320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Väga isiklikuks kipub asi kätte minema. Sellist riidu aga küll kohalikku jalgpalli vaja pole.

    Kellel õigus on selle koha pealt? Mõlemal. Mingisuguse komisjoni loomine kõlab räige populismina - meenub kohe riigikogu jalgpalli toetusgrupp aasta tagasi, kui kohalik koondisejalgpall teemas oli. Andeks, aga üsna mõttetu lahmimine Kuno poolt siinkohal, kuigi Pohlak läks oma vastuses ka selgelt üle tolereeritava piiri.

    Hea lugemine oli sellegipoolest ja mõned pärlid tõid ikka muige suule.

    Kommentaar


      Algselt postitas keemiainsener Vaata postitust
      Väga isiklikuks kipub asi kätte minema. Sellist riidu aga küll kohalikku jalgpalli vaja pole.

      Kellel õigus on selle koha pealt? Mõlemal. Mingisuguse komisjoni loomine kõlab räige populismina - meenub kohe riigikogu jalgpalli toetusgrupp aasta tagasi, kui kohalik koondisejalgpall teemas oli. Andeks, aga üsna mõttetu lahmimine Kuno poolt siinkohal, kuigi Pohlak läks oma vastuses ka selgelt üle tolereeritava piiri.
      Populismi koha pealt täiesti nõus - ja see toetusgrupp tuli ka endale automaatselt pähe.
      Vastu vaidleks ainult selle Pohlaku vastusega - iga kell parem aus persesaatmine kui mingi silmakirjalik sõnadevoolimine.
      Ja pealegi, nagu sa mainisid, vähemalt saab nalja ka.

      Hea lugemine oli sellegipoolest ja mõned pärlid tõid ikka muige suule.

      Kommentaar


        Muideks 25.novembril on Aivar Pohlak Tähelaevas

        Kommentaar


          ou mai gaad!

          Kommentaar


            Mis soigumine see nüüd siis oli? Krt iga asja üle võib kurta jne aga nii lolli juttu pole tükk aega lugenud. "Ma ei viitsi õues joosta kui vihma sajab" - sellised ei peagi kuhugile jõudma ja ei jõuagi. Aafrika talendid kasvavad ilmselgelt "paremates" tingimustes. Pikemalt ei viitsi seda lollust kommenteerida.
            Kõik, mis tundub raske, on tegelikult lihtne ja kõik, mis tundub võimatu, võtab lihtsalt natuke rohkem aega.

            Kommentaar


              Algselt postitas Stok
              Kahjulik.
              Peab nõustuma.

              Kommentaar


                Jalgpalliliidu president jäi sedapuhku silma Õhtulehe Elu-toimetusele daamidele, kelle silm ei ole teab mis terav suluseisu fikseerima. Küll aga totaalhõlmav kõiges, mis puudutab riietust.

                «Vesti kinkis mulle Eesti Jalgpalli Liidu peasekretäri Anne Rei abikaasa Olev, kui ma ei eksi, siis minu 50. sünnipäevaks,» ütleb jalgpalliisa Aivar Pohlak, kes pühapäeval, jalgpalliliidu aastalõpugalal kandis lambavillast vesti asemel hoopiski rahvuslikku rõivast.

                Kommentaar





                  Eesti Jalgpalli Liidu (EJL) president Aivar Pohlak ja peasekretär Anne Rei kohtusid nädalavahetusel Peterburis FIFA presidendi Sepp Blatteri ja FIFA Euroopa arendusjuhi Eva Pasquieriga.

                  Töisel kokkusaamisel arutati EJLi ja FIFA koostööd, konkreetseid projekte ning maailma jalgpalli hetkeseisu.

                  Kommentaar


                    Eesti Jalgpalli Liidu president Aivar Pohlak võttis kokku eelmisel nädalal Zürichis toimunud Rahvusvahelise Jalgpalli Liidu FIFA kongressi:


                    Tekstis siis selline lõik:
                    Olin üllatunud, kui minuga tuldi Zürichis kõnelema rahuprojekti võimalikest negatiivsetest tähendustest - mis olid nõrgad - ütlen selgelt välja, mulle tundub, et kellelgi on vaja sõda ja jalgpall ja eriti 2018. aastal Venemaal toimuvad jalgpalli maailma meistrivõistlused on sellel plaanil risti jalus. Kordan, just meie idanaabri juures korraldatava jalgpalli MM-i tõttu ei ole Venemaad mitte kuidagi võimalik praegu sõtta astuma provotseerida, sest see võistlus on riigi jaoks üliolulise tähtsusega.

                    Kas meie Jalgpalli Liidu president on ka vene propagana ohver? Või lihtsalt ei valda teemat? Küsiks heameelega ka Flora fännidelt, et kas nende arvates ka Ukrainas venemaad provotseeeritakse sõtta?
                    fc pohmell

                    Kommentaar


                      Algselt postitas duff_K Vaata postitust
                      Küsiks heameelega ka Flora fännidelt, et kas nende arvates ka Ukrainas venemaad provotseeeritakse sõtta?
                      Ukraina jama algus sai USA'st mitte Venemaast ehk provotseeriaks polnud venemaa kuid see juba OT.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Ramm Vaata postitust
                        Ukraina jama algus sai USA'st mitte Venemaast ehk provotseeriaks polnud venemaa kuid see juba OT.
                        su väide põhineb millel?
                        fc pohmell

                        Kommentaar


                          No eks Ukrainas on juba NLiidu kokkuvarisemisest alates käinud võimuvõitlus Venemaa ja lääneriikide (mitte ainult USA) vahel, et kes seda riiki kontrollib. Kord üks peal ja teine all, siis jälle vastupidi jne. Meenutagem kasvõi 2004. aasta presidendivalimisi, Juštšenko mürgitamist, Janukovitši valimisvõidu protesteerimist jms. 2013. aastal oli Venemaa mees (Janukovitš) pukis, lääneriigid hakkasid teda maha kangutama ja kui see õnnestus, siis läksid venelased vastukaaluks Krimmi ja Ida-Ukraina kallale. Kes keda esimesena provotseeris ja kes üldse konflikti alustas võiks siin jäädagi vaidlema, nagu Iisraeli ja Palestiina puhul.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas lenc Vaata postitust
                            No eks Ukrainas on juba NLiidu kokkuvarisemisest alates käinud võimuvõitlus Venemaa ja lääneriikide (mitte ainult USA) vahel, et kes seda riiki kontrollib. Kord üks peal ja teine all, siis vastupidi jne. Meenutagem kasvõi 2004. aasta presidendivalimisi, Juštšenko mürgitamist, Janukovitši valimisvõidu protesteerimist jms. 2013. aastal oli Venemaa mees (Janukovitš) pukis, lääneriigid hakkasid teda maha kangutama ja kui see õnnestus, siis läksid venelased vastukaaluks Krimmi ja Ida-Ukraina kallale. Kes keda esimesena provotseeris ja kes üldse konflikti alustas võiks siin jäädagi vaidlema, nagu Iisraeli ja Palestiina puhul.
                            Ok ma arvan, et seda peaks arutama kuskil mujal teemas. Aga niisama lihtsalt väiteid loopima, et lääneriigid kangutasid kõlab küll ikka julmalt puusalt laskmisena. Ma ei välista, et Lääneriikidel võis mingi roll olla, aga selle jaoks tahaks ka mingeid tõendeid või kinnitusi neile teooriatele. l´Lõppkokkuvõttes peab olema Ukraina rahval endal õigus oma saatuse üle otsustada samamoodi nagu me eeldame, et meil on see õigus.



                            Kuna asi kisub OT siis küsin uuesti, kas see on ok avaldus EJL presidendi poolt? Ehk siis et praegult Venemaad provotseeritakse?
                            fc pohmell

                            Kommentaar


                              ma arvan, et nendele küsimustele vastuse saamiseks peaks pöörduma Fc Flora Tallinn alafoorumisse. Seal on targemaid.

                              Kommentaar


                                Mis ma rohkem imestan (või ei peaks enam) on et üks väga segane ja mõttetu kiri jõuab pressile ilma mitte suguse kritiikata, filtrita või toimetaja kommenteerita. See, nagu iga meedia oleks Pohlaku (mitte EJL'i, vaid lihtsalt tema isiklik asi) ametlik allikas või megafoon.
                                Keegi ütleb et ma pole ajakirjanik. Davai, ma tõesti siin Eestis ma pole, sest kui see tähendab olla nagu kohalikud ajakirjanud, siis eelistan mitte kuuluma.
                                See ei ole mingi 'rant' kategooria vastu. Lihtsalt mõelge. Kord, kaks, kolm ja rohkem. Mis jalgpalli press Eestis teil üldse on?
                                Tema jaoks inglise press on paha sest Blateri vastu, mitte see et Blatter on korruptsioni sees peani. Räägib rohkem kui viie-punktiga seisukoht.

                                Mis ta ütles FIFA skandaali kohta, ma ei imesta. Kõik on päris etteootatud, imestaks kui teisiti räägitakse ja ta küll Blatteri pool häälestas.
                                Vaatame kuidas pahe ta saab Berliinis oma teise sõbra poolt, ehk Michel Platini.
                                Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                                Premium Liiga Clubs News
                                Facebook
                                Twitter

                                Kommentaar

                                Working...
                                X