320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

    Algselt postitas luutik
    Algselt postitas priity
    Algselt postitas luutik
    Ja ka 36 milli staadionisse on raha, millele pole teistel midagi vastu panna.
    36 milliga staadionit ei ehita.
    P.S. Kui sa numbrid kokku lööd, siis vastavalt lepingule kulutab Levadia kokkuvõttes just niipalju Maarjamäe staadionile.
    Huvitav oleks endalgi neid Levadia staadioniehituse numbreid kokku lüüa. Näita, kus nad on?
    ilmselt tulevad Maarjamäele kullast wc-d (Levadale ilmselt siis isiklik pott plaatinast), kui sinna investeeritakse 36 miljonit.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

      Algselt postitas Raimo


      Algselt postitas luutik
      Algselt postitas priity
      Algselt postitas luutik
      Ja ka 36 milli staadionisse on raha, millele pole teistel midagi vastu panna.
      36 milliga staadionit ei ehita.
      P.S. Kui sa numbrid kokku lööd, siis vastavalt lepingule kulutab Levadia kokkuvõttes just niipalju Maarjamäe staadionile.
      Huvitav oleks endalgi neid Levadia staadioniehituse numbreid kokku lüüa. Näita, kus nad on?
      ilmselt tulevad Maarjamäele kullast wc-d (Levadale ilmselt siis isiklik pott plaatinast), kui sinna investeeritakse 36 miljonit.
      Vaevalt kullast peldikut tuleb, sest siseinfo kohaselt tulevad lihtsalt augud põrandasse ja milleks liigselt ilutseda. Praktiline peab see ikka olema.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

        Algselt postitas luutik
        Huvitav oleks endalgi neid Levadia staadioniehituse numbreid kokku lüüa. Näita, kus nad on?
        Sa oled meil nõnda osav igasugust infot hankima, äkki leiad selle isegi üles. Nt mõnest ajalehest või Levadia kodulehelt.
        Aga aitame Sind ikka.
        1. Investeerimiskohustus Maarjamäe staadionisse: 10 miljonit krooni
        2. Iga-aastane maks hoonestusõiguse eest: 600 000+käibemaks 18%=708 000
        Korruta see 36-ga, saad 25,5 miljonit krooni.
        Kokku seega 36 miljonit.
        Investeerida võiks muidugi rohkem kui vaid 10 milli, kuid ma tahaks näha kus on see koht mõnes viisakamas asukohas, kus tühjalt kohalt alustades oleks võimalik 36 miljoni krooniga endale sobivas suuruses maatükk osta ja sinna veel staadion/treeningkeskus peale ehitada.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

          Algselt postitas lorenzo


          Algselt postitas luutik


          Algselt postitas oku


          Olen siin arenenud vestlust nüüd mõnda aega jälginud.

          Mina teen ettepaneku lugupeetud priity\'l ja lorenzo\'l (ja mõnel veel) närvirakkude hoidmise eesmärgil siin teemas enam mitte luutiku provokatsioonidega kaasa minna. Mis te ikka tühja vaidlete.

          Luutiku puhul on tegu haigusega (või haiglusega), millesarnast mina enne veel kohanud pole. Demagoogia, kohatud/arusaamatud naljad, meelevaldne järelduste tegemine ja vestlusteemade lõpetamine on ainult mõned sümptomid.

          Teil ei õnnestu elu sees härra luutikule midagi (siin teemas) selgeks teha. Mitte, et teil nii mõneski õigus ei pruugiks olla. Nimetatud härra lihtsalt ei suvatse teiste jutust aru saada. Las ta pealegi tunneb võidurõõmu, kui keegi enam kaasa jaurata ei viitsi. Lapsikut väidet a\'a \"kuna keegi minuga vaielda ei viitsi, olen ma võitja\" olen siin korra paar juba niigi kohanud.
          Kahjuks pole keegi suutnud midagi tõestada. Kui mina midagi tõestada tahan, siis võtsin kätte ja tõestasingi, et aastal 1989 sellist menumängu, kus Norma-TVMk mängu jälgis kuni 8000 inimest, lihtsalt ei toimunud. Härra Sedini poolt oli tegu kas meelega või ekslikult valitud valeinfo levitamisega.
          Pigem olen ikka öelnud, et keegi enam vaielda ei suuda, mitte ei viitsi. Laiskust vaidlejatele tavaliselt ette heita ei saa.
          Teemade lõpetamisest? Ilmselt mõeldi, kui ma enam ei viitsinud jahuda niigi läbivaieldud laenude teemal, mis oli ka loomulik, kuna oponendid ajasid ikka oma joru edasi.
          luutik, sa ajad ju samuti oma joru edasi, milles sa parem siis oled?
          ja paljudele sa mu kusimustele vastasid?
          Ma ju väidan, et minu meelest on laenude asi vajalik olnud ja isegi suht korrektne. Ootame, mis audit näitab. Pole mõtet seda asja lihtsalt edasi arutada, sest sina ja co olete jälle omal arvamusel. Kumbki pool justkui oma arvamust muuta ei soovi. Ongi kogu lugu.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

            Algselt postitas priity


            Algselt postitas luutik
            Huvitav oleks endalgi neid Levadia staadioniehituse numbreid kokku lüüa. Näita, kus nad on?
            Sa oled meil nõnda osav igasugust infot hankima, äkki leiad selle isegi üles. Nt mõnest ajalehest või Levadia kodulehelt.
            Aga aitame Sind ikka.
            1. Investeerimiskohustus Maarjamäe staadionisse: 10 miljonit krooni
            2. Iga-aastane maks hoonestusõiguse eest: 600 000+käibemaks 18%=708 000
            Korruta see 36-ga, saad 25,5 miljonit krooni.
            Kokku seega 36 miljonit.
            Investeerida võiks muidugi rohkem kui vaid 10 milli, kuid ma tahaks näha kus on see koht mõnes viisakamas asukohas, kus tühjalt kohalt alustades oleks võimalik 36 miljoni krooniga endale sobivas suuruses maatükk osta ja sinna veel staadion/treeningkeskus peale ehitada.
            Ma ei tea täpseid tagamaid, kuid olen asjast nii aru saanud, et see igaaastane maks justkui päris maks ei olegi? Selle eest tulevat lihtsalt mingeid töid teha. Üldiselt võiks keegi sel alal teadjam seda uudist täpsustada. Vabandan ette, kui väga lolli arvamust avaldasin.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

              Ma ju väidan, et minu meelest on laenude asi vajalik olnud ja isegi suht korrektne. Ootame, mis audit näitab. Pole mõtet seda asja lihtsalt edasi arutada, sest sina ja co olete jälle omal arvamusel. Kumbki pool justkui oma arvamust muuta ei soovi. Ongi kogu lugu.
              ok, nous, mis puudutab laenusid, ootame ara auditi ja puha, aga muud kusimused? kus on nende vastused?
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                Algselt postitas priity
                Aga aitame Sind ikka.
                1. Investeerimiskohustus Maarjamäe staadionisse: 10 miljonit krooni
                2. Iga-aastane maks hoonestusõiguse eest: 600 000+käibemaks 18%=708 000
                Korruta see 36-ga, saad 25,5 miljonit krooni.
                Kokku seega 36 miljonit.
                Investeerida võiks muidugi rohkem kui vaid 10 milli, kuid ma tahaks näha kus on see koht mõnes viisakamas asukohas, kus tühjalt kohalt alustades oleks võimalik 36 miljoni krooniga endale sobivas suuruses maatükk osta ja sinna veel staadion/treeningkeskus peale ehitada.
                Ma ei viitsi küll sellel teemal eriti pikalt diskuteerida ning rohkem lähiajal selles teemas postitusi ei tee, kuid...
                Priity, oled Sa käinud Maarjamäel? Sellisel juhul saad ehk aru, et seal ei ole võimalik teha mingisugust tõsist treeningkeskust.
                Teiseks: olen enam kui veendunud, et tänu oma Keskerakonnas olevatele sõpradele saab Levada varsti kas selle maa endale (tulemuseks elamukrundid) või avastavad Levadia ja RKAS üheskoos, et Maarjamäel ei saa sellises mahus jalgpalli arendada ning vähendatakse esiteks hoonestusõiguse tasu ja teiseks investeerimiskohustust.
                Eks aeg näitab.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                  Algselt postitas lorenzo


                  Ma ju väidan, et minu meelest on laenude asi vajalik olnud ja isegi suht korrektne. Ootame, mis audit näitab. Pole mõtet seda asja lihtsalt edasi arutada, sest sina ja co olete jälle omal arvamusel. Kumbki pool justkui oma arvamust muuta ei soovi. Ongi kogu lugu.
                  ok, nous, mis puudutab laenusid, ootame ara auditi ja puha, aga muud kusimused? kus on nende vastused?
                  Sorry, aga mis küsimused veel olid? Tuleta meelde. Mu mälu veab seekord alt.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                    Algselt postitas oku


                    Olen siin arenenud vestlust nüüd mõnda aega jälginud.

                    Mina teen ettepaneku lugupeetud priity\'l ja lorenzo\'l (ja mõnel veel) närvirakkude hoidmise eesmärgil siin teemas enam mitte luutiku provokatsioonidega kaasa minna. Mis te ikka tühja vaidlete.

                    Luutiku puhul on tegu haigusega (või haiglusega), millesarnast mina enne veel kohanud pole. Demagoogia, kohatud/arusaamatud naljad, meelevaldne järelduste tegemine ja vestlusteemade lõpetamine on ainult mõned sümptomid.

                    Teil ei õnnestu elu sees härra luutikule midagi (siin teemas) selgeks teha. Mitte, et teil nii mõneski õigus ei pruugiks olla. Nimetatud härra lihtsalt ei suvatse teiste jutust aru saada. Las ta pealegi tunneb võidurõõmu, kui keegi enam kaasa jaurata ei viitsi. Lapsikut väidet a\'a \"kuna keegi minuga vaielda ei viitsi, olen ma võitja\" olen siin korra paar juba niigi kohanud.
                    miks sa keelad foorumis arutleda ja vaielda?siin on aset leidnud aasta teravaim vastasseis,tulised argumenteeritud seisukohad,targalt ja viisakalt esitatud faktid,mida hea lugeda ja mis kaunistab foorumit.ära teiste eest otsusta,igaüks ise otsustab.ja tühja pole siin küll vaieldud.on doktorikraadi ette näidata,et teistele diagnoose paned?
                    Kapten Trumm

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                      EJL-i põhikirja artikkel 7- ülesanded- punkt 11.) EJL kaitseb oma liikmete ühiseid huve.

                      sinu jutu järgi peaks ja on õige kui EJL kaitseks Pohlaku huve ainuisikuliselt. huvitav, siin just toodi välja Voskoboinikovi juhtum, kus ejl ei liiguta sõrmegi, et klubi kaitsta rahvusvahelisel tasandil. mis selle peale kostad?
                      luutik?
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                        Algselt postitas Raimo


                        Algselt postitas priity
                        Aga aitame Sind ikka.
                        1. Investeerimiskohustus Maarjamäe staadionisse: 10 miljonit krooni
                        2. Iga-aastane maks hoonestusõiguse eest: 600 000+käibemaks 18%=708 000
                        Korruta see 36-ga, saad 25,5 miljonit krooni.
                        Kokku seega 36 miljonit.
                        Investeerida võiks muidugi rohkem kui vaid 10 milli, kuid ma tahaks näha kus on see koht mõnes viisakamas asukohas, kus tühjalt kohalt alustades oleks võimalik 36 miljoni krooniga endale sobivas suuruses maatükk osta ja sinna veel staadion/treeningkeskus peale ehitada.
                        Ma ei viitsi küll sellel teemal eriti pikalt diskuteerida ning rohkem lähiajal selles teemas postitusi ei tee, kuid...
                        Priity, oled Sa käinud Maarjamäel? Sellisel juhul saad ehk aru, et seal ei ole võimalik teha mingisugust tõsist treeningkeskust.
                        Teiseks: olen enam kui veendunud, et tänu oma Keskerakonnas olevatele sõpradele saab Levada varsti kas selle maa endale (tulemuseks elamukrundid) või avastavad Levadia ja RKAS üheskoos, et Maarjamäel ei saa sellises mahus jalgpalli arendada ning vähendatakse esiteks hoonestusõiguse tasu ja teiseks investeerimiskohustust.
                        Eks aeg näitab.
                        Raimo! Milline Eesti klubi suudaks endale osta Tallinnas nii palju maad ,et saaks ehitada TÕSISE treningkeskuse? Jah ,Floral on tõsine treeningkeskus aga ta ei ole seda maad endale ostnud vaid selle maa eraldas talle linn ehk siis riik.
                        Maa läheb linnas aina kallimaks ja ruumi jääb vähemaks Isegi endised spordiväljakud ja staadionid ehitatakse täis. Sellepärast ongi jalgpalliklubidel ainuke lootus endiselt see ,et linn eraldab sihtotstarbeliseks kasutamiseks mingi tühermaa ,et sinna saaks kas või üks-kaks väljakut rajada.
                        Mis puudutab Maarjamäe staadioni siis tegelikult on hea planeerimise korral võimalik sinna rajada üsna Eesti mõistes täiesti korralik treeningbaas. Minu teada on seal plaanis teha suuri muudatusi ja kolm kavandatavat väljakut hakkavad asetsema hoopis teistmoodi ,kui praegu ,kus väga palju maad seisab sisuliselt kasutamata.Kui seda ala võsast puhastada siis mahuvad kolm väljakut üksteise kõrvale ja ruumi jääb isegi sisehalli ja klubihoone jaoks.
                        Ära ole nii pessimist .Ma olen ka oma klubi toetaja aga sellegi poolest tahaks ,et ka teised klubid saaks omale korralikke treeningtingimusi luua.Üldisele jalgpalliarengule tuleb see ainult kasuks.
                        FCF Forever

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                          \"kas siis tekib ka kunagi see hetk mil flora eelisseisund ara loped sinu teooria kohaselt voi lopeb see ainult pohlaku lopetamisega? see et keegi on eelisseisuses peab olema ka pohjendatud\"

                          luutik?

                          ja see su varasem madriidi reali näide- hispaanias on Real ametlikult kuninglik klubi, kas flora on ka meil nn. eesti vabariigi klubi? realil on kuninga ja valitsuse toetus, mitte aga hispaania jalgpalliliidu toetus
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                            Algselt postitas lorenzo


                            Algselt postitas luutik


                            Kas ära ei tüüta juba nende laenude arutelu. Uusi \"kuritegusid\" ikka veel leitud ei ole või? Siis on asi peris ias seisus.
                            pole viitsinud ammu aega siin sulle vastata luutik, aga palju sinu jaoks siis peab kuritegusi olema? mulle piisab uhest. panid siin kirja, et vaata kui palju pohlak on mangijaid muunud jne.. kas need on EJL-i pohikirjas kirjas mille alusel laene antakse ja mingid klubid eelisseisuses on?
                            luutik? ma ei soovi ümbernurga vastuseid, vaid otseseid. see on põhimõtteline küsimus ja ma ei vaidle hetkel sinuga korrektse laenuandmise üle staadionisoojendamise pärast.
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                              Ma pole küll luutik aga ...

                              Hetkel on flora eelisseisund tingitudki ju staadionist. Kogu selle kompleksi tähtsust Eesti jalgpallile on võimatu alahinnata. See ju peaks arusaadav olema, et flora ega ka ükski teine klubi ei suudaks seda üksi majandada. (kui juba suured ärimehed ei saa Saku Suurhalliga hakkama, kuidas peaks saama flora arenaga?). Flora oleks võinud ju ehitada palju väiksema staadioni, puhtalt enda tarbeks või üldsegi mittemidagi ehitada (ilma staadionita poleks ka laene). Küsi endalt milleks ehitati arena? Miks seda teed ei läinud nt Levada ja Sedin? Teiseks. Kui flora lõpetaks tegevuse, kukuks kogu jalgpallisüsteem mingiks ajaks kokku. Kui lõpetaks nt TVMK ei juhtuks suurt midagi peale mõningase raha väljavoolu jalgpallist (ps on ka TVMK ju EJL-lt abi saanud). Seega on mõningane EJL-i toetus mõistetav.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                                staadion ei ole flora oma

                                Kommentaar

                                Working...
                                X