320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Jormma Vaata postitust
    Küsimused pohlakule, koos analüüsiga.

    Küsimus 1:
    Miks ei ole koondises Ojamaad, Lutsu või Kinki ja miks on koondises Subbotin ja Gussev ?
    Aanalüüs1:
    Ojamaa- Ei sobi Perssoni konseptsiooni ja koondis on nagu vangla kus valitseb hierarhia
    (seitsme flora mängia hierarhia hetkel). Pohlaku arvates ei ole ole Ojamaa Hollandis siiamaani põhimeheks olemine piisav läbilöök et saada koondise kutset.
    Kink - Pohlak arvab et tema puudumine on loomulik sest siiamaani pole perssoni valikus olnud,
    aga see ei ole ju loomulik. Seda silti saaks kõikidele eesti mängijatele kes pole perssoni käe all koondises mänginud külge panna ja see ei ole loomulik.
    Luts -Pohlak väidab et luts peab põhimehena kanda kinnitama. 4-st mängust neljas põhis alustamine (90+90+90+45) ei ole siis kand kinni ? Mitu aastat selleks kulub härra pohlak ?
    Subbotin - Ettevalmistusabinõu ?
    Gussev - Ettevalmistusabinõu?
    Kas viimased kaks meest teevad mašaasi ja söödavad platsil poistele palli ette või millega on tegu. Ettevalmistamisega peaks tegelema koondise personal ja iga mängija individuaalselt.
    Kui antud mängijad on kehvas vormis siis koos nendega trennide läbiviimine ei paranda koondislaste sooritusvõimet kindlasti !

    Küsimus 2:
    Miks on koondises Dõmov ?
    Analüüs2:
    Pohlak väidab et Dõmov on arenenud ja tegemist on preemiaga. Tulemused ja mänguaeg näitab taandarengut. Kui võtta arengut personaalselt ja mitte arvestada tulemust siis võiks ju iga arengu läbi teinud rahvaliiga mängija koondisekutse saada kui see kus ja kuipalju sa mängid rolli ei mängi.

    Küsimus 3:
    Miks ei ole 3/4 soccerneti külastajatest rahul koondisevalikuga ?
    Analüüs 3:
    Pohlaku väitel on see otsus emotsionaalne ja temal pole õigust emotsionaalne olla.
    Nüüd tekib küsimus miks peaks rahvas olema emotsionaalne, kui viimane mäng oli rohkem kui kaks kuud tagasi ? Mille põhjal siis peatreenerit analüüsida kui pohlaku väitel iga perssoni vastane sõnavõtt on emotsionaalne. Tulemuste (Balti turniiril viimane koht, EM grupist välja langemine ja nigel saldo 3 väravat seitsmes mängus, sealjuures 2 andorra võrku) põhjal ?
    Väravte vahe on ainult üks näitaja mis on positiivne, ülejäänud KÕIK on negatiivsed näitajad.
    Jah lasime endale lüüa vahem ja ise ka lõime vähe, aga tulemused näitavad et see ei ole õige teekond.

    Küsimus 4:
    Kes hakkab väravaid lööma ?
    Analüüs 4:
    Reporter loeb ette nimekirja mängijatest kellega nagu eelpool mainitud on jäänud väravate saldo koondises nõrgaks ja küsib kes siis väravaid lööma hakkab. Pohlak vastab et lööma hakkab seesama seltskond kes enne ei olnud võimeline väravaid lööma.
    Anektoot:
    Pohlak ja reporter istuvad autosse ja hakkavad teiselepoole maakera sõitma. Teepeal avastavad mehed et dokumendid on maha jäänud. Jõudnud juba mandrit ületada peetakse mehed interpoli fakiiride poolt kinni. "Mehed tuvastage ennast":Lausub interpoli fakiir ja silmitseb filosoofi tunnustega hallipäist Pohlakut. Pohlak kutsikasilmadega: "Selle eest vastutab Eesti kodakondsusamet".

    Küsimus 5:
    Millised on Eesti eesmärgid uueks tsükliks?
    Analüüs 5:
    Pohlak räägib seda mis on siililegi selge. Tahetakse võita, tahetakse võimalikult head olla, tahetakse areneda ja tahetakse tulevikus tegusid teha. Kahjuks pean tõdema et need ei ole eesmärgid, need on missioon ja visioon. Eesmärgid on mõõdetavad ja eesmärgid on sellised et on võimalik millegi poole püüelda.
    Missioon visioon on: Suur punktihulk.
    Eesmärk on: Olla Pääseda edasi MM alagrupist.
    Mis on suur puhktihulk, mis on arenevad mängijad, mis on arenev mäng ? Neid asju ei saa mõõta ja iga inimese jaoks on need erineva väärtusega. Seejuures kui aga pohlak ütleks et eesmärk on alagrupi turniirilt edasi pääseda saaks hiljem öelda kas saavutasime eesmärgi või mitte ja saaksime vastutust kanda.

    Küsimus 6:
    Kust koondise king Sinu jaoks praegu kõige valusamalt pigistab?
    Analüüs 6:
    Jah nõustun, see on hetkel põhiküsimus. Samas pean ära mainima et ainult klubidel ei ole meie jalgpalli tulevikus oluline roll. Ka EJL peaks tegema natuke teadustööd kaasaegse varustuse ja metoodika kohta ning looma sidemeid varustajate ja riigi vahel.
    Ja kui nüüd küsimust uuesti lugesin siis sain aru et pohlak ei vastanud mitte küsimusele vaid rääkis probleemist meie riigi jalgpallis. Sealjuures koondise küsimus on olemasolevast valikust õiged leida ja mängima panna. Hetkel nagu eelpool aminitud peatreeneril see ei õnnestu, sest valitud on sellised põhimõtted ja taktikad mis välistavad olulisel määral mängijate kaasamine koondisesse. Seega pigistab seal treeneri pingis.
    Kuidas sul muidu selle ajaraiskamise ja jalgpallist kirjutamise pealt liiga vähese teenimisega lood on ikkagi?
    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

    Kommentaar


      Algselt postitas dareth Vaata postitust
      Kuidas sul muidu selle ajaraiskamise ja jalgpallist kirjutamise pealt liiga vähese teenimisega lood on ikkagi?
      Vaata seda et mul hetkel on aega asjaga tegeleda siis miks ma ei või siin kirjutada.
      Ajakirjanikuna kuluks selliste asjade peale metsikult rohkem aega ja seda tuleks
      teha stabiilselt.

      Äkki oled hoopis ise huvitatud omale kopika teenimisest ?
      Su nime all vaatab vastu 3650 postitust mis on üüratu võrreldes minu 215 postitusega.
      Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

      Kommentaar


        Aitäh soovituse eest. Ma võtan siinset keskkonda pigem meelelahutuslikuna.

        Meil igaühel on oma arvamus ja selle väljendamine ok okei. Aga ma ei saa aru, miks sa püüad SIIN FOORUMIS peatreenerit tagandada. Kas meile mingi asja "tõestamine" on midagi väärt? Jah, paljud nõustuvad sinu seisukoha ja argumentidega, ühed suuremal, teised vähemal määral, aga kui sa päevast päeva ühte ja sama joru ajad, muutub see tüütuks. Võrdluseks umbes, et "see on okei, kui oled usklik, aga ära püüa seda igal võimalusel teistele kurku suruda".

        Kas kavatsed oma ristisõda pidada kogu Pehrssoni ametiaja? Või kandub antipaatia mingil hetkel üle kogu EJL-ile, nii et sa ei saa elu lõpuni rahu - ükskõik, kes parasjagu pukis on. Kas oled rahul sellega, kui Ojamaa koondisekogunemisele kutsutakse? Või peab ta vähemalt kaks mängu algusest lõpuni väljaakul olema, et andeks annaksid? Kas võib juhtuda, et siis hakkaks mõni teine pind tagumikku torkima? Millal sa võitnud oled?
        I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

        Kommentaar


          Algselt postitas Jormma Vaata postitust
          Vaata seda et mul hetkel on aega asjaga tegeleda siis miks ma ei või siin kirjutada.
          Ajakirjanikuna kuluks selliste asjade peale metsikult rohkem aega ja seda tuleks
          teha stabiilselt.

          Äkki oled hoopis ise huvitatud omale kopika teenimisest ?
          Su nime all vaatab vastu 3650 postitust mis on üüratu võrreldes minu 215 postitusega.
          Vaatasin just hirmuga, et ma olen McNamarast ainult mõnikümmend posti maas ja siis ma olen selle foorumi kõige suurem no-lifer.

          Kommentaar


            Algselt postitas dareth Vaata postitust
            Aitäh soovituse eest. Ma võtan siinset keskkonda pigem meelelahutuslikuna.

            Meil igaühel on oma arvamus ja selle väljendamine ok okei. Aga ma ei saa aru, miks sa püüad SIIN FOORUMIS peatreenerit tagandada. Kas meile mingi asja "tõestamine" on midagi väärt? Jah, paljud nõustuvad sinu seisukoha ja argumentidega, ühed suuremal, teised vähemal määral, aga kui sa päevast päeva ühte ja sama joru ajad, muutub see tüütuks. Võrdluseks umbes, et "see on okei, kui oled usklik, aga ära püüa seda igal võimalusel teistele kurku suruda".

            Kas kavatsed oma ristisõda pidada kogu Pehrssoni ametiaja? Või kandub antipaatia mingil hetkel üle kogu EJL-ile, nii et sa ei saa elu lõpuni rahu - ükskõik, kes parasjagu pukis on. Kas oled rahul sellega, kui Ojamaa koondisekogunemisele kutsutakse? Või peab ta vähemalt kaks mängu algusest lõpuni väljaakul olema, et andeks annaksid? Kas võib juhtuda, et siis hakkaks mõni teine pind tagumikku torkima? Millal sa võitnud oled?
            Keri nüüd üles poole. Sina oled see kes mind tsiteeris ja mulle küsimusi esitas, esimese korraga pidasin targemaks et ei hakka sellele ajakirjaniku jutule vastama, siis tuli sama asi uuesti ja otsustasin vastata. Mul ei olegi kunagi olnud soovi niipalju siin aega veeta,
            ükskord isegi otsustasin sootuks tükiks ajaks vait olla... aga ma ei saa ju sinna midagi parata kui arutelu tekib ja mulle küsimusi esitatakse. Sul on 3650 postitust siin foorumis äkki peaksid ise mõtlema samuti vahetevahel jalgpallist puhkuse võtmisele.

            Ei kavatse kogu perssooni ametiaja siin häält teha, mingit elulist teostust ma sellest ei saa. Jalgpalliliidu vasu pole mul ka otseselt midagi. Lihtsalt üks asi viib teiseni ja kuidagi on need asjad siin nii läinud et olen oma arvamust liidu tegevuste kohta ka avaldanud. Sugugi mitte ainult negatiivset arvamust, vaid kiidan jalgpallikooli projektid heaks ja tore on näha et sellesse kõige nooremasse kontingenti investeeritakse. See seemne istutamine on liidul paigas. Väga hea. Siit edasi aga tulevad minu murekohad. Kui kord seeme on istutatud siis tuleks selle eest ka korralikult hoolt kanda ja mitte ainult tallinnas vaid ka mujal eestis. Minu isiklik arvamus on see et meie jalgpalli maastik vajaks tehnoloogilist uuendust... ei pea isegi miljoneid investeerima. Kui natuke uurimistööd teha on näha kuipalju on võimalik väikse kapitali eest mängijate taastuvust ja sooritusvõimet parandada.

            Näed jälle läks ühelt teemalt sujuvalt teisele. Ei ole ma mingi oligarh kes näo, rahvuse või nime pärast kellegist lahti tahab saada, lihtsalt taktikalisi vigu näen ja mainin neid ja kui tagasiside tuleb mingi umbluu et teeme nii sest tahame nii teha siis küsin endalt ja kogu eesti rahvalt et kellele ja miks koondis mängib. Soccerneti hääletusel oli 80% koondisevaliku vastu ja usun et siinsed saidi kasutajad ei ole päris suvaline seltskond vaid inimesed kellele meeldib jalgpall ja see hinge läheb(kindlasti on erandeid). Sellepeale aga öelda et tegu on oligarhide, emotsionaalselt ebastabiilsete või teadmatu seltskonnaga on natuke liiast minuarust. Eriti häiris perssoni viimane sõnavõtt kus ütles et on 3 kuud mängijaid jälginud(ise on ainult 3 aastat treeneri toolis istunud). No enamus meist siin on suure osa oma elust eesti jalgpallis veetnud ja teab üpris hästi mis kus ja mis toimub.

            Lühidalt - ei kavatse mingit ristisõda pidada aga hingega jalgpalli jures olen küll, ning kui mulle midagi ei meeldi teen häält ka. Kellegi vastu ma pole. Miks peaksingi. Ilusa jalgpalli poolt olen.
            Loodan et sobib sulle see vastus.
            Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

            Kommentaar


              Jormma on kas Ojamaa ise, või mõni tema lähikondlane.

              Või siis on Hendrikul üks maailma konkreetsemaid fänne. Mis oleks muidugi parem, kui ta naissoost oleks. Oleks groupie'st kasu ka midagi.

              Võta nüüd hoog maha ja rahune veidi. Või kirjuta see jutt kõik suunaga Päärsonile või EJL'i. Lihtsalt mingit faking arulagedat ristisõda pidada foorumis, kus ilmselt isegi enamus ei ole otseselt sulle vastu on kas natukene hale.... või natukene naljakas. Kasutu mõlemal juhul.

              Proovi kanepit - pidi aitama, ennem, kui allakäigutrepilt üles fentakani Kenderiga koos lähed.
              MIA SAN MIA!

              Kommentaar


                Algselt postitas denisss Vaata postitust
                Jormma on kas Ojamaa ise, või mõni tema lähikondlane.

                Või siis on Hendrikul üks maailma konkreetsemaid fänne. Mis oleks muidugi parem, kui ta naissoost oleks. Oleks groupie'st kasu ka midagi.

                Võta nüüd hoog maha ja rahune veidi. Või kirjuta see jutt kõik suunaga Päärsonile või EJL'i. Lihtsalt mingit faking arulagedat ristisõda pidada foorumis, kus ilmselt isegi enamus ei ole otseselt sulle vastu on kas natukene hale.... või natukene naljakas. Kasutu mõlemal juhul.

                Proovi kanepit - pidi aitama, ennem, kui allakäigutrepilt üles fentakani Kenderiga koos lähed.
                no näed dareth nuta või naera.

                kõik siin foorumis räägivad iseendast kolmandas isikus või on geyd sest neile meeldib 22 meest muru peal vaadata. edu sulle deniss, edu !
                Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                Kommentaar


                  denissi maailmavaade:

                  Jormma - jommab ja kaitseb Ojamaad ja Eesti koondist = Loll mees kes ainult seletab.
                  Teised "Ojamaa heiterid" - küll kirjutavad, kritseldavad, joonistavad ühesõnaga täpselt samamoodi jommavad ja räägivad enda arvamust = Tublid ja targad, teavad kõike.
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Vaatasin just hirmuga, et ma olen McNamarast ainult mõnikümmend posti maas ja siis ma olen selle foorumi kõige suurem no-lifer.
                    Ma vaatan ka, Et Sul nii palju postitusi? Mis ametid muidu üldsegi pead?

                    Kommentaar


                      No sa oled ka nagu pudeliga pähe saanud mees turu viimase pingi peal.

                      Aga mul on hea meel, et sa mu maailmavaadet niivõrd hästi jagad.

                      Pean sulle midagi veel puust ja punasemalt selgeks tegema? Ok, ma proovin:

                      "üüüü äää üüüüü äää ving hala ja pisarad. TÜRA ma tahaks ka Ojamaad koondises näha. Äää öääää üüü"

                      Aga ma ei näe. Mis nüüd saab? Mis?


                      MIS?

                      Sina ja Jormma ka ei näe.

                      Mis nüüd saab?`


                      kirjutame siia veel kümme lehte hala ja siis näeme?

                      NÄEME?



                      No kui nii on, siis palun jätkata.
                      (aga vahelduseks võiks iseenda teksti ka läbi lugeda ning mõista, et kõik argumendid on teil esitatud, kõik on arvesse võetud. nende korrutamine ei muuda mitte halli essugi)

                      Aga näed - mulle meeldiks ka Ojamaa koondises. Aga mul on elu. Ja ma ei viitsi lihtsalt mingite jormidega foorumis sel teemal kakelda. Aga nüüd tulid kaks MarilynKerrot välja ja ütlesid, et ma olen pede, et ma viitsin vaadata 22 tüüpi platsil, kellest ÜKS EI OLE Ojamaa. Wow. Next level shit. Teil siin foorumis ja delfi foorumis vahepeal oleval ajal mahti ikka süüa ka on, või lasetegi, nagu truud valvekoerad?
                      MIA SAN MIA!

                      Kommentaar


                        Tra mis lasteaed siin koos on

                        Kommentaar


                          Uus kuum paar Jarmmo ja Linnupoja on foorumi korralikult kihama pannud.. Kena lüürika denisss

                          Kommentaar


                            Algselt postitas denisss Vaata postitust
                            Ja ma ei viitsi lihtsalt mingite jormidega foorumis sel teemal kakelda.
                            pläriseb 18 rida ja lisab sellise lause. aplaus!
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Seda et peatreenerit ei vahetata näitab ainult mõne mehe laiskust.

                              Ootame ära seisukohal ei saa enam olla sest tulmused on tõesti negatiivsed, seda ütlevad isegi mängijad ise.
                              Üritatakse teha seda mida peatreener ja kivisild räägivad aga välja ei tule. Sellest ka tulemused.
                              Kui mängijad ise ütlevad et ei tule see asi nii välja nagu peatreener tahab siis Aivar mida sa ootad ?
                              Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                              Kommentaar


                                Selge on see, et vaid siin foorumis halamisega maailma paremaks ei muuda. Vaja on mingeid tegusid. Kui jalgpalli mängitakse suuresti fännidele, siis võiks ju loota, et fännidel ka mingi omamoodi mõjuvõim oleks?

                                Minu arust on siin 2 varianti, kui sm Pohlak ja co ise asjadest aru ei saa:

                                1) Boikoteerida järgmist kodumängu, tühjad tribüünid
                                või
                                2) Järgmisel kodumängul väljendada fännide poolt oma arvamust - mingi message, a la PehrssOUT või mis iganes

                                Nii ei saa midagi muutuda, kui foorumis vingutakse kui sitt ja pask kõik on aga kui väljas päikse käes ollakse, tehakse jälle rõõmus nägu pähe, nagu kõik oleks OK.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X