320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

    Algselt postitas Raimo
    Priity, oled Sa käinud Maarjamäel? Sellisel juhul saad ehk aru, et seal ei ole võimalik teha mingisugust tõsist treeningkeskust.
    Olen käinud. Vaatasin ka kaarti Maa-ameti kodulehelt. Praegune jalgpalliväljak on seal mõõtmetelt umbkaudu 110x75 meetrit. Minimaalmõõtmed väljakule on 90x60? Väike harjutus paberi ja kääridega ning mina küll mahutaks antud katastriüksusele kolm väljakut lahedalt ära.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

      Algselt postitas zilde


      Ma pole küll luutik aga ...

      Hetkel on flora eelisseisund tingitudki ju staadionist. Kogu selle kompleksi tähtsust Eesti jalgpallile on võimatu alahinnata. See ju peaks arusaadav olema, et flora ega ka ükski teine klubi ei suudaks seda üksi majandada. (kui juba suured ärimehed ei saa Saku Suurhalliga hakkama, kuidas peaks saama flora arenaga?). Flora oleks võinud ju ehitada palju väiksema staadioni, puhtalt enda tarbeks või üldsegi mittemidagi ehitada (ilma staadionita poleks ka laene). Küsi endalt milleks ehitati arena? Miks seda teed ei läinud nt Levada ja Sedin? Teiseks. Kui flora lõpetaks tegevuse, kukuks kogu jalgpallisüsteem mingiks ajaks kokku. Kui lõpetaks nt TVMK ei juhtuks suurt midagi peale mõningase raha väljavoolu jalgpallist (ps on ka TVMK ju EJL-lt abi saanud). Seega on mõningane EJL-i toetus mõistetav.
      ausalt öeldes mind ei häiri ka see, kui EJL aitaks majandada Floral Arenat, eriti kui see on EJL-i kasutuses ja puha..aga mind häirib see kui kuidagi varjatult EJL peaks majandama Florat läbi Flora eelisseisundi
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

        “Priity, oled Sa käinud Maarjamäel? Sellisel juhul saad ehk aru, et seal ei ole võimalik teha mingisugust tõsist treeningkeskust” / c /

        Raimo,

        Priity ei käinud Maarjamäel suvist sest 29-11-05 15:47:22 ta kirjutas foorumis \"Maarjamäega seotult veel selline küsimus, et suvel EPL kirjutas kuidas Levadia juba suvel seal midagi korrastama hakkab. On keegi seal käinud/näinud mingit liikumist?\" / c /

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

          Algselt postitas Raivo19


          Algselt postitas oku


          Olen siin arenenud vestlust nüüd mõnda aega jälginud.

          Mina teen ettepaneku lugupeetud priity\'l ja lorenzo\'l (ja mõnel veel) närvirakkude hoidmise eesmärgil siin teemas enam mitte luutiku provokatsioonidega kaasa minna. Mis te ikka tühja vaidlete.

          Luutiku puhul on tegu haigusega (või haiglusega), millesarnast mina enne veel kohanud pole. Demagoogia, kohatud/arusaamatud naljad, meelevaldne järelduste tegemine ja vestlusteemade lõpetamine on ainult mõned sümptomid.

          Teil ei õnnestu elu sees härra luutikule midagi (siin teemas) selgeks teha. Mitte, et teil nii mõneski õigus ei pruugiks olla. Nimetatud härra lihtsalt ei suvatse teiste jutust aru saada. Las ta pealegi tunneb võidurõõmu, kui keegi enam kaasa jaurata ei viitsi. Lapsikut väidet a\'a \"kuna keegi minuga vaielda ei viitsi, olen ma võitja\" olen siin korra paar juba niigi kohanud.
          miks sa keelad foorumis arutleda ja vaielda?siin on aset leidnud aasta teravaim vastasseis,tulised argumenteeritud seisukohad,targalt ja viisakalt esitatud faktid,mida hea lugeda ja mis kaunistab foorumit.ära teiste eest otsusta,igaüks ise otsustab.ja tühja pole siin küll vaieldud.on doktorikraadi ette näidata,et teistele diagnoose paned?
          Arvan ka, et siinne vaidlus on suht korrektne ja oku võiks rohkem mõelda ja mitte kirjutada, kui midagi öelda ei ole. Pealegi toimub vaidlus suht suletud foorumis ja on seega isikutevaheline, kuhu nõrga närvikavaga isikutel pole üldse mõtet sekkuda.
          Eks ma siis jälgi tulevikus ka oku tarku mõtteid terasemalt kui seni. Äkki leian ka hea maitse piiri ületamisi! Et siis teha heale härrale märkuse, ehk panna isegi diagnoosi?

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

            Algselt postitas lorenzo


            EJL-i põhikirja artikkel 7- ülesanded- punkt 11.) EJL kaitseb oma liikmete ühiseid huve.

            sinu jutu järgi peaks ja on õige kui EJL kaitseks Pohlaku huve ainuisikuliselt. huvitav, siin just toodi välja Voskoboinikovi juhtum, kus ejl ei liiguta sõrmegi, et klubi kaitsta rahvusvahelisel tasandil. mis selle peale kostad?
            luutik?
            No selle Vosko juhtumil on vist mingi eripära kah. Räägitakse, et tehti 2 lepingut, millest tema teadis üht, aga levadia ja brüssels mõlemat. Hiljem läks käiku teine variant, kus palk väiksem oli. Kuulujutt oli lihtsalt selline. Rohkem ei tea.
            Mis jalgpalliliidu toetusesse puutub, siis põhimõtteliselt peaks ta muidugi toetama oma liikmesklubi nõudmist UEFA-le. Kuid paraku ei tea lai avalikkus asja tagamaid, millega Levadia ju meid ei tutvusta, kuid EJL võib asja täpselt teada. Levadial on asjaolude tutvustamise asemel kasulikum näidata EJLi halvas valguses.
            Seega antud küsimuses puudub mul põhjus süüdistada EJLi pahatahtlikkuses.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

              Algselt postitas lorenzo


              \"kas siis tekib ka kunagi see hetk mil flora eelisseisund ara loped sinu teooria kohaselt voi lopeb see ainult pohlaku lopetamisega? see et keegi on eelisseisuses peab olema ka pohjendatud\"

              luutik?

              ja see su varasem madriidi reali näide- hispaanias on Real ametlikult kuninglik klubi, kas flora on ka meil nn. eesti vabariigi klubi? realil on kuninga ja valitsuse toetus, mitte aga hispaania jalgpalliliidu toetus
              Sorry, aga ma ei saa ikkagi sellest eelisseisundist aru. Ainult laenud viitavad sellele, aga paljud laenud olid ju seotud staadioni ettevalmistamiseks koondisemängudeks.
              Ma tahaks kuulda näiteks levadia poole vastuseid, kui Levadiast kuuluks üle poole kooseisu koondisesse koos treeneriga ja selle asemel, et rahulikult klubitrenni teha koondistemängude aegu, on meeskond kaheks löödud ja treeneritki pole kohal.Kas see oleks siis Levadia eelistamine?
              Ütlen viimast korda: minu arvates on Flora oma senise tegevusega teeninud ära õiguse saada laenu EJLilt lihtsustatud korras. Tegelt peaks EJL isegi doteerima, et klubi saaks kindlamalt jalad alla. TVMK ja Levadia toonitavad , et neil palgamuresid pole, staadioni neil ka pole, aga ometi küsitakse EJLilt laenu? Oleks ka huvitav teada, milleks neile laenu vaja oli?

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                Algselt postitas lorenzo


                ausalt öeldes mind ei häiri ka see, kui EJL aitaks majandada Floral Arenat, eriti kui see on EJL-i kasutuses ja puha..aga mind häirib see kui kuidagi varjatult EJL peaks majandama Florat läbi Flora eelisseisundi
                Peaksid vähem vandenõuteooriaid lugema ja koostama.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                  Algselt postitas Sats1


                  “Priity, oled Sa käinud Maarjamäel? Sellisel juhul saad ehk aru, et seal ei ole võimalik teha mingisugust tõsist treeningkeskust” / c /

                  Raimo,

                  Priity ei käinud Maarjamäel suvist sest 29-11-05 15:47:22 ta kirjutas foorumis \"Maarjamäega seotult veel selline küsimus, et suvel EPL kirjutas kuidas Levadia juba suvel seal midagi korrastama hakkab. On keegi seal käinud/näinud mingit liikumist?\" / c /
                  Tõesti huvitav, miks priity nii küsis?

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                    Algselt postitas luutik
                    TVMK ja Levadia toonitavad , et neil palgamuresid pole, staadioni neil ka pole, aga ometi küsitakse EJLilt laenu?
                    et olla täpne - ka floral on ainult vähemusosalus staadionis. staadioni omanik on
                    juriidiline moodustis nimega fcf lilleküla jalgpallistaadion ja see kuulub suuremalt jaolt riigile.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                      Algselt postitas SleepWalking


                      Algselt postitas luutik
                      TVMK ja Levadia toonitavad , et neil palgamuresid pole, staadioni neil ka pole, aga ometi küsitakse EJLilt laenu?
                      et olla täpne - ka floral on ainult vähemusosalus staadionis. staadioni omanik on
                      juriidiline moodustis nimega fcf lilleküla jalgpallistaadion ja see kuulub suuremalt jaolt riigile.
                      Aga majandamisel riik ei toeta. Pole just eriti suur õnn sellise kolossi majandamine. Ja eesti jaoks on see staadion piisavalt suur.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                        Selline uudis siis ka veel.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                          Algselt postitas luutik
                          Aga majandamisel riik ei toeta. Pole just eriti suur õnn sellise kolossi majandamine. Ja eesti jaoks on see staadion piisavalt suur.
                          muide, riik investeeris staadionisse ainult sellel tingimusel, et majandamisel osalema ei peaks. aga et majandamine pole õnn? äkki võiks siis kaaluda müüki?

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                            luutik, vaata, su jutt on koik ilus ja puha ja su juttu siin lugedes tekib tunne, et nagu olekski Pohlaku seisukohad, aga mind huvitab sel juhul kui need kusimused-suudistused on esitatud, siis miks pohlak ja ko sellele ei vasta? need kusimused on ju koik ajakirjanduses labi kainud, need pole minu valja moeldud. voi toesti pohlak ei oska-taha end valjendada? niikaua kui ei tule mond ametlikku vastust ei suuda sa mind ka selles umber veenda

                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                              Algselt postitas luutik


                              Algselt postitas lorenzo


                              \"kas siis tekib ka kunagi see hetk mil flora eelisseisund ara loped sinu teooria kohaselt voi lopeb see ainult pohlaku lopetamisega? see et keegi on eelisseisuses peab olema ka pohjendatud\"

                              luutik?

                              ja see su varasem madriidi reali näide- hispaanias on Real ametlikult kuninglik klubi, kas flora on ka meil nn. eesti vabariigi klubi? realil on kuninga ja valitsuse toetus, mitte aga hispaania jalgpalliliidu toetus
                              Sorry, aga ma ei saa ikkagi sellest eelisseisundist aru. Ainult laenud viitavad sellele, aga paljud laenud olid ju seotud staadioni ettevalmistamiseks koondisemängudeks.
                              Ma tahaks kuulda näiteks levadia poole vastuseid, kui Levadiast kuuluks üle poole kooseisu koondisesse koos treeneriga ja selle asemel, et rahulikult klubitrenni teha koondistemängude aegu, on meeskond kaheks löödud ja treeneritki pole kohal.Kas see oleks siis Levadia eelistamine?
                              Ütlen viimast korda: minu arvates on Flora oma senise tegevusega teeninud ära õiguse saada laenu EJLilt lihtsustatud korras. Tegelt peaks EJL isegi doteerima, et klubi saaks kindlamalt jalad alla. TVMK ja Levadia toonitavad , et neil palgamuresid pole, staadioni neil ka pole, aga ometi küsitakse EJLilt laenu? Oleks ka huvitav teada, milleks neile laenu vaja oli?
                              sa tahad vaita, et EJL-i poolne Flora soosimine on seotud ainult laenude andmisega staadioni korrashoiuks?
                              Sa vaidad-Tegelt peaks EJL isegi doteerima, et klubi saaks kindlamalt jalad alla...mille alusel-mis pohjusel? kui kaua?
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                                Jah, minu arvates oleks normaalne, kui EJL aitaks Florat mitte ainult laenudega! Kuid toonitan, et see on vaid minu arvamus ning Sul, Lorenzo pole mõtet arvata, et minu arvamus otsustav oleks vähmalgi määral. Ikka kipub mulle selline tunne tulema, et mind peetakse mingiks kõvaks otsustajaks!
                                Ja tõesti, ära tüütab see pidev aru andmine siin.
                                Võtke veelkord teatavaks, et mulle meeldib olukord, kus riik ja EJL toetaks Flora jalgpallisüsteemi arengut ja pole mõtet küsida, kas see on nii või naa. ma olen seda juba piisavalt põhjendanud, miks nii arvan. Kes minuga ei nõustu? Las ta olla minu seisukoht.

                                PS: edaspidi valin ma ise on postituste sisu ja üldjuhul ei sooviks enam seda teemat arutada. Las aeg parandab haavad. pealegi tuleb ka ligimest säästa. Okut näiteks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X