320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ballack Vaata postitust
    1) Süütuse presumptsioon alguses
    2) Kui peaks süüdi mõistetama siis kaasa-aitaja = teostaja...ehk siis ärge ainult Pohlakut sõimake, vaid ikka kõiki kes sellega seotud on (Pohlak kui Sport&NetGroup OÜ juhatus, klubi ja mängija)...muidu on nagu keskerakonnale kohane "kogu tõe" rääkimine
    Ajakohasem oleks ikka öelda, et nii nagu Isamaale tavakohane.

    Miks üldse pole veel siia teemat tehtud, kus Isamaa äritegudest arutleda?

    Kommentaar


      Algselt postitas peters Vaata postitust
      1) Ajakohasem oleks ikka öelda, et nii nagu Isamaale tavakohane.

      2) Miks üldse pole veel siia teemat tehtud, kus Isamaa äritegudest arutleda?
      1) Ma võrdlen nendega kellel see vaata, et kohustuslik on.
      2) Miks sa teemat siis ei tee, vaid küsid "miks pole"?

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok
        Loodetavasti edaspidi rõhub EJL kvantiteedi asemel kvaliteedile.
        Et siis mängida kvaliteetsemate vastastega kui Horvaatia, Ukraina, Prantsusmaa?

        Kommentaar


          Algselt postitas keemiainsener Vaata postitust
          Et siis mängida kvaliteetsemate vastastega kui Horvaatia, Ukraina, Prantsusmaa?
          Mul tekkis sama küsimus. Stok vist pidas küll silmas mängukvaliteeti, aga no kust mujalt see tulema peaks, kui tipuriikidega vutti tagudes?

          Ei hullu, poisid. Las nüüd meie omad puhkavad oma nädalakese-poolteist ja küllap valiksarjas oleme pildil tagasi jälle. Mina näen nende sõpakate näol, olgugi, et koledad numbrid, küll ainult suurt kasu. Uued ja vanad mehed läbisegi, praktiliselt kogu koosseis sai mängida, vana kaardivägi sai väravasoonele tagasi (Oper, Vosko) jne jne.

          Eilse mängu pitser oli väsimus. Hooajast, sellest mänguderallist, reisimisest. Ja seda kõike arvesse võttes kestis mansa Prantsusmaa vastu ära täpselt niipalju, kui võis arvata ja nii kaua, kui võis oodata konnade järgmise käigu sisselülitamist ehk siis ~25 minutit.

          Aga jah, kui Stoki kallal nokkida veel - ära pane pahaks! - siis ma mäletan mõne aasta tagant selliste meeskondadega mänge nagu Ekvatoriaal-Guinea, Moldova, Malta, Usbekistan... Sellistega madistama jäämine ja mängude kokkuleppimine võib meie pärusmaaks jäädagi. Viimase mänguralli vastased olid ikka väga ja väga väärikad ja loodame, et (mil moel ta siis iganes seda teeb) Pohlak jätab seda trendi.

          Kommentaar


            Algselt postitas markofkin Vaata postitust
            Mul tekkis sama küsimus. Stok vist pidas küll silmas mängukvaliteeti, aga no kust mujalt see tulema peaks, kui tipuriikidega vutti tagudes?
            Algselt postitas Edson Vaata postitust
            Rõhk on asjaolul, et need ei ole mõttetud mängud. Siin on võimalus ja vajadus ennast näidata. Iseasi on, kes seda suudab. Kui kasvõi Ojamaa siin silma, siis on juba hästi. Teised seda ära kasutada ei osanud. Vb Klavan.
            Edson viitab võrdlemisi kenasti: siin seda kvaliteeti selgelt polnud, sest mehed on juba sellised nagu nad on.

            Miks siis mitte kasvõi nö järgmise põlvkonda koolitama hakata, oleks noored ässad ehk natuke maa peale toodud, mis sellest Konsast või Stepanovist ikka enam nuhelda. Äkki keegi noorematest saanuks väheke tuld südamesse, kui oleks paar korda jalge vahelt lükatud ja mõnitatud.

            Ehk mängud polnud tõenäoliselt mõttetud, küll aga oli seda väga suur osa palluritest, kes nendeks mängudeks kohale tassiti. Mis aga omakorda muutis ka mängu, noh, ütleme siis, et poolmõttetuks.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Algselt postitas markofkin Vaata postitust
              Eilse mängu pitser oli väsimus. Hooajast, sellest mänguderallist, reisimisest. Ja seda kõike arvesse võttes kestis mansa Prantsusmaa vastu ära täpselt niipalju, kui võis arvata ja nii kaua, kui võis oodata konnade järgmise käigu sisselülitamist ehk siis ~25 minutit.
              See pidev pingil istumine võib jalad ikka üsna kangeks võtta, mhm
              olgem kristlased, vabandused on esitatud

              Kommentaar


                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                Miks siis mitte kasvõi nö järgmise põlvkonda koolitama hakata, oleks noored ässad ehk natuke maa peale toodud, mis sellest Konsast või Stepanovist ikka enam nuhelda. Äkki keegi noorematest saanuks väheke tuld südamesse, kui oleks paar korda jalge vahelt lükatud ja mõnitatud.
                no esiteks mõnitavad meie noori juba teised noored, niiet mõnitamise puudumise taha asi ei jää.
                aga ma ei arvaks sugugi et sellest satsist enamus kes nüüd mängida sai - on oma maksimaalse kättesaadava taseme lae juba kätte saanud.
                Seisan üksi mere ääres
                jalas kollased sandaalid
                valged, merevahust sääred
                hüüan: "Elagu skandaalid!"

                Kommentaar


                  Algselt postitas Martin Vaata postitust
                  Edson viitab võrdlemisi kenasti: siin seda kvaliteeti selgelt polnud, sest mehed on juba sellised nagu nad on.

                  Miks siis mitte kasvõi nö järgmise põlvkonda koolitama hakata, oleks noored ässad ehk natuke maa peale toodud, mis sellest Konsast või Stepanovist ikka enam nuhelda. Äkki keegi noorematest saanuks väheke tuld südamesse, kui oleks paar korda jalge vahelt lükatud ja mõnitatud.

                  Ehk mängud polnud tõenäoliselt mõttetud, küll aga oli seda väga suur osa palluritest, kes nendeks mängudeks kohale tassiti. Mis aga omakorda muutis ka mängu, noh, ütleme siis, et poolmõttetuks.
                  Kirjtan alla.

                  Kommentaar


                    naiss oann
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Nii palju kui staadioni kõrvalt ka Eurospordist u19 EMi jälgitud on, siis Pohlaku üle viskavad küll kommentaatorid parajalt nalja.

                      Finaalikordust nüüd telekast vaadates: "He looked like a lumberjack the last time we saw him. Notice that he wears a suit but no tie"

                      Kommentaar


                        Algselt postitas keemiainsener Vaata postitust
                        Finaalikordust nüüd telekast vaadates: "He looked like a lumberjack the last time we saw him. Notice that he wears a suit but no tie"
                        Ja enne seda, "Looking quite smart for the final, got a suit on!" Lumberjack on muidugi tabav.
                        ★★★★★★

                        Kommentaar


                          Sihuke libe sell siis.

                          Kommentaar


                            Täielik nali. 25 miljoni eest mullatöid teostanud mees väidab, et tema saab inimesele silma vaadates aru, kas tegu on ausa kodanikuga või mitte...

                            Kommentaar


                              Murran hetkeks oma vaikust, et öelda välja järgnev:

                              Alljärgnev on minu ja ehk mõne minuga maailma asju sarnaselt nägeva inimese subjektiivne arvamus ja ei pretendeeri absoluutsele tõele.

                              Olen nüüd väikese ajaga näinud kahte mängu, kus Flora on täbaras olukorras ja kohtunik üritab nn "mängu teha". Olgu, 0-2 kaotusseisus Kalju vastu kahtlasevõitu karistuslöögid, 5 lisaminutit jpm - need olid lihtsalt naljakad, aga see mis täna Kalevi mängul toimus oli lihtsalt piinlik. Võib öelda, et peakohtunik Martin Salon andis täna kõik ja rohkemgi, et mäng külaliste võidupoole tüürida. Kõigepealt kerge penalt Florale, seejärel lugematud Kalevi vastu tehtud vigade mitte märkamine (sh karistusalas selja tagant pikali lükkamine). Nagu sellest vähe oleks eemaldati Kabashi üsna kerge teise kollasega, andes sellega külalistele ühemehelise enamuse. Sellele müsteeriumile mis pärast seda toimuma hakkas, ei suudaks isegi Igor Volke head selgitust leida.

                              Floral tuli kogu meeskond nurgalööki vormistama. Kui Kalevil õnnestus kaks ühe vastu kontrasse murda, vastaste väravavaht selja taga järgi sörkimas, leidis Salon kusagilt mingi müstilise suluseisu. See rünnak maha võetud jätkus flora turmtuli. Pealtvaatajate kellad rääkisid kõik ühte keelt - alanud on Vesti Lisaaeg*. Kusagil kuuenda lisaminuti kanti ehmatas peakohtuniku Kalevlaste ootamatu kontra, mis oleks nad üks-ühele Pedõkiga viinud. Seepeale tegi ta midagi mida kohtunikud reeglina ei tee - keset aktiivset rünnakut vilistas mängu pidulikult lõppenuks. Poleks kontrat olnud, istuksime me ilmselt siiamaani staadionil.

                              Võiks öelda, et emotsionaalsel kaasaelamisel ei tõlgenda alati kõiki olukordi adekvaatselt ja ehk mina ning seltskond mõttekaaslasi, kellega ma neid mänge vaatasin, tõlgendasid ehk kõike täiesti valesti. Kuid täna oli staadioni väravate suunas liikuva rohkearvulise publiku seas teema nr 1 kohtuniku vile ja Eesti jalgpalli sahkermahkerid. Kui sa näed palju vaeva, et nii palju inimesi vutipeole saada, siis võiks teha ka nii, et kohale tulnud tulevastel fännidel asjast sitamaitset külge ei jääks.

                              Juhul kui hr Pohlak tõesti valutab südant eesti jalgpalli tuleviku pärast, siis aus konkurents Meistriliigas võiks olla üks prioriteetidest. Kujutagem hetkeks endale olukorda, kus huvide konfliktil, kus Flora ja EJL president on üks ja seesama isik ning faktil, et Flora omanikule allub ka kohtunike komisjon, ei ole antud olukorraga midagi pistmist. Sel juhul oleks ainus mõistlik seletus see, et Tohver ja Salon on lihtsalt suured Flora poolehoidjad.

                              Olgu koer kas siia või sinna poole aeda maetud - ajaga peab tegelema. Tehku seda siis EJL või minugi pärast kasvõi UEFA. Ma usun, et ka Flora mängijad ja Viies Sektor sooviksid oma võidud või kaotused saada ausalt.

                              Vabandan kui ma kellegile oma tekstiga ülekohut tegin, aga ei saanud lihtsalt lihtsalt vait olla.





                              * Vesti lisaaeg määratakse siis kui Vestile kuuluv meeskond on kaotusseisus. Mängule lisatud aeg jääb 5-7 minuti vahele. Seda reeglina olukorras kus erilisi seisakuid pole olnud.

                              Kommentaar


                                lugesin esmalt sinu juttu ning siis teema pealkirja ja mõtlesin, et Pohlak on ilmtingimata süüdi, et keegi Salong põrutab pasa vile? No tegelt ka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X