320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

    No ega see nüüd väga vale ka pole! Pohlak ju nüüdsest tunnustatud EJLi juht ja Sedin ja Levada liikmesklubide presidendid. Mõnes mõttes ikkagi alluvad. Kuigi palka nad Pohlakult muidugi ei saa, kuigi ilmselt tahaksid saada, vähemalt laenuks, nagu priity näib arvavat. Kusjuures Pohlaku alluvuses töötamine oleks neile suur au.
    luutik, äkki teeks selgeks, mis tähendab olla alluv, mis on alluvussuhe. võta arvesse seda, et EJL-l on liikmed ja need härrased ei ole minu teada seal tööl, Sedin siiski juhatuses.

    EJL-i põhikirja artikkel 7- ülesanded- punkt 11.) EJL kaitseb oma liikmete ühiseid huve.

    sinu jutu järgi peaks ja on õige kui EJL kaitseks Pohlaku huve ainuisikuliselt. huvitav, siin just toodi välja Voskoboinikovi juhtum, kus ejl ei liiguta sõrmegi, et klubi kaitsta rahvusvahelisel tasandil. mis selle peale kostad?
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

      Algselt postitas luutik


      Algselt postitas lorenzo


      Pea kõik MLi peatreenerid on töötanud flora süsteemis.
      luutik, huvitav-huvitav, kas sa pole tähelepannud, et tulevane flora peatreener on endine levadia treener?
      Tõsi jah, eks nüüd saab siis Levadia ka tunda, kui endine töötaja oma klubi kahjuks töötab.Ja äkki põhjustab just Pasi selle, et levadia jällegi kullata jääb! Selle üle oleks topeltrõõm.
      luutik, mul täitsa poogen kas tuleb levadia meistriks või mitte, minugi pärast võib pärnu meeskond tulla (ise pärnust pärit) ja kasvõi flora, pole ka kade. kas saad aru, et küsimus pole selles kes meister on
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik

        kuule, ära rohkem peale võta.
        See on peaaegu samaväärne väide kui väide \"lyytik on soccerneti foorumi moderaatori alluv\"


        Lyytik: No ega see nüüd väga vale ka pole! Pohlak ju nüüdsest tunnustatud EJLi juht ja Sedin ja Levada liikmesklubide presidendid. Mõnes mõttes ikkagi alluvad.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

          ja see et mitmetes meistriliiga florasüsteemi välistes klubides mängivad flora kasvandikud, pole mingi armuand teistele klubidele. See näitab vaid lõppastmes flora süsteemi saamatust: noored ei suuda seal arengut jätkata, tüübid ei avane lõplikult floras ja/või klubi ei suuda noori motiveerida, et need sealt lõppastmes niisama või poolmuidu ära lastakse.

          Ega Pohlak polek mingi ingel ega heategija, ammugi mitte debiilik, et ta väärt mängijaid missioonitundest konkurentidele ära jagab. Need mehed on läinud kõik sellepärast, et pole meeskonnas kohta, ei suudeta motiveerida, areng jääb seisma ehk kokkuvõttes - need on olnud flora jaoks mittevajalikud mängijad. Pigem võiks keegi florast Neemelo toimetamisi jälgides pilgu maha visata ja pisut punastada.

          Eesi jalgpallil on muidugi lõppastmes ja kahtlemata kasud sees.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

            Algselt postitas vanarõve ise

            Eesi jalgpallil on muidugi lõppastmes ja kahtlemata kasud sees.
            Seda minagi.
            Lisan veel, et andekaid noori on Floral liiga palju ja raske on neist kõigist viimane välja pigistada. Levadialgi ei õnnestu oma noortest midagi asjalikku kasvatada. Gurtsioglujants oli andekas, Maksimov, Maalinn... ikka otsib mujalt täiendusi. Seega pole Neemelo puhul põhjust häbenemiseks, kahju võivad nad Floras küll tunda. Samas, Floras poleks Neemelo võibolla avanenudki? Aga ega floras alati mööda ka ei vaadata. Kuliku puhul vaatas jällegi Levadia mööda ja ei kutsunud teda endale, kuigi mees oli Levadia fänngi, nagu ise tunnistas.
            kui üldse räägid siin minuga, ma teatavasti luutik, mitte lyytik ja sinu arvutis leidub ka u täht!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

              Algselt postitas vanarõve ise


              kuule, ära rohkem peale võta.
              See on peaaegu samaväärne väide kui väide \"lyytik on soccerneti foorumi moderaatori alluv\"


              Lyytik: No ega see nüüd väga vale ka pole! Pohlak ju nüüdsest tunnustatud EJLi juht ja Sedin ja Levada liikmesklubide presidendid. Mõnes mõttes ikkagi alluvad.
              kuule vanarõve, sul tore nimi, aga väiksest naljast aru ei saa! Nali viib ka vahel elu edasi! Pole vaja alati liig tõsine olla. ja moderaatori alluv olen ma muidugi, mõnes mõttes vähemalt. Ja olgu pealegi.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                Algselt postitas lorenzo


                No ega see nüüd väga vale ka pole! Pohlak ju nüüdsest tunnustatud EJLi juht ja Sedin ja Levada liikmesklubide presidendid. Mõnes mõttes ikkagi alluvad. Kuigi palka nad Pohlakult muidugi ei saa, kuigi ilmselt tahaksid saada, vähemalt laenuks, nagu priity näib arvavat. Kusjuures Pohlaku alluvuses töötamine oleks neile suur au.
                luutik, äkki teeks selgeks, mis tähendab olla alluv, mis on alluvussuhe. võta arvesse seda, et EJL-l on liikmed ja need härrased ei ole minu teada seal tööl, Sedin siiski juhatuses.

                EJL-i põhikirja artikkel 7- ülesanded- punkt 11.) EJL kaitseb oma liikmete ühiseid huve.

                sinu jutu järgi peaks ja on õige kui EJL kaitseks Pohlaku huve ainuisikuliselt. huvitav, siin just toodi välja Voskoboinikovi juhtum, kus ejl ei liiguta sõrmegi, et klubi kaitsta rahvusvahelisel tasandil. mis selle peale kostad?
                sa oled ikka üks tõsine Eesti mees. Võtad kohe asju nii tõsiselt. Mina viskan siin nalja ja sina otsid põhikija punkte. Mine parem magama.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                  Algselt postitas luutik


                  Algselt postitas lorenzo


                  No ega see nüüd väga vale ka pole! Pohlak ju nüüdsest tunnustatud EJLi juht ja Sedin ja Levada liikmesklubide presidendid. Mõnes mõttes ikkagi alluvad. Kuigi palka nad Pohlakult muidugi ei saa, kuigi ilmselt tahaksid saada, vähemalt laenuks, nagu priity näib arvavat. Kusjuures Pohlaku alluvuses töötamine oleks neile suur au.
                  luutik, äkki teeks selgeks, mis tähendab olla alluv, mis on alluvussuhe. võta arvesse seda, et EJL-l on liikmed ja need härrased ei ole minu teada seal tööl, Sedin siiski juhatuses.

                  EJL-i põhikirja artikkel 7- ülesanded- punkt 11.) EJL kaitseb oma liikmete ühiseid huve.

                  sinu jutu järgi peaks ja on õige kui EJL kaitseks Pohlaku huve ainuisikuliselt. huvitav, siin just toodi välja Voskoboinikovi juhtum, kus ejl ei liiguta sõrmegi, et klubi kaitsta rahvusvahelisel tasandil. mis selle peale kostad?
                  sa oled ikka üks tõsine Eesti mees. Võtad kohe asju nii tõsiselt. Mina viskan siin nalja ja sina otsid põhikija punkte. Mine parem magama.
                  luutik, sinuga ju teisiti ei saa. miks sa kohe ei oelnud, et sa siin hoopis nalja teed?
                  aga aitah, uni oli hea
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                    Algselt postitas luutik
                    Ja ka 36 milli staadionisse on raha, millele pole teistel midagi vastu panna.
                    36 milliga staadionit ei ehita.

                    P.S. Kui sa numbrid kokku lööd, siis vastavalt lepingule kulutab Levadia kokkuvõttes just niipalju Maarjamäe staadionile.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                      Algselt postitas luutik
                      kuule vanarõve, sul tore nimi, aga väiksest naljast aru ei saa!
                      Ja meil on üks vääriline kandidaat Raimo Aasa nimelisele huumoripreemiale.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik

                        Olen siin arenenud vestlust nüüd mõnda aega jälginud.

                        Mina teen ettepaneku lugupeetud priity\'l ja lorenzo\'l (ja mõnel veel) närvirakkude hoidmise eesmärgil siin teemas enam mitte luutiku provokatsioonidega kaasa minna. Mis te ikka tühja vaidlete.

                        Luutiku puhul on tegu haigusega (või haiglusega), millesarnast mina enne veel kohanud pole. Demagoogia, kohatud/arusaamatud naljad, meelevaldne järelduste tegemine ja vestlusteemade lõpetamine on ainult mõned sümptomid.

                        Teil ei õnnestu elu sees härra luutikule midagi (siin teemas) selgeks teha. Mitte, et teil nii mõneski õigus ei pruugiks olla. Nimetatud härra lihtsalt ei suvatse teiste jutust aru saada. Las ta pealegi tunneb võidurõõmu, kui keegi enam kaasa jaurata ei viitsi. Lapsikut väidet a\'a \"kuna keegi minuga vaielda ei viitsi, olen ma võitja\" olen siin korra paar juba niigi kohanud.
                        League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                          \"Lisan veel, et andekaid noori on Floral liiga palju ja raske on neist kõigist viimane välja pigistada\" / c /LUUTIK

                          KAHJUKS, Eestis ei ole andekaid noori Kuressoo, Purje, A. Gussevi peale.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                            Algselt postitas Sats1


                            \"Lisan veel, et andekaid noori on Floral liiga palju ja raske on neist kõigist viimane välja pigistada\" / c /LUUTIK

                            KAHJUKS, Eestis ei ole andekaid noori Kuressoo, Purje, A. Gussevi peale.
                            Flora noored kellest midagi toredat on välja tulnud on pärit siis kas Kehtna pallikoolist või siis välastpoolt Flora süsteemi. Tln Flora kuhu nüüd rõhk asetati poel tootnud peale Ojamaa mitte kedagi märkimisväärset.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                              Kahjuks ma ei ühti sinu arvamusega Stas1.

                              Rääkides Kuresoost, siis loomulikult müts maha, et ta nii kaugele on jõudnud. Sellegipoolest mina temas mingisugust hiigelpotentsiaali ei näe. Võimalik, et Jelle ja Janno nägid, ju ma siis olen loll. Aga ikkagi, koondisekutse oli liiast, sest on palju paremaid mängijaid ukse ees ootamas. Kergelt kogemuste saamiseks koondisesse kutsumine on küll vale.

                              Ats on minu silmis küll väga andekas ning võitlejatüüpi mängija, kuid tema viga on see, et vigastused on kiired tulema ja suhtumine on kahetimõistetav. Arvan, et kui ta oleks asja natukene tõsisemalt võtnud, siis oleks ta praegu palju kaugemal. Loodame parimat, kuid ego on ründajal küll väga kõrgele aetud.

                              Gussevist ei tea suurt midagi, kuid nende kolme nime kõrval on veel kõvasti erinevaid noormängijaid, kellest võib väga palju tulla. Andekaid on mitmeid! Eks näis, kelle täht eredamalt särama hakkab!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                                Kordamine on tarkuse ema.

                                Algselt postitas Martin


                                Võiks ju lõpuks aru saada, et luutikuga vaidlemine/soigumine tähendab umbes seda:



                                Täielik mõttetus.
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X