanguseta oleks seal juba vähemalt üks täisväärtuslik kompleks loodud. Inimesed näevad seal vaeva, et lapsed tuua trenni, tuua jalgpalli juurde. Nad on vundamendi valmis ladunud ning nüüd saab kasutada ära seda, mille Pohlak (vist) on loonud - võimalused edasiseks arenguks. Klubid ei pea otsima uksi Platini või Splätteri juurde - need on valmis, kasutuseks. Aga mida sa lähed sinna rääkima, kui midagi rääkida pole? Saadaks siis kohe Villu Parveti või Savisaare.

                Mis puudutab sisehalle või staadione, siis kindlasti on neid vaja, kuid nende järgi pole karjuvat vajadust - pimedal ja külmal ajal võimlas palli toksida on väga kasulik, eriti sellistele puistele ja tuimadele tükkidele nagu eestlased. Mäng on seal kiire, mis arendab tehnikat, reaktsioonikiirust ja esimese sammu kiirust. Samas võib lihtsalt ka joosta ning harrastada mõnd teist sporti, sest kunagi ei tea, kus järgmine Baruto peidus on.
                Sul ei ole vaja F1 Messi-Ronaldo-HelloKitty jalatseid, et õppida mängima jalgpalli. Harjutada tehnikat või mida iganes. Sul on vaja inimesi, kes sind suunavad, toetavad, õpetavad ja selgitavad. Ning siis oled sa nõus ka pimedas kruusa peal mängima. Sul on suva, et pole raudriide taga staadioni, kus pikka söötud harjutada - sa lähed parki, võtad jalatsid jalast ning annad tuld.
                Lisaks on vaja turniire, võistlusmänge... tugevamate võistkondadega, sest see on see koht, kus õpitakse mängu (mängima), see on see koht, kus tennispalliga kõksimine aitab sind hädast välja, sest sa oled harjunud väikest palli ohjama - suure ohjamine on selle kõrval lihtsam kui onaneerimine.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas ercos Vaata postitust
                  Ma ütleks, et jalgu alla saavas riigis on paljud juhid ajastukohased ja Pohlak oli õige mees, õigel ajal ja õiges kohas. Kuid minu hinnangu järgi on see aeg mööda saamas. Nüüd tuleks alale anda uus hingamine ja Pohlak oma autoritaarse juhtimise ja kohati kummalise nägemusega asjadest ei ole see mees kes seda anda suudaks. Meistriliiga turundusele oleks vaja sisse panna ülejärgmine käik, et 200 fänni asemel oleks platsil vähemalt 2000. Noorte mängijate koolitus vajaks põhjalikku kaasajastamist, et meil ka kümne aasta pärast korralik koondis oleks. Mis eelpool kiidetud infrastruktuuri puutub, siis vaja oleks lõpuks ometi valmis ehitada meie peastaadion, igasse Eesti nurka võiks kerkida vähemalt üks sisehall, Meistriliiga profimeeskondadel peaks igal ühel olema sellised staadionid kus meeskond tahaks mängida ja publik vaadata jne jne jne.. Ma siiralt loodan, et Pohlak ei hakka Reiljanit panema lastes ennem eesti jalgpalli põhja kui teatepulga edasi annab.
                  Minu teada on enamik sinu poolt üles loetud teemasid EJL-i pikemates plaanides juba sees .Teine asi on kuidas neid ellu viia. Ega vutiliidul pole sellist raha võtta .Siin peavad ikkagi riik ja omavalitsused vutiliiduga koostööle asuma siis võib midagi oodata.
                  Brasiilia mängu korraldamine sattus ränka masuaega ja sellega astuti ämbrisse aga Uruguai ja Ukraina mängud saadi minu teada tasuta tingimusel ,et Eesti teeb vastukäigu.
                  Vutiliidu poolt näeksin ma hea meelega seda ,et otsitaks rohkem kohalikke sponsoreid ,sest praegu on ju selleks kõige parem aeg .Jalgpall on kuum teema ,miks mitte kutsuda juhatusse mõni jalgpallist huvitatud suurfirma omanik.
                  Poliitikud peaksid lauslollid olema ,kui nad ei näinud ja ei saanud aru ,mida tähendasid rahvale paly off mängud ja kui palju nad tõid meie majandusele sisse. Tallinnas teenisid kõik selle pealt ,et tuhanded iiri fännid siin möllasid. Milline spordiala veel tooks siia nii palju raha ,kui jalgpall ?
                  Noortetöö võiks muidugi parem olla aga ma usun ka selles suunas tehakse tööd .Mina Aivarile mingeid alternatiive ei näe .Keegi meist pole eksimatu ja kõigile ei saa meeldida aga St. Pauli pallipoisist - bundesist tahaks lahti saada
                  FCF Forever

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                    Minu teada on enamik sinu poolt üles loetud teemasid EJL-i pikemates plaanides juba sees .Teine asi on kuidas neid ellu viia. Ega vutiliidul pole sellist raha võtta .Siin peavad ikkagi riik ja omavalitsused vutiliiduga koostööle asuma siis võib midagi oodata.
                    Kui 20 aastaga pole suudetud korraliku sisehalli ehitada, siis enamus asju jääbki pikemateks plaanideks. Männiku Enn suutis koos Jumala ja Poomi abiga küll "kupli" endal staadionile muretseda. Mis siis, et kasutatud, aga EJL (loe:Flora) pole sedagi suutnud.
                    See vähese raha jutu võid ka tead küll kuhu panna. EJLil on piisavalt raha, et seda ühele klubile 0 intressiga välja laenata.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Kas kusagil on välja toodud umbkaudsed summad tribüüniga sisehalli maksumuse kohta ning mis asukohta Jalkaliit plaaniks esimese täismõõtmetes sisehalli ehitamist Tallinnas?
                      Joga Bonito!!!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas daywalker Vaata postitust
                        Kas kusagil on välja toodud umbkaudsed summad tribüüniga sisehalli maksumuse kohta ning mis asukohta Jalkaliit plaaniks esimese täismõõtmetes sisehalli ehitamist Tallinnas?
                        Praegune alecoq kunstmurustaadion (see tagumine) katta on esimese asjana katta.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rein Vaata postitust
                          See vähese raha jutu võid ka tead küll kuhu panna. EJLil on piisavalt raha
                          Kahjuks oled sa EJL rahalisest seisust väga valesti aru saanud. Kahjuks ma ei saa rohkem kommenteerida teatud põhjustel igaks-juhuks.

                          Kommentaar


                            Nende sisehallide kohapealt...on vaja ka omavalitsuste ja riigi tuge ehk siis neid kes samuti juurde raha paneks...ilma nendeta ei vea välja.
                            Nende miniväljakute kohapealt ma enam ei mäleta kas liit ise üldse midagi maksis või tegeles ainult organiseerimisega...ei suutnud uudist enam üles leida.
                            EDIT: leidsin ühe lingi aga ei ole summadest midagi aga siiski kelle koostöös kõik toimus: http://jalgpall.struktuur.ee/4465

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                              Kui me räägime täismõõtmetes sisehallidest, siis sellised kökatsid pole eriti perspektiivsed.
                              Absoluutselt on. Kus sinu arvates lapsed üldse mängima hakkavad? Et ma askeldasin Foresliuse gümnaasiumi kõrval murul, siis nägin , kuidas seal seda miniväljakut kasutati. Ja kasutati iga päev, sest just see on see tasand, kus mängima hakatakse, sest hoovijalgpalli meil sisuliselt enam pole.

                              Kahjuks pole meil ka ilma nagu nt Tais, kus pärast kella 17 on kõik platsid jalgpallureid täis-

                              Sellised väljakud on Eestis ülimalt vajalikud. Võiks ehk isegi öelda, et sealt peakski tulema meie Ronaldod, kes väiksemas ruumis peavad õppima palliga midagi tegema :P
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Selle infrastruktuuri kohta peaks Martin ise väga hästi ju teadma: http://www.tartupostimees.ee/501760/...inna-reaalsus/

                                Kommentaar

                                Working...
                                X