320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    Sisuliselt Pohlak tunnistab, et maksudest on kõrvale hiilitud.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Algselt postitas Rein Vaata postitust
      http://sport.delfi.ee/news/jalgpall/....d?id=62871544

      Sisuliselt Pohlak tunnistab, et maksudest on kõrvale hiilitud.
      Eesti Jalgpalli Liidu ja Tallinna Flora president Aivar Pohlak on veendunud, et Norras lahvatanud maksupettuste skandaali keskmes olevad eestlased pole midagi valesti teinud.


      Tegelikult Pohlak tunnistab, et midagi pole valesti tehtud.

      Sama uudis, loe kuidas tahad.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Tsiteerin- Küll aga kinnitas Pohlak, et kui tõepoolest peaks tõlgendatama, et niisugune skeem pole lubatud, tuleb võlgnevused likvideerida.

        Päris hea nali, loomulikult on nüüd hea selle taha pugeda. Loomulikult tedsid nad, et selline skeem pole lubatud.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          Tsiteerin- Küll aga kinnitas Pohlak, et kui tõepoolest peaks tõlgendatama, et niisugune skeem pole lubatud, tuleb võlgnevused likvideerida.

          Päris hea nali, loomulikult on nüüd hea selle taha pugeda. Loomulikult tedsid nad, et selline skeem pole lubatud.
          Härra Rein, Aivar Pohlak ei valeta kunagi!

          Kommentaar


            Algselt postitas $$$ Vaata postitust
            Härra Rein, Aivar Pohlak ei valeta kunagi!
            Unustasin selle Proovin tulevikus mitte unustada.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              tra see pohlak on siukse pasa jälle kokku keeranud, kui nüüd norrale mingit pappi ka maksma peame, siis lükkub sise hallide ehitamine 10 aastat edasi:S
              T. Rüütli: "Parem platsil targalt seista kui lollilt ringi joosta"

              Kommentaar


                Algselt postitas ELLvanaPEER Vaata postitust
                tra see pohlak on siukse pasa jälle kokku keeranud, kui nüüd norrale mingit pappi ka maksma peame, siis lükkub sise hallide ehitamine 10 aastat edasi:S
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Ei lihtsalt minu arvamus, pole vaja torkida tyhja koha pealt!
                  T. Rüütli: "Parem platsil targalt seista kui lollilt ringi joosta"

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ELLvanaPEER Vaata postitust
                    Ei lihtsalt minu arvamus, pole vaja torkida tyhja koha pealt!
                    Kui Norra riik kõik maksmata maksud välja nõuab siis peab sinu arvamusega nõustuma.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rein Vaata postitust
                      Tsiteerin- Küll aga kinnitas Pohlak, et kui tõepoolest peaks tõlgendatama, et niisugune skeem pole lubatud, tuleb võlgnevused likvideerida.

                      Päris hea nali, loomulikult on nüüd hea selle taha pugeda. Loomulikult tedsid nad, et selline skeem pole lubatud.
                      +
                      Hea nali on see, et Pohlaku nägemuses: Keeran ilge maksupettuse kokku + jääb vahele = ütlen sorri, maksan petetud raha tagasi ja kõik on tšill.

                      Kommentaar


                        tavaliselt küsitakse sellisel puhul ka intressi või viivist ...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ELLvanaPEER Vaata postitust
                          tra see pohlak on siukse pasa jälle kokku keeranud, kui nüüd norrale mingit pappi ka maksma peame, siis lükkub sise hallide ehitamine 10 aastat edasi:S
                          1) Süütuse presumptsioon alguses
                          2) Kui peaks süüdi mõistetama siis kaasa-aitaja = teostaja...ehk siis ärge ainult Pohlakut sõimake, vaid ikka kõiki kes sellega seotud on (Pohlak kui Sport&NetGroup OÜ juhatus, klubi ja mängija)...muidu on nagu keskerakonnale kohane "kogu tõe" rääkimine

                          Kommentaar


                            Aga kes seda raha Norra riigile tagasi maksma hakkab? Maailma aateliseima jalgpalliagendi OÜ või mängijad ise?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                              Aga kes seda raha Norra riigile tagasi maksma hakkab? Maailma aateliseima jalgpalliagendi OÜ või mängijad ise?
                              Mis sa ise arvad? Ei pea just kõige teravam pliiats olema, et ära arvata.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Aitan ... Norra riigi ees on patused ikka sportlased, kes makse optimeerisid

                                Kommentaar

                                Working...
                                X